banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 15:19 Danas je 27 Jun 2026, 15:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 4465 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 224  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Jun 2016, 23:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Ja im sve mogu oprostiti, ali Firefly ne mogu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2016, 23:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2005, 15:04
Postovi: 1511
Lokacija: Бањалука
zerocool je napisao:
Najbolje da to ukinu nakon jedne (dobre) sezone, a razne Supernatural i slicne djecije serije snimaju i po 7-8 ili koliko vec sezona.

"Firefly"? Познато? :(

_________________
"Mr. Worf, scan that ship." - "Aye, Captain... 300 DPI?"


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2016, 23:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2005, 15:04
Postovi: 1511
Lokacija: Бањалука
zerocool je napisao:
Ja im sve mogu oprostiti, ali Firefly ne mogu.

Да сам упратио овај пост на вријеме, не бих куцао мој претходни пост...

_________________
"Mr. Worf, scan that ship." - "Aye, Captain... 300 DPI?"


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2016, 07:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
:D


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2016, 07:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Džontra je napisao:
Ja bi samo da napomenem da Šakal ne kači spoilere od kako ga je Vanja upozroio...

shakal je napisao:
od tada živim u strahu

Šakalova muda kad ga Vanja upozori
Slika

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2016, 14:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Džontra je napisao:
Das pametnija, ranije bi kao ja počela razmišljati...

Slika

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2016, 15:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Bi vanja u pravu, dobar je Preacher, ne znam zašto ali pošteno se ismijah današnjoj epizodi.
mada ona njegova ex gf ili šta mu je već, već vidim da će svakim nastavkom biti sve više naporna...U obe scene mi došlo da prebacim na dio bez nje...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2016, 17:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2010, 15:48
Postovi: 2080
Lokacija: Dystopia
Dobar Preacher, samo me nervira me onaj irski naglasak od Cassidya

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Jun 2016, 15:38 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Jan 2016, 19:33
Postovi: 15
Ima li neko novu epizodu "Preachera" sa prevodom?Ne mogu nigdje naci,a bez prevoda necu ni da pokusavam,bojim se da necu bas najbolje razumjeti onaj redneck i irski naglasak.I sta preporucujete od serija za ljeto? Imajte u vidu da sam volio BrBa,sad Better Call Saul,GoT,Hannibal,HoC itd.Treba mi nesto ko BrBa ili BCS sa dobrom radnjom,teznjom na likove,prosuto umjerenom dozom crnog humora i da su epizode povezane,a ne da svaka epizoda ima drugu radnju a da je povezanost likova prisutna.I molim u jednoj sezoni ne previse epizoda(10-13 optimalno).Hvala unaprijed onom ko odgovori mojim kompleksnim uslovima za seriju :D

P.S. ne spominjite "The Walking dead"


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Jun 2016, 15:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Момци с Медисона


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Jun 2016, 15:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2005, 15:04
Postovi: 1511
Lokacija: Бањалука
MWillara je napisao:
Treba mi nesto ko BrBa ili BCS sa dobrom radnjom,teznjom na likove,prosuto umjerenom dozom crnog humora i da su epizode povezane,a ne da svaka epizoda ima drugu radnju a da je povezanost likova prisutna.


Рећи ћу да тражиш Rescue Me?!

_________________
"Mr. Worf, scan that ship." - "Aye, Captain... 300 DPI?"


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Jun 2016, 16:11 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Jan 2016, 19:33
Postovi: 15
Dobio sam dosta preporuka da pocnem "Deadwood" gledati.Sta mislite isplati li se gledati imajuci u vidu da je poslije 3 sezone otkazana?


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Jun 2016, 16:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
Da. Malo je boljih...


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2016, 21:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2008, 10:27
Postovi: 623
Gleda li ko novu sezonu "Wayward Pines-a"? Osim mene :D
Poprilično dobre prve dvije epizode. Umjesto Dillona, sad je 'glavna faca' Jason Patrick.
Loša vijest da Carla Gugino se pojavljuje samo u prvoj epizodi, a dobra da onaj "mali" iritanti sin, Ben isto tako :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2016, 22:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
Ja mislio to prestalo sa emitovanjem nakon prve sezone? :O Hvala za obavjestenje, gledam sutra i javljam utiske.

Pokusah pogledati Outcast (2016) pilot i nisam izdrzao glupost duze od cetrdesetak minuta. Ni u kom pogledu ne valja...


Poslednji put menjao malteras dana 08 Jun 2016, 22:05, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2016, 22:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2008, 10:27
Postovi: 623
i ja sam mislila da su završili... samo se bojim da će i ovu, kao prvu sezonu pokvariti.
nego, kad spominjem karlu, ovo mi izgleda dobrohttp://www.imdb.com/title/tt4270458/?ref_=nv_sr_1


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2016, 22:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Dobro me podsjeti, moram skinuti W.Pines, pogledao samo 3 epizode i crk'o mi komp, bilo je obećavajuće


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2016, 22:39 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Apr 2010, 16:00
Postovi: 1540
Gleda li iko The Path?
Ja sam čak ugodno iznenađen.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Jun 2016, 10:02 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Jan 2016, 19:33
Postovi: 15
Meni je Preacher brutalno dobar,a Path nisam gledao. Mislio sam poceti zbog Paula i Dancyja,ali sam procitao da i nije bas odlicna serija.Mozda pilot odgledam.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Jun 2016, 10:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5278
Lokacija: banja luka
Preacher dobar. Ne znam koliko se na stripove oslanja, ali treba imati gadnu mastu pa onakve likove osmisliti (ne mislim samo na glavne, vec i sporedne u onom usranom gradicu). Nije mi bilo jasno sta se desava oko lika kog glumi Jackie Earle Haley, sem da ekspresno iseljavaju.

Wayward Pines sam pogledala samo prvu epizodu druge sezone i nesto mi je bila meh pa sam odustala od pracenja.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
  
 
 [ 4465 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 224  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs