banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 05:01 Danas je 28 Jun 2026, 05:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 19341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 968  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Nov 2007, 20:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2004, 09:35
Postovi: 1010
Chinchillidae je napisao:
Mr.Dreamy je napisao:
descent :D uuuuuu hororcina i po :wink:

obavezno pogledati


podrzavam, gledo ga u prvoj polovini godine a film je iz 2005. ,oni smeagoli u pecini su zanimljivi kao i curke i napetost u filmu a i kraj je freaky


ma cijeli film je tako ebeno spuki, em mrak em same zene a nemocne pred ... :) ( da ne otkivam pricu )

a nije neki razvikani mega ultra USA film vec cisti britanski horor ( specijani efekti su super ) obavezno pogledati :D

_________________
Red bull - daje ti krila!
Rakija - pogon na sve četiri!


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Nov 2007, 21:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2004, 09:35
Postovi: 1010
death at a funeral


mnogoooo dobarrrrrr filmmmmmmmmmmmm


9/10


p.s. u pitanju je british humour :)

_________________
Red bull - daje ti krila!
Rakija - pogon na sve četiri!


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Nov 2007, 23:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jul 2007, 03:39
Postovi: 506
Lokacija: In between dreams
Prohujalo s vihorom, po stoti put :)

_________________
"Don't believe everything you think."


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Nov 2007, 00:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2004, 09:35
Postovi: 1010
Apollonia je napisao:
Prohujalo s vihorom, po stoti put :)

ma dajjjjjjjjj romanticna dusa

Slika

_________________
Red bull - daje ti krila!
Rakija - pogon na sve četiri!


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Nov 2007, 00:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jul 2007, 03:39
Postovi: 506
Lokacija: In between dreams
Mr.Dreamy je napisao:
Apollonia je napisao:
Prohujalo s vihorom, po stoti put :)

ma dajjjjjjjjj romanticna dusa


Pred oltarom ostavljena pa sad utjehu trazim u romanticnim filmovima

_________________
"Don't believe everything you think."


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Nov 2007, 10:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2006, 10:13
Postovi: 1418
Lokacija: Banjaluka
Policijska akademija 1 - stara komedija...koja vise nije smijesna


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Nov 2007, 12:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2004, 09:35
Postovi: 1010
Apollonia je napisao:
Mr.Dreamy je napisao:
Apollonia je napisao:
Prohujalo s vihorom, po stoti put :)

ma dajjjjjjjjj romanticna dusa


Pred oltarom ostavljena pa sad utjehu trazim u romanticnim filmovima


ti i richard gere ali ja sam bolji od julie roberts :lol: :wink:

_________________
Red bull - daje ti krila!
Rakija - pogon na sve četiri!


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Nov 2007, 14:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2004, 09:35
Postovi: 1010
wrong turn 2 ( horor )

sem Kimberly Caldwell ( pjevacica i hottie :) ) koju na pocetku prepolove, ostatak filma je prilicno prosjecam tj. nije slab vec predvidljiv ali vrijedi pogledati

7/10

_________________
Red bull - daje ti krila!
Rakija - pogon na sve četiri!


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Nov 2007, 00:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2004, 09:35
Postovi: 1010
The Man from Earth ( SF )

9/10

meni se izuzetno svidio

_________________
Red bull - daje ti krila!
Rakija - pogon na sve četiri!


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Nov 2007, 00:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Lonley Hearts, mislim da se tako zove, Sa Travoltom i Selmom Hayek, nije lose, kao neki triler. Super gluma ali radnja onako, nije bas najinteresantnija

6/10


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Nov 2007, 01:11 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6871
Lokacija: BL / London
Mr.Dreamy je napisao:
death at a funeral

Odgledah ga i ja danas.
Jako dobar. :)
Nije must see, ali ako se trazi crni humor, nije na odmet.
Najbolji mi je bio svestenik, kad god ovaj trazi 5 minuta, ovaj klima glavom i odobrava, a onda nakon minut dolazi i opominje ga da ubrza.

7.5/10

(I ovaj put sam zaspao... ovaj put samo 5 minuta prije kraja. :D )

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Nov 2007, 13:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
sminkerica sa sela. romanticna komedija.
prava kataklizma. zaspao sam dva puta u prvih pola sata i onda odustao.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Nov 2007, 19:14 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
FLASH je napisao:
Mr.Dreamy je napisao:
death at a funeral

Odgledah ga i ja danas.
Jako dobar. :)
Nije must see, ali ako se trazi crni humor, nije na odmet.
Najbolji mi je bio svestenik, kad god ovaj trazi 5 minuta, ovaj klima glavom i odobrava, a onda nakon minut dolazi i opominje ga da ubrza.

7.5/10

(I ovaj put sam zaspao... ovaj put samo 5 minuta prije kraja. :D )


Dobar je zaista, samo mu treba malo dublja i kompleksnija priča.

7/10

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Nov 2007, 00:12 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2007, 23:45
Postovi: 726
Lokacija: trapped in the space-time comatorium
Numero 23 solidan film dobra ideja, malo slabija realizacija a Jim mi je bio solidan, sad mi je sve n+n=23 malo su pretjerali sa tim, skonto sam i da mi je dan i mjesec rodjenja ukupno 23 uuuuu :help:


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Nov 2007, 11:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
Monster - Charlize Theron.
Izuzetan film.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Nov 2007, 12:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2005, 05:36
Postovi: 353
Lokacija: Candlekeep
Chinchillidae je napisao:
Numero 23 solidan film dobra ideja, malo slabija realizacija a Jim mi je bio solidan, sad mi je sve n+n=23 malo su pretjerali sa tim, skonto sam i da mi je dan i mjesec rodjenja ukupno 23 uuuuu :help:


Meni je bio bezveze.Standardni triler sa raspletom koji se vidi iz aviona,a broj 23 ubachen zato sto scenarista zna nekog takvog OCD-asha. :-?

_________________
Let teachers and priests and philosophers brood over questions of reality and illusion. I know this: if life is an illusion, then I am no less an illusion, and being thus, the illusion is real to me. I live, I burn with life,I love,I slay, and am content.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Nov 2007, 17:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4091
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
Odgledah the Clerks 2...riknuo sam od smijeha.Jos jedan film iz serijala o Jay-u i Silent Bob-u.Meni predobro.

Slika

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Nov 2007, 01:29 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13460
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
Rendition ---- Reese Witherspoon, Jake Gyllenhall, Meryl Streep

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Nov 2007, 10:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2005, 18:20
Postovi: 2691
Lokacija: Banja Luka
Bez rezervacije - romantična komedija - komedije ni u priči :-? , romantike skoro pa ni u priči :-? , radnja previse kratko traje, slabi su sa detaljima nekim... :-?


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Nov 2007, 19:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jul 2007, 03:39
Postovi: 506
Lokacija: In between dreams
Tell them Willie Boy is Here

western iz '69, odavno nisam gledala westerne, a u zadnje vrijeme mi se bas gledaju stari filmovi.

_________________
"Don't believe everything you think."


Vrh
  
 
 [ 19341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 968  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs