banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 10:39

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1354 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 68  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Maj 2010, 19:02 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Maj 2010, 09:45
Postovi: 24
Crvena Jabuka 08.06.
Aquana

hehe za ovo vise manje svi znate

i
Osvajaci su na Kastelu 01.06.
ulaz je 5 km a oni koji su kupili trodnevene ulaznike za BL Rock Open Air idu za dz :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2010, 19:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
_zoka je napisao:
Za AR?Karte se već par dana prodaju u "Koncertu za 1001 bubanj"....

Jes, bat...ja nisam kupio, pa kontam da li da trćim sad ili da fino ušetam i tražim kartu na licinom mjestu?

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2010, 19:09 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Trći sad.....da ne bi ostao bez mogućnosti prisustva "on the face of the place"

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2010, 19:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Paaa... Kad je bio Urban karte bile rasprodane jedno 5 dana prije koncerta, tako da...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2010, 19:25 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Jutros bilo karata :D

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2010, 19:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Ništa, odoh. Hvala, Zoka...

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2010, 20:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8343
Lokacija: BL
tanychy je napisao:
Osvajaci su na Kastelu 01.06.
ulaz je 5 km a oni koji su kupili trodnevene ulaznike za BL Rock Open Air idu za dz :D


E, sad, i ja sam ovo pročitao. Samo nisam dobro shvatio, da li svi koji su kupili trodnevne ulaznice mogu džaba na Osvajače, ili samo oni koji su ih sad kupili, tj. u proteklih par dana. Bilo bi glupo da je ova druga opcija u pitanju, i nepošteno prema onima koji su ranije uzeli karte.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2010, 21:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Euroth je napisao:
Ništa, odoh. Hvala, Zoka...

Došao, prazno, mnogo karata za kupiti.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2010, 22:14 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Maj 2010, 09:45
Postovi: 24
Popokatepetl je napisao:
tanychy je napisao:
Osvajaci su na Kastelu 01.06.
ulaz je 5 km a oni koji su kupili trodnevene ulaznike za BL Rock Open Air idu za dz :D


E, sad, i ja sam ovo pročitao. Samo nisam dobro shvatio, da li svi koji su kupili trodnevne ulaznice mogu džaba na Osvajače, ili samo oni koji su ih sad kupili, tj. u proteklih par dana. Bilo bi glupo da je ova druga opcija u pitanju, i nepošteno prema onima koji su ranije uzeli karte.


pa svi koji su kupili ulaznice trodnevne ulaznice imaju besplatan ulaz...msm da nije bitno kada su kupljene ... meni zvuci nelogicno da ovi imaju a ovi ne :fadein:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2010, 19:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Izgleda da je nelogično njima logično, jer besplatan ulaz valjda imaju oni koji uzmu karte na licu mjesta. Totalno nepošteno.

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2010, 19:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Čekaj sada malo, koji Osvajači? Ona početna postava ili oni što su se izdvojili iz početne postave kad je Čipi riješio da pjeva o rumenom vinu?

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2010, 20:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8343
Lokacija: BL
le_papillon je napisao:
Izgleda da je nelogično njima logično, jer besplatan ulaz valjda imaju oni koji uzmu karte na licu mjesta. Totalno nepošteno.



Postavio sam pitanje na Facebook stranici BLROA, i odgovoriše mi da besplatan ulaz imaju samo oni koji karte kupe u periodu od 27. maja do 1. juna. Kažu, nije nepošteno, jer oni koji su ranije kupili su već dobili određene popuste. Sa te strane, ima smisla (mene je trodnevna izašla oko 26 maraka).

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2010, 20:45 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Maj 2010, 09:45
Postovi: 24
le_papillon je napisao:
Izgleda da je nelogično njima logično, jer besplatan ulaz valjda imaju oni koji uzmu karte na licu mjesta. Totalno nepošteno.


o boze mozemo li nize pasti :confused4: ne vidim nikakvu logiku u tome :mad:

Phoenix je napisao:
Čekaj sada malo, koji Osvajači? Ona početna postava ili oni što su se izdvojili iz početne postave kad je Čipi riješio da pjeva o rumenom vinu?


hehe :lol: ma ova zadnja postava ja msm...koja je i izdala ovaj zadnji album crno oko ako se ne varam....Sone, Cipi i Bane...

mada mene vise zanima koji repertoar oni izvode...da li sviraju samo ove sa zadnjeg albuma (opet nelogicno) al sve je moguce... :confused1:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2010, 20:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8343
Lokacija: BL
Phoenix je napisao:
Čekaj sada malo, koji Osvajači? Ona početna postava ili oni što su se izdvojili iz početne postave kad je Čipi riješio da pjeva o rumenom vinu?



Osvajači su se ponovo ujedinili prije nekoliko godina, sa Čipijem i originalnim gitaristom, Uroševićem. Koliko znam, u tom periodu nisu svirali ništa iz folk faze. Svirali nekoliko puta u BL od tada (ja sam ih gledao prošle godine u Music Hallu).

Sad vidim na Wikipediji da su se valjda opet podijelili u dva tabora, Osvajači i Čipi & Industrija. U oba pjeva Čipi, s tim da Osvajači sad sviraju i folk hitiće, a u Čipi & Industrija svira Urošević, i oni vjerovatno sviraju rok. Šta će svirati ovi 1. juna, sad zaista nemam pojma. ''Vino crveno'' mi se nešto i ne sluša.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2010, 20:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Ja dolazim, ali za svaki slucaj ponijecu par jaja ako krenu svirati vino crveno :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2010, 21:04 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Maj 2010, 09:45
Postovi: 24
zerocool je napisao:
Ja dolazim, ali za svaki slucaj ponijecu par jaja ako krenu svirati vino crveno :lol:


hahaha dobra :lol:

a sto se sastava tice...zadnje sto sam procitala je da su nasli novog gitaristu ...a sad ko ce da nastupa ajd ga znaj :roll:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2010, 00:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Popokatepetl je napisao:
Phoenix je napisao:
Čekaj sada malo, koji Osvajači? Ona početna postava ili oni što su se izdvojili iz početne postave kad je Čipi riješio da pjeva o rumenom vinu?



Osvajači su se ponovo ujedinili prije nekoliko godina, sa Čipijem i originalnim gitaristom, Uroševićem. Koliko znam, u tom periodu nisu svirali ništa iz folk faze. Svirali nekoliko puta u BL od tada (ja sam ih gledao prošle godine u Music Hallu).

Sad vidim na Wikipediji da su se valjda opet podijelili u dva tabora, Osvajači i Čipi & Industrija. U oba pjeva Čipi, s tim da Osvajači sad sviraju i folk hitiće, a u Čipi & Industrija svira Urošević, i oni vjerovatno sviraju rok. Šta će svirati ovi 1. juna, sad zaista nemam pojma. ''Vino crveno'' mi se nešto i ne sluša.


Hvala ti! U jbt, ko će to sve da popamti!?! Još uvijek se sjećam maturalne ekskurzije u osnovnoj i vina rumAnoga. Vidim, svi režu vene na pjesmu. Pitam ko pjeva, kažu Osvajači. Nisam mogla sebi da dođem cijelu veče, nakon onakvih albuma prije toga! ](*,) Ne znam šta da radim... Ide mi se, ali ako se pojavim tamo i poni počnu da mi rumenišu, pokvariće mi ne cijelo veče nego sedmicu bar...

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2010, 00:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Phoenix je napisao:
Popokatepetl je napisao:
Phoenix je napisao:
Čekaj sada malo, koji Osvajači? Ona početna postava ili oni što su se izdvojili iz početne postave kad je Čipi riješio da pjeva o rumenom vinu?



Osvajači su se ponovo ujedinili prije nekoliko godina, sa Čipijem i originalnim gitaristom, Uroševićem. Koliko znam, u tom periodu nisu svirali ništa iz folk faze. Svirali nekoliko puta u BL od tada (ja sam ih gledao prošle godine u Music Hallu).

Sad vidim na Wikipediji da su se valjda opet podijelili u dva tabora, Osvajači i Čipi & Industrija. U oba pjeva Čipi, s tim da Osvajači sad sviraju i folk hitiće, a u Čipi & Industrija svira Urošević, i oni vjerovatno sviraju rok. Šta će svirati ovi 1. juna, sad zaista nemam pojma. ''Vino crveno'' mi se nešto i ne sluša.


Hvala ti! U jbt, ko će to sve da popamti!?! Još uvijek se sjećam maturalne ekskurzije u osnovnoj i vina rumAnoga. Vidim, svi režu vene na pjesmu. Pitam ko pjeva, kažu Osvajači. Nisam mogla sebi da dođem cijelu veče, nakon onakvih albuma prije toga! ](*,) Ne znam šta da radim... Ide mi se, ali ako se pojavim tamo i poni počnu da mi rumenišu, pokvariće mi ne cijelo veče nego sedmicu bar...


To moja generacija? :D I dan danas se sjecam, ja na ekskurziju a bas tih dana vino crveno postalo "hit" kad nisam izludio, ebo ih konj ;> Tacno ce letiti jaje od mene ako opet cujem tu pjesmu!!! :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2010, 01:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
zerocool je napisao:
To moja generacija? :D I dan danas se sjecam, ja na ekskurziju a bas tih dana vino crveno postalo "hit" kad nisam izludio, ebo ih konj ;> Tacno ce letiti jaje od mene ako opet cujem tu pjesmu!!! :lol:


Moguće! :lol: Ja sam '85. :wink: (Toliko o damskim manirima! :lol: )

Da uništim damski imidž totalno, šiljni im jedno jaje i u moje ime, ako to budu pjevali. (Još uvijek nisam odlučila hoću li ići. :confused3: )

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2010, 01:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Ah, sad su mi konačno jasniji (manje-više, i dalje su španska sapunica), nije mi išlo u glavu (a "never cared to find out") kako isti bend svira Masku (koja se tad dala gdjegod čuti) i duet sa DJ Krmkom i Twinsima (koji je bio apsolutni hit...).

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1354 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 68  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs