banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 14 Maj 2024, 23:12

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 368 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jun 2007, 22:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2006, 17:32
Postovi: 1884
Lokacija: Banja Luka
Veceras nisu bili losi filmovi.
Meni su ok onaj animirani - Putnik, slovenacki - 1/2, izraelski - Zabava. Ali, nisu ni ostali losi.
Zao mi je sto nisu prikazali i onaj ukrajinski do kraja. :mad:
Mnooogo zamjerki organizaciji.....
Baj. :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jun 2007, 22:21 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6857
Lokacija: BL / UK
Snjesko, postavi na Youtube i daj link.
Ja mozda navratim i u nedjelju.

Frieda je napisao:
Evo mala pomoc: VIII red do zida.

Aha. A do tebe je bio jos jedan clan naseg foruma. I jos jedan u blizini. I jedan u trecem redu. I jedan u drugom. I jedan na stepenicama. Tako znaci. Sad mi je sve jasno. To si bila ti. :lol:

Utopija je napisao:
ostalo je bilo znj. narocito onaj prvi.

Gori od onog sa likom naslonjenim na zid i curom koja prolijece ispred njega? :)

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jun 2007, 22:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2006, 17:32
Postovi: 1884
Lokacija: Banja Luka
FLASH je napisao:
Frieda je napisao:
Evo mala pomoc: VIII red do zida.

Aha. A do tebe je bio jos jedan clan naseg foruma.

Ovo je stvarno tacno. Znaci sjecas se. :) :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jun 2007, 22:40 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6857
Lokacija: BL / UK
Znam da je tacno (kao i ostatak posta), zato i kazem, mada ne znam ni jedno od vas dvoje. :)

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jun 2007, 22:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2005, 01:04
Postovi: 2759
alo bre!! jel ovo pijaca, šta je ovo? flash da si došao danas upoznao bih te sa ostatkom foruma a pošto nisi.... :P
danas bili dobri (od najboljeg ka najlošijem): hope, party, 1/2, passenger, namibia-brazil, čokolada i pecivo
onaj domaći je bio dno dna.
organizacija takođe nula!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jun 2007, 23:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2003, 13:28
Postovi: 5168
Evo i ja otisao da vidim to cudo :D
Bio sam samo na drugoj projekciji.
Nije bilo bas toliko lose. Svidio mi se onaj ceski "Pljunut poljupcem" ili tako nesto, onaj nas o straparijadi, njemacki i mislim da je to to. Ovi ostali su bili osrednji ili bezveze.
Zajebali su onu listu za ocjenjivanje, pa nisam ni uspio pohvatati koji je odakle :-?

I nisam skontao nikog sa foruma :D

_________________
www.madeinbunker.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jun 2007, 05:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2002, 01:00
Postovi: 4990
Lokacija: B.Luka
Flash, pravi si detektiv. :D :D

Meni je taj film sa momkom i devojkom pored zida remek delo za onaj prvi. Kad je poceo taj film kompozicija i fotografija tog zida i svega tu je bila prilicno dobra, ali kasnije se izmotava do daske, posebno sto je promenio format. jajks

Sto se tice sinocnjeg prikazivanja stvarno sam se razocarao. Organizacije je bila uzasna. Evo samo nekoliko opazanja >> neko je trebao reci volonterima koji prodaju karte da se karte u kino salama prodaju od poslednjeg reda prema prvom i da pre kupovine karte kazu da su zamenili blokove. Tehnicke smetnje su bile sramota. Ok mi smo ovde izgleda navikli da zivimo sa takvim vidom organizacije, ali zbog stranaca trebalo se daleko vise potruditi, ovako ce samo izgubiti autore za sledecu godinu.

Filmovi su bili prosek i ispod proseka, najbolji je bio slovenski 1/2, jer je u odnosu na ostale bio koliko toliko kompaktan. Bilo je nekoliko ok momenata i u drugim filmovima, ali to je sve. :D

_________________
Nature has fixed no limits on our hopes.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jun 2007, 09:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2003, 21:02
Postovi: 296
Lokacija: banja luka
stvarno mi je zao sto je sinoc u 8 bilo onih gresaka,prije svega zbog zirija :( puno je truda i vremena ulozeno u festival,ali na neke stvari se izgleda nije moglo uticati... ipak ,nadam se da ce sledece godine biti bolje....1/2 je super, skroz dobar je i party,hope ok...mada u svakom bloku se moze naci dobrih filmova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jun 2007, 03:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2005, 08:11
Postovi: 3226
Lokacija: Banja Luka
FLASH je napisao:
Snjesko, postavi na Youtube i daj link.
Ja mozda navratim i u nedjelju.

Frieda je napisao:
Evo mala pomoc: VIII red do zida.

Aha. A do tebe je bio jos jedan clan naseg foruma. I jos jedan u blizini. I jedan u trecem redu. I jedan u drugom. I jedan na stepenicama. Tako znaci. Sad mi je sve jasno. To si bila ti. :lol:

Utopija je napisao:
ostalo je bilo znj. narocito onaj prvi.

Gori od onog sa likom naslonjenim na zid i curom koja prolijece ispred njega? :)


Pa da JEDAN, ja bio u trecem redu, sjediste br.4! :D

Animacija odlicna, slovenacki takodje veoma dobar...lajbah je zacinio stvar :)
BIH filmovi bezze, dno dna...jebena patetika i petak i subota.
Prije svega losa rezija, losi uslovi...nema se jbg, al' zasto toliko patetisu?
Rat je isfuran davno...i sta sada...aj necemo o ratu vec o slijepoj djeci ( subota- sunce izlazi ....bla bla) tema ok, al' ta patetika i pjesmica " ima neka tajna veza" ma fuuj...niceg umjetnickog.
Odlican je bio srbijanski - bambi!!! diplomski rad!

_________________
Umjetnost je ono sto neko kaze da je umjetnost! :painting:
Freak_on_a_leasH je napisao:
...svima vam treba odvalit jednu konceptualnu samarcinu da se vratite tamo gdje vam je mjesto.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jun 2007, 03:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2003, 13:28
Postovi: 5168
Vidim svi pljujete po nasim (BiH) filmovima.
Jel' neko gledao "Ljudi smo, zar ne?". Meni se taj bas dopao. Nisam gledao ostale, ali kako vidim vi govorite da su svi BiH filmovi sranje. Jeste li pogledali sve ili ste zakljucili na osnovu jednog ili dva? :-?

_________________
www.madeinbunker.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jun 2007, 06:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2002, 01:00
Postovi: 4990
Lokacija: B.Luka
Ja govorim za samo one koje sam video. Sinoc se Bambi stvarno istakao iz konkurencije i onaj spanski sa Crvenkapicom je bio simpatican. Ko god je rezirao onaj sa slepim ljudima je kod mene zauvek izbrisan.

_________________
Nature has fixed no limits on our hopes.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jun 2007, 11:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2006, 17:32
Postovi: 1884
Lokacija: Banja Luka
Znas sta Block out, stvarno nema smisla.... :) Stalno se srecemo, postajes dosadan. :)

Meni je super Crvenkapica (U shumi) i Kontrolisano tintom.
Taj Bambi, koji se svima svidio, meni je bezveze. Bio je ok na pocetku, ali je onda postao dosadan.
Svaki dan se sunce radja - uzas. Ne mozes toliko patetisati i iskoristavati ljude... Stvarno je fuj. :mad:
Onaj Ko cuva cuvare ima dobrih momenata, ali je isto malo patetican...

Vidimo se veceras, ljudi. :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jun 2007, 13:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2005, 01:04
Postovi: 2759
Block out je napisao:
BIH filmovi bezze, dno dna...jebena patetika i petak i subota.
Prije svega losa rezija, losi uslovi...nema se jbg, al' zasto toliko patetisu?
Rat je isfuran davno...i sta sada...aj necemo o ratu vec o slijepoj djeci ( subota- sunce izlazi ....bla bla) tema ok, al' ta patetika i pjesmica " ima neka tajna veza" ma fuuj...niceg umjetnickog.
Odlican je bio srbijanski - bambi!!! diplomski rad!

Utopija je napisao:
Ja govorim za samo one koje sam video. Sinoc se Bambi stvarno istakao iz konkurencije i onaj spanski sa Crvenkapicom je bio simpatican. Ko god je rezirao onaj sa slepim ljudima je kod mene zauvek izbrisan.

Frieda je napisao:
Svaki dan se sunce radja - uzas. Ne mozes toliko patetisati i iskoristavati ljude... Stvarno je fuj. :mad:

potpisujem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jun 2007, 15:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2005, 08:11
Postovi: 3226
Lokacija: Banja Luka
guess who je napisao:
Vidim svi pljujete po nasim (BiH) filmovima.
Jel' neko gledao "Ljudi smo, zar ne?". Meni se taj bas dopao. Nisam gledao ostale, ali kako vidim vi govorite da su svi BiH filmovi sranje. Jeste li pogledali sve ili ste zakljucili na osnovu jednog ili dva? :-?


Da u pravu si!
Malo sam pretjerao a i mozda sam baksuz da bas naletim na samo ta dva.
Ali' su stvarno losi i dobro je da se nalaze u takvom drustvu cisto da vidimo gdje se nalazimo :D
Cak mi i kolega glumi u prvom i bas ga poslije sretnem u gradu!
...jbg, drug al'.....
Nije on kriv, on je samo glumac :D
Ne, stvarno covjek je svjestan i sam je rekao da je lose.

A ovaj drugi sa slijepima mnogo vise bi imao smisla da je dokumentarac, al' ova varijanta.......uff!

Friedo jedna mala ispravka :D :lol: :D :lol: :D
Mi se susrecemo :D

_________________
Umjetnost je ono sto neko kaze da je umjetnost! :painting:
Freak_on_a_leasH je napisao:
...svima vam treba odvalit jednu konceptualnu samarcinu da se vratite tamo gdje vam je mjesto.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jun 2007, 22:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
Večeras su bili dobri filmovi, jedino su mi se 'Anonymus' i 'Prevareni' manje svidjeli, malo su neubjedljivi. Ovaj naš 'Sa dve noge u zemlji' je baš dobar, a i onaj sa strašilima (zaboravila sam ime) i 'Nasmijani pas'.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jun 2007, 00:15 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Maj 2007, 18:09
Postovi: 58
Sve u svemu dobra ideja jadna realizacija..no prvi je pa treba razumjeti. Bice bolje drugi put (ako ga bude).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jun 2007, 08:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2003, 21:02
Postovi: 296
Lokacija: banja luka
i tako...nagrade otisle u prave ruke.posebno mi je drago zbog 1/2.od filmova koji su nezapazeno prosli odlican mi je nestali dzib,a iz revijalnog programa fotokopir.vjerujem da ce sledece godine kratkofil biti jos punooo bolji jer je ovo odlicna osnova...i imam prijedlog da svi oni koji nisu zadovoljni festivalom sledece godine se prijave da volontiraju pa da u skladu sa svojim mogucnostima i sposobnostima pomognu da festival bude bolji...zivjeli...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jun 2007, 14:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2006, 17:32
Postovi: 1884
Lokacija: Banja Luka
Block out je napisao:
Friedo jedna mala ispravka :D :lol: :D :lol: :D
Mi se susrecemo :D

Cjepidlako! :)


Meni su, od onih koje sam vidjela, najbolji Zavist za penisom i 1/2...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jun 2007, 14:28 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6857
Lokacija: BL / UK
Slika
Ka-ko-da-ne!
Odem sinoc u 22.15 da odgledam i tu posljednju projekciju, kad hop - nema. Pogrijesili na sajtu. Posljednja bila u 20, a tad bilo ono proglasenje na kojem sam samo 10ak minuta ostao. Super. :-?

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jun 2007, 16:35 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 11 Jun 2007, 01:15
Postovi: 40
Nisam bio ni na jednoj projekciji, ali ono sve oko festivala sto je bilo na TV-u izgleda fino. U sustini, nije bitno ako je i bilo gresaka u organizaciji. Vazno je da se stvari pokrecu s mrtve tacke.
Trebalo bi spomenuti da ovo nije jedini banjalucki filmski festival. Prvi je odrzan 1968. godine kao retrospektiva filmova Dusana Vukotica, odnosno zagrebacke skole crtanog filma, sto je kasnije preraslo u Festival filmskog stvaralastva. Ljudi koji su organizovali tadasnji festival su isto bili entuzijasti, ali za razliku od tog vremena, cini mi se da organizatori Kratkofila postavljaju stvari na pogresno mjesto. Tu mislim na njihovu ideju o "kultnosti" festivala, prije nego sto je zazivio. Ovo ima vise veze sa promocijom organizatora nego sa nekom plemenitom misijom pomoci domacim autorima. (Govorim generalno.) Festival ne bi trebao da postoji sam radi sebe, vec zbog studenata Akademije. U tom smislu, nevjerovatan mi je Dodikov suludi potez da finansira Svetog Georgija, umjesto da se taj novac ulozi u razvoj kinematografije u BL i RS. Ma sto neko mislio, filmska kultura u Banjaluci ima tradiciju i malo treba da se ona zaokruzi sa njenim najvaznijim aspektom: filmskom proizvodnjom. Pocetak rada Akademije je bio prvi korak ka tome. A Kratkofil treba da afirmise "proizvodjace"!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 368 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs