banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Maj 2024, 07:53

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 489 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Feb 2011, 09:53 
Takve ladno zabijem gdje sunce ne sija, cuj on morao zakociti mene da pusti, koji sam ja klinac da on zbog mene mora kocnincu pritisnuti...


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 10:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Na velikoj raskrsnici kod knjižare Centar, jedno 200 metara prije Gimnazije ulicu prelazite na vlastiti rizik. Ako vas neko od vozača pusti to je ravno dobitku na kladionici, bukvalno morate gaziti na svoju ruku pješački kada nema nikog i nadati se da će neko stati kada vas vidi. Tako sam i ljetos prelazio i sastavilo se da me niko nije htio pustiti i odjednom uhvatim priliku, sa lijeva nema nikog jedno 30-ak metara i ja nagazio na pješački, a riba u autu ne koči i kad mi je prišla gleda u mene i samo prođe ispred mene. Da, imala je onaj pogled i gestikulaciju i licem i rukama u fazonu "Pička ti materina gje ćeš ti?! Jesi normalan, vidiš da ja neću da stanem?!", kad je prošla ispred mene skontao sam da gleda u retrovizor i ja fino stanem na sred pješačkog i dignem srednjaka, malo reći da sam pobjesnio! Nešto je kao kasnije svirala ona, pizdila, izbacivala ruku kroz prozor, jela govna...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 10:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ja kad prelazim pjesacki znam biti i konj :D
Ako mi neko stane, onda predjem hitrim hodom, da ne ceka covjek dugo.
Ali ako primoram konja za volanom da stane, e onda gegam s noge na nogu. Jednom sam namjerno ispustio telefon na pjesackom pa ga sastavljao i lafo trazio bateriju :D, u ne tako prometnoj ulici, zato sto se vozac toliko isfurao sto je morao kociti i nesto je dobacivo...

Kad sam za volanom, pustam pjesake u 99% slucajeva. Ovo jedan % je rezervisano za one slucajeve kad ih ne primjetim ili kad kasnim na neki vazan dogadjaj (na ispit, kao neki dan)

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 11:11 
Ja UVIJEK pustam pjesaka kad ide na pjesackom, nema zurbe.

Isto tako sto kazes Tasko kada idem trudim se da ne ceka covjek i hitro "preskocim" preko pjesackog.


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 11:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Ja se isto ne vučem preko pješačkog ali ne gazim na silu da pređem osim ako mislim da će me neko pustiti. Jedno vrijeme sam uvijek gazio pa mislim kao mora čovjek stati da me ne udari. Kad sam skontao za koliko se nesreća desi odustao sam od takvog prelaženja, radije ću ja sačekati dok ne bude sigurno, a ne da me udari neko pa belaj onda...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 11:15 
Dovoljno se sjetiti poslije rata kako je bilo, bukvalno niko, ali niko nije pjesacima stajao...


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 11:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Da, odavno gledam na auta a ne na pravo prolaza.
Desilo se nekoliko puta da mi na pješačkom stane auto (što se i očekuje) a iza njega kreten pretiče to auto koje je meni stalo i da ja nisam "zakočila" pokupio bi me na sred pješačkog.
Svaki put u takvim prilikam zažalim što ne nosim bar škorpion u tašni.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 11:20 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Mar 2008, 23:26
Postovi: 1876
Ima i onih koji prelaze pjesacki kao da je to pasarela. Ni ne pogledaju ima li kola, taman posla da procijene mogu li stati. Ti mi nikako nisu jasni, meni da nece niko da stane necu ni prelaziti ulicu, pa necu se bacati pod auto zato sto sam ja u pravu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 11:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Naravno, kad te udari kasno je. Odšteta je jadna nadoknada za gipsane radove. :confused4:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 11:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Nekidan je to drugarica uradila kada sam bio u Beogradu. Nizbrdica, poledilo, auta idu 60-70, a ona gazi. Kao ma niko ne staje pješacima ali moraju kad nagazim. Znam da je pravu ali ne bih se usudio više raditi što i ona...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 11:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Talija je napisao:
Naravno, kad te udari kasno je. Odšteta je jadna nadoknada za gipsane radove. :confused4:


Gipsani radovi su nešto najbolje što možeš izvući iz toga, odštete za smrt nema...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 11:36 
A sta je sa onim cobanima sto ne paze na pjesake kada kisa pada, tj. kada su lokve pored puta, ja jednom kad nisam ubio lika u jugi zbog toga.

Idem sa djevojkom, a seljacina (ili je zensko vozilo, ko ce znati) ravno po lokvi i po meni, nije me toliko isprskalo koliko me iznervirala cinjenica da se mogao/la smaketi malo ulijevo da izbjegne lokvu.
Naravno prvi kamen sam uzeo u ruke i sibno prema autu i potrcao potajno se nadajuci da ce se auto ustaviti na semaforu, na zalost nisam stigao. :(


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 11:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GuIBj0R2ui4[/youtube]

I meni se to desi nekada ali ovo me uvijek nasmije... :lol:

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Poslednji put menjao Panzer dana 03 Feb 2011, 11:43, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 11:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11366
Lokacija: PL / BL
Pustam pjesake, u principu uvijek. Ali me izbijaju oni sto prelaze 10m od pjesackog zato sto im je tako blize / lakse... Pa, noge bi im polomio :angry4:

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 11:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Panzer je napisao:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GuIBj0R2ui4[/youtube]

I meni se to desi nekada ali ovo me uvijek nasmije... :lol:

Ja bi ovom vozaču nabila u dupe auspuh i turirala onako malo radi ćeifa :angry4:
Spoiler:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 13:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
mene nerviraju studenti sto pretrcavaju od studentskog doma do ekonomskog faksa,nit gledaju ide li sta,samo istrce(al bukvalno) iz zivice,milion puta sam morao bas kociti.isto me nerviraju babe sto prelaze preko cetri trake,kod merkatora na starcevici,al sto idu dijagonalno duzim pute,em sto se vuku,ja jos uvijek stanem da ih propistim a one me pogledaju kao:"vidi ove nekulturne omladine".pjesacim uvijek stanem ako su nagazili,pogotovo ako je vani velika vrucina ili ako je kisa.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 14:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
sličan slučaj sa ''ovima'' koji prelaze ulicu 20 metara od pješačkog, dijagonalno.

ljetos, otvoren mi prozor, i lik preko ulice dijagonalno. ja zakočim na metar od njega i on se počinje derati na mene.
''ti bi mene zgazio'' rekoh da.
''i išao bi na robiju zbog mene'' rekoh: koliko mi je poznato još niko nije robijao ako je zgazio stoku...

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 14:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Nekultura je obostrana i kod vozača i kod pješaka, tu nema dileme.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 14:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Ili kad se baja parkira na sred ceste npr kod CJB gdje se dva psa na cesti jedva mimoiđu upali sva četiri i ode u kladionicu a poslije 3 sata saobraćajni kolaps na tom dijelu inače. Prodaću BMW zbog takvih i kupiću stari Nisan Patrol i zavariću šinu na roll bar i ne kočim uopšte :evil:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 15:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
smucek je napisao:
Ima i onih koji prelaze pjesacki kao da je to pasarela. Ni ne pogledaju ima li kola, taman posla da procijene mogu li stati. Ti mi nikako nisu jasni, meni da nece niko da stane necu ni prelaziti ulicu, pa necu se bacati pod auto zato sto sam ja u pravu.


Pa i nije bas njihova duznost da obracaju paznju na automobile nego obratno, onaj ko se nalazi iza volana treba voziti brzinom u kojoj je u stanju zakociti, uostalom.. prije pjesackog svakako trebas biti na porezu, nebitno da li neko stoji ceka ili ce istrcati. Da se mene pita, skoro komplet jezgro grada bi bilo jedna velika 30km/h zona.

Prosle godine, braca i ja na sred pjesackog prelaza i dva klinca u nekoj poluraspadnutoj krntiji niti je vozac usporio, niti prikocio nego je jos turirao ne bi li se mi uplasili pa potrcali i sklonili im se sa puta. A crkose od smijeha.. Tako sam mu bubnula nogom u vrata da mu je automatski ostalo udubljenje. Klinac je zakocio, krenuo da izlazi iz auta ali se ocito predomislio kada je shvatio da ga mozemo samo prebiti od batina.. Gadi mi se ta nekultura, ta bahatost, neosjecajnost prema drugim ucesnicima u saobracaju.. Kada dolazim u BL, vec pri kraju Austrije mogu odrediti ko je sa nasih prostora - ljudi misle da je lijeva traka stvorena iskljucivo za njih i ne bi se sklonili ni pod razno. A i po gradu vidjam te slucajeve. Lijevom trakom i lagano :roll:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 489 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs