banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Jun 2024, 12:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Sledeća

SW vs ST
SW 24%  24%  [ 13 ]
ST 76%  76%  [ 42 ]
Ukupno glasova : 55
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Dec 2015, 23:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
Džontra je napisao:
Meni je casting za nove likove savršen, uključujući i Kylo Rena. Ok lik ima facu za radio a ne za tv, ali da je dobro odglumio, jeste.

odglumio? to se danas tako zove? :lol:
njegovo pojavljivanje u filmu se ne moze nazvati glumom, bez obzira sto je scenario za njega los

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Dec 2015, 23:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
A šta je tu loše bilo?
Kad mu je lice prekriveno maskom, jasno mu se po glasu mogu prepoznati emocije. Kad treba biti zajeban, bio je uvjerljivo zajeban, kad je trebao biti bitch ass nigga, bio je uvjerljiv i u tome.
Lik nije Daniel Day Lewis, siguran sam, nije proveo tri godine ispitujući suštinu šta lik Kylo Rena jeste da bi dao savršeni performans kad treba, ali da je dobro odglumio, jeste.
Uostalom da je tako loš, vjerovatno ne bi bio posterchild za Star Wars, odnosno ne bi svaki tie in proizvod pored naslova filma imao i njegov lik.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2015, 00:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
tipa:"kontao sam bice Diznijevo sranje, al` i nije tako los"?


Ne, tipa: "mislio sam da ce biti dobar, a ustvari je odlican"
To sto je "plagijat" A New Hope mi uopste nije problem, naprotiv

Sto se tice kastinga, mene je od Kylo Rena vise brinula ona mala sto glumi Ray, ali mi je i ona super
Sve na mjestu

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2015, 00:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Po meni je Carrie Fisher najviše podbacila od svih. I Ford je star, pa se u filmu ne primjeti, baš naprotiv. Lea mi je u ovom fimu sušta suprotnost od prošlih, i jako je zaboravna. Da je nije bilo u filmu, ne vi se ni primjetilo.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2015, 00:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23505
Ne znam zašto, ali mene ona sada podsjeća na Angelu Merkel.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2015, 10:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Jest da Phasma nije mrtva, ali poenta je tu negdje...

Spoiler:
Slika

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2015, 10:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2015, 11:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
Džontra je napisao:
Uostalom da je tako loš, vjerovatno ne bi bio posterchild za Star Wars, odnosno ne bi svaki tie in proizvod pored naslova filma imao i njegov lik.

k`o nekad Hayden, pa smo se slozili da lik ne zna glumiti

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2015, 12:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ti očigledno forsiraš priču bez da kontaš šta ja uopšte želim reći. Zvanični logo Star Warsa na pakovanjima bilo čega, od video igara, preko igračaka, do voća je Kylo Ren. I to je nebitno da li se radi o Force awakens, već se odnosi na čitav SW, tako da kad bi kupio jastuk s likom Darth Vadera, ili ruksak s likom Mace Windua, na pakovanju bi i dalje bio gospodin Ren. Evo na šta mislim, da ne dođe do zabune.
Spoiler:
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika


Odnosno, nikad se neće pojaviti neki zvanični SW proizvod a da na pakovanju ne bude Kylo Ren. Zašto? zato što Disney smatra da je dovoljno dobar da bude new face serijala. I jeste. Nigdje nećeš naći isto za Haydena. Meni ne smeta ako ti se ne sviđa i moš ga hejtati koliko hoćeš, ali reći da gluma ne valja i da kao lik ne valja, tu si u debeloj manjini.
I rest my case.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2015, 12:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Ti kao da si juce dosao na forum pa ne znas BSE.a :D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2015, 12:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ima i toga.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2015, 12:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
Džontra je napisao:
Meni ne smeta ako ti se ne sviđa i moš ga hejtati koliko hoćeš, ali reći da gluma ne valja i da kao lik ne valja, tu si u debeloj manjini.


morebit na ovom forumu da i jesam
a to sto se svuda gura Kylo u prvi plan ne znaci da je to zbog njegove glume, a toga si siguran sam i sam svjestan

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2015, 12:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Naravno. Glumčev daleki ujak je Milorad Dodik, pa on potegao koju vezu...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2015, 12:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
Džontra je napisao:
Naravno. Glumčev daleki ujak je Milorad Dodik, pa on potegao koju vezu...

aha, kad nestane argumenata onda pribjegavamo sarkazmu :)

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2015, 13:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5945
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
BSE je napisao:
Džontra je napisao:
Meni ne smeta ako ti se ne sviđa i moš ga hejtati koliko hoćeš, ali reći da gluma ne valja i da kao lik ne valja, tu si u debeloj manjini.


morebit na ovom forumu da i jesam
a to sto se svuda gura Kylo u prvi plan ne znaci da je to zbog njegove glume, a toga si siguran sam i sam svjestan

Mora biti da je zbog ljepote :lol:
Kad je skinuo masku moj jedini komentar je bilo: au jest gadan.
Ljepši je sa maskom, realno.

meni se film sviđa a vi kako oćete :P

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2015, 17:05 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39469
Lokacija: Месечева икра
Blackrose je napisao:
[
Ljepši je sa maskom, realno.

P

I Džontra isto.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2015, 17:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ljepom čovjeku sve lepo stoji, pa i maska...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2015, 17:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5945
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
_зока je napisao:
Blackrose je napisao:
[
Ljepši je sa maskom, realno.

P

I Džontra isto.

zato si ga ti i maskiranog prepoznao

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2015, 18:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
_Krol_ je napisao:
Slika

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xamGrall2wc[/youtube]


Džontra je napisao:
Ljepom čovjeku sve lepo stoji, pa i maska...

Đ nosi masku samo noću,kada kao jedini bl super heroj spašava djevice od nasrtljivaca...nosi masku veoma ružnog muškarca u kasnim dvadesetim

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2015, 14:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Sad kad sam pogledao film po drugi put...Pa sad, i dalje sam fasciniran preko svake mjere, i dalje smatram da se isplatilo čekati i i dalje mi je omiljeni film ove godine...ali...imam možda malo više uvida u neke sitnice i u stvari koje mislim da su bolje mogle biti urađene.
1. Mislim da su identitet Kylo Rena trebali ostaviti za onu scenu s Han Solom. S jedne strane kontam, u staroj Imperiji jako malo ljudi (mogu se na prste jedne ruke nabrojati) je znalo da su Anikin i Darth vader ista osoba, a ovdje su željeli da naprave kompletni 180. Kao što je u epizodi 4 Obi Wan rekao da je Darth Vader ubio Anikina (pa je kasnije rekao da je u pravu iz određenog staništa), mislim da bi bilo bolje za priču da je Luke rekao da ga je neko izdao, i ubio Bena, i da je taj neko danas Kylo Ren. I kad Han na most stane pred Kyla, ovaj skine masku, i onda Han skonta da je on njegov sin. Mislim da bi imala scena i veći impact na publiku, a i Hanova smrt bi bila moćnija. U toj sceni ništa ne bi mjenjao samo kažem, neka dešavanja koja joj predhode mogla su napraviti neku misteriju. A i bio bi dobar uvod u Lukea, koji je očigledno sad Obi Wan-type lik, i koji samim tim shvata da neke stvari mogu biti iste ali iz drugog ugla da se malo razlikuju.
2. Ne sviđa mi se što su neke druge stvari skrivene. Očigledno je da Ray nije ono što ona misli, i taj dio je mogao biti bolje odrađen, malo da sve ide nekim prirodnim tokom, ovako izgleda rushed. Mada sve i jedan film stare triologije je porpilično rushed kad se malo bolje razmisli, al nekako prevelik je kontrast on nje na početku i nje na kraju. Iskreno, bi volio da je Snoke neki novi lik, kojeg nikad do sad nije bilo, pa čak ni da je spominjan.
3. Borba Kylo Rena i Fin-a...kad pročitam šta drugi pišu i kad pogledam po drugi put, jasno je. Kylo se svo vrijeme poigrava s Finom. Jasno je da želi da vidi kako Fin pati. Samo moglo je to malo bolje biti odrađeno, ovako pola ljudi konta da su na nekom istom nivou. Da mu tu i tamo kaže "get up traitor" ili slično.
4. Jedna od najačih stvari, ako ne i najjača stvar u svim Star Wars filmovima, ovde je podbacila...muzika...

Sad još samo da ga po treći put pogledam, mislim da ću imati cjelovitu sliku.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs