banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 23:52

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 135 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Jul 2015, 17:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Kriv za ovu temu je stogo Boy George. U dva dana sam cula jedno 10 puta Karma Chaemeleon, sto me je samo podsjetilo koliko dugo prezirem tu numeru. Evo nekog mog strogo subjektivnog izbora na prvu:

00-e
black eyed peas my humps - izreklamirano muzicki bezvrijedno smece za osobe sa dobrim vidom i slusnim problemima
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iEe_eraFWWs[/youtube]

90-e su prepune bljakave muzike
billy ray cyrus - achy breaky heart - najbljak balada ikada
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=byQIPdHMpjc[/youtube]

emilia - big big world - ovo mi je uvijek zvucalo kao veoma losa recitacija mazohisticnog zenskog celjadeta
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wpkS2DU_qMs[/youtube]

Hanson - MMMBop - jedna od onih pjesama za koje mi nikako nije jasno kako su se probile. Ni teksta ni melodije. Za njih su Aqua - Barby Girl i Eiffel 65 - Blue vrhunske kompozicije
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NHozn0YXAeE[/youtube]


80-e
culture club - karma chameleon - ultimate u iritantnosti, prosto ima sve: iritantnu muziku, iritantan tekst i ultra mega giga iritantnog pjevaca
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JmcA9LIIXWw[/youtube]

Wham! - Last Christmas - ovdje sam bila u teskoj nedoumici. Wham! ima toliko iritantnih pjesama da je tesko bilo izabrati samo jednu.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI[/youtube]

70-e
Barry Manilow - Mandy - citiracu covjeka: I was the Justin Bieber of the '70s. Really, I was. Nema potrebe dalje komentarisati.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=t9SSyMN75wY[/youtube]

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2015, 18:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 21 Okt 2008, 01:08
Postovi: 1908
неам појма ја често звиждим ту Биг биг врлд, мени није глупа

_________________
Free Your Mind And Your Ass Will Follow


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2015, 18:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Pročitah naslov teme i momentalno dobih potrebu da postujem ovu stvar od koje mi se diže kosa na glavi i ježim se i nervira me i joooooooooooooooooj! :angry4: :angry4: :angry4:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Mqp4HEPJfNQ[/youtube]


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2015, 19:36 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Laki pingivinu su kult. Ne razumiješ ti to :lol:

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2015, 19:39 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zraVg1KU_Ac[/youtube]


Kad pomislim na te
stara ljubavi
zao mi je sto smo bili
samo dobri drugovi


:evil3:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2015, 19:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
Bilo sta od KKN, znaci tri dekade smeca.

Odlican predlog Nirvana.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2015, 19:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Prvi post želi da kaže da je Wham! iritantan....
Spoiler:
Slika


Takođe, Laki pingvini jebu....

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2015, 19:41 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17149
Lokacija: Q5HW+6W
Čim čujem Massima, meni se ide na WC šolju...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2015, 19:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
I ja ne podnosim Masima. I Bijelo Dugme.

Knezzzzz - Da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe jada l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe jada l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe jada l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2015, 19:45 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Elem, meni nairitantnija stvar svih dekada:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oAEKtxAJnuY[/youtube]

@800
Nemaš pojma. :P

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2015, 19:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
800 to je vanvremenski hit!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2015, 19:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
Boli me kit što je vama hit. :)

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2015, 19:48 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17149
Lokacija: Q5HW+6W
Gdje je sad ona slika odlaska na kosovski boj... :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2015, 19:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Spoiler:
800 je napisao:
I ja ne podnosim Masima. I Bijelo Dugme.

Knezzzzz - Da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe jada l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe jada l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe jada l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja

Kako bi se inače Knez oprostio od djeve svoje, pred odlazak na Kosovo???!?!

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2015, 19:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
90te Macarena
00te Los Ketchup Aserehe ha ha
10te od muzike koju slusa cijela planeta mnogo toga mi je iritantno

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2015, 19:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
800 je napisao:
I ja ne podnosim Masima. I Bijelo Dugme.

Knezzzzz - Da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe jada l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe jada l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe jada l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja da l si ikada mene voljela kao tebe ja

Moglo je i slikovito
Slika

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2015, 22:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
mrkvica je napisao:
Pročitah naslov teme i momentalno dobih potrebu da postujem ovu stvar od koje mi se diže kosa na glavi i ježim se i nervira me i joooooooooooooooooj! :angry4: :angry4: :angry4:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Mqp4HEPJfNQ[/youtube]

Izuzetno iritantno! Ne znam dal me vise nervira pjevac sa facom ko da ga svrbi hemoroid ili onaj brko sto pokusava biti kul.

A moj izbor je Dejan Cukic i jebeni spori ritam bend! Taj covjek cijeli zivot pokusava da bude rokstar, slihta se svakom zivom, poceo ko vodonosa ozbiljnim imenima i danas je vodonosa, mekusac onaj ljigavi. Niko mu nije objasnio da se to ne pokusava da bude, vec se jednostavno bude.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2015, 22:42 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2015, 07:30
Postovi: 321
Drago mi je sto ne slusam ta smeca

_________________
INVICTUS -Krvavog mu pakla, pa ima li uopste jebenih gitarista u ovome gradu?!?!?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2015, 21:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qoygEigwNDE[/youtube]
Kokolo, kokolo, kokolo,
Kokolo moj,
Kokolo, kokolo, kokolo,
Kad si bio moj,
Kokolo, kokolo, kokolo,
Kokolo moj,
Kokolo, kokolo, kokolo,
Kad si bio moj.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2015, 22:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
KKN
Obojeni program
Plavi orkestar
komplet hrvatski pop 80-ih i 90-ih


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 135 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs