banjalukaforum.com
https://www.banjalukaforum.com/

Поплаве у Ади
https://www.banjalukaforum.com/viewtopic.php?f=32&t=60847
Stranica 1 od 1

Autoru:  kiovva [ 05 Jun 2012, 20:17 ]
Tema posta:  Поплаве у Ади

Из данашњег интернет издања Независних новина: "Zbog velike količine padavina i začepljenja kanalizacionih cijevi danas se u naselju Ada u istoimenoj ulici opet stvorila lokva dubine oko pola metra, pa pješaci nisu mogli prelaziti tim putem, a automobili su se gasili tokom vožnje i sa njih su otpadali branici."

Да ли би неко мени, лаику, објаснио у каквом стању је наш возни парк када у току вожње отпадају браници?! Знам да су возила стара, али да су толико лоша??? То ми је непојмљиво...

Autoru:  smucek [ 05 Jun 2012, 22:24 ]
Tema posta:  Re: Поплаве у Ади

Ne znam da li su bas otpadali branici, ali nije nemoguce, otpor prilikom kretanja kroz vodu je veliki, a na vecini novih auta je sve plastika naprijed. To bas i nije tesko razvaliti.

Autoru:  Erazmo Roterdamski [ 05 Jun 2012, 22:26 ]
Tema posta:  Re: Поплаве у Ади

Voda je baš velika i ljudima otpadaju tablice i neki djelovi sad pa sad. Sad ne znam za branike, ali svega se može naći kad se voda povuče.

Autoru:  AndiamoBL [ 05 Jun 2012, 22:29 ]
Tema posta:  Re: Поплаве у Ади

To je ona ulica što vodi prema bazenu što dovoljno govori o prilazu na isti. Dole voda-gore nadvožnjak.

Autoru:  Ташко [ 05 Jun 2012, 22:31 ]
Tema posta:  Re: Поплаве у Ади

Skoro pa je ta. Kad sidjes s mosta, odmah desno, prema restoranu Ada. Najvolim kad neka zemska zaleti se benzincem i uvali se u vodu. Danas je pjeha isao tuda, ladno cura iskulira 30-40 cm vode i ugasi se benzinac, logicno.

Autoru:  AndiamoBL [ 05 Jun 2012, 22:33 ]
Tema posta:  Re: Поплаве у Ади

Aha. Znam na koju misliš. Al jutros sam prolazio do bazena i ispod onog nadvožnjaka je baš bila duboka voda, nije se moglo proci pjeske.

Autoru:  Erazmo Roterdamski [ 05 Jun 2012, 22:36 ]
Tema posta:  Re: Поплаве у Ади

Moraću otići na par časova u Buk da budem spreman kad prolazim tom ulicom. :D
Stavrno su majmuni više. Već dosta puta voda pravi sranje u ovoj ulici, a niko ništa, a dolazili su par puta i nešto lafo gledaju.

Autoru:  smucek [ 05 Jun 2012, 22:38 ]
Tema posta:  Re: Поплаве у Ади

Ma ako je nisko usisnik vazduha ili ga zapljusne to je to. Filter se natopi... Imao slucaj (nisam ja vozio :D ).

Autoru:  Ташко [ 05 Jun 2012, 22:39 ]
Tema posta:  Re: Поплаве у Ади

Najbolje je sto ona izadje u stiklicama i kao cudi se "O moj Boze, sta se desi".
Reko' "Gospodjo, zovnite taksi"

Autoru:  AndiamoBL [ 05 Jun 2012, 22:40 ]
Tema posta:  Re: Поплаве у Ади

Kakav gentLeman

Autoru:  Erazmo Roterdamski [ 05 Jun 2012, 22:43 ]
Tema posta:  Re: Поплаве у Ади

Jesi pomogao gospođi? :D
Pričao mi jedan lik iz vodovoda da je frka oko neke cijevi, kao dobra je ona, ali nešto ne prima voda i oko nekog šahta koji se valjda nalazi negdje ispod Ade(restorana). Uglavnom, još malo pa ćemo iamti Veneciju. 8)

Autoru:  Ташко [ 05 Jun 2012, 22:45 ]
Tema posta:  Re: Поплаве у Ади

Becka skola.

Nego; sav taj (ovaj) kraj je manje vise mocvaran. Uglavnom taj reJon ispod ulice. (Mi iznad nemamo to zadovoljstvo). Od restorana, preko Incela, pa do "Sekinih bara". Dovoljna je malo jaca kisa, zemlja upije slabo i nastane havarija. A kanalizacija je bas na tom dijelu u rcuku.

Dena, od sad ne dolazim Corsom po tebe, nego Gondolom. Taman uzmem dajak od lokalnih mocnika.
Ma kak'i pomogao; samo rekao da je auto rijesena stvar. Kasnio sam na ispit. (a i bila je gadna, ako cemo posteno).

Autoru:  smucek [ 05 Jun 2012, 22:50 ]
Tema posta:  Re: Поплаве у Ади

Ta ulica je skoro u nivou vrbasa, ne znam kako uopste odvesti tu vodu.

Stranica 1 od 1 Sva vremena su u UTC [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/