banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 15:19 Danas je 27 Jun 2026, 15:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 19341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 968  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Avg 2007, 22:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
Moscow Zero sa Šerbedžijom i Kilmerom - Heavy Shitara. Nigdje filma. Zaobići obavezno.

7,5 - moćan

"Šušti šušti bambusov list..."


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Avg 2007, 23:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5388
Lokacija: Wien, Österreich
dzabaleban je napisao:
Moscow Zero sa Šerbedžijom i Kilmerom - Heavy Shitara. Nigdje filma. Zaobići obavezno.

zar to nije Saint?

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Avg 2007, 23:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20527
Lokacija: SAO Krmine
Moscow Zero

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Avg 2007, 01:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Knocked Up
Odličan odličan odličan!!!

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Avg 2007, 09:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5388
Lokacija: Wien, Österreich
V@nja je napisao:

Kontam, ali njih dvojica su glumili i u Svecu,a radnja se desava u Moskvi,a i zima je... 8)

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Avg 2007, 09:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2006, 17:32
Postovi: 1884
Lokacija: Banja Luka
Klopka.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Avg 2007, 11:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
Frieda je napisao:
Klopka.


Nije los jel'de. Sta bi ti uradila da si bila na njegovom mjestu? Bi li ubila za zivot svoga djeteta?

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Avg 2007, 12:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5388
Lokacija: Wien, Österreich
Die hard 4,svidio mi se,mada ima i pretjerivanja,Brus ko da je od celika,a ne krvi i mesa.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Avg 2007, 12:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2006, 17:32
Postovi: 1884
Lokacija: Banja Luka
XIX century je napisao:
Frieda je napisao:
Klopka.


Nije los jel'de. Sta bi ti uradila da si bila na njegovom mjestu? Bi li ubila za zivot svoga djeteta?


Pa nije bas da nije lose. :-?
Na njegovom mjestu ne bih samo tako pristala na sve to.
Hocu da kazem da ima mnogo rupa u toj radnji i motivaciji.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Avg 2007, 12:35 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Mar 2007, 11:41
Postovi: 612
Lokacija: Banja Luka
Meni je taj film odličan! Priča mi je odlična...
... strašna moralna dilema... uh... :cry:
u takvim situacijama nema kalkulacija, kad je tvoje dijete u pitanju, tj. život tvoga djeteta! Ne znam, jako dirljiva, tužna i složena priča...
... mnogo sam plakala kad sam gledala taj film... :cry:

_________________
Svaki dan u ľivotu čovjek bi trebalo da sluąa malo dobre muzike, pogleda neku novu sliku i pročita dio dobre knjige.
Samo tako uspjeće da nadvlada svakodnevicu i izbori se da mu ona ne pomuti osjećanja ljepote koje mu je Bog darivao da bi obogatio duąu.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Avg 2007, 13:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2006, 17:32
Postovi: 1884
Lokacija: Banja Luka
Ma nije film uopste los generalno. Ima tih nekih stvari u njemu koje nikako ne stimaju: gluma, neki dijalozi ne funkcionisu, a tome je uzrok, ja bar mislim, to sto film ne prikazuje dovoljno duboko moralnu dilemu, ona je data u nekim insertima, neki postupci i odnosi izmedju likova nisu dovoljno motivisani... Valjda radnja nije dovoljno duboko razradjena...

Inace, ideja mi se svidja, originalna je, film ima lijepu fotografiju; i ostavlja neki gorak ukus... pogadja...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Avg 2007, 13:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Ja sam sinoć na BN-u kasno gledao jako dobar ruski film.. O nekoj šesnaestogodišnjakinji Ljilji, kojoj majka odlazi u SAD i napušta je, te je ona prinuđena da se počne baviti prostitucijom.. Zna li neko kako se zove film?

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Avg 2007, 16:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2005, 17:55
Postovi: 808
Transformers

10/10 vrh :wink:


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Avg 2007, 20:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5388
Lokacija: Wien, Österreich
California dreamin, Rumunski film,prvi koji sam pogledao,o Amerima koji su zbog sefa stanice zaglavili 5 dana u jednoj selendri u Rumuniji na proputovanju vozom do Kosova , za vrijeme NATO agresije.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Avg 2007, 11:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Mar 2007, 11:41
Postovi: 612
Lokacija: Banja Luka
Neki filmić na HTV, onako opuštajući pred spavanje... ništa posebno..

_________________
Svaki dan u ľivotu čovjek bi trebalo da sluąa malo dobre muzike, pogleda neku novu sliku i pročita dio dobre knjige.
Samo tako uspjeće da nadvlada svakodnevicu i izbori se da mu ona ne pomuti osjećanja ljepote koje mu je Bog darivao da bi obogatio duąu.


Poslednji put menjao F.I. dana 16 Avg 2007, 13:08, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Avg 2007, 12:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Potraga za srećom, odličan!


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Avg 2007, 13:22 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Avg 2003, 10:10
Postovi: 1408
Lokacija: BL Republika Srpska
Green Street Hooligans

_________________
mi smo ta ekipa..


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Avg 2007, 13:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Avg 2007, 14:38
Postovi: 12
Bournov identitet - dobar.

Citiraj:
Potraga za srećom, odličan!

Potpisujem!


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Avg 2007, 15:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Makelele je napisao:
Green Street Hooligans

Dobar film, prvi u kome je onaj pederčić od Woodsa odigrao ulogu kako treba..

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Avg 2007, 18:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Feb 2004, 23:11
Postovi: 1293
BlackHand je napisao:
Ja sam sinoć na BN-u kasno gledao jako dobar ruski film.. O nekoj šesnaestogodišnjakinji Ljilji, kojoj majka odlazi u SAD i napušta je, te je ona prinuđena da se počne baviti prostitucijom.. Zna li neko kako se zove film?


Lilja 4 ever....odlican.


Vrh
  
 
 [ 19341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 968  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs