banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 08:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 431 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Nov 2010, 15:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2005, 00:47
Postovi: 7178
ferdinand je napisao:
Razlika izmedju prvog dijela Rocky-a i Ramba te njihovih nastavaka je u jednom: u prvom dijelu oba filma Stalone glumi ( i to dobro) u filmu koji ima pricu i svrhu. U nastavcima samo ubija negativce.

:angry7:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AoEEPoBwf7Y[/youtube]

_________________
I'm getting weaker, I'm getting thin
I hate how obvious I have been


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2010, 19:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Halpert je napisao:

GaGa Krme, koliko se sjećam svi vi mlađi od 18 jedva ste čekali za Piratima s Kariba 2&3, da bi u konačnici ispali teško podnošljive golgote od filmova.
Ponos & Predrasude iz 2005. je ekranizacija knjige ko zna koja po redu, a serija ima svoj krug obožavatelja, čemu sad vagati između onog što Englezi vole konstantno snimati iznova i gledati?

?! KAkvi mlađi?
S knjigom se ne može porediti zato je nisam ni spominjala nego samo seriju.

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2010, 20:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
zLo_krme je napisao:
Halpert je napisao:

GaGa Krme, koliko se sjećam svi vi mlađi od 18 jedva ste čekali za Piratima s Kariba 2&3, da bi u konačnici ispali teško podnošljive golgote od filmova.
Ponos & Predrasude iz 2005. je ekranizacija knjige ko zna koja po redu, a serija ima svoj krug obožavatelja, čemu sad vagati između onog što Englezi vole konstantno snimati iznova i gledati?

?! KAkvi mlađi?
S knjigom se ne može porediti zato je nisam ni spominjala nego samo seriju.


U vezi ''mlađih'' mislio sam na one kojima je Johnny Depp tek 2003., nakon prvih Pirata s Kariba, postao idol (dakle ženska i dječja publika), a mi nešto ''stariji'' danas u tom retardiranom klaunu/klovnu s crvenom maramom na glavi više ne možemo prepoznati karakternu kult-ikonu iz 1990-tih koja u tom razdoblju nije marila za svoj komercijalni potencijal. Dakle ovaj današnji Johnny Depp (Pirati 2&3, Čarli u fabrici čokolade, Alisa, The Tourist...) koji zarađuje rekordne honorare i koji je omiljen kod najveće većine, NIJE onaj stari, ''independent'' Johnny Depp (iz prvih Burtonovih klasika, Odavno Mrtvog itd.).

Pa realno, sve izgleda kao da su se Englezi nadmetali ko će i kada će snimiti najbolju i najprirodnije dizajniranu / odglumljenu verziju P&P-a, nažalost čini se da ta konstanta neće stati sve dok je filma.

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2010, 20:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3179
Gospodar prstenova je bio dobar (ako se uopšte može nazvati serijalom, funkcioniše kao logična cjelina, iako je iz komercijalnih i zdravorazumskih razloga podijeljen u tri dijela).
Hari Poter je isto fascinantno urađen, koliko god da ih ima.
Ekranizacija knjiga Dana Browna je fijasko. Bolje je bilo pročitati knjige (što sam, srećom uradio) prije nego što sam pogledao "Da Vinčijev kod" i "Anđele i demone". Sada boga molim da ne snime ostatak, ali i ako snime, nisam siguran da ću da gledam (Palata tajni, Izgubljeni simbol, U centru kruga). Džaba dobar režiser (R.Howard), džaba najveća imena (T. Hanks & Co), neke knjige se jednostavno ne mogu (dobro) ekranizovati.

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2010, 20:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
STRATOKASTEL je napisao:
Gospodar prstenova je bio dobar (ako se uopšte može nazvati serijalom, funkcioniše kao logična cjelina, iako je iz komercijalnih i zdravorazumskih razloga podijeljen u tri dijela).
Hari Poter je isto fascinantno urađen, koliko god da ih ima.
Ekranizacija knjiga Dana Browna je fijasko. Bolje je bilo pročitati knjige (što sam, srećom uradio) prije nego što sam pogledao "Da Vinčijev kod" i "Anđele i demone". Sada boga molim da ne snime ostatak, ali i ako snime, nisam siguran da ću da gledam (Palata tajni, Izgubljeni simbol, U centru kruga). Džaba dobar režiser (R.Howard), džaba najveća imena (T. Hanks & Co), neke knjige se jednostavno ne mogu (dobro) ekranizovati.


Pustimo sad adaptacije knjiga, jedina ekranizacija LotR-a bila je krajem 1970-tih i početkom 1980-tik i to u Bakshijevoj ružnoj animiranoj verziji, a jedina relativna reciklaža Jacksonovog modernog klasika zasad se smiješi u 3D konverturi, + prequel 'Hobbit' koji se uskoro snima u 2 dijela.
Harry Potter uskoro se, srećom, završava.
I Brownove adaptacije sam zaboravio spomenuti kao jednu od najvećih holivudskih pljački dekade, nesankcionirani Howard čas snimi nešto hvalevrijedno (''Frost versus Nixon'') a čas ili nešto patetično ili ovakav kreativni promašaj.

I naravno, izbjegavajmo rasprave poput one ''jesu li Matrix Reloaded i Revolutions uopšte trebali biti snimljeni ili su mogli biti bolji''.

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2010, 20:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Jedan od lošijih remakeova ili ''ostvarenja nadahnutih uticajnim originalom'' jeste prošlogodišnji promašaj 'Nine' Roba Marshalla.
Nema tu puno veze s Fellinijem osim možda pokušaja da se stvori isto ozračje '8 1/2', ali gluma (ne mislim pritom na meni dragu Marion Cotillard :D ) i muzički brojevi zaista su jadni.

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2010, 20:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Halpert je napisao:
zLo_krme je napisao:
Halpert je napisao:

GaGa Krme, koliko se sjećam svi vi mlađi od 18 jedva ste čekali za Piratima s Kariba 2&3, da bi u konačnici ispali teško podnošljive golgote od filmova.
Ponos & Predrasude iz 2005. je ekranizacija knjige ko zna koja po redu, a serija ima svoj krug obožavatelja, čemu sad vagati između onog što Englezi vole konstantno snimati iznova i gledati?

?! KAkvi mlađi?
S knjigom se ne može porediti zato je nisam ni spominjala nego samo seriju.


U vezi ''mlađih'' mislio sam na one kojima je Johnny Depp tek 2003., nakon prvih Pirata s Kariba, postao idol (dakle ženska i dječja publika), a mi nešto ''stariji'' danas u tom retardiranom klaunu/klovnu s crvenom maramom na glavi više ne možemo prepoznati karakternu kult-ikonu iz 1990-tih koja u tom razdoblju nije marila za svoj komercijalni potencijal. Dakle ovaj današnji Johnny Depp (Pirati 2&3, Čarli u fabrici čokolade, Alisa, The Tourist...) koji zarađuje rekordne honorare i koji je omiljen kod najveće većine, NIJE onaj stari, ''independent'' Johnny Depp (iz prvih Burtonovih klasika, Odavno Mrtvog itd.).

Pa realno, sve izgleda kao da su se Englezi nadmetali ko će i kada će snimiti najbolju i najprirodnije dizajniranu / odglumljenu verziju P&P-a, nažalost čini se da ta konstanta neće stati sve dok je filma.

Nisam ja baš tako mlada. Oduvijek sam obožavala Džonija, al nije to razlog zašto mi se svišaju Pirati s Kariba. Volim avanturističke filmove, a danas ih ima baš malo. Baš je sladak film.
Meni je Džoni odlično odglumio svaku ulogu. Ne znam jesi gledao Blow, Čokoladu i Sleepy Hollow... Sve različite uloge, a on svuda odličan. Ili Deveta vrata... Super...
Al dobro, to nije tema.

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2010, 20:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
zLo_krme je napisao:
Nisam ja baš tako mlada. Oduvijek sam obožavala Džonija, al nije to razlog zašto mi se svišaju Pirati s Kariba. Volim avanturističke filmove, a danas ih ima baš malo. Baš je sladak film.
Meni je Džoni odlično odglumio svaku ulogu. Ne znam jesi gledao Blow, Čokoladu i Sleepy Hollow... Sve različite uloge, a on svuda odličan. Ili Deveta vrata... Super...
Al dobro, to nije tema.


Gledao sam ja sve najvažnije filmove na svijetu.
Ja sam se razočarao u njega jer se, kao što rekoh, iz kult-ličnosti iz art filmova pretvorio u glumca za porodičnu publiku. Jednom će dobiti tog Oscara, ali ja ga se sjećam kao prgavog buntovnika koji bi ponudu da glumi u nekoj Disneyjevoj produkciji smatrao uvredom. Prodao se nepotrebno.
Ok je većina njegovih uloga, jedino je prošle godine bio slabo uvjerljiv u Public Enemies kao Dillinger ali ajde.

Jedini od te generacije (Depp, Cruise, Cage, braća Estevez/Sheen...) koji je preživio iskušenja u Holivudu jeste Sean Penn, i ja ga cijenim zbog toga.

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2010, 20:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Meni je uvijek bio omrazen Predator 2.
Mislim ideja cak i nije losa, grad, urbana sredina i to, ali...... Danny Glover :lol:

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2010, 20:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Elvis Presley je napisao:
Meni je uvijek bio omrazen Predator 2.
Mislim ideja cak i nije losa, grad, urbana sredina i to, ali...... Danny Glover :lol:


Slažem se, već je tada bio prestar za ta sranja :lol:

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2010, 20:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
:lol: :lol:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oO3YmT2d-8k[/youtube]

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2010, 21:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Matrix 1 je odličan film ali nastavci.....samo su usrali dobru priču. Treći dio je nalik na na Ratove zvijezda al baš preseravanje!

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2010, 09:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
Ja ne kontam tu priču "prodao se" i tome slično. Kakve veze ima gdje glumi sve dok dobro glumi i dok je za to dobro plaćen? Neke od najboljih filmskih uloga su ostvarene u filmovima koji su krš. Ko je spominjao KUMA? :D

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2010, 13:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Daljac je napisao:
Ja ne kontam tu priču "prodao se" i tome slično. Kakve veze ima gdje glumi sve dok dobro glumi i dok je za to dobro plaćen? Neke od najboljih filmskih uloga su ostvarene u filmovima koji su krš. Ko je spominjao KUMA? :D


Jednom će postati dosadan, a ionako je prije dugo vremena pokušavao uvući se u nešto komercijalno i akcijsko. Kažem da nije dao neki poseban nastup u (ionako diskutabilnim) Mannovim Državnim Neprijateljima, a kao Ludi Klobučar svojim gestama malo previše podsjeća na Kapt. Jovana Vrapca :D Da ne cjepidlačim puno, ali nije ono što je nekad bio.

Ja sam spomenuo Kuma, trojka je jalova.

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2010, 13:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
:angry4:

http://www.joblo.com/oldboy-remake-back-on-and-looking-to-steven-spielberg-matthew-vaughn-and-danny-boyle-as-possible-helmers

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2010, 14:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2005, 00:47
Postovi: 7178
Halpert je napisao:
ionako diskutabilnim Mannovim Državnim Neprijateljima

jos cu poceti misliti da imas nesto licno protiv mene!!

prvo Kum sada ovo

_________________
I'm getting weaker, I'm getting thin
I hate how obvious I have been


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2010, 14:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
gnusni_snjesko je napisao:
Halpert je napisao:
ionako diskutabilnim Mannovim Državnim Neprijateljima

jos cu poceti misliti da imas nesto licno protiv mene!!

prvo Kum 3 sada ovo


Nemam ništa versus tebe, ali da zaista voliš i cijeniš prvi i drugi dio prepoznao bi da je trojka mogla i morala biti daleko bolja, a ovako ko neko strašilo vrišti iz trilogije. Ma smor živi!

A što se tiče Public Enemiesa, znam da je Mann ljubitelj digitalki kojima naglašava svoj realistični stil ali ovaj bi film radije gledao da je klasično i profinjeno snimljen, bez trzajuće kamere. Gledao sam ga dva puta ali razočaran sam.
Da me sledeći put ne uhvatiš, nije ni Mann savršen. Poroci Miamija... pa dobar su i podcjenjen krimić (malo patetičan pritom), ali Collateralu zamjeram jednu stvar - klišeiziranu završnicu prepunu gluposti (od trenutka kad Foxx onesposobi policajca da bi spasao Pinkett-Smithovu).

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2010, 15:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Ček', ček', je l' Kum onaj film o nekim mafiozama, čuven po tome što je muzičku temu Sleš često svirao na koncertima?

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2010, 19:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2005, 00:47
Postovi: 7178
Halpert je napisao:
gnusni_snjesko je napisao:
Halpert je napisao:
ionako diskutabilnim Mannovim Državnim Neprijateljima

jos cu poceti misliti da imas nesto licno protiv mene!!

prvo Kum 3 sada ovo


Nemam ništa versus tebe, ali da zaista voliš i cijeniš prvi i drugi dio prepoznao bi da je trojka mogla i morala biti daleko bolja, a ovako ko neko strašilo vrišti iz trilogije. Ma smor živi!

A što se tiče Public Enemiesa, znam da je Mann ljubitelj digitalki kojima naglašava svoj realistični stil ali ovaj bi film radije gledao da je klasično i profinjeno snimljen, bez trzajuće kamere. Gledao sam ga dva puta ali razočaran sam.
Da me sledeći put ne uhvatiš, nije ni Mann savršen. Poroci Miamija... pa dobar su i podcjenjen krimić (malo patetičan pritom), ali Collateralu zamjeram jednu stvar - klišeiziranu završnicu prepunu gluposti (od trenutka kad Foxx onesposobi policajca da bi spasao Pinkett-Smithovu).


prva dva su izasla back to back i predvidjena su da se gledaju kao jedan film. nakon zasluzenog ogromnog uspjeha treci dio je bio osudjen na propast i prije nego je izasao. naivno je govoriti da je trica istog kvaliteta kao prva dva ali sta jeste,a sa druge strane ista ta trica kada se gleda kao zaseban film izgleda superiorno u odnosu ne veliku vecinu 'kultnih gangsterskih filmova' tipa 'Scarface' i sl.
da je mogao (i trebao zbog bremena imena) biti bolji, mogao je. da je los i nepotreban, nije!

kao sto se i Kuma tice, tako i kada je Mann u pitanju ne mogu i ne zelim biti objektivan, posto mi je Mann omiljeni radni americki reziser.

'Public Enemies' ima Mann-a, ima taj art deco period koji uz njegov zastrasujuci osjecaj za stil moze da bude film za sebe bez glumaca, radnja se vrti oko stvarnog covjeka\dogadjaja koji su bili 'veci od zivota', tema koja (ma koliko cijenio Milius-a i nikada dovoljno iskoristenog Warren Oates-a) nikada nije dovoljno obradjena. Depp je napokon podnosljiv (citaj: nije Jack Sparrow), Marion Cotillard je predivna, Purvis kao da je pisan za Baila, Ribisi iz godine u godinu sve bolji.... prica je mannovska u svoj sili i slavi, Dillinger i Purvis su Hanna i McCauley na nivou drzave iz naslova. sta Dillinger obecava Billie nego isto ono sto i Hawkeye obecava Cori. Sve kada se spoji tesko je da se napravi los film!

Miami Vice je akcioni film za 21. vijek! Stvarno mi je apsurdna zamjerka (ne mislim tvoja) na 'jeftin izgled' filma aludirajuci na digitalne HD kamere. Film je zamisljen kao mannovski reality show :) Film nema pocetak, nema uloge, samo se u jednom momentu ukljucimo u kucu velikog Manna :) kao sto je i bilo koji reality show manipulisana 'stvarnost', tako je i ovo stilizovana i dramatizovana stvarnost. Pogledaj jos jednom par kljucnih scena. Skoro smo nesto raspravljali bas o Miami Vice-u, pogledaj scenu u kamp kucici. Covjek je napravio '3D scenu' bez naocala i sranja.
Sjecam se da sam ga gledao 4 puta u istoj sedmici u kinu i isao bi ponovo sutra bez razmisljanja, posto je taj film jednostavno odlican! (da, znam da Colin Farrell ima dugi vrat ali Don Johnson ga je preporucio za ulogu tako da suck it bitches!)

_________________
I'm getting weaker, I'm getting thin
I hate how obvious I have been


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2010, 19:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2003, 14:00
Postovi: 1042
Lokacija: Selo
Halpert je napisao:
ferdinand je napisao:
Razlika izmedju prvog dijela Rocky-a i Ramba te njihovih nastavaka je u jednom: u prvom dijelu oba filma Stalone glumi ( i to dobro) u filmu koji ima pricu i svrhu. U nastavcima samo ubija negativce.


Zato je na iste svršavao Ronald Reagan i dobar dio Amerike koji se liječio od post-vijetnamskih trauma.
Ali to su bile vesele 80-te, i dobro je da smo ih preživjeli.
Šta da je Cobra dobio nastavak-dva? :lol: :lol: :lol:



Koliko ti godina imas? :D

_________________
Liberate Tutamet Ex Inferis
http://www.youtube.com/watch?v=HQjsYL3-pDU


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 431 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs