banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 08 Jun 2026, 15:34 Danas je 08 Jun 2026, 15:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 16586 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 826, 827, 828, 829, 830
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 04 Jun 2026, 06:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5383
Lokacija: Gradiška
Један ТАГ за Српску и Србију: Од данас заједничка електронска наплата путарине

Citiraj:
Од данас у девет часова почиње примјена јединственог ТАГ уређаја за несметану електронску наплату путарине на ауто-путевима у Србији и Српској.


Računam da će biti potrebno registracija na toll4all


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 04 Jun 2026, 08:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5383
Lokacija: Gradiška
Evo, pojavilo se uputstvo na tool4all:
https://toll4all.com/assets/docs/Uputstvo-RS.pdf


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 04 Jun 2026, 09:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12589
Ovo je super vijest!

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 04 Jun 2026, 09:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 1365
Lokacija: Land of Downunder
despot777 je napisao:
Evo, pojavilo se uputstvo na tool4all:
https://toll4all.com/assets/docs/Uputstvo-RS.pdf

Dodao za Srbiju!
Sledeća vožnja u Srbiji bit će realni test.

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 05 Jun 2026, 23:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6778
Lokacija: Banja Luka
9.5l motor

https://racemarket.net/race-cars/race-c ... fast-i7019


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 06 Jun 2026, 05:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4939
Lokacija: Yugoslavia
Najveći serijski motor je čini mi se Dodge Viper 8.4 litra V10.
Drugi najveći je Cadillac Eldorado 8.2 litra V8 (postavljao sam ovdje njegov low idle V8 "burble" što kažu Ameri - muzika za uši).
E onda imamo Fiat S76, Zvijer iz Torina ("The beast of Turin"), napravljena dva komada 1910. godine, u svrhu rušenja kopnenog rekorda brzine.
28.4 litra, 4 cilindra, 1900 obrtaja, 290 konja (tada nisu znali razviti visokoturažne motore, pa su išli na kubike).
Ima više klipova na YT paljenja motora, nema izduv, ali ima bacače plamena, evo postaviću jedan klip vožnje.

Slika


_________________
Tamne mrlje prošlosti na mojoj bijeloj košulji veš mašina budućnosti nikad neće oprati.


Vrh
  
 
 [ 16586 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 826, 827, 828, 829, 830

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Common Crawl [Bot], DotBot [Bot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs