banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 14 Maj 2024, 08:12

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 236 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 01 Sep 2010, 16:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Avg 2010, 19:14
Postovi: 578
Srle i Pajce
Slika

_________________
In the shape of a black goat - The dark lord himself!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 05 Sep 2010, 23:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
Popokatepetl je napisao:
Ne znam, meni je "pička" Toby prilično dobar izbor, jer kontam da Piter Parker i treba da bude onako pomalo "kenjac" i geek.

s obzirom da se Tobyev prikaz Spidermana ne podudara sa Spidermanom iz stripova rekao bih da je on poprilicno los izbor
unakazio je Spidermana kao sto je Jezda unakazio Crnog Gruju

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 06 Sep 2010, 00:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Da, prekontao sam se kasnije, da nemam pojma kakav bi Parker u stvari trebalo da bude, tj. taj stripovski. Jbg, ja ga uvijek zamišljao kao geeka debilnog.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Poslednji put menjao Popokatepetl dana 10 Sep 2010, 22:47, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 10 Sep 2010, 22:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Avg 2010, 19:14
Postovi: 578
Lav Laza i hijena Maza

Slika

_________________
In the shape of a black goat - The dark lord himself!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 09 Okt 2010, 22:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Ko voli filmove o americkim stripovskim superherojima definitivno bi trebao pogledati par direct-to-video animiranih filmova koji su izasli u poslednjih par godina.
Superman/Batman: Apocalypse i Public Enemies su jako dobri. Crisis on Two Earths je odlican kao i Gotham Knight. Pored njih ja bih jos preporucio: Hellboy: Blood and Iron i Sword of Storms, Batman: Under the Red Hood, Planet Hulk i Ultimate Avengers 1/2.
Ja sam upravo stavio na download Invincible Iron Man i Green Lantern: First Flight.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 10 Okt 2010, 13:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
V@nja je napisao:
Ko voli filmove o americkim stripovskim superherojima definitivno bi trebao pogledati par direct-to-video animiranih filmova koji su izasli u poslednjih par godina.
Superman/Batman: Apocalypse i Public Enemies su jako dobri. Crisis on Two Earths je odlican kao i Gotham Knight. Pored njih ja bih jos preporucio: Hellboy: Blood and Iron i Sword of Storms, Batman: Under the Red Hood, Planet Hulk i Ultimate Avengers 1/2.
Ja sam upravo stavio na download Invincible Iron Man i Green Lantern: First Flight.


Tim prije što su crtači stripova kreativni konsultatni u produkciji tih dragulja, ali kao što već negdje rekoh u onim d2v američkim crtaćima animacija je kompjuterizovani 2D (u stilu novih TMNT i Ben 10) zbog čega su nekako bezlični, više volim kada je nešto ručno crtano poput starih animiranih Batmana kada su glasove posuđivali Kevin Conroy i Mark Hamill (ne znam jesu li još uvijek aktivni).
Biće ih puno narednih godina dok čekamo Avengerse i Batmana 3, posebno veseli jer se Marvel skompao i sa japanskim animatorima:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=L4Q7xgxDJh4[/youtube]

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 17 Jan 2011, 17:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31224
Lokacija: Je Suis Ahmed
Captain America: The First Avenger (2011)
Action | Adventure | Sci-Fi - 22 July 2011 (USA)

http://www.imdb.com/title/tt0458339/

O njemu sam čuo samo iz stripova, sada mi je drago što ću moći da ga pogledam.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 22 Jan 2011, 02:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Catwoman .. u ovom filmu je cak i Halle Berry losa
:banghead:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 22 Jan 2011, 15:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Apr 2006, 22:37
Postovi: 873
V@nja je napisao:
Catwoman .. u ovom filmu je cak i Halle Berry losa
:banghead:


Kako to da kad 'obicni' ljudi kazu glupost, dobiju ban, a moderatori/administratori mogu da kazu sta hoce. Ajd se samobanuj ziv bio :)

_________________
...na sjeveru smrtno je zima l na jugu pingvini jedu ljude l na zapadu ljudi ljude l a istok se trudi da kao zapad bude...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 22 Jan 2011, 16:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
ako ovo ne potvrdjuje teorije da je vanja gay homoseksualac,ja ne znam.... :P

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 02 Apr 2011, 19:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Tema nazad na vrh (da ne opterećujemo TDKR):

Green Lantern

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JydAY58Cvoo[/youtube]

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 03 Apr 2011, 09:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Dec 2010, 20:48
Postovi: 1139
Slika

_________________
Seriously, just fine. Everything will be alright, they told me so.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 03 Apr 2011, 11:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Apr 2006, 22:37
Postovi: 873
Halpert je napisao:
Tema nazad na vrh (da ne opterećujemo TDKR):

Green Lantern

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JydAY58Cvoo[/youtube]


Iz nekog razloga zeljno ocekujem Green Lantern. Ryan mi nije uopste los za ovu ulogu.

U ovom klipu mi se ucini da je Sinestro jos uvijek u Green Lantern Corps. Mislio sam da ce on biti the main villain, ali vjerovatno ga cuvaju jer hoce da prave nastavak, a samo andjeli znaju kako ce film proci (koliko sam upratio, ljudi bas i nisu najodusevljeniji filmom...za sad). E sad, pretpostavljam da mu ono cudoviste dodje Parallax, ali mi nekako je Sinestro za Lanterna ono sto je Lex za Supermana.

_________________
...na sjeveru smrtno je zima l na jugu pingvini jedu ljude l na zapadu ljudi ljude l a istok se trudi da kao zapad bude...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 24 Apr 2011, 12:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Apr 2006, 22:37
Postovi: 873
Pogledah ovih dana sam uspio pogledati nekoliko DC animiranih filmica. Prvi snimjen je Superman: Doomsday i nije los uopste. Dobro su uklopili veci broj villana na dobar nacin.
Justice League: The New Frontier mi se ne svidja. Radnja se odvija nekih 60tih i prica mi je malo nerazradjena.
Batman: Gotham Knight je fantastican. Sastoji se od nekoliko kratkih anime prica koje su radili razliciti japanski animirani studiji.
Green Lantern: First Flight se moze pogledati ali nije neki vrhunski odradjen filmic. Nekako su cudno spojili vise stvari u jedan film, pa su morali da skracuju dosta stvari. Svidja mi se sto se prica vrti oko Hala i Sinestra.
Superman/Batman: Public Enemies je jako dobar. Lex postaje predsjednik i okrece neke od superheroja protiv Supermana.
Justice League: Crisis on Two Earths takodje dobar. Justice league iz paralelnog svijeta u kom je sve suprotno dolazi na Zemlju da 'zavedu' red. U njihovom svijetu Lex je good guy, a JL su negativci.
Batman: Under the Red Hood je nesto losiji u odnosu na ostale filmove. Samo cu reci da se pojavljuje i Robin kao sidekick :)
Superman/Batman: Apocalypse. Kao sto naziv i kaze, radnja ce se odvijati na Apokalipsi a glavni negativac je Darkside. Ne znam zasto postoji potreba da u bilo kom scenariju ubacujes proklete rodjake superheroja. To se desilo ovde, tako da se prica vrti oko Supergirl, najglupljeg superheroja ikad. Takodje se pojavljuje i glupi Superman-ov pas.
U All-Star Superman, glas Louis daje Christina H., a ja sam se ponadao da ce bujna djevojka glumiti u novom Sman filmu :) Inace, All star i nije pretjerano dobar film. Pokusali su da ubace sve Supermanove neprijatelje i po meni ih jako lose uklopili.
Sad nekad prije filma, trebalo bi da se pojavi i drugi Green lantern animirani film, antologijski. Tu bi se naslo par prica o svim najbitnim likovima iz Green Lantern corps, ukljucujuci Abin Sura, koji je dao prsten Halu, Sinestra, i druge...

Sve u svemu, bilo je zanimljivo gledati filmice. DC mi definitivno rula u odnosu na Marvel. I da, jako mi je dosadno danas pa mi se dalo pisati ovoliko :)

_________________
...na sjeveru smrtno je zima l na jugu pingvini jedu ljude l na zapadu ljudi ljude l a istok se trudi da kao zapad bude...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 24 Apr 2011, 12:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Jel' to opet crtas neki projkeat?
Ja sam pogledao sve navedene izuzev Green Lanterna i All Star Supermana.
Sad kad cujem da je Christina H ukljucena u projekat jos vise se stidim zbog ove izjave :oops:

Under The Red Hood je imao dobru premisu, al' su malo tetkasto zavrsili pricu :?
Meni bi najdraze bilo da naprave ekranizaciju Superman : Red Son! (i to mozda radije crtani nego film)

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 24 Apr 2011, 13:18 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Apr 2006, 22:37
Postovi: 873
Hehe, ne crtam. Ima jos Wonder Woman, ali mi je to zaista smor gledati, smara me ona kao superheroj. Stvarno ne znam sto zena nije ostala u kuhinji umjesto da spasava svijet :lol: :lol:

A Red Son bi bilo fantasticno pogledati i na filmu. To mi je vjerovatno najbolja prica o Supermanu.

_________________
...na sjeveru smrtno je zima l na jugu pingvini jedu ljude l na zapadu ljudi ljude l a istok se trudi da kao zapad bude...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 24 Apr 2011, 13:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Teško da će Red Son uopšte dobiti film pa makar i animirani, Mark Millar nije omiljen ni kod DC-jevih ni kod Marvelovih šefova.
Ne sviđa mi se taj strip o Supermanu sovjetu, u svakom slučaju pojavio bi se američki superheroj oboružan kriptonitom.
Od stripova o Batmanu volio bi da bude ekranizovan još The Killing Joke od Moorea, pod uslovom da je ciljan na odraslu publiku, a i Watchmeni bi se mogli adaptirati u četverosatnu animiranu cjelinu, ono što film ne može kist može.

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 24 Apr 2011, 13:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Apr 2006, 22:37
Postovi: 873
Ja bi volio da pogledam neki anime uradjen DC film. Ovaj Gotham Night mi je bas dobro sjeo. Meni se jedino u Red Son-u ne svidja Batman, zato sto su ga skroz pojednostavili i nema nista od onoga sto da real Batman ima.

_________________
...na sjeveru smrtno je zima l na jugu pingvini jedu ljude l na zapadu ljudi ljude l a istok se trudi da kao zapad bude...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 27 Apr 2011, 12:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Počelo snimanje Avengersa!

Slika

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Superhero filmovi
PostPoslato: 02 Maj 2011, 23:23 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Apr 2006, 22:37
Postovi: 873
Sta je sa Thorom, kad dolazi kod nas? Na siteu multipleksa nisam nasao nikakvu najavu za njega, ili sam preskocio. U Srbiji i Hr vidim da vec na TV najavljuju 6. cini mi se.

_________________
...na sjeveru smrtno je zima l na jugu pingvini jedu ljude l na zapadu ljudi ljude l a istok se trudi da kao zapad bude...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 236 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs