banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 15:59

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 102 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Kastel Rock Fest
PostPoslato: 08 Apr 2017, 18:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3640
Istina je to, ali opet.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kastel Rock Fest
PostPoslato: 08 Apr 2017, 20:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4884
Lokacija: Tu preko puta
Rock fest i Toni Cetinski :lol: Bem ti zeno majku...

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kastel Rock Fest
PostPoslato: 12 Jun 2017, 18:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Upravo, Tony na Rock festu lol :D Nego, kako god, ja ipak mislim da je 20 KM za jedan dan previše. Mislio sam otići, ali kad sam saznao cijene, mislim da me neće biti unutar zidina Kastela ove sedmice. A i realno, ima tu opet bendova što su kod nas inventar, koliko često dolaze.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kastel Rock Fest
PostPoslato: 12 Jun 2017, 22:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Tu je sada problem navikavanja na dzaba...svako vece imas tri benda....kakva takva....20km je cini mi se bio joksimovic....ako moze on ne vidim zasto ovi ne bi mogli....evo npr ja sam mislio ic na urbana, bajagu i let3...vrijedi 20km...pa nek prica ko sta hoce...20km ljudi potrose u kafani dok si rekao keks i niko se ne uzbudjuje previse jer je to "normalno", a ako hoces da poslusas neki bend onda ti puno i 3km....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kastel Rock Fest
PostPoslato: 13 Jun 2017, 07:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 22:20
Postovi: 526
Može i za 25 KM.
Spoiler:
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kastel Rock Fest
PostPoslato: 13 Jun 2017, 09:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Freak on a leasH je napisao:
Tu je sada problem navikavanja na dzaba...svako vece imas tri benda....kakva takva....20km je cini mi se bio joksimovic....ako moze on ne vidim zasto ovi ne bi mogli....evo npr ja sam mislio ic na urbana, bajagu i let3...vrijedi 20km...pa nek prica ko sta hoce...20km ljudi potrose u kafani dok si rekao keks i niko se ne uzbudjuje previse jer je to "normalno", a ako hoces da poslusas neki bend onda ti puno i 3km....


Ne znam gdje ti pijes, ali 20 maraka je 13 klipara, tesko da to ide dok kazes keks :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kastel Rock Fest
PostPoslato: 13 Jun 2017, 09:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
jebote, ja do danas nisam bio svjestan da je ulaz za ovo sranje 20 (DVADESET) maraka!?!?!?!?!
Sinisa Tomic izludio? mislim, jeste, al ovim je sebi zakupio mjesto na psihijatriji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kastel Rock Fest
PostPoslato: 13 Jun 2017, 17:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Pa istina i to da smo mi navikli na dž, ali svejedno, računaj da nema svako da da 20 km za koncert, razumijem ja da bi to u normalnim okvirima čak i bila malo niska cijena, ali s obzirom na naše okolnosti, uopšte nije nisko. Evo prvi ja, da budem iskren, sam smetnuo cijenu i kontao ići, ali ne mogu jer nije u planu budžeta da za to dam 20 km + još možda neko pivo tokom večeri, provjereno i drugima koje sam pitao da eventualno idemo je cijena previsoka i neće ići. Ali nema veze, ko ima, ići će, ja bogme nisam planirao cvaju pa nemam, ko mi je kriv što sam sirotilja :D

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kastel Rock Fest
PostPoslato: 13 Jun 2017, 18:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Sve to divno i krasno, ali ja još nisam upoznao osobu koja sluša a kamo li da voli Neverne bebe...a oni svako malo u BL...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kastel Rock Fest
PostPoslato: 13 Jun 2017, 18:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9225
Uzeći u obzir da su vjerovatno većinom ženske osobe poštovaoci te grupe, to što ne znaš nijednu uopšte ženu je vjerovatno problem
;-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kastel Rock Fest
PostPoslato: 13 Jun 2017, 19:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Burn

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kastel Rock Fest
PostPoslato: 13 Jun 2017, 19:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Sto se tice 20 km, ni ja necu ici zbog toga, malo mi je previse s obzirom da mi nijedno vece i nijedan bend nije vrijedan toga. Kada je ulaznica 5 - 10km, odem cesto i u takvim slucajevima, cisto onako- zbog atmosfere.

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kastel Rock Fest
PostPoslato: 13 Jun 2017, 19:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Увијек постоји ливада пред тврђавом.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kastel Rock Fest
PostPoslato: 13 Jun 2017, 19:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ja sam za kriuvično gonjenje svih koji sjede na livadi dok je bilo kakava manifestacija na Kastelu.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kastel Rock Fest
PostPoslato: 13 Jun 2017, 19:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
To sve stoji...neobavezan odlazak na desavanje je ok ako je karta 10km....sve preko zahtjeva planiranje sto znaci da mi se bas ide na koncert sto opet znaci da sam bas fan pomenutih bendova sto u ovom slucaju nisam....
Al da je publika postala komformisticka je 100% istina...evo npr gluvarenje na toj livadi, u sustini ti ljudi za mene nisu uopste publika nego neki likovi koji bi i inace izasli negdje pa su eto na livadi a na kastel ne bi usli ni da je dzaba jer je pivo preskupo...globalno smo postali malo teski za platit bilo sta sto nije alkohol i cigara...i to sada dok se ispravi treba krv propisat...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kastel Rock Fest
PostPoslato: 13 Jun 2017, 19:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Nije to što je skupo pivo na koncertu,već je plaćanje tog piva teška komercijala pa idu na livadu da budu drukčiji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kastel Rock Fest
PostPoslato: 13 Jun 2017, 22:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3640
Freak on a leasH je napisao:
Tu je sada problem navikavanja na dzaba...svako vece imas tri benda....kakva takva....20km je cini mi se bio joksimovic....ako moze on ne vidim zasto ovi ne bi mogli....evo npr ja sam mislio ic na urbana, bajagu i let3...vrijedi 20km...pa nek prica ko sta hoce...20km ljudi potrose u kafani dok si rekao keks i niko se ne uzbudjuje previse jer je to "normalno", a ako hoces da poslusas neki bend onda ti puno i 3km....


Poenta je što to nije samo 20 maraka, treba još toliko za pivo, sok, kokice, pljeskavicu, drogu... zavisi šta ko konzumira. Ja još nisam vidio nekoga ko voli rok (da ove izvođače tako nazovemo) a ko potroši samo pare za ulaznicu.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kastel Rock Fest
PostPoslato: 18 Jun 2017, 13:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
GialloRosso je napisao:
Poenta je što to nije samo 20 maraka, treba još toliko za pivo, sok, kokice, pljeskavicu, drogu... zavisi šta ko konzumira. Ja još nisam vidio nekoga ko voli rok (da ove izvođače tako nazovemo) a ko potroši samo pare za ulaznicu.

Хир ај ем ;)

Реално, бендови, као што већ поменух, нису нека атракција, а и да их можемо тако назвати, буду сваке друге, ако не и сваке године код нас, и то на неким другим манифестацијама које се плаћају мање, и сад зашто сада платити цвајту ако се већ било прошле године или се може сачекати година дана да се погледа њихов концерт за знатно мање. Да су све манифестације, фестивали, концерти таквих цијена као и овај "рок" фест, не би било проблема, али кад ти Рок симфонију имаш чути 3 пут годишње бесплатно, Неверне бебе ти дођу сваке године за ценера максимум, зашто сад платити толико? Та доће опет у скоријој будућности, што јест', јест'. И у томе је поента кад се каже да смо размажени у плаћању. Нама је параметар за концерт 5-10 КМ, у већини случајева и за џ, и сад се појави неки рок фест са (што је још апсурдније) истим бендовима који нас стандардно посјећују и хоп, цијена 20 :confused2: О томе се ради. А 20 КМ није мала цифра за публику која слуша такву врсту музике, а ни уопште у овој напаћеној држави 20 КМ не претставља малу суму новца.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kastel Rock Fest
PostPoslato: 26 Jun 2017, 12:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2007, 11:08
Postovi: 1686
Lokacija: Banja Luka
Pokušah da čitam ali sam odustao...

_________________
'The Funk' is the space that lives between the notes!

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kastel Rock Fest
PostPoslato: 26 Jun 2017, 12:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4884
Lokacija: Tu preko puta
I dalje ne mogu skontati to da je na Kastel ROCK fest doveden Toni Cetinski. I na to sve najavljuju ga ko da je ne znam ko, a prije par godina otkazao koncert u bl jer nije dovoljan broj ulaznica prodan..

Svako ziv danas moze festove i koncerte organizovati...

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 102 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs