banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 19:10 Danas je 26 Jun 2026, 19:10

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 19341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 968  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Sep 2007, 15:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2005, 10:00
Postovi: 1425
Lokacija: Banjaluka...
...An Inconvenient Truth
A documentary on Al Gore's campaign to make the issue of global warming ....veoma poucno.....i preporucljivo 8)

_________________
IzvinjavaM Se Na RukopisU
http://www.youtube.com/watch?v=lqHgv0g3x1o


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Sep 2007, 17:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2006, 21:07
Postovi: 403
Stealing Beauty od Bernarda Bertolučija
poprilično razočaran

_________________
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Sep 2007, 18:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2006, 21:07
Postovi: 403
The Duellists 7+
Sjajan debi sjajnog režisera (Ridley Scott)
Sami kraj je kadar kakav odavno nisam video na filmu. Na samoj granici vizuelnog savršenstva.

_________________
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Sep 2007, 20:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Gangs of New York - Dosta dobar film. Martin Scorsese, u malo drugačijoj varijanti, ali film zaista vredi pogledati. Dosta snažnih likova, fantastična gluma. Zanima me samo ima li kakvu istorijsku podlogu ovaj film.. Ako neko nešto zna neka napiše..

8,14/10

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2007, 07:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2006, 10:13
Postovi: 1418
Lokacija: Banjaluka
Igra ... dobar film


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2007, 08:40 
Odo veceras dici one stare dobre filmove....uhvatila me nostalgija..znachi rambo i americki ninja!!!


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2007, 09:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Ja imam sva tri dijela Ramba, ali nisam ih upalio mislim nikad, a kad su na Pinku skoro bili gledao u jednom dahu.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2007, 14:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
zodiac...

jos uvijek ne znam sta da mislim o ovom filmu. ali, sasvim sigurno, zanimljiv pristup temi masovnog ubice.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2007, 17:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jan 2007, 12:40
Postovi: 476
Lokacija: __LAKTASHI__
Sinoc The Simpsons!
Spider-Pig :lol:

_________________
Cemu tuga,
Cemu bol,
Kad postoji A L K O H O L !


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Sep 2007, 07:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Fight Club - Nema potrebe za detaljnim predstavljanjem jer mislim da svi sa ovog podforuma znaju koji je to film.

Ocena: 7.93/10

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Sep 2007, 08:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2006, 10:13
Postovi: 1418
Lokacija: Banjaluka
Parfem...onako, u svakom slucaju drugaciji film, sa primjesama morbidnosti...ipak vam nije vam svejedno kada ga odgledate


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Sep 2007, 08:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Meni je taj film jako dobar, u stvari usrali su pred kraj, kad su ga trebali vešati, pa ona ekstaza i sve to.. Mislim, baš su našli film kad će se doslovno držati knjige. Mogli su bar malo izmeniti i da film bude iole realan..

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Sep 2007, 08:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2003, 15:42
Postovi: 3076
Lokacija: Banja Luka
Smrtonosno oruzje III :lol: :lol: :lol:

_________________
http://www.myspace.com/bandtanker


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Sep 2007, 08:54 
AntiDope je napisao:
Smrtonosno oruzje III :lol: :lol: :lol:

Dobar film...bio prava loziona jedno vrijeme!!!!


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Sep 2007, 10:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2006, 10:13
Postovi: 1418
Lokacija: Banjaluka
BlackHand je napisao:
Meni je taj film jako dobar, u stvari usrali su pred kraj, kad su ga trebali vešati, pa ona ekstaza i sve to.. Mislim, baš su našli film kad će se doslovno držati knjige. Mogli su bar malo izmeniti i da film bude iole realan..


Jeste dobar film...sam pocetak...kada ga stara rodi i samo sutne sa otpadnom ribom, strasno...a jeste ona scena sa masovnim "mazenjem" sve ukakila...ali dobro


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Sep 2007, 16:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Bornov ultimatum

_________________
Slika
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Sep 2007, 21:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Traffic - Fantastičan film, odlična glumačka postava, nenormalno potseća na Babel, odnosno Babel potseća na njega. Benicio del Toro na vrhuncu zadatka, lik Catherine Zeta Jones me fascinirao, mislim na sam taj preobražaj od brižne majke do žene-ubice, priča sama po sebi je jak odobra. Svima doplo preporučujem.

8.96/10

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Sep 2007, 09:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Lord of War - Jako sam pozitivno iznenađen, s obzirom da nisam neki ljubitelj N. Caga. Film prikazuje međunarodnog trgoca oružjem, situacije u kojima se on nalazi, kako se izvlači. Baziran je na istinitim događajima, tako da ga vredi pogledati.

8.66/10

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Sep 2007, 13:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
zodiac.
zanimljiv pristup temi masovnog ubice. izdvojite 150 minuta i pogledajte.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Sep 2007, 14:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
The Reaping - Prilično umobolan film. Hilary Swank je profesor koja po svetu "razotkriva čuda." Daje naučno objašnjenje za tzv. natrpirodne pojave koje ljudi obično pripisuju Bogu. Nailazi na neobičan događaj u gradiću Heaven, naime reka je postala crvena. Taj događaj vodi seriji drugih neobičnih događaja koje daju autentičan prikaz 10 pošasti koje je Bog poslao kako bi kaznio ljude. Meni se nije nešto dopao..

4.72/10

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
  
 
 [ 19341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 968  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs