banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 12:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1681 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 85  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Vaši automobili...
PostPoslato: 11 Avg 2005, 15:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1605
Lokacija: Baile Atha Cliath
Evo ovde napishte koje auto vozite, godishte, postavite sliku, sta vam se svidja a sta ne svidja kod vasheg auta i ako ste bas entuzijasta koje ste modifikacije uradili ako jeste...

Posto sam ja skoro ostao bez auta a novi nije josh stigao predstavicu stari....znachi

Glof III VR6 12V, 2800ccm, 174ks '95god, AZEV ''15 feluge, Strut brace, Performas kablovi, 4 pin svjecice iz vectre 2005,Toyo proxes t1-s 195/55 gume, spushten na Eibach opruge 70mm , komplet Raptor izduv od katalizarota sa twin DTM loncem na kraju. and lots more


Auto ima odlichne vozne karakteristike vrlo je udoban i lak za voznju zbog jakog motora i zbog velikog obrtnog momenta nema bespotrebnog cestog shaltanja brzina. Upravljivost mu nije bila jacha strana zbog tezine samog vozila ali tu su Eibach opruge i strut brace uradili svoje tako da je to poboljsano. Potroshnja :) hehehe 2800ccm sta da kazem tzv Kroner :) od 12 do 20 litara na predjenih 100km ali ko voli nek izvoli ja se nisam zaista zalio u poredjenu sta to auto nudi ...

Pozdrav

ETO :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Avg 2005, 16:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
sport dodge(tipicno zensko,nemam pojma detalje,rekli mi da je dobar za ove terene,a povoljna cijena :lol: )a inace volim velika auta,nekako mi sigurnije djeluju :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Avg 2005, 20:56 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2005, 13:16
Postovi: 63
Lokacija: si
od pre mesec dana Opel Corsa 1.2 16V 90KS 08/99gp 5-6L na 100km a doskora sam imao nesto kao i ti >>Gazda<< samo golf IV VR6 2.8T i nesto jaci od tvog 150kw(204KS) on je bio 11/99gp ali je jeo(min. 12l/100km) a i isao :wink: unutrasnjost mu je bila sva od bele koze,felne OZ 17',LED diode plave boje skroz po spojlerima i svetle ka zemlji,srebreni ma full oprema! ma auto je strava ali vise mi netreba necu u BiH vise dolaziti mozda jednom godisnje i ona mi moze da sluzi za taj put.(iskreno nisam ni sa "njim"dolazio u BiH :) bio je C.Berlingo-od starog) ja im nista nemenjam kupim koji mi se svidja i to je to!

_________________
miljenko bobina!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Avg 2005, 21:02 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2005, 13:16
Postovi: 63
Lokacija: si
>>Gazda<< ja sam onu VR6 natjero na 24.7l/100km imao je digitalni citac potrosnje! sto je previse previse je sa njim predjem u prosjeku 100km sa korsom 250km! pa gdje je tu "racunca"
azdajice i ja volim velika auta ali bih ona trebalo da vise trose jer opet nevolim da je "veliko" a nejako :-?

_________________
miljenko bobina!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Avg 2005, 04:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1605
Lokacija: Baile Atha Cliath
MiKoLiNo je napisao:
od pre mesec dana Opel Corsa 1.2 16V 90KS 08/99gp 5-6L na 100km a doskora sam imao nesto kao i ti >>Gazda<< samo golf IV VR6 2.8T i nesto jaci od tvog 150kw(204KS) on je bio 11/99gp ali je jeo(min. 12l/100km) a i isao :wink: unutrasnjost mu je bila sva od bele koze,felne OZ 17',LED diode plave boje skroz po spojlerima i svetle ka zemlji,srebreni ma full oprema! ma auto je strava ali vise mi netreba necu u BiH vise dolaziti mozda jednom godisnje i ona mi moze da sluzi za taj put.(iskreno nisam ni sa "njim"dolazio u BiH :) bio je C.Berlingo-od starog) ja im nista nemenjam kupim koji mi se svidja i to je to!


imao si V6 2.8 nije T :) to ne postoji 2.8 supercharged radi ABT a on je 286 ks :)

ali i taj je odlichan svidja mi se ... odlichno auto... samo mislim red je da predjem na japance jer oni zasluzuju posebnu paznju...i druga stvar mi nije jasna kako si mogao sa 2.8 na 1.2? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Avg 2005, 13:38 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2005, 13:16
Postovi: 63
Lokacija: si
zbog u proseku 6L potrosnje a u onog 15L a nece mi trebati vise za neka "foliranja" a jest da sam "s konja na magarca" :lol: a ako opet zatreaba ima stari E320 full oprema! a ono T baj ga pisalo mu je nazaj kraj 2.8(T)-izkomada :wink:

_________________
miljenko bobina!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Avg 2005, 16:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jul 2005, 15:20
Postovi: 462
Lokacija: Banja Luka
Peugeot 306, 1.4i, 75KS, crveni, 5 vrata...

Zatamnjena stakla, elektronski podizaci, centralna brava, kodirano paljenje, kozna sjedista, klima, grijaci sjedista, airbag, maglenke, al felne, mp3...ne znam jesam stogod zaboravio

Solidan autic


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Avg 2005, 20:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1605
Lokacija: Baile Atha Cliath
MiKoLiNo je napisao:
zbog u proseku 6L potrosnje a u onog 15L a nece mi trebati vise za neka "foliranja" a jest da sam "s konja na magarca" :lol: a ako opet zatreaba ima stari E320 full oprema! a ono T baj ga pisalo mu je nazaj kraj 2.8(T)-izkomada :wink:


druze 2.8T kao motor iz VW-a ne POSTOJI....postoji 1.8T - T ti je oznaka za turbo 1.8T ima u dve verzije 150ks i 190ks...vjeruj mi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Avg 2005, 18:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
ovdje izgleda zelje i snovi...pise ko bi sta volio imati a, pa se potkrade koja greskica... ?? :lol: :lol:
evo i ja cu....

BMW 325 2002. crni sa ..........bla bla......tita mi... :wink: !!

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Avg 2005, 20:27 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2005, 13:16
Postovi: 63
Lokacija: si
>>Gazda<< u pravu si sad sam prevrtao neke papire sto su mi ostali od njega i pise samo 2.8 nema "T" to je neko onako u servisu zalepio jer sam ga tamo kupio i posle zamenuo za korsu! u pravu si izgleda! :wink:

_________________
miljenko bobina!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Avg 2005, 20:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1605
Lokacija: Baile Atha Cliath
Gazda je uvijek u pravu zapamti :wink:

The Godfather ...... nisu zelje imas sliku na Sudari... btw .. postavi sliku auta da vidimo :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Avg 2005, 00:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20443
Lokacija: SAO Krmine
Jedno OT pitanje : Gazda, koliko KS ima Golf III GTI ? Nesto sam googlao medjutim dobio sam X razlicitih podataka tako da pojma nemam koji je tacan ..

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Avg 2005, 02:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Jun 2004, 06:30
Postovi: 534
pa zato shto gti golfova ima vishe vrsta.
mislim da je osnovna verzija sa 100kw.

ps imash golfova (dosushe chetvorki) koji imaju opremu gti a motor obichni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Avg 2005, 04:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1605
Lokacija: Baile Atha Cliath
V@nja je napisao:
Jedno OT pitanje : Gazda, koliko KS ima Golf III GTI ? Nesto sam googlao medjutim dobio sam X razlicitih podataka tako da pojma nemam koji je tacan ..


As far as I'm concerned...Golf III GTI je imao dva motora u ponudi 2.0 8v 115ks i 2.0 16v 150 ks ... ali best buy MK3 Golf-a ti je Edition jer ima podvozje od VR6.. to se tiche oba modela...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Avg 2005, 10:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20443
Lokacija: SAO Krmine
AdelonE, to sam znao medjutim za iste "vrste" GTI-a (npr 2.0 8v) sam dobijao razlicite podatke. Nisam potpuno dobro postavio pitanje. Hvala obojici u svakom slucaju.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Avg 2005, 15:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Jun 2004, 06:30
Postovi: 534
Gazda je napisao:
V@nja je napisao:
Jedno OT pitanje : Gazda, koliko KS ima Golf III GTI ? Nesto sam googlao medjutim dobio sam X razlicitih podataka tako da pojma nemam koji je tacan ..


As far as I'm concerned...Golf III GTI je imao dva motora u ponudi 2.0 8v 115ks i 2.0 16v 150 ks ... ali best buy MK3 Golf-a ti je Edition jer ima podvozje od VR6.. to se tiche oba modela...


jebi ga eo linka!

http://mysite.verizon.net/janvdb/vw/Engine/Engine_Swaps.html
svega ima!
jest da je za americhko trzishte al verujem da nema neke razlike preterane u motoru! sem toga moze se i iz usa uvesti auto. xexexex
a nigde ovog shto sam ja rekao od 100kw. Garant bio divljak pa neshto nalupano u saobracajnoj napamet, ili seljaci iz sup-a napravili "malu" greshku :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Avg 2005, 17:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20443
Lokacija: SAO Krmine
A GTD ? Predpostavljam da bi to trebao biti GTI sa dizelskim motorom.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Avg 2005, 18:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1605
Lokacija: Baile Atha Cliath
nemam pojma diesel me nikad nije zanimao osim u fenjeru 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Avg 2005, 19:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
al' poskupio beMzin :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Avg 2005, 19:38 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2002, 01:00
Postovi: 893
I to gadno :cry: Moj autic srce kao lud,kao da ga je kakav alkoholicar dizajnirao i pravio :lol:

Elem, peugeot 206 CC. 136 PS, ali poprilicno trom jer je tezak ( zbog krova). Od 0-100 Km/h mu treba oko 10 sek. :cry: Gepek izuzetno veliki za tu vrstu auta, ali samo kada krov nije spusten :D
Ono sto me izuzetno nervira na tom autu ( sem potrosnje - oko 11-12 litara u gradskoj i 8-9 l/km na otvorenoj voznji) je sto mu je krov uzi od ostatka auta. Tako da, kada pada kisa, i otvorim prozor, sa krova se slije na mene sva voda :evil: Sve u svemu, idealan zenski autic :angel:

Sledeci ce biti Audi 3 i to disel :D I bez koznih siceva ( zimi se smrzne guza, dok grijaci ne pocnu da griju :oops: ) :mad:

_________________
Ako ľelią - moľeą
Ako moľeą - znam da hoćeą
A ako hoćeą - ąta da ti radim
Sem da ti kaľem - ne udaraj me nisko...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1681 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 85  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs