banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Maj 2024, 09:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1204 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 61  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jul 2007, 10:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12457
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Taj iz Italije od 100E ni ovde ne vrijedi puno više, to je izraubovano do maximuma!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2007, 12:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
V@nja je napisao:
Citiraj:
nisam 100% siguran ali mislim da je 145 sa troje vrata, a 146 sa petoro.


Tako je. Ista stvar kao i sa Fiatima Bravo/a.


nije tačno. postiji alfa 145 sa petoro vrata. izlgleda kao mali karavan. znači, vrata od gepeka stoje po 90 stepeni. standradna verzija sa 4-oro vrata ima obični gepek. znači: stepenica nazad.
drugo, ima i fiat bravo sa petoro vrata. ne vidim šta je tu neobično.

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2007, 12:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Wikipedia je napisao:
The Alfa Romeo 145 and 146 is a small family car produced by the Italian automaker Alfa Romeo between 1994 and 2001. The 145 and 146 both share common design plans and interior components from the B-pillar forwards; the 145 is a three-door hatchback, whereas the 146 is a five-door.


Wikipedia je napisao:
The Fiat Bravo and Fiat Brava are two small family cars produced by the Italian automaker Fiat from 1995 to 2001. Effectively two versions of the same car, the Bravo is a three-door hatchback and the Brava a five-door hatchback.


splendid je napisao:
drugo, ima i fiat bravo sa petoro vrata. ne vidim šta je tu neobično.


Novi da, stari ne.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Poslednji put menjao V@nja dana 11 Jul 2007, 12:58, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2007, 12:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2003, 11:26
Postovi: 2270
Lokacija: Vecito mrgudan!
Ma odakle ti vadis te informacije?

Otkud 145 sa 5 vrata? Otkud Bravo sa 5 vrata? :roll:

Pa ti sam sebe diskreditujes kao ozbiljnog ucesnika u bilo kakvoj raspravi.

_________________
"Gvozdje se beve dok je svatko, a kad nije svatko onda... kuvac..." - Kovenko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2007, 13:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
Slika

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2007, 13:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
moja greška, zamjenio sam je sa modelom 146 i njenim kosim gepekom. moja greška. gledao sam nešto na mobile.de i mehanički sam odgovorio.
znači: nema je.
ima samo sa četvero vrata. sorry people

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2007, 13:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
A Bravo sa petoro vrata???? :lol: :lol: :lol: :lol: :^o :^o :^o

Ne, ne, ne..

Morao sam potpis da promjenim

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2007, 20:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
na novi bravo i mislim. stari ne smatram uopšte autom. to je najobičniji krš. imao ga buraz nerođeni. budala ga napucavao 2 godine i na kraju se raspao. sranje u totalu. šta ćeš. novi izgleda solidno, trebao je da ima malo oštrije linije da mu istaknu sportski duh. mogao bi se on dobro nositi sa konkurencijom: golf, focus, astra... ima i dobre JTD motore. vidjećemo...

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2007, 21:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2003, 11:26
Postovi: 2270
Lokacija: Vecito mrgudan!
Koja izvlakusa... jao splendid vraze. :lol:

_________________
"Gvozdje se beve dok je svatko, a kad nije svatko onda... kuvac..." - Kovenko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jul 2007, 08:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
Warlock je napisao:
Koja izvlakusa... jao splendid vraze. :lol:


nije izvlakusa! cijelo vrijeme sa gledao njegove slike što ste ih kačili tako da sam mislio na njega.

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jul 2007, 08:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
V@nja je napisao:
Džurdžina džavolčiču :)

Zadnje 4 godine vozim Fiat Bravu - '98 godiste, 1.8 benzin .. zasada nije nista otpalo, ali nisam ja nisam entuzijasta kao tvoj brat .. nista nisam 'napucavao'. Ne zalim se, sasvim .. sasvim slolidan auto. Uz neka standardna ulaganja (barem meni) je pruzio izuzetno mnogo.

Novi Bravo mi se svidja - mada sam ipak malo neobjektivan. Ja vjerujem da bi mogao dobro proci, pogotovo zato sto su svi direktni konkurenti vec duze vrijeme prisutni na trzistu (izuzev 308). Vidjecemo :)


problem kod njega je u tome što je fiat u startu bio kanta. a on se naložio ko da je parna mašina. generalno: to je loše auto. naravno uvijek ima izuzetaka

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jul 2007, 08:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
Koja izvlakuša što reče Warlock.

Niko nije ni spominjao novi Bravo, već je bila priča o starom Bravo/Brava autu i to kao poređenje na Alfa Romeo modeli 145/146.

A što se tiče Bravo/Brava vozila, vidi se da nikad ništa nisi ni vozio kad sudiš o drugim vozilima tako.

Sjedni malo u Bravo pa ćeš vidjeti razlike u odnosu na glupi Ford Sierru. :wink:

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jul 2007, 09:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
sereš govna svuda unaokolo. bravo se počeo proizvoditi dosta posle sierre. znači mjesta za poređenje nema. drugo: treba porediti focus i bravo, a tu je focus za 3 koplja ispred po svim kriterijumima. treće: sierra se prozvodila punih 11 godina, a stari i novi bravo neće toliko ni zajedno sastaviti.
tvoja mržnja prema fordu prelazi svaku granicu normalnog. :mad:

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jul 2007, 09:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
Ma niko ne mrzi Ford. Ja nemam problema sa Fordom.

A druga stvar, ja nisam poredio Bravo i Sierru u tehničkim detaljima (čak ne spadaju ni u istu skupinu vozila) rekao sam samo da se malo provozaš u Bravu. :wink:

Treće, nijedno vozilo u poslednjih par godina se ne pravi za narednih 11. poslije par godina dolazi noviji model sa novom tehnologijom.

Valjda bi ti to trebao znati . Takav stručnjak a lupa takve gluposti.

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jul 2007, 09:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
kako se ne pravi? jel ti vidš koliko je G klasa aktuelna. skoro 30 godina. naravno da se menjaju modeli svakih 6-7 godina kad im je rok trajanja 3 godine. niko više ne pamti nove automobile. za 10 godina niko se neće sjećati clia, 206-ce... to je čista hiperprodukcija.
drugo: kažeš da nisi poredio sierru i brava a pomenuo si da se provozam bravom pa da vidim koliko je bolji od sierre. znači opet zajebavaš.
treće: taj auto je na lošem glasu i tačka. e sad, možeš ti njega da vozis ko tetka neka pa da ti traje 100 godina. kod forda ti je sistem gas do daske pa koliko izdrži. a zvuk je baš moćan.

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jul 2007, 09:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
splendid je napisao:
kako se ne pravi? jel ti vidš koliko je G klasa aktuelna. skoro 30 godina. naravno da se menjaju modeli svakih 6-7 godina kad im je rok trajanja 3 godine. niko više ne pamti nove automobile. za 10 godina niko se neće sjećati clia, 206-ce... to je čista hiperprodukcija.
drugo: kažeš da nisi poredio sierru i brava a pomenuo si da se provozam bravom pa da vidim koliko je bolji od sierre. znači opet zajebavaš.
treće: taj auto je na lošem glasu i tačka. e sad, možeš ti njega da vozis ko tetka neka pa da ti traje 100 godina. kod forda ti je sistem gas do daske pa koliko izdrži. a zvuk je baš moćan.


hahahahahaha

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jul 2007, 09:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
DELLBOY je napisao:
Treće, nijedno vozilo u poslednjih par godina se ne pravi za narednih 11. poslije par godina dolazi noviji model sa novom tehnologijom.


ako nešto nije revolucionarno ne bi trebalo smatrati novom tehnologijom. to je isto kao kad na kući promeniš stare prozore ili nabacis novu fasadu i kažeš: napravio sam novu kuću. sve je to stvar marketinga i naivnih kupaca koji znaju samo upaliti auto i voziti ga. sve je to boranija. na primer: nova corsa je u potpunosti novi model (novi motori, mehanika, ovjes, unutršanjost, spoljašnjošt...). sa druge strane: pežo 207 je čista kozmetika svoga prethodnika kao i pežo 308. clio je novi model, škoda fabia takođe. aktuelna octavia je redizajnirana u odnosu na prethodnika-znači nije potpuno novi model. audi A4 takodje... imaš toga na pretek.

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jul 2007, 10:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
E tvoja naklapanja da sve što nije Ford, mi je pun k...
Stvarno nemam namjeru da se uopšte raspravljam sa osobom koja ne vidi dalje od svog nosa.

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jul 2007, 10:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
DELLBOY je napisao:
E tvoja naklapanja da sve što nije Ford, mi je pun k...
Stvarno nemam namjeru da se uopšte raspravljam sa osobom koja ne vidi dalje od svog nosa.


ko sada pominje forda? čovječe govorim o tome šta je novo a šta samo redizajnirano. čitaj malo bolje između redova se krije

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jul 2007, 10:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2007, 21:59
Postovi: 462
S 80 je CAR

_________________
banja luka u srcu,vrbas u venama,borac zauvijek


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1204 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 61  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs