banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 19:45 Danas je 27 Jun 2026, 19:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 19341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 968  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Okt 2007, 17:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:08
Postovi: 1645
23, dizm keri - onako , sta ja znam , malo previse paranoican film , al nije los ...

_________________
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla (slobodni prevod)


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Okt 2007, 18:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jan 2007, 12:40
Postovi: 476
Lokacija: __LAKTASHI__
spavac je napisao:
Resident Evil:Extinction


Bolje od 2-og, losije od prvog (po meni) nista posebno :-?

_________________
Cemu tuga,
Cemu bol,
Kad postoji A L K O H O L !


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Okt 2007, 21:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3358
Slika

aaa... fiiini film <3

_________________
sometimes you go la di da di da di da da
til your eyes roll back into your head


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Okt 2007, 00:41 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6871
Lokacija: BL / London
Tesko je biti fin - Iako nisam ocekivao nista posebno od ovog filma i otisao ga odgledati zbog promjene planova, moram reci da me je pozitivno iznenadio.
Odavno mi se ovi domaci noviji filmovi ne svidjaju, ali ovaj jeste.
Prica je o covjeku srednjih godina koji je odlucio malo srediti svoj zivot i od sada ciniti pozitivnije stvari, ne bi li popravio i sebe i svoj porodicni zivot, ali ubrzo uvidja da to i nije tako lako kako se cini i da sto se vise trudi, prepreke su sve vece. Prica jako dobro oslikava BH svakodnevnicu, a ujedno predstavlja i jedan preporodjeni zivot. :)
8,5/10

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Okt 2007, 11:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 12 Sep 2007, 09:57
Postovi: 166
Čuvar stanice - RTL - još uvijek traje, interesantan

http://www.rtl.hr/program/prikaz/1549/


Vrh
  
 
 Tema posta: Hm...
PostPoslato: 21 Okt 2007, 12:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6487
Lokacija: Majka Rusija
Pogledao sam GRBAVICU Jasmile Žbanić, film je prilično slab.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Okt 2007, 14:06 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 12 Sep 2007, 09:57
Postovi: 166
Grbavica, Remake...propagandni filmovi, rađeni po narudžbi...
Nisam gledala i ne namjeravam, čak i da na njih naletim na TV vjerovatno da ne bih gledala...
To je kao izbjegavanje da sretneš nekoga...u mraku...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Okt 2007, 15:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
Zato je još tužnije što je taj film bio zabranjen kod nas, samo mu je dalo još veću reklamu. Ja sam očekivao neku filmčinu, ali film je baš loš u svakom pogledu.

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Okt 2007, 16:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
Slika
BBBBBRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR... :lol:

_________________
Растветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой.
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег на крутой.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Okt 2007, 17:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Konačno sam pogledao Simpsone, kakv je onaj Homer kralj, a ni Bart nije ništa lošiji!


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2007, 10:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2006, 10:13
Postovi: 1418
Lokacija: Banjaluka
Soba 1408...dobar film..mada malo nagurano puno elemenata vec vidjenih ali dobro...samo meni je kraj opet ostao nejasan...ne slazu mi se sve kockice...a mrzim fazon zbuni gledaoca da izgleda kao budala..i film super


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2007, 10:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2005, 01:04
Postovi: 2759
the merchant of venice - sjajan, 8/10


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2007, 11:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
300 - bitka kod termopila.
autori su se malo igrali sa istorijom...
kako su samo lose prikazali perzijance...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2007, 11:39 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
Kad bi se gledalo koliko su filmovi istorijski pouzdani, rezultati bi bili sigurno vrlo loši. I u ovoj zvaničnoj istoriji dosta je činjenica koje se mogu dovesti u pitanje, a u filmovi bi tek bila propast.

Mletački trgovac, vrlo loše, nebulozna priča 2/10.

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2007, 12:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2005, 01:04
Postovi: 2759
fantomacan je napisao:
Mletački trgovac, vrlo loše, nebulozna priča 2/10.

a šekspir čoveče, šta si očekivao?


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2007, 12:20 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
Nisam to pročitao, valjda nije tako nebulozno kao i film. Izgleda da je Šekspir suviše duvao kad je to pisao.

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Okt 2007, 10:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5388
Lokacija: Wien, Österreich
fantomacan je napisao:
Kad bi se gledalo koliko su filmovi istorijski pouzdani, rezultati bi bili sigurno vrlo loši. I u ovoj zvaničnoj istoriji dosta je činjenica koje se mogu dovesti u pitanje, a u filmovi bi tek bila propast.

Mletački trgovac, vrlo loše, nebulozna priča 2/10.

Meni se film bas svidio,ne znam u cemu je problem?

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Okt 2007, 11:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2006, 10:13
Postovi: 1418
Lokacija: Banjaluka
Very bad things - lud film skroz


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Okt 2007, 14:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2001, 01:00
Postovi: 709
pustite covjeka, film mu nije sjeo, sto ne znaci da je los ili obrnuto
Ratatouille - veoma dobar crtani 8.5/10

_________________
To fight a demon you must become a demon yourself!


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Okt 2007, 16:38 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
laoce je napisao:
fantomacan je napisao:
Kad bi se gledalo koliko su filmovi istorijski pouzdani, rezultati bi bili sigurno vrlo loši. I u ovoj zvaničnoj istoriji dosta je činjenica koje se mogu dovesti u pitanje, a u filmovi bi tek bila propast.

Mletački trgovac, vrlo loše, nebulozna priča 2/10.

Meni se film bas svidio,ne znam u cemu je problem?


Ne vidim smisao one priče, priča mi je vrlo glupa i besmislena. A druga stvar, film je otvoreno anti-semitski. Ako je Šekspir bio anti-semita, nije to neko morao prebaciti na film. Baš sam se čudio, Jevreji su baš stereotipno prikazani, kao kad Srbe prikazuju kao Varvare željne krvi. Gluma je odlična, ali to ne mijenja utisak.

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
  
 
 [ 19341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 968  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs