banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 21:24 Danas je 24 Jun 2026, 21:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 16591 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 830  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 06 Sep 2011, 21:36 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Mar 2008, 23:26
Postovi: 1876
Moze on jos :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 06 Sep 2011, 22:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2005, 00:10
Postovi: 2218
Lokacija: Banja Luka
auuu ...

jel karavan ? :)

_________________
Prodaja original parfema po povoljnim cijenama.
Tema na forumu
Facebook profil sa ponudom
PIK Radnja


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 06 Sep 2011, 22:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6396
Sunce ti...

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 06 Sep 2011, 23:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11726
Lokacija: PL / BL
Kolega ga juce vozio 293 :)

miki321oc je napisao:
jel karavan ? :)


Da :D

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 07 Sep 2011, 00:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
мирџа лудаку један :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 07 Sep 2011, 08:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11726
Lokacija: PL / BL
Zvuk V10 (by Lamborghini) je nenadj*biv! Meni licno, daleko bolji nego M5 8) Da jos ima manuelni mjenjac - eto srece, eto veselja, ... Prvi vlasnik je odustao od "kadica" i narucio obicna sjedista - steta :(

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 07 Sep 2011, 09:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2005, 00:10
Postovi: 2218
Lokacija: Banja Luka
auuuuu Mileeeeeeeeeeeeee...... :)

_________________
Prodaja original parfema po povoljnim cijenama.
Tema na forumu
Facebook profil sa ponudom
PIK Radnja


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 07 Sep 2011, 11:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
U zadnje vrijeme svašta gledam pa mi se svidio Fiat Coupe 1998-2003 sa motorom 1.8 16V. Super izgleda a nije preskup za održavanje i dijelova ima. Ima li ko malo više iskustva što se tiče cijena i gdje to treba pogledati? Osim mobile.de i sl.

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 07 Sep 2011, 13:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11726
Lokacija: PL / BL
Auto vodi porijeklo od Fiat Tipo, od kojeg je preuzeto podvozje, uz lagane modifikacije. Dobar dio rjesenja je zajednicki sa Alfom GTV, osim motora koji su potpuno drugaciji.
Licno bih isao na 2.0T 16V ili 20V ako bi naletio u dobrom stanju - trose slicno a idu daleko bolje nego 1.8 :)

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 07 Sep 2011, 13:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Zavisi sve....podvozje znam najsličnije sa Bravom, znači da je dobro pošto samo pozitivna iskustva ljudi navode sa njim. Motora što se tiče ti 20V su većinom turbo i veliko je pitanje kakva je turbina jer ako rikne mnoooogo košta, a taj 1.8 ima 131KS i ide kao furija :D meni dosta + chip ako mi se dadne. Koliko sam upoznat elektronika je Hitachi u nekom modelima a ona je pouzdana. I da letva volana je od Alfe, što znači slabiji ajnšlajg, ali zato upravljivost i poslušnost vanprosječna :wink:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 08 Sep 2011, 09:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
http://www.nezavisne.com/automobili/nov ... 04941.html


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 08 Sep 2011, 09:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Шајин je napisao:
http://www.nezavisne.com/automobili/novosti/Bankrotirao-svedski-proizvodjac-automobila-Saab-104941.html

Brate, da su se kurvali - kurvali su se! Čas sa Fiatom, pa sa Alfom, pa sa Renaultom....jbg sve te mućkalice su veselje za održavanje i servis - svaka serija drugi motor i elektonika, dobar auto bio al sinko vjenčaš se sa njim i ako ga kojim slučajem utopiš prodaš ga za cijenu guma na njemu :-?

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 08 Sep 2011, 13:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3222
Krajem osamdesetih je GM postao vlasnik Saaba, tako da su Ameri i vedrili i oblačili. Zbog ušteda na nivou koncerna, ugrađivani su dijelovi koji se ugrađuju u Opel, Subaru, Chevrolet..., tako da je Saab izgubio jedan dio svoje posebnosti. Sama tvornica je pokušala da učini šta može, ali u principu nisu odlučivali ni o čemu krupnom, ni o novim modelima, ni o lansiranju istih, tako da se zakasnilo sa lansiranjem dva posljednja modela. Katastrofa je rezultirala neviđenim cirkusom stečaj/gašenje/rekonstrukcija/prodaja/novi start/besparica/rekonstrukcija... kraj se nazire, ali još uvijek se batrga.
Najgora solucija (i veliki udar evropskoj auto-industriji) bi bilo da se u stečaju sve proda Kinezima, da oni pokupe mašine alat, nacrte, patente, kompletnu tehnologiju procesa proizvodnje (a u nekim segmenima je Saab bio svjetski vrh, npr. sigurnost), i da za pet godina Kinezi krenu izvoziti u Evrop Saab-klonove koji koštaju manje nego npr Fiat.
Tu konkurenciju malo ko će da preživi (možda premium marke kao MB, Ferari, Porše) ali većini drugih koji proizvode velike serije za narod, crno se piše.

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 08 Sep 2011, 14:50 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13459
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
obasjalo i mene sunce...nova beba, al na kratak period...audi konacno nakon 2 i po mjeseca otisao u garazu...a tek kako nestrucni ljudi, tj klinci rade u garazama za rentanje sacuvaj boze...jos najgore koji debili rade u DVLA (od njih dobijes vozacku kad polozis)..i danas ih nazovem kao neka provjera kazem ime i prezime, tip navalio na srednje ime i pola sata mu moram objasnjavati da ja nemam srednje ime...i onda mi covjek kaze "gospodine jeste li vi sigurni da imate vozacku, jer mi vas nemamo u sistemu".. :lol: :lol: :lol: ma da drzim karticu iz biblioteke u rukama..ja mu kazem da cu mu dati broj vozacke a on ko beba sav radostan i pita "pa jel imate broj" rekoh mu "naravno da imam pod tackom broj 5 na vozackoj"...tek su me onda nasli u sistemu...a polozio 2005..

a u garazi za rentanje, mi izlazimo kaze mladic e ovo je vase auto..kazem ja njemu jer moze nesto manje, a on u fazonu "pa gospidine vi vozite inace A6"...rekoh mu ne ja vozim A3...ljudi rade posao mehanicki, mozak na pashi...

Slika

ja ovaj vikend fino do Wellsa, da testiramo bebicu.. :lol:

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 08 Sep 2011, 16:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3879
Zipa MASINE iza... 8)

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 08 Sep 2011, 16:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Pegla jedno, pegla drugo :lol:

Salim se dobar je ovaj Opel iako strasno gubi na cijeni.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 08 Sep 2011, 16:49 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13459
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
udoban je, i cini mi se da ima lanac sto se tice zupcastog remena..da tacno je da im cijena brzo pada, sto mi nije jasno..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 08 Sep 2011, 16:51 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13459
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
richa je napisao:
Zipa MASINE iza... 8)


tu peglu komsija cuva ihaj godina...ja sam u toj ulici vec 2 godine, a znam i ranije da je pegla tu bila..ne kontam, ne ulaze u nju, samo mu dzabe trune..jos jedan komsija cuva folcigu ispreg garaze vec jedno 7 godina..znaci u kakvom je sad stanju on je tako uzeo pre 7 god...gledat cu da uslikam..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 08 Sep 2011, 16:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Opel kao Opel...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: off topic
PostPoslato: 09 Sep 2011, 16:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8384
Lokacija: 008182
Jebote, jesu li ovi što rade "auto-put" od Kuljana do Klašnica IMALO normalni?

U Klašnicama kad sa "pravog auto-puta" udješ na ovaj dio u izgradnji, nemaš nikakvo objašnjenje da je jedna dvotraka dvosmijerna, ako imaš sreće, to shvatiš kočeći divljački u po' preticanja i vraćajući se u "svoju" traku, a ako nemaš, zaključiš to u bolnici, ako stigneš do nje.

Nisam još čuo da neko nije imao sreće, i nadam se da se ni nije ništa desilo takvo, ali dokle?

Stvarno nema smisla!

_________________
bleek.


Vrh
  
 
 [ 16591 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 830  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Baidu [Bot] i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs