banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 07 Jun 2024, 04:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 138 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Mar 2006, 18:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Flavoure-Flave je napisao:
Da bi se trazilo od mene (ili nas) da otvorimo nase prozore,potrebno je da ti ljudi koji to traze otvore prvo svoje.


Ako sam ti razbila prozore ocekujes li da ti se izvinem za to ?


Citiraj:
Koje je tvoje misljenje o filmu Lepa sela lepo gore???


Film mi se nije svidio zbog toga sto mislim da je prica povrsna, puna stereotipa. Razlog identican razlogu iz kog mi se nije svidio 'Gori vatra'.

Mislim da je Jasmila ozbiljnija u svom poslu, prema tome ocekujem mnogo bolji film.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Mar 2006, 18:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Japanese_rose je napisao:
Citiraj:
Koje je tvoje misljenje o filmu Lepa sela lepo gore???


Film mi se nije svidio zbog toga sto mislim da je prica povrsna, puna stereotipa.



Samo kratko da dam komentar pa vi nastavite o "Grbavici" :wink:


Japanese, kazes povrsna prica? Iz kojih razloga povrsna? :-? Sta je tu stereotip? Sto Srbi posjeduju dar da se sami svojoj muci nasmiju? I da od tragedije naprave humor? Ili je stereotip i povrsno samo iz razloga sto je izaslo iz beogradske filmske produkcije? :-?


Film "Lepa sela lepo gore" je snimljen po istinitom dogadjaju, licno posjedujem fotke tunela u kojem se sve desilo. Dio sa pijenjem vlastitog urina je istinit i sve to je ispricao momak koji je jedini ziv izasao iz tog tunela. Momak je iz Rudog... A ispred tunela se i dan danas nalaze grobovi u kome su muslimani zakopali zive ( osamucene), a prije toga silovali dvije medicinske sestre, tacnije jedna je od njih je bila babica i zena u 50-im godinama... Ima toga jos.... Ali cemu se prisjecati ruznih stvari?!? :-? Zar su nam zivoti toliko jadni i siromasni da nemamo sadasnjosti koja nas moze zaokupirati i snage za buducnoscu?!? Ko je gledajuci unazad stigao daleko??? :-?





Ali postoje ljudi koji nisu zlopamtilo i nastavljaju zivot dalje a neki se stalno osvrcu unazad i vode ruznim iskustvom.. Iako ovo nije direktan odgovor na zadani topic, dozvolicu sebi da kazem da je rat zlo i da su stradali svi koji su se nasli u njemu. Pricati iskljucivo o jednoj napacenoj strani je licemjerstvo i bezobrazluk. Siovanih, prebijenih, osakacenih, mrtvih je bilo na sve tri strane!!!


I zalosno je sto se neki, i nakon 15-ak godina, vode motom - Mozemo prastati ali ne smijemo zaboraviti!!! :-?



Jos jednom se izvinjavam za OT :wink:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Mar 2006, 18:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon


Film je stereotipan zato sto prikazuje samo jedan nacin gledanja na "aktere", dijalozi su prejednostavni, humor prizeman.

Promaklo ti je da identicno misljenje imam o filmu "Gori Vatra" koji je napravljen u bosanskoj produkciji ?

Toliko.


_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Mar 2006, 20:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2006, 18:58
Postovi: 443
Lokacija: Vidikovac,Beograd
Citiraj:
Ali postoje ljudi koji nisu zlopamtilo i nastavljaju zivot dalje a neki se stalno osvrcu unazad i vode ruznim iskustvom.. Iako ovo nije direktan odgovor na zadani topic, dozvolicu sebi da kazem da je rat zlo i da su stradali svi koji su se nasli u njemu. Pricati iskljucivo o jednoj napacenoj strani je licemjerstvo i bezobrazluk. Siovanih, prebijenih, osakacenih, mrtvih je bilo na sve tri strane!!!



Svaka cast za ovaj komentar....imas pozzz iz Beograda..:D

_________________
GESTAPO SS,WAFFEN SS - WHITE PRIDE -

- WHITE POWER -


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Mar 2006, 20:28 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Maj 2003, 22:48
Postovi: 614
elem. nisam bio tu kad je bila projekcija grbavice, ali bio je jedan kolega. s njim sam imao nekoliko svadja i djeluje mi kao prilicno radikalan nacionalista koji me je posteno izvrjedjao zbog nekih stvari koje sam rekao. i mislio sam da ce biti pun predrasuda kada bude otisao gledati film. i danas ga pitam i on to kaze: otisao sam pun predrasuda, ali film je odlican.

!!!

ovo nisam ocekivao. rekao je kamera je savrsena, vecina scena je bez rijeci, to je vraski tesko rezirati, rekao je, prica je zaokruzena, glumci predobri, cak i mala djevojcia, vidi se da je jasmila znala sta radi s njom. ali na kraju kaze da film uopste ne vrijedja, da nije antisrpski, da jasno povlaci granice, da je to jedna univerzalna prica koja tako potresa da se svako moze povezati sa njom, to je prica o majci koja je dijete dobila silovanjem, to je prica o svakoj takvoj majci, da je to nesto vazno i veliko. i da je jasmila... upotrijebio je isti pridjev koji sam ja pridavao toj zeni... rekao je da je pametna. mnogo pametna i pazljiva.

ja sam samo cutao. nisam vjerovao. to je rekao covjek koji me je nazvao izdrkotinom zbog nacina na koji sam opisao pravljenje ovog entiteta.

on kaze da je to najbolji bh film napravljen poslije rata. ja kazem koliko dobar? jel dovoljno dobar da ucutka ljude i stisa predrasude i natjera ih da gledaju pricu koja je bolna i pronadju ono sto ih veze i pomiri ih u boli? on je rekao da, da, da.

znaci, sad sam bijesan. bijesan sam na svakog jebenog kretena koji misli da ima pravo da pljuje po filmu samo zbog onoga sto je nacuo. bijesan sam na one koji misle da su umjetnost i politika dva razlicita svijeta. bijesan sam na samog sebe zato sto pripadam narodu koji uvijek nadje nacin da zajebe stvari koje su dobre i lijepe. bijesan sam zasto se ovo uopste desilo, a nije moralo. bijesan sam sto sam cuo pet razlicitih objasnjenja za neprikazivanje i ni jedno nije u redu.

ako ovo procitaju distributeri, nek znaju da su kraljevski zasrali.

ako ovo procita jasmila, nek zna da i ovdje postoje ljudi koji razumiju. ali mislim da ona nikada nije ni pomislila nesto drugo.

ovo ne moze ovako da prodje. ne zelim da idem vozom u tuzlu da bih gledao grbavicu. hocu da je pogledam u gradu u kome sam rodjen. hocu da se jednom ne sramim dok zivim u zemlji u kojoj zivim. ne znam. sta da radim? organizujem peticiju? istupim na tvu? protestvujem ispred bioskopa? mislim, sta? jel ima jos ovakvih ljudi? nesto se mora uraditi.

_________________
and there is something decent in the universe
if i can feel all this, dicto millesimo
at the age of whatever


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Mar 2006, 20:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2005, 12:36
Postovi: 1625
Lokacija: chiapas
sve frke vjerovatno ne bi ni bilo da nije rekla ono o karadžiću i mladiću i organizovanom silovanju hiljada muslimanki.

nešto se mora uraditi jedino ako se osjećaš odgovornim. i ako misliš da ideš do kraja.

mene, iskreno, boli neka stvar i za ovu državu i sve u njoj. previše napora treba da se sa svim pogledaš u oči iako nisi ništa kriv. bijeda, očaj, jad, nemoral - to nas čeka i narednih nekoliko decenija a ja to ne želim. zato bježim.

_________________
'We must learn to live together as brothers or perish together as fools' - Martin Luther King, Jr

"Born to Lose, Out to Lunch" - Ian Fraiser Kilmister

Viva la Muerte!


Poslednji put menjao delegado cero dana 06 Mar 2006, 20:46, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Mar 2006, 20:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Maj 2003, 22:48
Postovi: 614
i jos da odgovorim na ono o prozoro sto je zapoceto.

Citiraj:
Kid_A ::
i jos jednom. vazno je gledati i slusati. a ne sjediti u svojoj sobi i mrziti ono izvan nje bez da se zna kakvo je to izvan u stvari.


Ako to nesto sto je izvan moje sobe steti meni i nastoji da mi ucini bilo kakvo zlo,ja cu da zatvorim prozor.
Prozor cu otvoriti kad vani bude nesto zbog cega vrijedi otvoriti.


super, zatvori prozor, ali prvo pogledaj napolje. ovdje najgore misljenje o drugim narodima imaju oni koji ne idu u zagreb, beograd, sarajevo i banja luku. to nije mrznja. to je apstrakcija. to je opasno. to je mrznja bez bilo kakve podloge koja se samo uvecava i buja. to je najopasnije.

_________________
and there is something decent in the universe
if i can feel all this, dicto millesimo
at the age of whatever


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Mar 2006, 20:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Citiraj:
da je to jedna univerzalna prica koja tako potresa da se svako moze povezati sa njom, to je prica o majci koja je dijete dobila silovanjem, to je prica o svakoj takvoj majci


Dovoljno znam o Jasmili da sam ovo i sama pretpostavljala.

Nemoj nista raditi i ne budi bijesan.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Mar 2006, 21:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2006, 18:58
Postovi: 443
Lokacija: Vidikovac,Beograd
Citiraj:
da je to jedna univerzalna prica koja tako potresa da se svako moze povezati sa njom, to je prica o majci koja je dijete dobila silovanjem, to je prica o svakoj takvoj majci



Da to je prica o svakoj silovanoj muslimanskoj majci,a druge naravno ko j*be(kad moram biti prost)....!!!

_________________
GESTAPO SS,WAFFEN SS - WHITE PRIDE -

- WHITE POWER -


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Mar 2006, 21:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Maj 2003, 22:48
Postovi: 614
ovo je rekao radikalni srpski nacionalista. ne ja. neko ko ima sve preduslove da mrzi grbavicu. takva osoba je rekla da je to takva prica, univerzalna, o svakoj majci.

_________________
and there is something decent in the universe
if i can feel all this, dicto millesimo
at the age of whatever


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Mar 2006, 21:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2006, 18:58
Postovi: 443
Lokacija: Vidikovac,Beograd
Citiraj:
ovo je rekao radikalni srpski nacinalista. ne ja. neko ko ima sve preduslove da mrzi grbavicu. takva osoba je rekla da je to takva prica, univerzalna, o svakoj majci.



E suti sve si izmislio bre...


Citiraj:
elem. nisam bio tu kad je bila projekcija grbavice, ali bio je jedan kolega


Tebi kolega radikalni Srpski nacionalista....ajde bre ne kenjaj....proziran si kao tariguz...!!!

_________________
GESTAPO SS,WAFFEN SS - WHITE PRIDE -

- WHITE POWER -


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Mar 2006, 21:10 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Maj 2003, 22:48
Postovi: 614
bio sam u beogradu, na festu. kolega je sa faksa. on je isao zato sto je moj faks (iz izvjesnih razloga) kompletan pozvan na projekciju.

_________________
and there is something decent in the universe
if i can feel all this, dicto millesimo
at the age of whatever


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Mar 2006, 21:16 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Maj 2003, 22:48
Postovi: 614
ovo sa opravdavanjem je glupo, ali jos je gluplje to sto mislis da je ovo izmisljeno. nemam nacina da ti dokazem da grijesis, ali zasto bih izmisljao. to se desilo prijenesto vise od sat i sve ovo pisem pod utiskom toga. bas ovakve stvari dokazuju moc filma.

_________________
and there is something decent in the universe
if i can feel all this, dicto millesimo
at the age of whatever


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Mar 2006, 21:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2005, 10:00
Postovi: 1425
Lokacija: Banjaluka...
sugar kane je napisao:
sve frke vjerovatno ne bi ni bilo da nije rekla ono o karadžiću i mladiću i organizovanom silovanju hiljada muslimanki.


nije stvar ni oko toga......kako vam nije vise pun qratz ratnih tema u bih filmovima!!!!!

_________________
IzvinjavaM Se Na RukopisU
http://www.youtube.com/watch?v=lqHgv0g3x1o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Mar 2006, 21:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2006, 18:58
Postovi: 443
Lokacija: Vidikovac,Beograd
Citiraj:
bio sam u beogradu, na festu. kolega je sa faksa. on je isao zato sto je moj faks (iz izvjesnih razloga) kompletan pozvan na projekciju



Sta bre jel ti stvarno kontas da ce to smece igrati u BG...ako to mislis lood si totalno....Ja zivim u BG na BANJICI...i odma su zabranili proekciju kod nas u bioskopu...ako oces da gledas moraces da ides u Novi Sad tamo ce 100% biti proekcija...!!!

_________________
GESTAPO SS,WAFFEN SS - WHITE PRIDE -

- WHITE POWER -


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Mar 2006, 22:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
@Japanese Rose

Procitaj post od ajkule.To je isto moj stav.

@ajkula

Do zadnjeg slova se slazem s tobom. :wink:

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Mar 2006, 00:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Kid_A kakve ti gluposti prosipas,stvarno ...mislim da se jednom
radikalnom srpskom nacionalisti moze da svidi takvo jedno anti-srpsko smece od filma
a znajuci kako su radikali extremno nastrojeni vjerujem da niko od njih ne bi ni prismrdio

kino sali gdje se to smece prikazuje,a kamoli usao,pogledao i jos bio zadivljen filmom.
Svaka cast distributerima sto su zabranili prikazivanje tog filma u BL.

Pitaj svoga prijatelja ako je uopste i stvaran sta misli o ,,Harisonovom cvijecu,,
Da li i o tom filmu misli da ne vrjedja,i da nije anti-srpski???

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Mar 2006, 00:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2006, 09:36
Postovi: 157
Lokacija: zemlja piramida, oskara, medvjeda, olimpijade,nobelovaca
samo da pitanje postavim
Kako moze silovanje 22 000 zena da ne bude organizirano?????????
Mislim da bi nakon 100 silovanja doslo do ozbiljnih sankcija u vrhu vojske.....
dakle

_________________
Samo 4 miliona ljudi imaju srecu da zive u BiH, ostali nemaju tu srecu ali imaju sve ostalo! :D
Zemlja gdje se istok i zapad srecu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Mar 2006, 05:12 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 03 Jun 2004, 13:47
Postovi: 918
Lokacija: Banja Luka, Bosna i Hercegovina
Komentar djevojke koja je pogledala film u Beogradu:

Citiraj:

Film je sjajan, užasno bolan, ali sjajan, i sve pohvale koje je dobio stoje. Što se tiče priče da je nagrađen "po političkoj liniji" - nisam stručna u oblasti filmske kritike, ali meni je film fenomenalan, nigde nije zaškripao, i definitivno je najbolji od svih koje sam pogledala na Festu. Pa ni to "sviranje radija" i tv zvuci nisu bili bez razloga, sve što se čulo imalo je smisla u odnosu na temu. Onaj momenat kad jedna žena od krvi i mesa, koja je lično preživela (i još preživljava) sav taj užas, i niko joj u tome ne pomaže, rezignirano sedi ispred televizora koji lamentuje nad Suzan Zontag, mnogo govori o odnosu društva i njegovih institucija prema pravim, živim ljudima koji su kroz sve to prošli.
Glumci su listom sve odradili bez greške, ali najpohvale Luni Mijović koja je toliko dobro odigrala to dete, nestvarno dobro za tako mladu glumicu. I ne bih se složila s komentarom oko njenog nedoživljavanja katarze - šta je onda "Sarajevo, ljubavi moja" na kraju filma? Meni je to baš izgledalo kao prelomljivanje sa onim što je bilo i okretanje onome što dolazi, obaška što se u tom trenutku upravo i nalazi u stanju kretanja napred -autobus pun dece, koja su, opet, sama po sebi simbolična.
Mhm, još su mi sveži utisci, pa se bojim da ne upadnem u prepričavanje, a to bi bilo nepametno.
So I'll stop now.

Ne znam baš da li je to bio pokušaj da se projekcija spreči, meni je više delovalo kao da im je cilj naprosto bio da budu glasni i viđeni, da izvređaju i eventualno isprepadaju ljude u sali i pokažu šta misle o "nama". Bili su izviždani, a tu i tamo im je uzvraćeno povicima "napolje, stoko", i tome sl. Sve to nije dugo trajalo, ali je bilo jako mučno i gadno, naročito mi je zasmetala neadekvatna reakcija obezbeđenja, s obzirom da je još pri ulasku bilo jasno ko će praviti probleme, i to je moglo da se spreči. Oni su se sami potrudili da se vrlo jasno istaknu deleći nekakve božemesakloni pamflete i noseći majice sa likovima "srpskih heroja", tako da, da sam ja bila u obezbeđenju, znala bih tačno gde da pošaljem ljude i na koga da obrate pažnju. Onog trenutka kad je izvesna alfa ženka, predvodnica krda, skočila za mikrofon, celu ekipu je trebalo lepo po kratkom postupku izbaciti napolje, pa tek onda pustiti film.
Sve u svemu, jadna farsa, kojoj je ipak kao kontrast ostala krcata sala Sava Centra i par hiljada ljudi koji beskrajno dugo aplaudiraju i filmu i ekipi koja je izašla da se pokloni posle projekcije, uključujući i autorku i glavnu glumicu. Što reče moj drug - ne treba dozvoliti da banalni ispad desetak siledžija prevagne nad tim trenutkom.







Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Mar 2006, 08:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2005, 10:49
Postovi: 105
Lokacija: Europa
Kid_A je napisao:
elem. nisam bio tu kad je bila projekcija grbavice, ali bio je jedan kolega. s njim sam imao nekoliko svadja i djeluje mi kao prilicno radikalan nacionalista koji me je posteno izvrjedjao zbog nekih stvari koje sam rekao. i mislio sam da ce biti pun predrasuda kada bude otisao gledati film. i danas ga pitam i on to kaze: otisao sam pun predrasuda, ali film je odlican.

!!!

ovo nisam ocekivao. rekao je kamera je savrsena, vecina scena je bez rijeci, to je vraski tesko rezirati, rekao je, prica je zaokruzena, glumci predobri, cak i mala djevojcia, vidi se da je jasmila znala sta radi s njom. ali na kraju kaze da film uopste ne vrijedja, da nije antisrpski, da jasno povlaci granice, da je to jedna univerzalna prica koja tako potresa da se svako moze povezati sa njom, to je prica o majci koja je dijete dobila silovanjem, to je prica o svakoj takvoj majci, da je to nesto vazno i veliko. i da je jasmila... upotrijebio je isti pridjev koji sam ja pridavao toj zeni... rekao je da je pametna. mnogo pametna i pazljiva.

ja sam samo cutao. nisam vjerovao. to je rekao covjek koji me je nazvao izdrkotinom zbog nacina na koji sam opisao pravljenje ovog entiteta.

on kaze da je to najbolji bh film napravljen poslije rata. ja kazem koliko dobar? jel dovoljno dobar da ucutka ljude i stisa predrasude i natjera ih da gledaju pricu koja je bolna i pronadju ono sto ih veze i pomiri ih u boli? on je rekao da, da, da.

znaci, sad sam bijesan. bijesan sam na svakog jebenog kretena koji misli da ima pravo da pljuje po filmu samo zbog onoga sto je nacuo. bijesan sam na one koji misle da su umjetnost i politika dva razlicita svijeta. bijesan sam na samog sebe zato sto pripadam narodu koji uvijek nadje nacin da zajebe stvari koje su dobre i lijepe. bijesan sam zasto se ovo uopste desilo, a nije moralo. bijesan sam sto sam cuo pet razlicitih objasnjenja za neprikazivanje i ni jedno nije u redu.

ako ovo procitaju distributeri, nek znaju da su kraljevski zasrali.

ako ovo procita jasmila, nek zna da i ovdje postoje ljudi koji razumiju. ali mislim da ona nikada nije ni pomislila nesto drugo.

ovo ne moze ovako da prodje. ne zelim da idem vozom u tuzlu da bih gledao grbavicu. hocu da je pogledam u gradu u kome sam rodjen. hocu da se jednom ne sramim dok zivim u zemlji u kojoj zivim. ne znam. sta da radim? organizujem peticiju? istupim na tvu? protestvujem ispred bioskopa? mislim, sta? jel ima jos ovakvih ljudi? nesto se mora uraditi.


Moje postovanje za ovaj stav!
Svaka cast.
Ima nade za sve nas.


Moje misljenje o filmu:
Ako eliminisem sve prisutne patriotske i altruisticke osjecaje moram da kazem da je film podbacio po nekoliko linija.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 138 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs