banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 05:54 Danas je 25 Jun 2026, 05:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 17205 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 861  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Mar 2012, 18:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 02:18
Postovi: 231
nepokoreni je napisao:
:mad:
Umalo me ovakva koštala auta i glave, patka priča na debitel i skrenu bez žmigavca....majku joj što ne bi muško da ga sjedinim sa asfaltom :angry4:


:blob: :violent1:

_________________
Judo klub ''KRAJINA'' Banja Luka


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Mar 2012, 19:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Ajde, molim te, a svi muškarci kao daju žmigavce kad skreću. :roll:

I da, žene su te koje zbog šminkanja ne skontaju kad je zeleno, a muškarci kreću čim se upali žuto. Ahaaaa, jes, jes...

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Mar 2012, 19:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
Meni je ljetos riknuo automat žmigavca, desetak dana sam vozio bez njega dok nisam našao zamjenski. :)
Kasnije se jedva navikao da ga uopste imam. :lol:

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Mar 2012, 20:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Ja dajem žmigavac redovno, jbg volim ja sebe.... :-?

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Mar 2012, 21:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 02:18
Postovi: 231
Phoenix je napisao:
Ajde, molim te, a svi muškarci kao daju žmigavce kad skreću. :roll:


Ima nas svakakvih... neki, krecu na zuto, neki ni na zeleno da mrdnu.

O zmigavcima da ne pricam, upale ga tek kad skrenu :D

Nismo svi isti, ali treba strpljenja na nasim putevima, kad vidim ko sve vozi i kako...

Pre neki dan idem, auto putem i lik konstantno vozi levom trakom 60 km/h... kao da ne zna da ta traka sluzi samo za preticanje... sta ces, nije nistra preostalo nego pungas.com i u preticanje u desno... :D

_________________
Judo klub ''KRAJINA'' Banja Luka


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 09:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8384
Lokacija: 008182
Našem auto-putu?

_________________
bleek.


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 18:02 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 02:18
Postovi: 231
E . je napisao:
Našem auto-putu?


Nasem, nasem...isao do Laktasa :P

Inace, i mi imamo auto put... Banjaluka-Gradiska :D

I zaboravih, najsimpaticniji su mi vozaci u kruznom toku...

Jos, kad krene svirati, kao on je u pravu.... hahahahahahha...

_________________
Judo klub ''KRAJINA'' Banja Luka


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 19:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8384
Lokacija: 008182
Meni je jednom bijeli Fiat išao na repu...u jednom momentu nestade auta.

Rođo otišao lijevo.

:O

_________________
bleek.


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 19:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Sep 2011, 21:02
Postovi: 514
Lokacija: Banja Luka
Skoro je neki lik na kruznom toku skrenuo lijevo da kruzi...ljudi stali sa autima i umiru od smijeha...


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 19:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
A dobro, i kod mene u Česmi svi stranci sviraju kad nas vide da kod mosta vozimo lijevom stranom. Ne znaju za lokalne propise. :D

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 23:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8384
Lokacija: 008182
A dobro to, lokalci su posebna kategorija, prepoznaju se čim ih ugledaš, ako ih stigneš ugledati.

_________________
bleek.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Mar 2012, 11:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2009, 08:16
Postovi: 555
Lokacija: Бања Лука
Има ли се гдје купити какав оклоп за личну карту у фази је распадања, знам да је прије било да се купи док су се издавале у мед. електроници ?


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Mar 2012, 12:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Na ovom podforumu mozes traziti oklop za vozacku, ali ne i za licnu.
Salim se, vidi po knjizarama, to su one plasticne futrole sto i za kreditne kartice mogu valjati, ista je dimenzija.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Mar 2012, 14:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 02:18
Postovi: 231
Хахахаахха...погледај на ПИК-у. Тамо све има :)
Шалим се...мислим да би требао имати те футроле у Пошти.
Јер у основи и доле је Пошта Српске продавала наведене футроле, а код њих си и уплаћивао накнаду за Л.К.

_________________
Judo klub ''KRAJINA'' Banja Luka


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Mar 2012, 14:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 02:18
Postovi: 231
E . je napisao:
Meni je jednom bijeli Fiat išao na repu...u jednom momentu nestade auta.

Rođo otišao lijevo.

:O


Хахаххахахахха...

Имао сам сличну верзију, кад је бус морао стати у кружном...

''Лола'' отишао у лево, краћим путем!!! :roll:

_________________
Judo klub ''KRAJINA'' Banja Luka


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Mar 2012, 15:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2011, 16:41
Postovi: 554
Koje ulje da sipam u peugeot 406 hdi? Da li u njega sipam polusinteticko ulje 10w\40 i koji proizvodjac? Javlja mi se povremeno jedan problemcic.:) Nekada mi se zna desiti da mi prestane raditi kazaljka od brzinomjera tj km sat. Kad vozim kao da auto malo tusi i odjednom kazaljka proradi i auto ide brze tj. normalno. To mi se cesto desava. Negdje sam procitao da neki EGR ventil zna praviti problem pa ako neko zna rjesenje unaprije se zahvaljujem.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 13:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Zamislio sam da bi se alu felne mogle malo izravnati/uljepsati po obodu. Radi li se to uopste? I sta kosta?


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 13:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Kad god otvorim ovu temu uvijek neka pitanja o autima, bolje bi bilo da otvorite temu o popravci automobila :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 13:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Pa kakva pitanja da se postavljaju na pdf-u automobili. Ti si je zamenio sa onom na Cafeu


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 13:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Majstore, vidi u kom si podforumu ;)


Vrh
  
 
 [ 17205 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 861  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs