banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 08 Jun 2024, 01:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 970 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 49  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Sep 2011, 11:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Mar 2008, 23:26
Postovi: 1876
U zemljama gdje se putuje 100km do posla, to je infrastrukturom i omoguceno. Vjerujem da i ovde ima takvih, ali veoma malo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Sep 2011, 12:32 
joj ja sam nervozan vozac i to priznajem, nemam zivaca i svi koji se vuku me nerviraju, pa trubim, svadjam se.. znam da to nije bas uvijek ok, ali sta cu, trudim se korigovati ponasanje koliko mogu..


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Sep 2011, 12:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Kako ja volim stati svakom pjesaku, ispostovati svaki STOP i pravo prvenstva, na lezecem lagano u prvu; kad vidim da se Mozak iza mene zajunio i leti stazom. Ja volim malo brze voziti, ali tamo gdje se moze i koliko Korsilak dopusta, ali ne mozes ici 80, preko onih vibracionih traka u Boriku, gdje imas 6 pjesackih u 200 metara, 2 skole i vrtic.
Tacno cu jednog dana kupiti neku Dzetu i samo se odbijati od Sabane u saobracaju.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Sep 2011, 12:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
smucek je napisao:
U zemljama gdje se putuje 100km do posla, to je infrastrukturom i omoguceno. Vjerujem da i ovde ima takvih, ali veoma malo.


Ne tako cesto. Ja sam 3 godine svaki dan vozila cestom koja je nalik nasoj od Klasnica do Prnjavora. Zimi, kada padne prvi snijeg, koji obicno iznenadi sluzbu za ciscenje i to u po decembra :lol: znalo se cekati i po sat - sat i po u koloni. Nazoves na posao, kazes da je kurslus, pustis muziku i pjevas.. Ili se vozis iza traktora po 10 km jer nemas mogucnost da ga obidjes.. Kod nas nema vozacke kulture, svi su nesto nadrndani, svi bi se svadjali, tukli, vazda neka zurba.. Cesto puta pozelim da kupim nekog jugica i da se malcice pravim budala :D

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Sep 2011, 13:02 
da dodam da i ja volim pustati pjesake i ona vozila koja se ukljucuju na glavnu cestu sa sporedne.. a jbg, ujutro kad idem na posao nervozna sam jer sam uvijek pospana, kad se vracam s posla, nervozna sam jer sam umorna i gladna pa jedva cekam da dodjem kuci.. ali zato popodne ili navece kad se vozam, tad uzivam, pogotovo kad nema guzve navece pa od svojih do mene putujem po sata zaobilaznim ulicama uzivajuci u voznji, sto kaze ajkula pustim muziku i pjevam..


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Sep 2011, 15:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Mar 2008, 23:26
Postovi: 1876
Propada dojcland :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2011, 17:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Шајин je napisao:
мада има понекад и онога што је Феникс описала да се људи вуку гдје не треба. ја први када сам негдје на семафору гдје није гужва избацим из брзине и лаганини, али кад знам да је неки семафор који кратко држи увијек сам спреман и одмах на жуто крећем да не би задржавао колону


Ne ponekad, ovo se stalno dešava. Pa he8emu, kad je jutarnji i popodnevni špic i svi znamo kakve su gužve, zar je toliko teško pratiti malo saobraćaj ispred sebe? Mislim, ok desi se nekad svakome da malo prikunja na semaforu ili da mu odleti pažnja, ali ljudi stvarno pretjeruju. Otiće nekom lamela ako 3 sekunde ranije ubaci u brzinu. :angry3:

despot777 je napisao:
Jedna jako nezgodna raskrsnica, nije toliko prometna ali po meni je nezgodna, to je raskrsnica kod Raiffeisen banke, dijagonalno od banke je tehnomarket (ex shoping centar)... nezgodna je za one koji idu iz pravca muzeja, imaju znak stop a lijevo se ništa ne vidi zbog same konstrukcije raskrsnice kao i rastinja pored...


V@nja je napisao:
Za one koji dolaze iz tog pravca ima uredno postavljeno ogledalo koje rjesava problem smanjene vidljivosti sa lijeve strane.


Postoji ogledalo ali meni je to najgore ogledalo koje sam igdje vidjela. Prvo je neko malo, drugo ugao pd kojim je postavljeno mi nikako ne odgovara. Plus, raskrsnica je stvarno nezgodna. Meni se dešavalo da hoću da prođem pravo u Dolac a idem iz pravca Undera, i iako imam prednost, morala sam da puštam ljude. Sad, da li je bezobrazluk ili ljudi stvarno nisu vidjeli, ostaje misterija.


Ja najčešće stanem nekome ko skreće lijevo, pogotovo ako je Tranzit u jutarnjem špicu u pitanju jer znam da neće skrenuti nikad ako ga ja ne pustim. :lol: A pješake puštam tu i tamo. :lol: Najgore mi je kada ih pustim, još se zadesi neka opasna gužva, a onda mi manekenišu ispred suta. Pa daj, mrdni malo.... E tad mi dođe da ga pregazim, čisto iz vaspitnih razloga. :lol:

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2011, 17:33 
Citiraj:
i iako imam prednost, morala sam da puštam ljude.

Meni su neki balavci tu sa jugicem bez tablica izletili, drot ih odma sacekao i ustavio... :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Sep 2011, 10:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2008, 14:27
Postovi: 4285
Lokacija: ту поред Ленке
Citiraj:
Од 24. септембра до 02. октобра, у временском периоду од 22 до 06 часова ујутро, биће обустављен саобраћај на магистралном путу М-16 Бања Лука - Градишка, дионица Приједорска петља-Клашнице. У вријеме трајања обуставе, саобраћај ће бити преусмјерен на регионални пут Р-480 Бања Лука-Клашнице.

До обуставе саобраћаја доћи ће због извођења радова на надвожњаку у Залужанима. Радове ће изводити предузеће "Нискоградња" из Лакташа.
[ Назад ]

http://www2.banjaluka.rs.ba/front/article/4718/

_________________
Shoole on tour
Новинар: Шта можете рећи о утакмици? Шеле: Могу да кажем само две речи: Звезда, Звезда и само Звезда!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2011, 16:16 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Mar 2004, 19:58
Postovi: 1188
Lokacija: Tu odma iza ćoąka
a kako me nervira kad bolidi u ljevoj traci vozi istom brzinom kao vozilo u desnoj... O usporavanji il nedaj boze ubrzavanju nema ni govora.... A sunce ti zareno!!! Kako mi nedostaje askona... Kako bi se rado instalirao u gepek!!!! Ufffff

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2011, 22:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2005, 15:04
Postovi: 1501
Lokacija: Бањалука
Ограничење је 50 km/h у граду, којом год траком човјек вози. Или гријешим?

_________________
"Mr. Worf, scan that ship." - "Aye, Captain... 300 DPI?"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2011, 06:14 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Mar 2004, 19:58
Postovi: 1188
Lokacija: Tu odma iza ćoąka
more bit... Al' imas i 60, cak i 80 (do znaka "radovi na putu" :) ak cemo tako, a mozda oboje voze 40 a eto ja bi vozio 50 al ne mogu...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2011, 10:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
знам да је ограничење 50 на сат, али и мени је безвезе кад иду десном траком у вуку се. иди десном кад већ возиш полако, пусти у лијеву људе који хоће да иду брже. мислим ти људи не крше ниједан закон, али ја први када сам у лијевој траци увијек возим мало брже да не бих задржавао колону иза себе, а кад видим да ми се неко насадио иако возим релативно брзо, само се склоним у десну и пустим га да прође. када се већ жури, нека иде...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2011, 10:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3230
Lokacija: Banja Luka
To je stvar saobraćajne kulture, isto kao što ćeš kad prilaziš crvenom semaforu na kom nema nikoga, a ideš pravo npr. kod pozorišta, stati u lijevu traku da ne gušiš nekoga ko bi išao na uslovno desno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2011, 01:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Banjaluka će do kraja oktobra dobiti novih 125 parking mjesta jer je u toku izgradnja garaže u Vidovdanskoj ulici u koju će moći da stane 105 vozila, a trenutno se proširuje postojeći parking u ulici Nikole Pašića za još 20 mjesta, izjavio je šef Odsjeka za parkinge i garaže u Administrativnoj službi grada Branimir Papić.

- U ulicama Vojvode Momčila i Vase Pelagića, na postojećem parkingu postavljamo aparate za naplatu. Trenutno na području grada imamo 3.050 mjesta na kojima se vrši naplata za parkiranje - kazao je Papić.

http://www.banjalukalive.com/banjaluka/ ... jesta.html
Gdje se to u Vidovadanskoj pravi garaža?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2011, 07:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Najgora je napisao:
To je stvar saobraćajne kulture, isto kao što ćeš kad prilaziš crvenom semaforu na kom nema nikoga, a ideš pravo npr. kod pozorišta, stati u lijevu traku da ne gušiš nekoga ko bi išao na uslovno desno.


Ne znam ima li mi ista gore kad se usidri na semaforu u desnoj traci, a ja odmah iza njega.
To mi se uglavnom desava kad zurim, normalno.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2011, 14:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 00:57
Postovi: 686
filozof sa vrbasa je napisao:
Citiraj:
Banjaluka će do kraja oktobra dobiti novih 125 parking mjesta jer je u toku izgradnja garaže u Vidovdanskoj ulici u koju će moći da stane 105 vozila, a trenutno se proširuje postojeći parking u ulici Nikole Pašića za još 20 mjesta, izjavio je šef Odsjeka za parkinge i garaže u Administrativnoj službi grada Branimir Papić.

- U ulicama Vojvode Momčila i Vase Pelagića, na postojećem parkingu postavljamo aparate za naplatu. Trenutno na području grada imamo 3.050 mjesta na kojima se vrši naplata za parkiranje - kazao je Papić.

http://www.banjalukalive.com/banjaluka/ ... jesta.html
Gdje se to u Vidovadanskoj pravi garaža?

tamo gdje je trebo biti rtv dom , u onoj rupetini na paskulinoj ciglani


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2011, 14:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
Tu je trebala biti nova zgrada vlade, pa su rekli da ce praviti zgradu Centralne banke BiH.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2011, 20:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2010, 22:12
Postovi: 1221
najgoriiii ubjedljivo vozači u bl su vojnici iz kasarne kozara ... znači svako jutro ali baš svako ispizdim dok prođem kasarnu ... valjda im se ne ide na posao pa se vuku ko crknuta mačka ... znači do lesnine se stvori kolona ... nakon kasarne livada odmah možeš šaltat ..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2011, 22:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9871
Lokacija: Далеко од раја
To je zato što idu svojim automobilima. Al' da vidiš kako službeni može da ide. :)
Što kaže jedan drug, "danas mi buraz pokazivao kako se šalta bez upotrebe kvačila na firminom kediju".

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 970 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 49  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs