banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 14:55 Danas je 28 Jun 2026, 14:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 19341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 968  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2007, 08:13 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2006, 14:57
Postovi: 83
Beowulf u kinu, 3D verzija sa sve ludim naocalama 8) FANTASTICNO!

_________________
Freedom is just another word for nothing left to lose.....


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2007, 10:01 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2004, 09:35
Postovi: 1010
stigmata je napisao:
Mr.Dreamy je napisao:
notting hill... 10/10

kad god ga pogledam znam da jos ima sanse izmedju mene i jessice albe :lol: :lol: :lol: ( samo da se sretnemo 8) )


:tard:

o boze, zasto si toliko okrutan??? [-o<


pa rekoh kad si ti mogla da u'vatis onog grbavca iz crkve Notre-Dame mogu i ja Jessicu :roll:

_________________
Red bull - daje ti krila!
Rakija - pogon na sve četiri!


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2007, 10:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2004, 18:48
Postovi: 2247
Lokacija: dancefloor
hhaaaahhahaa

nastavite molim vas

_________________
differentia specifica


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2007, 16:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2006, 10:13
Postovi: 1418
Lokacija: Banjaluka
Fatalni preljub - onako nije lose...nepredvidivo dok gledas..sto mi se svidja...lose je prosao baja koji je pokusao da umoci sa strane :lol:

Stize Hitman...jeeee, jedva cekam da ga vidim :angel:


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2007, 16:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Reign Over Me, 10/10 meni odlican film iako ne volim drame. Adam Sandler i je super glumac, sve pohvale za film :D

Reign Over Me


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2007, 18:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Sep 2004, 11:42
Postovi: 2358
Lokacija: Mejdan, kod Flavea na gajbi
Mr.Dreamy je napisao:
pa rekoh kad si ti mogla da u'vatis onog grbavca iz crkve Notre-Dame mogu i ja Jessicu :roll:


ali ja ne zelim grbavca notre-dame, ja zelim samo tebe!!!
jos od trenutka kada si izvadio kljuceve svog bmw-a na sto u wien-i, iako nisi ni imao polozen vozacki.

:lol: :lol: :lol:

_________________
DA, JA SAM SEXUALNO ISFRUSTRIRANA OSOBA!!!
verliebt in berlin


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2007, 20:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
Galipolje - po ko zna koji put. :D
Stvarno predivna ratna drama.
Steta sto se takvi filmovi vise ne snimaju.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2007, 07:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jul 2007, 03:39
Postovi: 506
Lokacija: In between dreams
Klopka, po meni najbolji noviji domaci film koji sam gledala.

_________________
"Don't believe everything you think."


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2007, 17:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8371
Lokacija: BL
Meni je "Klopka" toliko nategnut i nedinamican film, razvucen, popunjen kliseima, prica mi uopste nije nesto narocito, jedino je gluma dobra, i izvlaci stvar. Opet, to je samo moje misljenje.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2007, 19:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jul 2007, 03:39
Postovi: 506
Lokacija: In between dreams
Popokatepetl je napisao:
Meni je "Klopka" toliko nategnut i nedinamican film, razvucen, popunjen kliseima, prica mi uopste nije nesto narocito, jedino je gluma dobra, i izvlaci stvar. Opet, to je samo moje misljenje.


Nisam ljubitelj nasih novijih filmova, prvenstveno sto je uvijek prica predvidljiva, i iako i ova na neki nacin podsjeca na nesto vec vidjeno (John Q), ipak mislim da je Golubovic odradio dobar posao. A Glogovac je odglumio kao nikada do sada.

_________________
"Don't believe everything you think."


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2007, 20:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2005, 01:04
Postovi: 2759
tko je smjestio crvenkapi - horor, najgori animirani film koji sam ikad pogledao, 2/10


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2007, 21:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2005, 00:47
Postovi: 7178
jebeni CROW...zasto se svi kunu u ovaj film??? jebem ti film kada je jedino pozitivno sto se moze reci za njega je to da je bolji od nastavaka!

_________________
I'm getting weaker, I'm getting thin
I hate how obvious I have been


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Nov 2007, 00:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
nerevar je napisao:
tko je smjestio crvenkapi - horor, najgori animirani film koji sam ikad pogledao, 2/10


Meni je OKi ovaj crtani i dao bi mu ocenu 7/10


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Nov 2007, 00:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2005, 01:04
Postovi: 2759
Info je napisao:
nerevar je napisao:
tko je smjestio crvenkapi - horor, najgori animirani film koji sam ikad pogledao, 2/10


Meni je OKi ovaj crtani i dao bi mu ocenu 7/10

i ja bi mu dao da je imao 7 dobrih fazona. ovako...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Nov 2007, 10:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
Nikom ni rijec... neki bijedni triler prepun klisea.
Michael Douglas i Sean Bean.
Ovaj Sean Bean mnogo dobar glumac, ali na kastingu uvijek pokupi ulogu nekog zloce i negativca ... :D


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Nov 2007, 10:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Epic Movie 5/10

Parodija na nekoliko filmova, fazon mrak filma, nista posebno, klasicni fazoni i film za izgubiti vremena :)


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Nov 2007, 19:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jul 2007, 03:39
Postovi: 506
Lokacija: In between dreams
Brubaker, iz 80ete, o upravniku zatvora koji pokusava stati u kraj korupciji. Odlican film.

_________________
"Don't believe everything you think."


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Nov 2007, 19:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2004, 18:48
Postovi: 2247
Lokacija: dancefloor
Klopka...


extra film

_________________
differentia specifica


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Nov 2007, 00:01 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6871
Lokacija: BL / London
Man on the Moon
Slika

Odlicno, fascinantno! Masterpiece.

Vratio mi vjeru u filmove. :)

10/10

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Nov 2007, 00:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Ne, ne kasniš za civilizacijom :)

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
  
 
 [ 19341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 968  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs