banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 04:39

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 988 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 50  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Top Gear
PostPoslato: 25 Jun 2007, 08:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
http://youtube.com/watch?v=Swg3SSOUF6s

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Poslednji put menjao V@nja dana 25 Jun 2007, 17:23, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jun 2007, 09:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
joj englezi i njihov humor ..
a na kraju kaze kao, to je drugi na svetu najgori auto...a jel zna neko koji je bio prvi?
jer kako sam skontao on vodi tu neku emisiju jel ..

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jun 2007, 16:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
jer kako sam skontao on vodi tu neku emisiju jel


Da. On, uz jos dvojicu, vodi Top Gear na BBCu.

Da ne otvaram novu temu, gleda li iko ovu emisiju? Ja sam skoro poceo. Pogledao sam zadnju, devetu, sezonu i malo vise od pola osme. Meni su super jer se citava emisija ne svodi samo na testiranje tog i tog auta. Uvijek ubace neki interesantan detalj u 'epizodu'

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jun 2007, 17:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Klarksona gledam, paaaaaaa, jedno cetiri godine.

Top gear je jedna od rijetkih emisija gdje se producenti usudjuju ispljuvati auto (bez respekta prema modelu, klasi, porijeklu i cijeni). Isto tako, kad hvale, onda ga hvale.

Zbog tog pristupa, tipicnog BBC humora koje mnoge zaboli, ali i veoma skupe produkcije ta emisija svake sedmice ima oko 8 milona gledalaca u Britaniji.

P.S. Lada Riva...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jun 2007, 17:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Top gear je jedna od rijetkih emisija gdje se producenti usudjuju ispljuvati auto


Zadnji auto koji su bas popljuvali, a da sam ja gledao bila je Opel Vektra OPC (ustvari Vauxhall Vectra, al' to mu ga valjda dodje na isto :)

Clarkson: "I would go past the moons of Jupiter .. to the end of the solar system .. not to drive an Vectra" :)

Citiraj:
Isto tako, kad hvale, onda ga hvale.


Gallardo Spyder - Clarkson je bio u ekstazi!

Super su mi oni 'izazovi' koje rade u seriji - 'produzene limuzine' su bile super, test kombija jos bolji .. ali mi je put u Ameriku i 'fat Stig' definitivno broj 1.

Citiraj:
Zbog tog pristupa, tipicnog BBC humora koje mnoge zaboli, ali i veoma skupe produkcije ta emisija svake sedmice ima oko 8 milona gledalaca u Britaniji.


Kada je Clarkson otisao iz serije u originalnom formatu, broj gledalaca se prepolovio.

Citiraj:
P.S. Lada Riva...


Plakao sam od smijeha, kao i uz 911 i onu 'tjuniranu' Sierru :)

Jesi li gledao onu epizodu u 8. sezoni kada spale kamp kucicu?

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jun 2007, 17:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2007, 11:08
Postovi: 1686
Lokacija: Banja Luka
Glupo do besmisla...
Šta je poenta?!? Dokazati da bi tenk pretvorio u prah bilo koji automobil na svijetu?!?!

Šteta što na istu livadu, naspram britanskog, nisu izvezli jedan srpski tenk...
Mislim da bi emisija bila puno zanimljivija! :D

_________________
'The Funk' is the space that lives between the notes!

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jun 2007, 18:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Tiki the Boyler je napisao:
Glupo do besmisla...
Šta je poenta?!? Dokazati da bi tenk pretvorio u prah bilo koji automobil na svijetu?!?!

Šteta što na istu livadu, naspram britanskog, nisu izvezli jedan srpski tenk...
Mislim da bi emisija bila puno zanimljivija! :D


Nije stvar u tome sto skupi engleski tenk unistava jeftino srpsko auto, vise je to u fazonu, sta bi mu radili kad bi mogli. Na kraju krajeva, iz istog tenka su pucali i na Range Rover Sport.

Nije stvar u unistavanju kao unistavanju, vec u karikiranoj situaciji.

Po meni je jako glupo tu emisiju uzimati za ozbiljno. Sve je to zabava koja se dobro prodaje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jun 2007, 18:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6389
kad joj je termin?

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jun 2007, 18:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2007, 11:08
Postovi: 1686
Lokacija: Banja Luka
rinkozez je napisao:
Ja bash bi srpski tenk odero britanski. I Yugo bi rasturio Enza :roll:


Vidi se da si mlad momak i da baš i nisi upućen u neke stvari...


The_new_Statesman je napisao:
Nije stvar u tome sto skupi engleski tenk unistava jeftino srpsko auto, vise je to u fazonu, sta bi mu radili kad bi mogli. Na kraju krajeva, iz istog tenka su pucali i na Range Rover Sport.

Nije stvar u unistavanju kao unistavanju, vec u karikiranoj situaciji.

Po meni je jako glupo tu emisiju uzimati za ozbiljno. Sve je to zabava koja se dobro prodaje.


Kapiram ja to...
Ali je svakako u pitanju JEFTINA zabava koja se SKUPO prodaje...

Normala... :roll:

_________________
'The Funk' is the space that lives between the notes!

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jun 2007, 20:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Jbg, onda ostaju Autovizija i Autoshop, Mirko i Sinisa, sve bolji od boljega (ni onaj iz PunGas-a nije bolji).

Uostalom, ono sto se cijeni kod te zabave je sto mogu ispljuvati/pohvaliti koga hoce i kad hoce. Nema konopca zavezanog za nogu... ;)

I to je sigurno jedna od rijetkih auto emisija koja se finansira nezavisno od auto industrije i kao takva ne boluje od gorespomenutog konopca.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jun 2007, 21:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11344
Lokacija: PL / BL
Kao sto neko rece - TG nije program o motorizaciji nego show! ;)
Inace je defitivno "deste bambija" mada licno vise volim "Fifth Gear" koji prilazi automobilima vise sa tehnicke i upotrebne strane.

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jun 2007, 21:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
kad joj je termin?


Trenutno je ljetna pauza.

Kao sto mirdza rece .. TG je show sa automobilskom tematikom .. i to veoma dobar show - sat vremena uzivanja i razbibrige.

5th Gear sam gledao samo preko Youtube-a .. za nesto vise nisam imao prilike. Medjutim, i ono malo sto sam pogledao mi se izuzetno dopalo.

'Nase' emisije u automobilima mi se ne dopadaju pretjerano .. vecina ih je na isti kalup .. Volim pogledati Top Speed kada ga uhvatim i to je otprilike to.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jun 2007, 22:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Maj 2006, 14:27
Postovi: 190
Top Gear pratim vec godinama i super je show.Imaju ljudi budzet pa i najblesavije ideje sprovedu u djelo.Meni je najzanimljivije bilo kad Toyotu Land Cruiser(pick-up)iz 91-92 godine testiraju u najekestremnijim uslovima sto je ukljucivalo lupanje,guranje u more pri cemu im se otkacila sa sajle pa su je trazili po dnu,simulacija pozara i na kraju su je stavili na zgradu koja je srusena eksplozivom.Najzanimljivije je da je poslije svih ovih "eksperimenata" auto startovao i bio u kakvom-takvom voznom stanju(kretao se).Meni najvise na zivce ide sto cesto ispljuju auto koji to i ne zasluzuje,nego cisto da budu duhoviti,kao i cinjenica da su jako pristrasni kada su u pitanju vozila "tradicionalno"(nekad) britanske proizvodnje.Dobre su takodje i emisije Fifth Gear i Vroom Vroom.

_________________
Glasali ste-gladujte!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jun 2007, 15:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
Tiki the Boyler je napisao:
Glupo do besmisla...
Šta je poenta?!? Dokazati da bi tenk pretvorio u prah bilo koji automobil na svijetu?!?!

Šteta što na istu livadu, naspram britanskog, nisu izvezli jedan srpski tenk...
Mislim da bi emisija bila puno zanimljivija! :D


Pa samo ''pametni'' nritanci ne mogu skontati da tenk uopšte nije ni ispalio granatu već da je bio postavljen eksploziv u autu.

A druga stvar, koliko god da je Yugić lošak, on ga je sa svojim ''pametnim'' izjava i ''pametnom'' vožnjom napravio još lošijim.

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jun 2007, 06:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Pogledao sam juce Clarksonovu special epizodu - 'Heaven and Hell' - odlicna je!

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jul 2007, 15:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
ne znam sta reci. emisija je show u pravom smislu reci, samo nije mu fazon da pluje po yugu a oni su imali preko 30 takvih promasaja u svojoj auto industriji. vecina modela nije ni dozivjela proizvodnju.
englezi nisu napravili kvalitetan auto vec 25-30 godina. da nije bilo bmw-a ni danasnji mini ne bi postojao. ostalo da ne pominjem:
ford vlasnik jaguara i astona (doskoro); bmw (rols rojsa, minija); vw: bentleya;
pretuzna prica.
al najbolje mi je ono kad ladu razvlace dva dumpera. koja katastrofa! to ni najvecoj budali ne bi palo na pamet.
al ipak: dobro je sve to kakvih emisija ima (narocito nasih - domacih)

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jul 2007, 15:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ma svima je jasna njihova pristrasnost, uostalom od nas Srba covjek ne bi mogao zivjeti ako bi kojim slucajem napravili par automobila sa pocetkom i krajem.

Inace o Englezima nema sta reci, ajde sto ih pokupovase Svabe i Japanci, ali umalo da Rover zavrsi kod Kineza :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jul 2007, 16:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11344
Lokacija: PL / BL
Kinezi JESU kupili Rover - firma se sada zove Roewe i pravi modele 750 i 450 (analogno starim 75 i 45).

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jul 2007, 17:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Mislio sam na ime i brend, a tehniku i tehnologiju ionako vrijeme pregazi ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jul 2007, 19:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
eto vidite. dzaba on gadja yuga tenkom, nek malo pogleda u vlastito dvoriste. sve propast do propasti. od asto martina su napravili kantu za nabijanje. niko ziv ga ne kupuje jer je auto 20 godina isti. jedino ovi noviji modeli dolaze sa metalik bojom pa izgledaju novije. bentley je posebna prica: 100 godina isti. previse je to dosadno za nove kupce. a kad je nesto dosadno onda svi bjeze od toga

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 988 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 50  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs