banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 12:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 44 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Feb 2002, 16:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
Ehh...:smile:
Sta mislite o ovom ljepotanu..?? :smile:
Da li neko imao iskustava , o kvalitetu, performansama ovog autica..???
pisite..
:smile:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Feb 2002, 18:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
Za one koji nisu upoznati najbolje posjetite sljedeci link:

http://www.mercedes.com/e/cars/m-class/default.htm

i uzivajte.....:smile:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Feb 2002, 18:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Rosy

BMW je bolji :smile:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Feb 2002, 00:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2001, 01:00
Postovi: 3380
Lokacija: .: Lugano :.
Vader provociras :wink:

svi su auti samo je Mercedes automobil :grin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Feb 2002, 04:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 470
Lokacija: kanada
Slazem se sa vaderom,i ja mislim da je BMW
automobil No1.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Feb 2002, 00:52 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 21 Jul 2001, 01:00
Postovi: 63
Lokacija: Canada
Ako vas zanima, pogledaj te ilegalnu utrku izmedju
BMW M5 vs.Mercedes 500E..
File mozete da skinete sa Kazaa, oko 2.1Mb.. Netrebam da spominjem ko je pobjedio.
I dalje se zalazem da je BMW bolji, no medjutim svako zna svoje.
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Feb 2002, 21:49 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
Ma koji BMW..meni to auto nije nesto posebno, kao ni audi recimo...
Zaista ne znam podatke , takve trke koje krol spominje , ali iako je pobijedio bmw...sa mercedesom ne moze da se poredi i tacka!!!!!

Mercedes ti pruza nesto sto nijedno drugo auto nema, udobnost, komfor, silaaa...kad dodajes gas...kao da ce da izbaci krila i u let lagani..:smile:) Vjeruj mi znam sta pricam:)

A da ne pricam o tome koliko si nadmocniji na cesti u odnosu na ostale, jer kvalitet auta se ne mjeri samo po brzini, a ,naravno, ni brzina nije nikako mercedesu losija strana.
A tek ovaj mode m-klase..mogu da zamislim kako je samo opremljen i po kojim uslovima moze lagano da klizi i da te fascinira!
Eto toliko...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Feb 2002, 09:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
Dana 04.02.2002. 00:40, misk0 je napisao:
Vader provociras :wink:

svi su auti samo je Mercedes automobil :grin:
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Mozda si u pravu sto se tice kvaliteta, ali pitaj ih kako im je, juce je objavljen podatak da je Mercedes u prosloj godini napravio ogroman minus i da ce iz tog razloga akcionerima umanjiti dividendu za 53% sto se odmah odrazilo i na berzi.
Jos jedno pitanje za miskA i ostale, mislis li da bi bio sretan kad bi u BL posjedovao takvo auto? Jedni prijatelji su prosle godine doputovali sa nov-novcijatim BMW-om, koji je kostao oko 70.000 DM. Odmah drugo vece im je takoreci u voznji ukradeno auto, mogu biti sretni da su ostali zivi, izbaceni su iz auta, u autu su bili i mobilni telefoni, novcanik i pasosi. Nakon nekoliko dana su dobili poziv na privanti, kucni broj i ucjenjivani su. Trazili su 10.000 DM kao sumu ako zele da im se vrati auto. Na kraju je auto nestalo bez traga, sto je i bilo za ocekivati.
Time hocu reci da nije sva sreca ni u dobrom autu. Mastanje je dozvoljeno, to ne osporavam, ali skromnost je u vecini slucajeva vrlina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Feb 2002, 11:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2001, 01:00
Postovi: 3380
Lokacija: .: Lugano :.
Pazi .. jedno je pricati o autima kao kvalitetu i savresnstvu izrade i dizajna, brzine i udobnosti... a drugo je pricati o autima za kupovinu.
Ovde se ne isplati ni imati auto koje je novo, jer recimo da se smanji
opasnost od kradje uvijek postoji mogucnost da na parkingu neki kreten
jednostavno zapne, udari, ogrebe auto nekim starim i ti mozes sjesti i
plakati.

Mada recimo da ovde ima mnogo ljudi koji imaju te pare da kupe dobar
luxuzan-supernov-ultra... auto, ali ne znaju sta da kupe jer im je
plafon vidjenja Audi Ax ili Mercedes ..

Koliko njih i ne zna sta su Bently, Aston Martin, Masserati..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Feb 2002, 11:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> Time hocu reci da nije sva sreca ni u dobrom autu. Mastanje je dozvoljeno, to ne osporavam, ali skromnost je u vecini slucajeva vrlina</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Tačno tako. Mada ni maštanje u prevelikim mjerama nije dobro. I tu treba biti umjeren.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Feb 2002, 11:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
Dana 07.02.2002. 11:19, misk0 je napisao:

Mada recimo da ovde ima mnogo ljudi koji imaju te pare da kupe dobar
luxuzan-supernov-ultra... auto, ali ne znaju sta da kupe jer im je
plafon vidjenja Audi Ax ili Mercedes ..

Koliko njih i ne zna sta su Bently, Aston Martin, Masserati..

</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Slazem se s tim da je nasim ljudima mecka pojam i statusni simbol. Tek da vidite ove gastarbejtere po inostranstvu ... smijesno i zalosno! Cijeli zivot zive po nekim podrumima, ali vazno je da mecka stoji pred kucom i da se ona pokazuje u rodnom kraju.
Sjetih se svog tate, koji je uvijek za jednog naseg komsiju doktora (inace je taj komsija bio nizak rastom) imao obicaj da kaze:"Ide mercedes, a nigdje covjeka za volanom".


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Feb 2002, 12:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>

Dana 07.02.2002. 11:54, Jack je napisao:
Sjetih se svog tate, koji je uvijek za jednog naseg komsiju doktora (inace je taj komsija bio nizak rastom) imao obicaj da kaze:"Ide mercedes, a nigdje covjeka za volanom".

</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->



:smile:)))))))
Jack u pravu si..Na zalost mnogobrojni skorojevici smatraju da su pravi i bolji ljudi samo ako imaju mechku ispred kuce , na tri sprata. Nazalost to je postao statusni simbol kao neko olicenje moci i bogatstva...
Znam dosta prica o tim skorojevicima, gastarbajterima i sl..koji dodju ovde sa mechhkom, krstom od pola metra na retrovizuoru i cupavimmmm volanom i izigravaju neke tipove , frajere, bogatase a tamo u inostranstvu zive u kojekavim supama.

Cijeli zivot se vozim u mercedesu i uopste nisam opterercena time sto je to bas mercedes. Ono sto me uvijek privlaci tom autu su upravo nabrojani kvaliteti u mom prethodno postu.
A slazem se da je skromnost vrlina, ali ko moze da priusti sebi nesto takvo, sto da ne..Evo kako je misko skroman pa odmah na bently-a od 400 000 dm:)))
Da sam qween Elizabeth ne bih zeljela da se vozim u tako skupom autu...Nikad ne bih pozeljela tako skupo auto..jer sta sa njim..na nasim podrucjima bi ga morao drzzati u staklenom zvonu...a bezveze je robovati automobilu...ima i drugih stvari u zivotu..:smile:) Jer znate kako kazu niej sve u novcu ima nesto i u imovini:))))))) eto malo sale nije na odmet.

Tacno je da je tesko imati na nasem podrucju dobro auto..niti smijes parkirati i ostaviti bilo gdje...jer kojekava budala moze da se pojavi ili ga ukrade ili ga osteti...i cemu onda toliko ulozene pare..
Jer nije nas standard toliki da mozemo da priustimo nesto sebi extra....ali valdja ce se stanje popraviti a do tad...moze se malo mastati:)))
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Feb 2002, 13:27 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1036
Lokacija: Banjaluka
Heh ...
Mercedes je ipak Mercedes ... unutra ima prostora za pola rodbine...
meni su simpaticni jumbasi.. stari ...... te masine rade kao mazge ... i dan danas drndaju i ne daju se .. a recimo ona SE klasa (jumas) je fenomenalna (govorim o unutrasnjosti) samo jos tv i daljinski nedostaju da se covjek osjeca kao kod kuce ...
BMW je vise sportskog izgleda .. i jako su dobri ...

Ja sam skroman .... ja bih jednu limuzinu :))))) Tito je imao mrak limuzinu (dobio je, ja mislim, od nekog predsjednika ili princa) i to mercedes ..6 vrata, ima sve zivo unutra ....... ne bih imao nista protiv da se vozam u takvom auticu ;)))) pa makar ja bio vozac :)
Baj d vej .. automobili me bas i ne zanimaju ;))) nisam neki fan .. gledam korist - ako vozi, neka vozi dok vozi .. jedino da je koliko toliko sigurno, da ne izgubis glavu lako od novokomponovanih i samoprozvanih "vozaca" ... p.s. jos nisam ni vozacki polozio :)))))) jednostavno mi se ne da .. nemam potrebe :))) bas kao ni za mobilnim fonteleom :)))))
Pogledam tu i tamo koji opis ili neku emisiju, ali to je samo gledanje ;) ne uzivam pretjerano ...
p.s. porsche je prava masina .... mala kubikaza, a nosi se sa daleko jacim (po zapremini) i "visim (po broju cilindara i nacinu postavljanja) ... njegov bokser motor podera mnoge jace 8v motorcine ;) a tek sto je startno to malo cudo :))))) przi kao lud ;))

Toliko od mene... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Feb 2002, 13:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> automobili me bas i ne zanimaju :wink:)) nisam neki fan
jos nisam ni vozacki polozio :smile:))))) jednostavno mi se ne da .. nemam potrebe :smile:</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

:smile: Stvarno je interesantno koliko smo ti i ja slični :smile:
Kod mene je skroz ista stvar, ne volim automobile, ne interesuju me nešto a ni vozački nisam položio, ne da mi se, ne interesuje me :smile:

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> nemam potrebe :smile:)) bas kao ni za mobilnim fonteleom</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Potpuno ista stvar kod mene.
A o debilnim (pardon, mobilnim) i o tome koliko procenat ljudi koji ima deb...pardon, mobilni zaista ima potrebu da ima mobilni (da mu stvarno treba) bi mogli posebnu temu da otvorimo, čak je možda i otvorim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Feb 2002, 14:00 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1036
Lokacija: Banjaluka
:))))) vidis ... i ja sam kontao nesto o slicnosti ;)))
i to jos ETF :))))))) heheeh bas smo se usrecili :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Feb 2002, 15:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
Tačno tako. Mada ni maštanje u prevelikim mjerama nije dobro. I tu treba biti umjeren.
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Vader, provjeri privatne poruke :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Feb 2002, 16:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
Vader, provjeri privatne poruke :wink:
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Provjerio sam i nema ništa :???:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Feb 2002, 16:56 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Provjeri sad. E-Mail ti, inace, nije u redu ;-(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Feb 2002, 17:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Meni mail radi bez problema, sad sam provjerio. Ja sam dobio tvoj mail :smile:
Privatne poruke još nema


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Feb 2002, 17:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Nista mi nije jasno :???:
Na priv su ti poslane dvije poruke, uh....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 44 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs