banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 05 Jun 2024, 19:31

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 489 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 25  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Mar 2012, 11:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
http://www.index.hr/like/clanak/divljac ... 06396.aspx

:D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2012, 11:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
aaaaa, pa stvarno ga je htjela pregaziti. pomislila sam da će lik koji snima u jednom trenutku dobiti šaku od motoriste.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2012, 19:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
Najgora je napisao:
Ideš u Fis i voziš lijevom, jer je pitanje hoćeš li se znati prestrojiti kad priđeš blizu? To isto k'o likovi koji skreću lijevo za Čelinac poslije Rebrovca i prestroje se kod Verna u lijevu traku :roll:

Koliko god to bio običan put, postoje i neka nepisana pravila da se skloniš ako ideš sporije, možda se onom iza tebe porađa žena ili mu je dijete bolesno ili je, na kraju krajeva, klasična budala, pa će te poslije juriti bejzbol palicom po gradu kad ne bude mužića u blizini ..


O mojim vozackim sposobnstima nemas pojma, ali vidim da imas predrasudu jer sam zensko (kao i ti?)
Ima gomila boljih nepisanih pravila, pa ih ljudi ne postuju. Dobar je naslov teme: saobracajna (NE)KULTURA. Vidim da nas ima svakakvih. Nekom je kultura, a nekom nekultura. Pa bih rekla da ti je i poredjenje za 0 bambija. :roll: Uostalom, ne idem sporije, idem po ogranicenju i on mi blica da mu se sklonim, a 20 metara dalje ce i on usporiti zbog kamere.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2012, 19:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9337
Ja se u takvim slucajevima uglavnom sklonim kad smetam. Ali, kad kreten pocne blicati cim me vidi iako je daleko od mene, i nije mi uopste dao sansu da se sam sklonim vec odmah bjesni, e onda se ne sklanjam nema tih para.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2012, 19:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
E, to. To mi je i uradio momak kojeg sam spomenula u nekom od prethodnih postova. Ne volim tjerati inat, ali kad je neko bezobrazan u saobracaju, tu vracam. Svugdje ostalo sam smotana.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 07:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3230
Lokacija: Banja Luka
prasica je napisao:
O mojim vozackim sposobnstima nemas pojma, ali vidim da imas predrasudu jer sam zensko (kao i ti?)
Ima gomila boljih nepisanih pravila, pa ih ljudi ne postuju. Dobar je naslov teme: saobracajna (NE)KULTURA. Vidim da nas ima svakakvih. Nekom je kultura, a nekom nekultura. Pa bih rekla da ti je i poredjenje za 0 bambija. :roll: Uostalom, ne idem sporije, idem po ogranicenju i on mi blica da mu se sklonim, a 20 metara dalje ce i on usporiti zbog kamere.


Ne znam kako zaključuješ da imam neke predrasudu o tebi kao ženskom vozaču? Sigurno ima žena koje voze bolja auta, imaju više pređenih kilometara, imaju bolju tehniku i od tebe i od mene, ali ne uzimaju sebi za pravo da budu mjerilo cijelom svijetu kako treba voziti.
To što je tebi kulturno da tjeraš inat svakome ko ne misli kao ti je samo tvoj problem. Možda nekad počneš uvažavati i drugačije mišljenje i prestaneš se kriti iza mužića koji je sigurno objektivan suvozač kad ti voziš.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 08:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
blaf77 je napisao:
Ja se u takvim slucajevima uglavnom sklonim kad smetam. Ali, kad kreten pocne blicati cim me vidi iako je daleko od mene, i nije mi uopste dao sansu da se sam sklonim vec odmah bjesni, e onda se ne sklanjam nema tih para.

1) Usporiti.
2) Dvije brizine niže.
3) U crveno.
4) Turbodiesel magic.

Pogotovo ljeti, kad ventilacija (nervoznog vozača iza) vuče zrak izvana.

evil_peasant.jpg

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 08:32 
Ali poneta je u tome da tu ne postoji traka za preticanje, vozi se posebno svako svojom trakom i ako neko zeli ici 80 moze to u svojoj traci, kao sto rece prasica to nije autoput i ne mora se prestrojavati u lijevu da bi preticao...

Ja na tom dijelu idem cesto za drakulic i odmah idem u lijevu, do sada mi nije niko blicao...

Citiraj:
4) Turbodiesel magic.

Mislim da tek onda tom sto zeli preticati pocrni pred ocima... :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 08:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
I pred očima, i u nosu i u ostatku kabine. q:

Onda neka pretiče ako mu se pretiče.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 12:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
jbg, najgora, ti bi se svadjala sa mnom, a meni nije do toga. Izace ti cmicak :wink: U stvari, mislim da ti u cijeloj prici smeta sto imam muza i sto se brine o meni :P :D
Nemam ja sta koga uvazavati ili ne uvazavati ili tjerati inat (za ovo nigdje nisam ni napisala da je kulturno) ili misliti da sam ja mjerilo svijeta (naravno da sebi jesam!), tu je ZOBS, pa lagano... Clan po clan. I nema pametologije.
U sustini, saobracajna (ne)kultura je krsenje zakona.
Fino je kad nekog propustis ko ide lijevo u krcatoj raskrsnici iako imas prvenstvo, ali 20s kasnije policajac te zaustavi i odpametuje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 12:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
prasica je napisao:
jbg, najgora, ti bi se svadjala sa mnom, a meni nije do toga. Izace ti cmicak :wink: U stvari, mislim da ti u cijeloj prici smeta sto imam muza i sto se brine o meni :P :D
Nemam ja sta koga uvazavati ili ne uvazavati ili tjerati inat (za ovo nigdje nisam ni napisala da je kulturno) ili misliti da sam ja mjerilo svijeta (naravno da sebi jesam!), tu je ZOBS, pa lagano... Clan po clan. I nema pametologije.
U sustini, saobracajna (ne)kultura je krsenje zakona.
Fino je kad nekog propustis ko ide lijevo u krcatoj raskrsnici iako imas prvenstvo, ali 20s kasnije policajac te zaustavi i odpametuje.



Ženo, pa ima i ona muža. :P

Ja se slažem sa najgorom. Generalno, nije to autoput ali opet postoje nepisana pravila. ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 12:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
postoje nepisana pravila ali vecina sto blica,trubi i zuri negdje nakon sto te prestigne naglo staje na kocnicu jer mora skrenuti lijevo ili desno


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 12:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36432
Obe malo pretjerujte, malo vise...

Btw. nemam problema sa plavusama, a bogme mi ni kretencici ne blicaju. Ako nekad i pogrijesim, slozim glupi izvinjavajuci kez i eto... Zivot je lijep :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 12:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Za to nisam ništa rekla.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 12:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Neka neko donese bazen sa blatom da uzivamo u ovom fajtu. Zene na temi o automobilizmu :lol:

Ajkulu ne racunam, ona je izuzetak od pravila, a uz to je volim :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 12:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
Da, ali je moj muz bolji :p :lol:

Jeste, postoje nepisana pravila, ali cinjenica da smo mi lokalci i da to smece od puta smatrano autoputem ne mijenja kategoriju puta. Sta kad neko dodje sa strane? Sta ce on onda?
Mislim, meni je to u ravni sa tim da ti neko ispred boske blica sto ides lijevom trakom. Tako, da se ja ne slazem sa vama. :)
Ali, ako vas vidim iza sebe, sklonicu vam se. :D

Naravno, tns, kad pogrijesim, slegnem ramenima i slatko se nasmijem :D


Poslednji put menjao prasica dana 28 Mar 2012, 12:45, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 12:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 12:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Slazem se sa prasicom, a i nju volim. Mada, ja vozim Golf, tako da se moje misljenje NE uvazava :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 13:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36432
Eto na sta spade muski svijet... Em sto pere, pegla, kuva i riba... Jos mora da se po parkingu svadja... :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2012, 14:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3230
Lokacija: Banja Luka
Prasice, nemam ja potrebu da se svađam, dovoljno sam "kadra" za obračun u saobraćaju i bez muža, a nekmoli sa njim :D :D :D Sreća pa sam dobre naravi :lol:

Uglavnom, zna se čija je dužnost da obezbijedi poštovanje saobraćajnih propisa i kazne za nepoštovanje istih, a fer vožnja je lična vrlina :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 489 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 25  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs