banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2999 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 02 Jun 2023, 07:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
Đe nije blam, kad klasičan baja to isprve ubode... :(
A ja dva auta već izgrebao 3 puta... :(

Što se tiče gornej slike, ipak ne znamo kontekst. Možda je neko doba dana kad je veoma malo auta i dosta parking mjesta prazno, pa u tom slučaju i nije neki greh.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 02 Jun 2023, 07:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Ma kakav blam!? Ja se 90% parkiram u rikverc i barem u trećini slučajeva popravljam. Posebno bočno. Npr nikad ne ostavljam da mi pola gazišta gume visi u zraku, što rijetko uspijem iz prve, jer je to mjesto garant sprčeno da jedva stanem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 02 Jun 2023, 07:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9166
Takva stoka, kojoj je teško uparkirati se kako treba, zaslužuje da staneš isto tako pred vlastitu mu kuću/prilaz. Samo bahato na bahatost...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 02 Jun 2023, 13:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9838
Lokacija: Далеко од раја
Obavještenje za sve koji parkiraju na Paskulinoj ciglani da su šupci počeli pisati kazne i za parkiranje na neoznačenim mjestima (ona mjesta između baraka i prilazi barakama koje su srušene, a ostao temelj).

Ne ostavljaju nikakva obavještenja već samo uslikaju i pošalju kaznu nakon 2-3 mjeseca, pa ko redovno parkira može očekivati za svaki dan po jednu razglednicu.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 02 Jun 2023, 13:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Kako bi to sve lagano poravnao i napravio garazu na vise etaza i rijesis problem parkinga u centru grada.

Sent from my RMX3311 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 02 Jun 2023, 14:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
Kome treba parking pored stambeno-poslovnih kompleksa

Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 02 Jun 2023, 14:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Rampu na parkingu ispred Konzuma su i stavili zbog ovih iz mtela.

Sent from my RMX3311 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 02 Jun 2023, 16:24 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 960
Lokacija: Land of Downunder
Radišić prvo krenuo sa navlakušom šatro povoljan parking ispod GT zgrade prije nekih 5-6 godina i onda digao cijenu aj zdravo.
Koliko znam Mtel je uzeo jedan dio ispod Grand Trejda ali ima dosta praznih mjesta.

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 02 Jun 2023, 17:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Philby je napisao:
Obavještenje za sve koji parkiraju na Paskulinoj ciglani da su šupci počeli pisati kazne i za parkiranje na neoznačenim mjestima (ona mjesta između baraka i prilazi barakama koje su srušene, a ostao temelj).

Ne ostavljaju nikakva obavještenja već samo uslikaju i pošalju kaznu nakon 2-3 mjeseca, pa ko redovno parkira može očekivati za svaki dan po jednu razglednicu.

Tamo je prostor kod nekih baraka "zelena površina" (iako ne liči) i mogu pisati. I još prilaz objektu...
Prije nekih 15-ak godina su kod nekih baraka redovno pisali kazne, čak su i kandže stavljali, tada su ih mogli stavljati, ali su odustali vremenom.
Sjećam se, sarađivao sam za jednu firmu koja je kratko bila tamo i iz firme su upozoravali sve da ne parkiraju na određenom dijelu kod barake.

Očigledno su se počeli parkirati na mjesta koja koriste oni koji rade tamo, jer ima još firmi u barakama, pa vjerovatni zovu komunalnu non-stop.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 02 Jun 2023, 20:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4192
Lokacija: Little Rock, Arkansas
blaf77 je napisao:
Sta to vozis, fino zvuci? Pisao si negdje, ali sam zaboravio.
Rider on the storm je napisao:
Hvala lijepo, i meni fino zvuči, jedan cilindar, 4 takta, 250 kubika, dobar izduv, enduro/supermoto prema klasifikaciji, nov, još ga razrađujem, Italijan sa kineskim korijenima.
Danchi je napisao:
Jako fina vozilica Rider. Samo mi se čini da malo rano šaltaš, može to još :D Možda nisi silovao pa ideš tako. Koliko te je koštalo ovo čudo ako nije tajna? Ja sam razmišljao da sebi kupim kao zamjenu za auto u ljetnim mjesecima, doduše sad mi ne odgovara ali mi je još uvijek zanimljivo.
Rider on the storm je napisao:
Da, ranije šaltam jer i dalje traje period razrade. Neću da opteretim mašinu. Nema ni hiljadu kilometara. Biće drugačije nakon 1000-2000 km, sada rano šaltam i ne idem u visoke obrtaje.
Hvala kolega forumaš, koštalo me cirka 4 milje.. a to je ništa s obzirom koliko dobiješ za te pare.
Nije za ovu temu, ali nastavljam se ovdje na pitanja i komentare.. evo nakon preko 2 hiljade kilometara smatram da je razrađen a i ja sam se upraksao.
Izuzetno fino ide na magistralnom putu i udoban je, pogotovo što sam ja međed od 100kg plus što nisam aerodinamičan zbog visine (a i nema vjetrobran).
Međutim, brže i jače mi ne treba, on de facto nema previše snage ali rekao bih da korektno ide, a troši kao upaljač.
Eto od vas potencijalnih kupaca, da vidite iz prve ruke kako ide na iole dalji put.. ne bih da reklamiram ko je zvanični uvoznik, prodavac, serviser, ako vas zanima pitajte na PP.
Registracija (prva) me je izašla oko 200 KM (50% bonusa), ali trebaju saobraćajna, vlasnička, tablica, tehnički.. druge tj. ove godine ne treba ništa od toga (ni tehnički) pa ti trebalo biti jeftinije za 50 KM (ali je polisa poskupila pa računam da će koštati oko 165 KM).


Video:

https://youtu.be/QdzcpJMKeug


Spoiler:
Slika

Slika

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 04 Jun 2023, 08:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4192
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Ima 17" točkove koji su odlični za naše "ravne" puteve, a ima i poširoke gume - pogotovo zadnju.
Mnogi ljudi me pitaju šta je to, đe si to kupio - sveukupno uopšte ne izgleda niti je malen kao 250cc, dok ne pogledate motor (mašinu).

Slika

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 17 Jul 2023, 10:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4192
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Došao lola, stao, parkirao, zagradio druge i otišao.. ali nije da naruči giros na minut ili u kafić pored, nego iza zgrade, da li u neki stan, ili gdje već.
Znam to jer sam bio tu 15 minuta i lika nema, a auto stoji.
I sad ti trebaš izaći autom, kako ga dozvati?
Nebitno je li Golf IV ili skupi BMW koje je sigurno zaradio berući maline na vrućini, bahati su svuda.

Slika

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 17 Jul 2023, 12:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
I to još ometa saobraćaj.
To ti je naša realnost jbg.



Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 17 Jul 2023, 12:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2020, 06:41
Postovi: 592
Tu sam jednom sjedio u cap-capu sa ženom i sjedila pored nas kći jednog našeg funkcionera. Moja žena joj držala nekad instrukcije pa tako znam ko je i šta je. Likuša parkirala ispred cap-capa na ulicu(preko puta parka Kupusište), sjela, jela i kad je završila, upalila auto i nastavila dalje.

Znači na ulicu, zauzela traku. Nije čak auto nasadila na trotoar.

Juče neki tip, sjedio pored mene na proslavi, priča kako ga je zaustavio policajac, ovaj naduvao 1.5+ i odveo ga na trežnjenje. Oduzeo mu telefon pa ovaj nije mogao da nazove neku svoju vezu. Psuje familiju tom policajcu, kao namlatiće ga kad ga sretne itd. Ja u fazonu kako neko može tako da se ponaša i da misli da je u pravu. Kakvi su to poremećaji...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 17 Jul 2023, 12:44 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 960
Lokacija: Land of Downunder
Rider on the storm je napisao:
Došao lola, stao, parkirao, zagradio druge i otišao.. ali nije da naruči giros na minut ili u kafić pored, nego iza zgrade, da li u neki stan, ili gdje već.
Znam to jer sam bio tu 15 minuta i lika nema, a auto stoji.
I sad ti trebaš izaći autom, kako ga dozvati?
Nebitno je li Golf IV ili skupi BMW koje je sigurno zaradio berući maline na vrućini, bahati su svuda.

Slika


Što nisi poslao poruku u inbox, preparkirao bi auto da možeš izaći.

PS Nije od malina nego od kupina. Krvavo zarađene pare. Malo malo neko mi se od radnike bocne. :lol:

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 17 Jul 2023, 13:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4192
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Karbo je napisao:
Što nisi poslao poruku u inbox, preparkirao bi auto da možeš izaći.
Možda sam se loše izrazio, nije on mene zagradio.. ja sam motorom naišao, stao tu da obavim nešto.
Ja mogu gdje hoću stati sve dok nikome ne smetam.. tj. dok novembar ne pođe smetati meni i tako sve do marta.

@NoSmoking @Megabajt
Može im se jer: https://www.youtube.com/watch?v=YZOGqD-mUTM

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 02 Sep 2023, 21:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4192
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Evo ga i Rider naučio da poštuje pješački (da me više ne jebete).. međutim gospoja iz kontra smjera nije.
Blicao sam, dijete je krenulo, sreća pa je bilo obazrivo, jer se čula škripa kočnica/ABS gore pomenute gospoje koja nije na vrijeme vidjela i propustila dijete na pješačkom (ok, na biciklu).
Istovremeno vidite kako kineska kamera snima poslije zalaska Sunca (nije mrkli mrak, nego sumrak - civil twilight).
Cijena je 40-ak dolara.. ako planirate kupovati dashcam, povećajte budžet. 8)

https://youtu.be/vMfQMV4UkDM

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 03 Sep 2023, 10:50 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 960
Lokacija: Land of Downunder
E nek si je počastio "#$%& u usta... =D>

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 03 Sep 2023, 15:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
Rider on the storm je napisao:
Evo ga i Rider naučio da poštuje pješački (da me više ne jebete).. međutim gospoja iz kontra smjera nije.
Blicao sam, dijete je krenulo, sreća pa je bilo obazrivo, jer se čula škripa kočnica/ABS gore pomenute gospoje koja nije na vrijeme vidjela i propustila dijete na pješačkom (ok, na biciklu).
Istovremeno vidite kako kineska kamera snima poslije zalaska Sunca (nije mrkli mrak, nego sumrak - civil twilight).
Cijena je 40-ak dolara.. ako planirate kupovati dashcam, povećajte budžet. 8)

https://youtu.be/vMfQMV4UkDM


VW mi je postao toliko odvratna marka auta da me fizički stomak zaboli, kad ih vidim...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stub srama
PostPoslato: 03 Sep 2023, 15:16 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17115
Lokacija: Q5HW+6W
Javi se ti na gastro, eventualno psihologu, koliko ih ima u sabraćaju - stradaćeš ti brzo :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2999 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs