banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 05:01 Danas je 28 Jun 2026, 05:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 19341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 968  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Nov 2007, 22:10 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2004, 09:35
Postovi: 1010
Apollonia je napisao:
Tell them Willie Boy is Here

western iz '69, odavno nisam gledala westerne, a u zadnje vrijeme mi se bas gledaju stari filmovi.


onda si sigurno pogledala 3:10 to Yuma

meni jako dobar film, 8/10

a imas i orginal verziju iz 1957 sa Glen Fordom mada je meni bolja ova nova sa rusellom crowom i christian baleom

_________________
Red bull - daje ti krila!
Rakija - pogon na sve četiri!


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Nov 2007, 23:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jul 2007, 03:39
Postovi: 506
Lokacija: In between dreams
Mr.Dreamy je napisao:
Apollonia je napisao:
Tell them Willie Boy is Here

western iz '69, odavno nisam gledala westerne, a u zadnje vrijeme mi se bas gledaju stari filmovi.


onda si sigurno pogledala 3:10 to Yuma

meni jako dobar film, 8/10

a imas i orginal verziju iz 1957 sa Glen Fordom mada je meni bolja ova nova sa rusellom crowom i christian baleom


Staru verziju daju na retro kanalu skoro svaki dan, nikako da je stignem pogledati, a ni novu jos nisam uspjela, nikada dovoljno vremena za pogledati sve filmove koji me zanimaju

_________________
"Don't believe everything you think."


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2007, 08:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2006, 10:13
Postovi: 1418
Lokacija: Banjaluka
23 - pa eto nisam ...nije bas nesto..Jim C. je dobro odglumio..ali nesto fali u filmu ...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2007, 10:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
Manhunter :)
Po drugi put.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2007, 10:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2006, 10:13
Postovi: 1418
Lokacija: Banjaluka
Dobar film...za prvo gledanje :D


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2007, 13:19 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2001, 01:00
Postovi: 709
Sicko, dokumentarac Majkla Mura o stanju zdravstvenog osiguranja u Americi...10/10

_________________
To fight a demon you must become a demon yourself!


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Nov 2007, 01:31 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6871
Lokacija: BL / London
Goya's Ghosts - Noviji film Milosa Formana, o spanskoj inkviziciji XVIII vijeka, kada se jedna djevojka nepravedno osudjuje za jeretika i pokusaj njene porodice da je spasi.
Djevojku glumi Natalie Portman, koja je bila odlicna u ovom filmu, a glumila je jos dvije uloge: sebe nakon 15 godina (odlicno!) i svoju cerku.
Meni je ostao upecatljiv jedan citat iz filma, kada nju muce i traze od nje da prizna istinu, na sta ona vristi:
Citiraj:
Tell me what the truth is

Sve u svemu, dobar film, sa malo nedovrsenim krajem.

7,5/10

http://imdb.com/title/tt0455957/

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Nov 2007, 13:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
Glasnici vjetra - Nicolas Cage.
Los ratni film.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Nov 2007, 23:21 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Nov 2007, 19:46
Postovi: 23
Pathfinder iliti Tragač.. onako nije loše snimljen..
7/10

_________________
Osmjeh je jedna kriva linija koja moľe da ispravi mnoge stvari:)


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Nov 2007, 23:25 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2007, 22:45
Postovi: 61
Lokacija: Darkwood
American Gangster

Sa Denzel Washington, Russel Crowe, Josh Brolin, Cuba Gooding Jr i par americkih repera

Onako nije los, dobar film skroz. Trajanje oko dva i po sata. Svidja mi se New York 70-tih. :) 8/10


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Nov 2007, 23:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Paparaci

A jeftinog filma, katastrofa 3/10


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Nov 2007, 01:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Acrobatico je napisao:
Monster - Charlize Theron.
Izuzetan film.


Nisam vjerovao očima šta su uradili u tom filmu od jedne od najljepših cura koju sam vidio u životu!!!


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Nov 2007, 10:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
u pravu si Sondri.
ali je gluma bila cista desetka. :)

sinoc gledao lijepu Kim Basinger u filmu Real McCoy. nista posebno. ona igra profesionalnog pljackasa banaka.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Nov 2007, 11:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2006, 10:13
Postovi: 1418
Lokacija: Banjaluka
9 songs ili kako su nasi preveli 9 orgazama...hahah..onako nije nesto, samo sam zaspala i nisma vidjela kraj..ali ima puno krupnih kadrova :D


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Nov 2007, 11:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2002, 01:00
Postovi: 4990
Lokacija: B.Luka
:lol: :lol: krupnih kadrova. :lol: :lol: To ti se desi kad neko ko misli da je umetnik odluci da snimi porno film. sssss

_________________
Nature has fixed no limits on our hopes.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Nov 2007, 09:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2006, 10:13
Postovi: 1418
Lokacija: Banjaluka
The Invisible - naiva od filma...zali boze bacenih dva sata


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Nov 2007, 10:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
Iznenadna i prerana smrt pukovnika K.K.
Traje svega 6 minuta, ali vrijedi svaka njegova sekunda. :)


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Nov 2007, 10:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2006, 10:13
Postovi: 1418
Lokacija: Banjaluka
Acrobatico je napisao:
Iznenadna i prerana smrt pukovnika K.K.
Traje svega 6 minuta, ali vrijedi svaka njegova sekunda. :)


Odlicno, odlicno :D :D


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Nov 2007, 10:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
Ako se ne varam...
pukovnik ce isceznuti u svakodnevnoj odjeci.... :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Nov 2007, 10:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2006, 10:13
Postovi: 1418
Lokacija: Banjaluka
Acrobatico je napisao:
Ako se ne varam...
pukovnik ce isceznuti u svakodnevnoj odjeci.... :lol:


Da, da :lol: Sutra ce po naredjenu padati kisa u fiskulturnoj sali i pukovnik ce isceznuti u svakodnevnoj odjeci....hahhahah


Vrh
  
 
 [ 19341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 968  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs