banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 07:12 Danas je 25 Jun 2026, 07:12

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 17205 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 861  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Mar 2012, 18:56 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13459
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
ma kakvi podmladiti posudu, nego se trudio otarasiti ovih zivotinja, to se nakotilo unutra.. :lol:
Spoiler:
Slika

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 20:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Okt 2010, 12:46
Postovi: 204
Zna li neko gdje ima kupiti metalik lak crni za auto u spreju za sitne popravke


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 20:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Max Majer ili Damjan boje i lakovi.

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 20:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
spavac je napisao:
ma kakvi podmladiti posudu, nego se trudio otarasiti ovih zivotinja, to se nakotilo unutra.. :lol:
Spoiler:
Slika


Sunce ti poljubim, kakav si ti grob iskopao?


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 20:38 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13459
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
stari zapustio auto, njemu to sluzi samo od A do B..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 20:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Oooooo...


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 22:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Koje auto je u pitanju? :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2012, 08:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8384
Lokacija: 008182
'Erceg, hoćeš nam se ti sad baciti u šverc oldtajmera?
bleki1 je napisao:
Zna li neko gdje ima kupiti metalik lak crni za auto u spreju za sitne popravke

Zar nisi ti isto i juče pitao? MaxMeyer kod Mljekare, mješaju lakove/sprejeve po uzorku.

_________________
bleek.


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2012, 09:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Bacio bih se ja i na golo zensko, ali ne ide.... Tako ni sa autima... Od pitanja i gledanja nema selameta :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2012, 11:17 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13459
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
u ovoj bosni sve mrtvo, i auta i gole zenske... :D

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2012, 12:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8384
Lokacija: 008182
Gledaj to s vedrije strane, mrtve gole ženske uvijek hoće...

_________________
bleek.


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2012, 12:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Svaka ti je Njegoseva :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2012, 13:39 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13459
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
radije cu lutku uzeti al na baterije pa da vice "mama, mama" kad joj dudu izvadis..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2012, 15:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8384
Lokacija: 008182
Lutkice, šta je pametno uzeti za grada, po mogućnosti iz ovog milenija, ispod 2 litre, benzin ili dizel je svejedno, možda bolje dizel, pošto žensko nije baš vično šaltanju, a usput i voli zakačiti šta god vidi i ne vidi, otprilike arhetip plavuše za volanom...

Gledam nešto tipa prve Fabije, njoj se sviđa C3...šta još ima u toj klasi i valja, pošto ja ne pratim, dijametralno je suprotno od svega što me interesuje...

_________________
bleek.


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2012, 16:14 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13459
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
cek jal ovo lutkica meni..ajoj pa otkud ti ja strucnjak za auta.. :lol:

spomeno si zensko, pa ako nije vicno saltanju onda automatik..moja opcija za grad bi bila p106 1.5d samo sto nema automatik uz ovaj motor..fabia, ipak bi uzeo 1.4d nego 1.2 petrol..lupo il arosa mali autici sa 1.7d motorom ko upaljaci trose..nissan almera je takodje pouzdan auto..

jel samo nova auta dolaze u pitanju?

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2012, 16:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Nov 2010, 15:27
Postovi: 1377
Lokacija: Banjaluka
Vec sam bio pitao, jedne prilike, al sad cu malo drugacije da zamolim za savjet...

Dakle, moja djevojka ima sluzbeno vozilo Renault Megan, staro oko 4-5godina. Od prilike, na 10.ooo km zamjeni oko 7-8 sijalica u ovlastenom servisu. Oni tvrde da je to normalno (?) Medjutim, u zadnjih par dana otisla joj je klima i pocrkali su joj oba zadnja zmigavca, tj malo rade, malo ne ali vise ne rade nego sto rade. Po nekad se desi da radio crkne sam od sebe tj da se treba dekodirati...

Ono sto mene zanima je, da li to moze biti nerijesivi fabricki kvar ili ipak nesto tu oko struje ne valja? Ako sam dobro upratio, nocu sijalice po nekad jace svijetle, pa slabije, pa jace i tako...kao da napon nije konstantan. Sta raditi? Uskoro ce na veliki srevis, pa sam mislio da odem sa njom da se malo svadjam, jer nema smisla da svako malo dolazi na servis i placa gluposti.


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2012, 16:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
Multimetar u ruke i izmjeriti koliki je napon pri različitom broju obrtaja za početak. Takođe provjeriti kako se ponaša kad se uključe jači potrošači.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2012, 16:41 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13459
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
ako je slubeno nek da kljuceve sefovima i zamoli ih da se jedno mjesec dana voze sa meganom pa da vide kako je..nije njena obaveza da se brine o autu jer je sluzbeno pa samim tim kad sjedne u njega samo nek odvrne muziku i po gasu dok motor izdrzi.kad crkne valjda ce joj firma dati drugi..

ovo sto zipo rece jeste dobra solucija al zna da napati..jos kad se elektricaru upali crvena lampica pa covjek ti samo kaze "daj ti meni cekic i kljesta da ti promjenim kvacilo, goni ovo".. :lol:

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2012, 17:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8384
Lokacija: 008182
spavac je napisao:
cek jal ovo lutkica meni..ajoj pa otkud ti ja strucnjak za auta.. :lol:

spomeno si zensko, pa ako nije vicno saltanju onda automatik..moja opcija za grad bi bila p106 1.5d samo sto nema automatik uz ovaj motor..fabia, ipak bi uzeo 1.4d nego 1.2 petrol..lupo il arosa mali autici sa 1.7d motorom ko upaljaci trose..nissan almera je takodje pouzdan auto..

jel samo nova auta dolaze u pitanju?

Ma, a propo lutke iz posta iznad...odnosi se na bilo koga, slobodno neka odgovori ko god ima neki konstruktivan prijedlog. :)

Automatika je u tim manjim autićima teško naći, no ako izleti, svakako bih uzeo 'matika...no, to je upitno.

Kako misliš "nova"? Rekao sam "iz ovog milenija"; znači do nekog 2000. godišta, na starije ne bih išao pošto mi je dosta svojih metuzalema o kojima se brinem, neću još i ovo da moram paziti...a pošto mu ne predviđam svijetlu budućnost kod nje, nov auto bi bio porez na budale - nešto između 6 i 12 godina bi bilo optimalno, pa da ide dok ide, da ne razmišljam o njemu.


Arosa, Lupo, Ka/StreetKa i ta raja nisu auta, odbijam vjerovati da prosječna osoba sa svim ekstremitetima stane u to.

Almera, druga generacija, to mi nije ni palo na pamet. Uzeto u razmatranje.
P106 je premalen, ali 306 mi se razvlačio jedan, to ne bi bila loša opcija. Postaro, ali da se dobrih naći, a i jeftini su. Valjaju li? Onaj mi nije potrajao dovoljno da išta zaključim.

Edit: A Cit C3? Volim ja Citove, ali CX-ove, ove igračke su mi upitne...a ona zapela za to, udavi. Valja li?

_________________
bleek.


Poslednji put menjao E . dana 31 Mar 2012, 17:04, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2012, 17:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 3244
Lokacija: još mAlo i tU smo
siki2086 je napisao:

Dakle, moja djevojka ima sluzbeno vozilo
.

Zasto bi ti isao da se svađas kad sirekao da je službeno, nek se svadjaju iz njene firme :)

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
  
 
 [ 17205 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 861  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs