banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 05 Jun 2024, 22:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 489 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 25  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Mar 2012, 12:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36433
Mirdza, sta si to trazio u mega spavaonici u sitan sat? Priznaj!

@seven, @prasice, da ne psujem :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2012, 12:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11379
Lokacija: PL / BL
Ono sto mislis ;)

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2012, 12:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36433
Ne'am cim misliti :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2012, 13:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Citiraj:
prije neki dan gledam curu koja se muči da isparkira, na normalno iscrtanom parkingu


Takvima ja pridjem i upitam mogu li im pomoci :lol:




tensa, a ne mozes proci pored auta nego bas moras nogom otkinuti retrovizor? Koliko je on seljak toliko si i ti :roll:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2012, 13:18 
mirdza je napisao:
tensSa je napisao:
Ja sam u Doboju vec par retrovizora skinuo nogom jer smetaju mojoj malenkosti dok hodam trotoarom...


U principu se slaze, ali opet...
Prije sedmicu dvije parkiram u jednom tipicnom komunistickom naselju - milion zgrada, mjesta za parkiranje nigdje. Stoje auta po trotoarima, travnjacima, prolazima, gdje god ima i malo mjesta... Jednostavno, nema izbora! Parkiram i ja na trotoaru, kao i jos jedno 20 auta, a kad sam se vratio hauba mi precrtana kljucem :angry4:
Uvijek postoje dvije tacke gledista, jbg...

To naravno, samo problem je sto ovdje gdje ja idem ima gdje parkirati, ali ne daj boze da se pjesaci vise od 50 metara...

Mislim stvarno mi je bilo do***dilo kada sam vidjeo da zena sa bebom u kolicima mora silaziti na cestu jer retardirani idiot nije mogao malo auto pomjeriti, bar toliko da se ostavi prostora pjesacima da mogu nesmetano proci...


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Mar 2012, 14:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
ajkula je napisao:
Citiraj:
prije neki dan gledam curu koja se muči da isparkira, na normalno iscrtanom parkingu

Takvima ja pridjem i upitam mogu li im pomoci :lol:

ovoj bih se bojala prići, kad ima hrabrosti da histeriše na čovjeka samo zato što se, eto, usudio da prolazi parkingom baš kad ona isparkirava. :D
nego, imam pitanje, malo sam zaboravila pravila vožnje, očito: kako se vozi u jednosmjernoj, tj. ko i kad vozi desnom a ko lijevom stranom? :oops: pitam zbog ovog-ja maloprije vozim desnom stranom, jednosmjernom, iza mene ide auto koji vozi lijevom stranom, dam žmigavac i skrenem lijevo, da udjem u dvorište, a oni na sirenu ko ludi... jesam ja nešto pogriješila ili šta? nije me taj auto iza prestizao, nije imao žmigavac, nego samo vozio lijevom stranom, a ispada kao da sam ja njima izletila? zbunuše me malo. + što nije bilo šanse da im "izletim" jer je tu ležeći policajac i škola, pa sva auta uspore maksimalno.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2012, 14:30 
Jedino ako nisi naglo presjekla te u drugom automobilu...pravilo je da skrenes u traku u smjeru kojem izlazis iz jednosmjerne...znaci ako ces lijevo ides lijevom, ako ces desno ides desnom stranom...naravno ne moras svo vrijeme ici tom trakom, mozes desno pa se prestrojiti prije skretanja...nadam se da te nisam zbunio...


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Mar 2012, 14:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
Ah, da i pacijenti koji mi na potezu od kruznog kod tropika pa do onog semafora za Drakulic blicaju da im se sklonim iz lijeve trake.
Znaci, nikakvo pravo nemaju da to rade, jer to nije autoput gdje su iskljucenja iskljucivo na desnoj strani, nego obicni put u naseljenom podrucju sa dvije trake sa raskrsnicama. Sto bih se ja njemu sklanjala ako trebam u fis npr. Jedan mi je tako pokazao srednji prst, pa je muzic od 130kg izasao da se obracuna sa njim (puk'o mu film), a ovaj se zakljuca.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2012, 14:49 
Meni tu niko nikada nije blicao, mislim nemaju zasto blicati kada tu mogu preticati bez problema?


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Mar 2012, 14:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
Ja idem lijevom trakom i lik mi blica da se sklonim, jer to je po njemu brza traka, kao na autoputu. A nije :)
I to mi se nije desilo jednom, vec...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2012, 14:55 
Ja tu preticem i lijevo i desno...


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Mar 2012, 15:03 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Mar 2004, 19:58
Postovi: 1188
Lokacija: Tu odma iza ćoąka
isti sam... al brate mili sestro nemos ici ljevom trakom sporo :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2012, 15:06 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39469
Lokacija: Месечева икра
BoogiE je napisao:
Plus,probaj da se uparkiraš sa nekim raspalim autom na takvo mjesto. Ima odma' da te "Sektor sikjuriti" otjera. Ta mjesta su predviđena izgleda samo za auta skuplja od 50k maraka.


ostav se firme u mene :D (i mene su otjerali jednoČ) :D i plus dolje skrenem nama ljevo![/quote]
I ti voziš krš od auta? :lol:

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2012, 16:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
tensSa je napisao:
Jedino ako nisi naglo presjekla te u drugom automobilu...pravilo je da skrenes u traku u smjeru kojem izlazis iz jednosmjerne...znaci ako ces lijevo ides lijevom, ako ces desno ides desnom stranom...naravno ne moras svo vrijeme ici tom trakom, mozes desno pa se prestrojiti prije skretanja...nadam se da te nisam zbunio...

nisi, kontam šta si htio reći. ovdje je problem bio što ne izlazimo iz jednosmjene, nego ja skrećem na pola jednosmjerne u školsko dvorište,a drugi auto nastavlja ravno jednosmjernom, ali vozi lijevom stranom. da lakše objasnim- zamisli da voziš prema Maratonu i hoćeš iz desne trake da skreneš u dvorište škole Dositej Obradović,dakle moraš se naravno prestrojiti u lijevu pa skrenuti, a iza tebe ide auto lijevom trakom. ma garant nije na vrijeme skontao da se prestrojavam u lijevu, pa je morao naglo zakočiti, ne znam šta bi drugo bilo. ali dobro je sve, možda sam i ja bila brzopleta, ko će se sad već sjetiti. :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2012, 17:14 
Da, to sam i rekao, tj. "presjekla" si ga vjerovatno pa je zbog toga svirao...


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Mar 2012, 17:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
moguće da jesam, baš zato što mi je ta ulica toliko poznata pa sam se previše opustila. zato sam i pitala, pomislila sam da je nemoguće da nešto zeznem na tako poznatoj teritoriji, ali eto, desi se očito. ništa, paziću ubuduće malo više. hvala u svakom slučaju. :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2012, 21:12 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Mar 2004, 19:58
Postovi: 1188
Lokacija: Tu odma iza ćoąka
_зока je napisao:
BoogiE je napisao:
Plus,probaj da se uparkiraš sa nekim raspalim autom na takvo mjesto. Ima odma' da te "Sektor sikjuriti" otjera. Ta mjesta su predviđena izgleda samo za auta skuplja od 50k maraka.


ostav se firme u mene :D (i mene su otjerali jednoČ) :D i plus dolje skrenem nama ljevo!

I ti voziš krš od auta? :lol:[/quote]



ma jok nisu me prepoznali na prvu :D jbg ima novih radnika :P hheheheh a da je krs jbg sepetić al gura ;)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2012, 06:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3230
Lokacija: Banja Luka
prasica je napisao:
Ah, da i pacijenti koji mi na potezu od kruznog kod tropika pa do onog semafora za Drakulic blicaju da im se sklonim iz lijeve trake.
Znaci, nikakvo pravo nemaju da to rade, jer to nije autoput gdje su iskljucenja iskljucivo na desnoj strani, nego obicni put u naseljenom podrucju sa dvije trake sa raskrsnicama. Sto bih se ja njemu sklanjala ako trebam u fis npr. Jedan mi je tako pokazao srednji prst, pa je muzic od 130kg izasao da se obracuna sa njim (puk'o mu film), a ovaj se zakljuca.


Ideš u Fis i voziš lijevom, jer je pitanje hoćeš li se znati prestrojiti kad priđeš blizu? To isto k'o likovi koji skreću lijevo za Čelinac poslije Rebrovca i prestroje se kod Verna u lijevu traku :roll:

Koliko god to bio običan put, postoje i neka nepisana pravila da se skloniš ako ideš sporije, možda se onom iza tebe porađa žena ili mu je dijete bolesno ili je, na kraju krajeva, klasična budala, pa će te poslije juriti bejzbol palicom po gradu kad ne bude mužića u blizini ..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2012, 08:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
prasica je napisao:
Kakav sam ja duel imala sa nevidjeno, ali nevidjeno glupom plavusom koja vozi smart.
Prica je bila tipa: jel ti mislis da ja vas vidim? Da ja vas uopste primjecujem? (misli na mog muza i mene, kao u fazonu mi smo nizi stalez od nje, pa nas ona i ne vidi). A na kraju me je pitala koji mi je IQ i da li sam zavrsila fakultet?
Ne mo'š s jom, ona ima bardva, od toga jedan možda i posjeduje...
mirdza je napisao:
tensSa je napisao:
Ja sam u Doboju vec par retrovizora skinuo nogom jer smetaju mojoj malenkosti dok hodam trotoarom...


U principu se slaze, ali opet...
Prije sedmicu dvije parkiram u jednom tipicnom komunistickom naselju - milion zgrada, mjesta za parkiranje nigdje. Stoje auta po trotoarima, travnjacima, prolazima, gdje god ima i malo mjesta... Jednostavno, nema izbora! Parkiram i ja na trotoaru, kao i jos jedno 20 auta, a kad sam se vratio hauba mi precrtana kljucem :angry4:
Uvijek postoje dvije tacke gledista, jbg...

Tako nekako. Koliko god me najviše nerviralo idiotsko parkiranje (eventualno poslije kretenskog preticanja), ne mogu auto "povrijediti", nije on kriv što ga konj vozi.
tensSa je napisao:
Ja tu preticem i lijevo i desno...
Jer jako žuriš negdje...
_зока je napisao:
I ti voziš krš od auta? :lol:
Ha ja - Alfu.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2012, 09:39 
Citiraj:
Jer jako žuriš negdje...

Uglavnom ako neko vozi 30 na sat preticem...


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 489 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 25  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs