banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 07:52

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 431 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Nov 2010, 15:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 31 Jul 2008, 13:19
Postovi: 335
Ma AirXonix iz Milka čokolade je dušu dao za ekranizaciju :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2010, 15:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
BSE je napisao:
zaboravio si da dodas i World of Warcraft na listu ekranizacija :)


Da. Šta je to potrebno jednom Samu Raimiju.

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2010, 15:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2005, 00:47
Postovi: 7178
'Already busy prepping a Warcraft movie and attached to Oz, The Great And Powerful, Dreamworks have just signed the man up for an adaptation of scifi-western graphic novel Earp: Saints For Sinners.'

_________________
I'm getting weaker, I'm getting thin
I hate how obvious I have been


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2010, 15:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
gnusni_snjesko je napisao:
'Already busy prepping a Warcraft movie and attached to Oz, The Great And Powerful, Dreamworks have just signed the man up for an adaptation of scifi-western graphic novel Earp: Saints For Sinners.'


Sad kad više ne radi Spider-Mana može birati što poželi, premda mu najbolje ide produkcija horora (kad će već jednom Evil Dead 4???!!!).
Ne vidim razloga da se svijet Warcrafta prenese na film jer ne samo što je predložak iz videoigara (ne igram ih) infantilan, već je fantasy žanr ustuknuo i kao porodična zabava ali i kao nešto krvavije i nasilnije (novi Conan je diskutabilan).

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2010, 15:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Javljaju da je Colin Farrell nasjeo na golemi honorar kako bi zamijenio Švarcija u remakeu Total Recalla kojeg režira Len Wiseman (Underworld 1&2, Die Hard 4).
Pa hajde, ako je Farrell možda ću i pogledati.

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2010, 15:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2005, 00:47
Postovi: 7178
sva nada da ce Wiseman zvati ponovo zenu za ulogu

_________________
I'm getting weaker, I'm getting thin
I hate how obvious I have been


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2010, 19:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
gnusni_snjesko je napisao:
sva nada da ce Wiseman zvati ponovo zenu za ulogu


Lucky bastard. Ali žena mu nažalost, zbog nekoliko skorašnjih neuspjeha (npr. očajni Whiteout, dok mi je Nothing but the Truth sramotno podcjenjen) uskoro kreće u prostituciju s četvrtim Underworldom, u 3D. Eto, još bezrazložnih nastavaka uskoro, ha ha ha, volimo nastavke, volimo remakeove, samo dajteeeeeee!!!! :confused2:
Mi publika smo teški retardioti!

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2010, 19:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
http://www.imdb.com/title/tt1647353/ :angry4:

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2010, 10:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Što se tiče bezrazložnih nastavaka, remakeova i sličnog tačno je da tu ima dosta promašaja ali svima nam je valjda jasno da se ti filmovi ne štancaju zbog bilo kakvog (umjetničkog) smisla osim finansijskog. Ako je film dosta zaradio pa se zaključilo da bi i nastavak zaradio i onda se to i desi (uglavnom se desi) taj film je veliki uspjeh a ne promašaj i bezrazložan nastavak, ne u očima onih koji su ga pravili jer oni vrlo dobro znaju zašto su ga pravili i na kraju ih zanima samo zarada i popularnost filma što je osnova za još jedan nastavak, pa još jedan, pa prequel, i slično. Mjerilo filma (knjige, muzike, igre) je (danas) samo zarada a ne umjetnička vrijednost. Tako da u njihovim očima nema bezrazložnih nastavaka osim ako film finansijski podbaci. A nastavke štancaju jer su im oni zgodniji za zaradu jer ako je prethodnik bio dobar mnogi će poletiti da gledaju novi film samo zato što je u pitanju nastavak. Znatno je teže navući ljude da gledaju film koji nema zvučno ime jer nije dio poznate franšize.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Nov 2010, 18:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
RESTART SERIJALA ''BUFFY - ISTREBLJIVAČICA VAMPIRA''!!!! :mad:

Citiraj:
Atlas Entertainment announced today it is rebooting the beloved franchise, Buffy the Vampire Slayer, with Warner Bros. Pictures. Atlas' Charles Roven and Steve Alexander will produce the feature film alongside Doug Davison and Roy Lee of Vertigo Entertainment (The Ring, How to Train Your Dragon, The Departed). Whit Anderson is writing the script.

Warner Bros. Pictures optioned the rights from creators Fran and Kaz Kuzui, and from Sandollar Productions (Sandy Gallin and Dolly Parton), for Atlas and Vertigo to produce. Buffy the Vampire Slayer first appeared as a film in 1992, subsequently becoming a cult hit and spawning the wildly popular television series starring Sarah Michelle Gellar and David Boreanaz, among many others.

"Whit approached us with an exciting idea about how to update Buffy," said Roven. "There is an active fan base eagerly awaiting this character's return to the big screen. We're thrilled to team up with Doug and Roy on a re-imagining of Buffy and the world she inhabits. Details of the film are being kept under wraps, but I can say while this is not your high school Buffy, she'll be just as witty, tough, and sexy as we all remember her to be."

Whit Anderson is represented by CAA, Wirehouse Entertainment and Julian Zajfen at Ziffren, Brittenham, Branca, Fischer, Gilbert-Lurie & Stifflemen.


Whedonov komentar:

Citiraj:
This is a sad, sad reflection on our times, when people must feed off the carcasses of beloved stories from their youths—just because they can't think of an original idea of their own, like I did with my Avengers idea that I made up myself.

Obviously I have strong, mixed emotions about something like this. My first reaction upon hearing who was writing it was, "Whit Stillman AND Wes Anderson? This is gonna be the most sardonically adorable movie EVER." Apparently I was misinformed. Then I thought, "I'll make a mint! This is worth more than all my Toy Story residuals combined!" Apparently I am seldom informed of anything. And possibly a little slow. But seriously, are vampires even popular any more?

I always hoped that Buffy would live on even after my death. But, you know, AFTER. I don't love the idea of my creation in other hands, but I'm also well aware that many more hands than mine went into making that show what it was. And there is no legal grounds for doing anything other than sighing audibly. I can't wish people who are passionate about my little myth ill. I can, however, take this time to announce that I'm making a Batman movie. Because there's a franchise that truly needs updating. So look for The Dark Knight Rises Way Earlier Than That Other One And Also More Cheaply And In Toronto, rebooting into a theater near you.

Leave me to my pain! Sincerely, Joss Whedon.

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2010, 23:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Do prije samo par godina SF žanr se malo čime mogao podičiti, ali u zadnje dvije godine situacija se, pomalo očekivano, promijenila.

Wall-E, Star Trek, Moon, District 9, Avatar, Predators, Inception, Never Let Me Go, Monsters, Tron: Legacy, uskoro I Am Number Four, Paul, Battle: Lost Angeles, Apollo 18, Source Code, The Adjustment Bureau, Elysium, Mars Needs Moms, Green Lantern, Super 8, Cowboys & Aliens, Contagion, The X-Files 3, John Carter of Mars, Star Trek 2, Godzilla 2012, Robocalypse, Large at Lunatic, Under the Skin, BioShock, Robotech, Halo, Avatar 2, Avatar 3...

Biće (nažalost, a ponegdje i srećom) dosta remakeova:
Total Recall, Judge Dredd, Akira, Ghost in the Shell, Cowboy Bebop, Escape from New York, Fantastic Voyage, Forbidden Planet, Logan's Run, Soylent Green, Westworld, The Black Hole, Flight of the Navigator, Dune...

A kako se remakeovi i u Hollywoodu počinju smatrati sramotnima, nova je deviza ''prequel'':
The Thing, Rise of the Apes, Alien prequel # 1, Alien prequel # 2...

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2010, 23:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Ove godine snimljen je remake (već dobrano zastarjelog i zbog stop-motion animacije smiješnog) Sudara Titana, a sad se najavljuje nastavak, naslovljen Wrath of the Titans.
Worthington, Atherton, Neeson i Finnes se vraćaju, a uz njih bi se mogli pojaviti James Franco kao Posejdonov sin i Javier Bardem kao Ares :angry3:

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Dec 2010, 17:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
insp_CaLLahan je napisao:
Citiraj:
2009. - Bad Lieuteunant: The Ports of New Orleans, Brothers


Nisam imao pojma da su napravili remake...jos pored svega provjerio na imdb-u verzija nova sa Cage-om ocjena 7.0,stara verzija 6.9 ocjena gdje Harvi glumom cupa panjeve-morat cu pogledat remake iako sam u startu skeptican iako Herzog potpisuje reziju koliko vidim ...dvd originala stoji ko biblija. :)


Pogledah ga prije koji dan film i nije los...niti puno prisjeca doduse na original ,ferara je mracniji i beskrupolozniji ,dodjavola...sta vise novi ima happy end.

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Dec 2010, 12:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Jest da poštujem Sachu Barona Cohena, ali ako zaista bude rimejknuo Santiaga Seguru kao Torrentea, naljutiću se na njega! :angry4:

http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=72446

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Dec 2010, 09:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Halpert je napisao:
Jest da poštujem Sachu Barona Cohena, ali ako zaista bude rimejknuo Santiaga Seguru kao Torrentea, naljutiću se na njega! :angry4:

http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=72446


Ne,ne smije to nikako dirati-svetinja 8)
Zbog njega sam poceo stovati Atletico i slusat El Fary-a -ayyyyy Torito guapo...`igraj bikce moje maloo` :lol:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SX8HPD3jIT0[/youtube]

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Dec 2010, 17:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Nakon što je tamo negdje 2005. kamerom uhvatio svoj poslednji pohod na velike svjetske gradove i, naposlijetku, dobio svoju zvijezdu na hollywoodskoj stazi slavnih...

Slika

...legendarni GOĐIRA opet nema mira, ali ovaj ne zahvaljujući Japancima već opet Amerima.
Premda onaj kreativni i komecijalni podbačaj iz 1998. čak i Emmerich i Jean Reno pokušavaju zaboraviti, neko se sjetio da GOĐIRA ima još filmskih aduta pa tako Warner Bros. sa svojim uspješnim produkcijskim partnerom Legendary Pictures (Batman, 300, Inception...) planira izbaciti novi film ovoga puta u 3D-u (eh!), tamo negdje u ljeto 2012. Ovo je jedan od koncepata kako bi GOĐIRA 2012 trebao izgledati.

Slika

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2010, 19:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Ono najstrašnije što sam očekivao da će se dogoditi, postalo je JOŠ GORE!!! :angry4: :angry4: :angry4: :angry4:

Citiraj:
Slika

Nedavno je produkcija "Appian Way" Leonarda DiCapria kupila prava za filmsku verziju apokaliptičnog high-tech manga klasika "Akira", autora Katsuhire Otomoa.

Godinu i nešto sitno mjeseci, internetom su kružile razno razne nepotvrđene glasine vezane uz istoimenu filmsku adaptaciju. No, tek sada stvari su se počele kristalizirati u nešto što upće možemo nazvati vijest.

Prije par dana stigla je zanimljiva novost kako je glumac filma 'High School Musical' i svojevrsni manga fanboy Zac Efron u pregovorima za ulogu u filmu 'Akira'.

Smješten u futuristički Neo Tokyo, radnja 'Akire' počinje nakon Trećeg svjetskog rata, koji je uništio gotovo cijeli stari svijet. Kaneda je vođa Neo Tokijske bande na motociklima, zvane The Capsules te je ujedno i glavni lik animirane i strip verzije 'Akire'. Kada njegov najbolji prijatelj Tetsuo otkrije kako ima psihičke moći i priprijeti da će uništiti cijeli grad, Kaneda je jedini koji može zaustaviti svojeg dotadašnjeg prijatelja.

O 'Akiri' kao filmskoj verziji priča se još od 1988. kada je napravljena i animirana verzija, koja je ujedno i popularizirala japanski cyberpunk i manga stil diljem svijeta. No, filmska verzija bila je paljena i gašena kroz godine i sve se temeljilo na nepotvrđenim glasinama.

Za ovu filmsku verziju "Appian Way" zadužio je Alberta Hughesa, jednog od braće Hughes ('Dead Presidents', 'From Hell', 'The Book Of Eli') koji se primio posla još u veljači ove godine, isprva razrađujući koncept za film koji bi došao u dva nastavka.

Činjenica kako su se glasine o glumcima i ulogama u filmu počele širiti, podrazumijeva kako film polagano ipak izranja iz mraka.

Fanovi "Akire" ostali su osupnuti viješću kako će upravo Zac Efron glumiti glavnog lika Kanedu (čije će puno ime u filmu biti Kaneda Shim). Premda bi ovakva uloga Efronu mogla obilježiti karijeru i pozitivno ga promaknuti naprijed, obožavatelji na forumima nisu baš bili oduševljeni.

Slika

Sve dok nisu saznali kako bi Morgan Freeman mogao glumiti pukovnika Shiskishimu - glavnog i odgovornog u tajnom vladinom projektu koji eksperimentira s psihičkim moćima, na raznim područjima.

Freeman je do sada glumio u raznovrsnim ulogama i nikada nije bio ništa manje nego odličan. Njegova prisutnost u 'Akiri' mogla bi mnogo značiti za cijeli film, premda svi glumci imaju puno toga za napraviti kako bi nadživjeli vrlo hvaljenu i u nebesa dizanu animiranu verziju iz 1988. godine.


Ali dobro, i ja prije 10-15 godina nisam mogao smisliti Jareda Letoa, ali kad sam ga vidio u Fight Clubu i Requiem for a Dream onda mi je bio simpatičan čak i onako plav i nježan (mislim da sam ispao glup sa ovakvom rječenicom, btw. nisam branio Efrona :lol: ).

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2010, 21:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5341
Lokacija: Wien, Österreich
Citiraj:
2004. - Meet the Fockers...
- Zasto je ovo promasaj? Nastavak je mozda i bolji od prvog dijela ( D. Hofmann).
Shrek 2 je bolji od prvog dijela.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2010, 21:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
laoce je napisao:
Citiraj:
2004. - Meet the Fockers...
- Zasto je ovo promasaj? Nastavak je mozda i bolji od prvog dijela ( D. Hofmann).
Shrek 2 je bolji od prvog dijela.


Prvi Meet the Fockers mi je odlično sjeo tamo 2000., dvojka ima glupa scenaristička rješenja zbog kojih sam mislio da autori publiku tretiraju kao kretene (npr. SPOILER ono kada De Niro dobije potvrdu od FBI-ja kako onaj klinac nije sin od Stillera KRAJ SPOILERA), dok glumci prave budale od sebe. Hoffman je simpa kao i Streisand, ali ja sam mišljenja da je makar jedna epizoda Svi vole Raymonda bolja od Fockera.
Prvi je Shrek bio iznenađenje i dobar film, drugi je isto imao iznenađujućih gegova ali opet na drugo gledanje nedostaje nešto. Ipak, film u kojem je Nick Cave posudio svoju pjesmu mora biti dobar, pa se izvinjavam ako sam Shrek 2 spomenuo u negativnom kontekstu.

Jedan savjet - ne gledaj Shrek 3 i 4, kao niti treće Fockere koji nas uskoro napadaju u kinima. Užas!

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Dec 2010, 02:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5341
Lokacija: Wien, Österreich
Shrek 3 sam pogledao - bolje da nisam, a mislim da sam gledao i 4. dio.
Meni je drugi dio Fockersa bas simpatican, sto ti rece, ono dvoje su bas simpaticni.Klinac je genijalan sa onim as - hool. :lol:
Zavisi ko sta ocekuje od filma ili serije. Meni je npr Seinfild super, a Pajtonovci isto nisu losi, samo bi u svakom slucaju izabrao ovo prvo. Znam da se to ne moze porediti, da bi me svi kriticari popljuvali, ali je to jednostavno tako. Potraga za svetim gralom mi nije nesto, dok sam se na Brianu otkidao od smijeha.
Isto tako i sa Gospodarom prstenova - meni je najbolji drugi dio, ostalima je to uglavnom najlosiji.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 431 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs