banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 06:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9184 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256 ... 460  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Sep 2017, 06:39 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Sep 2017, 06:33
Postovi: 12
ma ajte molim vas kakva kupovina kod kramara, prevarant najveci, ovdje mozete procitati vise o tome http://pravaistinaokramaru.blogger.ba/

samo sto njihovi radnici idu po forumima i pisu kako su auta odlicna, a ovo su prave price ljudi sa dokazima, a ti sto su kao uzimali auta kod njih nek postave neki dokaz kao sto su slike ugovora itd. ovako to je suplja prica


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 07:07 
Kako da znamo da ti nisi konkurencija njemu?


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 07:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11352
Lokacija: PL / BL
@AMG
Jedan post je dovoljan. Tri u raznim temama nisu potrebni. Nov si pa ne znaš da takve stvari ne dopuštam.

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 07:14 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Sep 2017, 06:33
Postovi: 12
Pa misli sta hoces, kupis pa se uvjeris sam. Sem toga otidji tamo pa se malo raspituj o autu kako sta, odakle je, trazi carinske papire, da vidim hoce ti dati, trazi probnu voznju, trazi pregled ovl. servisu, pa ces vidjeti kakve odgovore daju, pa mi reci je li to "fer kupovina" i da ... na ovoj stranici imas i ugovore i garanciju pa da vidis za sta vrijedi.
ja ne reklamiram nikog, i preporucujem ljudima da kupe novo auto, jer ovo je drzava prevaranata


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 08:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Mi smo kupili 2 auta do sad kod Kramara.

Renault Scenic 2012. prije jedno 3 godine i Citroen C3 Picasso 2014. prije jedno 4 mjeseca.
Oba auta kad su kupljena su imala oko 150000 kilometara. Nije bilo nikakvih vidljivih, značajnijih oštećenja na limariji sem neke ogrebotine ili tako neke sitnice što smatram da je normalno. Unutrašnjost je takođe bila uredna i očekivano ishabana i u skladu sa pređenom kilometražom i starosti vozila.

Do sad stvarno nismo imali nikakvih kvarova. Oba auta su pouzdana, održavamo ih u ovlaštenim servisima na 10000 kilometara.

Skoro sam pisao o zamijeni zadnjih diskova i pločica za Scenica i razlici u cijeni kod ovlaštenog servisa (650KM) i Klindića (350KM). Zamjerka kod ovog našeg Scenica je ta da se s vremena na vrijeme upali lampica zračnog jastuka, ali izgleda da je to inače slaba tačka kod njih. Ispod vozačevog sica ima taj neki glupi konektor koji se može pomjeriti kad se sic pomjera skroz naprijed i skroz nazad. Tako su mi rekli u servisu, a tako sam i čitao po raznim forumima. Drugi problem što nam se desilo je da se unutrašnje ogledalo počelo ljuštiti oko rubova. Opcija je da naručim novo u servisu za 100KM ili da ganjam po otpadima.

Kad si spomenuo Kramarove ugovore i garanciju, imali smo sreću da nam garancija nije trebala. Međutim, u tvom blogu se žale na stvari koje očigledno nisu pokrivene garancijom. U uvoznoj dokumentaciji koju smo mi dobili, vidi se da su oba auta iz Francuske, a u BiH su uvezena iz Njemačke. Ne znam zašto su otvorili firmu u Njemačkoj, pretpostavljam jer im je lakše poslovati tako. Sa druge strane mi ne smeta što je uvozna cijena mnogo manja nego ova koju smo mi platili, jer Kramar GmbH (iz Njemačke) prodaje Kramaru (u BiH) pa vjerovatno štimaju cifre da im porez bude manji...

Uz oba auta smo dobili uredne servisne knjige i sve što dolazi inače. Jedino smo za Scenica morali sačekati jedno 2 sedmice da bismo dobili drugi ključ, jer im je navodno ostao u Njemačkoj.

Pogledao sam i ostale navode sa tog bloga. Djelovalo mi je kao da se ljudi žale samo da bi se žalili. Čuj neko kupio auto i do kuće mu crkla 3 amortizera. Mislim glupost...

Ono što mi je zapalo za oko jeste da im je neko bacio bombu i da na sajtu mobile.de pod imenom Kramar GmbH imaju dosta teretnih varijanti vozila (sa 2 sjedišta).

Eto, nemam nikakve veze sa Kramarom, niti želju da ih reklamiram. Mi smo kupili od njih auta jer su nam djelovali pouzdaniji nego ostali prodavci polovnih automobila. Najbolja opcija je naravno kupiti novo auto, ali eto, nismo bili u mogućnosti. Ovako smo dobili auta stara 2-3 godine za oko 50% cijene novog automobila.

EDIT: Mana je što se auto može probati samo u dvorištu i ne može se odvesti nigdje u servis na pregled. Možete dovesti bilo koga da kod njih pregleda auto.

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 09:39 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Sep 2017, 06:33
Postovi: 12
Blog nazalost nije moj, napravicu i ja svoj uskoro. Drago mi je da ste vi zadovoljni :) A kad ste dobili uvozne papire nakon isplate ili uplate na racun ili prije? Objasnicu vam ja zasto ih uvoze iz Njemacke, zato sto se tamo vraca kilometraza i lazira servisna knjiga. Ako vam ne smeta da je cijena u pola manja od cijene po kojoj vi kupujete svaka cast vi ste zaista dobra musterija :) A na blogu mozete vidjeti da je auto direktno uvezeno iz Belgije sa Belgijskim carinskim papirima od lizing kuce( i na tu cijenu se odbija porez ili VAT koji u ovom slucaju iznosi 21%), a oni tamo nemaju svoje poslovnice.
To u sta vi vjerujete je relevantno, ali pitanje je zasto bi se neko uopste hvalio autom, kupili ste, ok, pa vam je dobar, ali da idete po forumima i pisete dobar je, ja to ne bi radio sve i da je sve uredu, jer ionako nosite njihove naljepnice na autu sto je i prevelika reklama, logicnije je da se neko zali.
Djeluju pouzdanije to da, dok nemate iskustva sa njima.
Mozete dovesti koga hocete na plac, ali na placu nema dizalice, mozete samo gledati u auto, ako vi vjerujete da se auto tako moze pregledati ok, ne mozete ga spojiti na dijagnostiku, nema test voznje, ama bas nista, a taj vizuelni pregled je smijesan.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 09:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1673
Lokacija: banja luka
KAd već spomenušte Kramara, ja sam od dobrog drugara čuo pouzdanu priču kao lafo, crvena i bijela auta su po difoltu komercijalna auta.

Glupost, možda i ne... al eto.

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Poslednji put menjao baki dana 09 Sep 2017, 10:00, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 09:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5623
Lokacija: Banja Luka
Uvoze sluzbena auta, blago ostecena i srede, smanje kilometrazu. A ima uvoza van Njemacke, Holandija-Belgija tako nesto. Nisu idealni ali rekao bih da su ok, evo forumas je zadovoljan i znam jednog covjeka da je zadovoljan.
Svi oni bijeli Citroeni C3 i Pezoi 207/208 sto vidite kod njega su vozile firme - komercijalna vozila.



Послато са m2 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 10:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Znaš kako, ja se iskreno nadam da se ne vraća kilometraža i da se ne lažiraju servisne knjige. Rečeno nam je da je auto iz Francuske, od lizing kuće, ali da je uvezeno iz Njemačke. Nismo unaprijed tražili da vidimo papire. Kad smo odlučili da kupimo auto, na stolu su nas čekali papiri.

Sa druge strane, nijedan drugi prodavac u Banjoj Luci nije mogao na bolji način da garantuje kilometražu i servisnu knjigu, tako da se u svakom slučaju mogu samo nadati najboljem. Ako je auto prešao 150000 kilometara za 3 godine (recimo 1000 dana), to je onda 150 kilometara svaki dan u godini, ali baš svaki. Mislim da je prešao više, enterijer bi bio dosta ishabaniji. Ovdje mislim na volan, mjenjač, dugmiće, siceve, patosnice i tako dalje...

Mislim da se ne hvalim autom, kažem da sam zadovoljan i da imam pozitivna iskustva sa Kramarom. Ne vidim zašto je to problem.

Potražiću sad našu dokumentaciju pa ću postaviti ovdje.

Apsolutno se slažem da je pregled auta kod njih katastrofa i da se jako malo može vidjeti dok se ne digne na dizalicu. Međutim, to mi je bilo poznato prije kupovine i to sam prihvatio. Volio bih da je to drugačije...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 10:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5623
Lokacija: Banja Luka
Jesi li vozio u ovlasteni servis da vidis kilometre?

Послато са m2 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 10:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Jesam, odmah po kupovina oba auta sam ih odvezao u Union, odnosno C-Auto i tamo su mi rekli da su oba auta uredna i odmah sam uradio veliki servis (odnosno zamijenio ono što su rekli da se treba mijenjati).

Evo ispod i carinskog dokumenta:
Slika

Mi smo auto platili 17100KM, a na ovom dokumentu se vidi cifra od 5500 evra. Šta oni tu muljaju - ne znam. Budući da prodaju sami sebi, pretpostavljam da štimaju cijenu da bi bio manji porez. Kako god, toliko para je auto koštao manje više svuda budući da je bio star 2 godine i 5 mjeseci. Da smo kupovali nov auto sa ovakvom opremom, koštao bi oko 35000KM. Po našoj porodičnoj računici, nama se isplatilo. Ali svako ima svoju neku računicu i svako kupuje šta misli da mu je najbolje.

@AMG, ovo je samo moje lično iskustvo. Ne znači da je pravilo i da je stalno tako. Trudim se da budem objektivan i pišem onako kako stvarno jeste. Kakva si ti imao iskustva sa njima, budući da nisi ništa konkretno napisao?

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 11:14 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Sep 2017, 06:33
Postovi: 12
Ja nisam rekao da vam ne vjerujem. Dok ste vi rekli da sumnjate da mogu otici amortizeri i ostali dijelovi(ne samo amortizeri), a sami kazete kako su to bila teretna vozila, ako znate sta to znaci, bez uvrede. I da li su i vama rekli, ako prvih sedam dana ne bude nesto uredu da ce oni to rijesiti bez ikakvih pitanja o svom trosku?

Evo, ja sam doktor po struci, i sta mislite, da li ja mogu dati dijagnozu pacijentu ako samo gledam u njega, i ne pregledam ga?

Druga stvar ja sam vas pitao da li ste carinske papire dobili kad ste vec uplatili novac, ili prije toga, a vi ste samo odgovorili kad smo se odlucili da kupimo, papiri su bili tu, niste rekli da li ste unaprijed morali dati novac.

Kazete da nijedan prodavac vam nije bolje mogao garantovati kilometrazu i servisnu knjigu, a na svakom placu osim njih mozete da vozite auto gdje zelite na pregled, meni su cak na drugom placu dali kljuceve i rekli evo vozi gdje hoces i pregledaj, nisam mogao da vjerujem da su mi ljudi dali kljuc na povjerenje i da niko ne ide sa mnom, mogao se i ostetiti auto ili bilo sta drugo, ali eto vjerovali su mi. Nazalost, nismo se uspjeli dogovoriti.

Sto se tice ishabanosti enterijera, u enterijeru se mogu mjenjati stvari sve od presvlacenja sjedista, volana, koze mjenjaca do mjenjanja tih dugmica, plastika, patosnica. Cak ako odete na kramarev plac mozete pogledati da nisu originalne patosnice skoro ni u jednom autu.

A sto se tice vracanja kilometraze, zasto u toj istoj Njemackoj poslovnici ne daju nikakvu garanciju, pa cak ni na kilometre, znate zasto, jer se gore za to krivicno odgovara. Znaci Bosna je u prednosti u odnosu na Njemce? To vam nije nimalo sumnjivo.

Bas sam nedavno sjedio sa covjekom koji je kupio mercedesa kod njih, i to jako vrijednog, sasvim slucajno i on mi isprica da je isto imao velikih problema sa autom, popravki, zamjene djelova, i problema sa elektronikom i da je auto bio poplavljen. I posto stalno putuje, a i ima novca, nedugo nakon kupovine i mnogo ulaganja zainati se on i ode u Njemacku u Minhen da provjeri vozilo, posto su nasi ovlasteni servisi lakrdija, i u Minhenu kazu vracana kilometraza i to ne malo, a svabo ne smije lagati, i daju mu sve podatke koje su imali kod sebe, i on sa tim ode kod kramara i znate sta mu oni kazu, pa ne pise u ugovoru koliko je presao, ne pise da garantujemo za kilometrazu vec za porijeklo vozila procitajte malo bolje(pa pogledajte i vi u svojoj garanciji vidjecete), covjeku pao mrak na oci. Mislio je da ih tuzi, medjutim posavjetovao se advokatom i vidio da je to gubljenje vremena i novca, pogotovo zato sto gdje u BiH ili RS, da kupite auto od njih, nadlezan je sud u Ljubuskom, znaci trebate otici u Ljubuski ili slati advokata da podnosi tuzbu, od koje nemate nista jer su se dobro ogradili u dokumentaciji. (OTIDJITE NEGDJE VANI PA PROVJERITE KILOMETRE)


Jos jedna stavka da traze od vas da odrzavate vozilo u ovlastenom salonu, a oni ga krpe kod kojekavih dundjera i rasklapaju i sklapaju, tj. mjenjaju djelove koje valjaju za one ishabane, jer na nekim kilometrazama i godistu auta superpremium proizvodjaca luksuznih marki je prakticno NE MOGUCE da odu NAJSKUPLJI DIJELOVI, i to svi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 11:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Pa ti stvarno ne čitaš napisano, da ne kažem nisi normalan.
Jesi li kupio kod Kramara auto? Imaš li iskustvo iz prve ruke ili su sve priče rekla-kazala?

1) Nisam rekao da su vozila bila teretna. Rekao sam da na mobile.de prodaju teretna vozila. To ne znači da su sva vozila koja prodaju teretna, već da između ostalog prodaju i teretna vozila.

2) Ne sjećam se da li su mi rekli da će u prvih sedam dana riješiti sve probleme. Pretpostavljam da nisu.

3) Za dokumentaciju o vozilu nisu pravili probleme. Mi je nismo tražili dok se nismo odlučili za vozilo. Prilično sam siguran da nas niko nije uslovljavao plaćanjem. Čini mi se da smo provjerili sve papire, potpisali ugovor pa prebrojali novac.

4) Ne znam da li se kod drugih prodavaca može odvesti auto gdje god hoćeš, budući da nijedno auto iz uvoza nije registrovano. Ako Kramar može da lažira kilometre i servisnu knjigu, onda mogu i ostali.

5) U oba naša auta je oštećen pod kod papučica, tako da pretpostavljam da vozač nije mario za patosnice, što i ima smisla ako je auto na lizingu. Čisto sumnjam da se za tako malo para isplati promijeniti volan, ručicu mjenjača, dugmiće i presvlake. Ako ideš pretpostavkom da sve to rade, ispade da su proizveli kompletan auto od nule, jer je prvo bio udaran pa poplavljen, pa ovo, pa ono...

6) Anegdota sa čovjekom koji je kupio skupocjenog Mercedesa je smiješna. Zašto? Zato što je to samo rekla-kazala priča. U prvom postu si tražio neke dokaze, a sad pričaš priče samo. Igrom slučaja znam kod drži Mercedesov servis u Banjoj Luci i znam da nije lakrdija. Sve što možeš uraditi bilo gdje u Njemačkoj ili Evropi možeš i u ovom našem servisu.

Evo, doktore, da ti skrenem pažnju na još nekoliko stvari:
- Kramarov salon, umjesto kramarev
- mijenjati, umjesto mjenjati
- nemoguće, umjesto ne moguće

Ne mogu da se naduravam sa tobom ovdje. Nemam ni vremena, a ni živaca za to. Sve što sam napisao su moja lična iskustva sa njima, prenesena što je moguće objektivnije.

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 11:39 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 18 Jun 2009, 16:45
Postovi: 670
Ja sam pisao svoja iskustva ovdje par stranica unatrag...kupio sam u kramaru bijelg C4 2012 godina 160 000 na satu, izasao me povoljno. Odmah sam znao da je bio teretni (99%), medjutim teretna auta se cesto vode kao teretna a ne znači da su služila za prevoz tereta....za to se kupuje kedi:) Dalje kada autu ode trap od tereta nazad to iskusan majstor vidi i prepozna za čas bez dizanja auta.... Ovo je vozio neko iz neke firme kao službeno auto u najgorem slučaju neki komercijalista koji je vozio cigarete, medjutim čak i na tom placu gdje ne daju izvesti auto se možda ne vidi dosta stvari ali isto tako dosta stvari se i može viditi ako se razumijete ili povedete dobrog majstora.

U kramaru su mi rekli da je njihova politika da kupac ima rok od 7 dana da dobro isproba i izpregleda auto i da ako nadje bilo kakav problem (neće dobiti pare natrag ili vratiti auto ali) kramar će izaći u susret u vidu nabavke zamjenskog djela o njihovom trosku, dobrim djelom učestvovanjem u plaćanju popravljanja itd. Ja sam tako uvido da mi fali par nekih plastika koje su mi uredno poslali, srecom nista ozbiljno. A auto sam odveo na detaljan pregled, uradio veliki i mali servis, sve OK. Kilometraža se ne može provjeriti (tako su mi rekli) ali po stanju auta su mi rekli skoro pa sigurno da je ok kilometraža (ovo skoro pa sigurno je zato jer ljudi nece da garantuju nešto što ne znaju 1000%).

Znači iako sam siguran da je bio teretni i da su nove presvlake na sjedalima i šta ja znam, auto je u super stanju, jako ljepo tiho i glatko ide po cesti tako da iko ko ima iskustva za volanom i vozio je više od par auta može viditi da je auto ok a ne razdrndano....to šta se može desiti i otići i pokvariti u narednih godinu i dvije zna se desiti i na novim autima...

Moja poenta je da ljudi imaju i jako dobrih i jako loših iskustava sa ovim placem ali mislim da su u globalu auta OK (čak su mi rekli da farbaju pragove i branike plastične po potrebi ali ne jer su auta obavezno udarena već radi sitnih glupih oštećenja od kamenčića koja kupce odbijaju (ne može auto staro par godina biti bez ogrebotina jbg)

I ovo govorim jer sam prije kupovine auta u kramaru pogledao desetak auta "običnih" vlasnika u milion puta gorem stanju slične ili malčice manje cijene, katastrofa! Iako sam rekao nikad neću kupiti auto na placu najbolju ponudu sam tamo našao...bar je dobro oprano i čisto (hehe) i u BL se na par mjesta mogu naći ljudi koji vraćaju kilometre za sitne pare (nemam ništa protiv njih :) ) ovi iz kramara bar kažu da daju doživotnu garanciju na kilometre pa sve i da lažu bolje se osjećam kad to čujem :) , ovako znam ljude koji su vraćali kilometražu po 100 i 200 hiljada i prodali auto preko pika

Može se desiti da mi sutra crkne ali za sad ja sam baš zadovoljan. A što se tiče kupovine novog auta o tom je smiješno pričati koji kod nas prosječan čovjek može priuštiti da kupi novo auto ??? Naravno bez kredita... Zaboli nas glava kad nam dodje veći račin za struju a još da dajemo 30 000+ KM za novo auto :) Tužno ali istinito


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 11:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Upravo o tome i ja pričam...

Eto moj auto bio star 2 godine i 5 mjeseci, ali neka zaokružimo na 1000 dana. Prešao 160000 km. Znači da je svaki ubogi dan prelazio 160 km. Ne znam kako je mogao preći više od toga...

Meni iskreno djeluje da je ovaj lik nekakva konkurencija Kramaru i radi sve što je u njegovoj moći da ih stavi na loš glas.

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 11:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2010, 22:09
Postovi: 543
Lokacija: BL/DE
trol obicni,predstavlja se kao doktor a pravopis mu ispod nivoa zanatlije


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

_________________
If size doesn't matter, how come I'm so popular?:-))


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 12:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4271
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Nick_85 je napisao:
trol obicni,predstavlja se kao doktor a pravopis mu ispod nivoa zanatlije
Na stranu trolovanje, ali šta je pravopisno nepravilno napisao? Nisam zapazio neke veće greške.

_________________
"I sve je više varvara, a sve je manje Rimljana." - Momčilo Bajagić Bajaga


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 12:28 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Sep 2017, 06:33
Postovi: 12
U mom slucaju konkretno u pitanju je BMW F10 poznatiji kao BMW serije 5, a vi svi kramarevi potrcci izadjite ispred na plac, mozda ima jos koji posten covjek da se za*ebe, ili su svi otisli pa sad visite ovdje.
Prije ovog vozio sam odlican auto i nikad necu prezaliti sto sam ga prodao, pa nisam isao po forumima da se hvalim gdje sam ga kupio i kako je dobar, mozete staviti naljepnicu preko cijelog auta sta ce vam onih 6 koje se ne mogu odlijepiti +2 na okvirima tablica, malo je to.
Moji postovi ovdje su dobronamjerni, i nikog nisam pljuvao, samo sam iznio cinjenice i istinu, a vi ste odmah krenuli sa pljuvacinom radnici, sta je bojite se ostati bez posla ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 13:03 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 18 Jun 2009, 16:45
Postovi: 670
@amg sve stoji ali tebe je nesto ili neko posteno naljutilo, razocaralo itd :) predlazem svima da se malo oladimo, iznjeli smo svoja misljenja, culi tudja...dalja rasprava i ubjedjivanje samo vodi svadji


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 14:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11352
Lokacija: PL / BL
@AMG
Shvatam da si frustriran Kramarovom politikom - ne ulazim u detalje. Ali u najmanju ruku je nepristojno da ikoga nazivaš njihovim "potrčkom".

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9184 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256 ... 460  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Dce/02 i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs