banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 09:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 124 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Mar 2009, 12:50 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Mar 2009, 21:47
Postovi: 17
lolek je napisao:
Ne bi bilo lose kad bi nam ,,organizatori,, objasne par stvari :
- ko je njih postavio za organizatora
-ko su ti ljudi uopste
-kako su dosli do novca
-i koliki su im honorari :D :D :D


Samo da se i mi smrtnici informisemo :D :D :D


Jarane..... ](*,) ]


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2009, 12:51 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2006, 09:49
Postovi: 86
Lokacija: Restoran na kraju vaseljene
2 lolek aka "menedzer" :

shto ti neko dobro reche- da malo razmislish, informishesh se i zasuchesh rukave, ne bi tu polupismen prdio po forumu.

"ko je njih postavio za organizatora?"- mislim da u svakom rjechniku postoji definicija rijechi organizator...

2 jazzlook- keep the fire burnin' :)

_________________
"Misljenje je kao chmar- svi ga imaju a tudji uvijek smrdi"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2009, 14:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
jel istina da ove godine nema jazzlook-a? :( jel ima neko detaljnije informacije ?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2009, 22:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
Биће џезлука и ове године, без обзира што ће поједини да се убију да преотму име и организацију фестивала,
а баш ти "поједини" већ годинама организују неке дно-дна фестивалчиће и никако да схвате да једноставно нису за тај посао, тј, да музика не служи да би неки пропали музичари-аматери под старе дане згртали новац.

Џезлук је са смијешно малим буџетом направио јаааако добар посао,
а то што Пудару идиоти не дају салу Банског Двора за концерте џез оркестара и бендова, то је сасвим друга тема.

Битно је да у Банском свира Гарави Сокак, а "ти некакви алтернативни код мене проћ неће",
па стога и даље чекамо или да се промјени управа, или да Трилок Гурту и Марко Ђорђевић сниме спот за тв Пинк.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2009, 23:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2005, 08:11
Postovi: 3226
Lokacija: Banja Luka
Stvarno nesto treba uraditi sa tim Banskim dvorom.
Ili ga zapaliti ili da se idiotska uprava smakne nekako...sramota za grad :angry4:

_________________
Umjetnost je ono sto neko kaze da je umjetnost! :painting:
Freak_on_a_leasH je napisao:
...svima vam treba odvalit jednu konceptualnu samarcinu da se vratite tamo gdje vam je mjesto.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Apr 2009, 08:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Feb 2004, 23:11
Postovi: 1293
Damaskin je napisao:
Биће џезлука и ове године, без обзира што ће поједини да се убију да преотму име и организацију фестивала,
а баш ти "поједини" већ годинама организују неке дно-дна фестивалчиће и никако да схвате да једноставно нису за тај посао, тј, да музика не служи да би неки пропали музичари-аматери под старе дане згртали новац.

Џезлук је са смијешно малим буџетом направио јаааако добар посао,
а то што Пудару идиоти не дају салу Банског Двора за концерте џез оркестара и бендова, то је сасвим друга тема.

Битно је да у Банском свира Гарави Сокак, а "ти некакви алтернативни код мене проћ неће",
па стога и даље чекамо или да се промјени управа, или да Трилок Гурту и Марко Ђорђевић сниме спот за тв Пинк.


Ne znam kakvi su problemi, ali niko ne moze reci da je prosli festival bio dobar. Jeste li bili na koncertu Bisere? Je li ko bio na konceru Bilje prije nekoliko dana? Zar se tako organizuju koncerti? Ma dajte molim vas.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Apr 2009, 12:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
Нико не може рећи да је прошли фестивал био добар? Ја баш нисам стекао такав дојам.
Овај фестивал да је организовала екипа из "оркестра старог" коштао би барем десет пута више.
Чињеница је да је неко нешто позитивно почео да ради, да је идеја сјајна,
да има огромну подршку међу љубитељима музике, и да је све одрађено уз огрмну љубав и минималан трошак.


Само што ја увијек заборавим да је ово наравно Бања Лука,
и да су овдје људи навикли на организацију јачу но у Карнеги Холу.

Зашто не може Бански треба питати госн Мишу Петрића директора поемнуте куће,
а не људе који теже од ове махале да направе град, што се управо постиже културним садржајима
у које никако не улазе гостовања Аце Лукаса у Круни, а ни фестивали аматерске "забавне" музике.


Проблем са Биг Бендом РТРС јесте у томе што га чине београдски тезгароши, који су уредно уцјењивали организатора да им да новац унапријед, дакле прије концерта - у кешу без обзира што се радило о јако великим новцима, и што је ријеч била о томе да је недеља поподне, и што је тај дан био васкрс.
Пудар је по мени испао глуп само зато јер је мазохистички сву кривицу примио на себе, иако за ништа није крив.


Проблем Биг Бенда дакле није нити Бања Лука нити локални организатор, него цигански менталитет,
никако то што им организатор није "како год зна" "смислио" на васкршње поподне неколицину хиљада еура у кешу.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Maj 2009, 07:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Feb 2004, 23:11
Postovi: 1293
Damaskin je napisao:
Нико не може рећи да је прошли фестивал био добар? Ја баш нисам стекао такав дојам.
Овај фестивал да је организовала екипа из "оркестра старог" коштао би барем десет пута више.
Чињеница је да је неко нешто позитивно почео да ради, да је идеја сјајна,
да има огромну подршку међу љубитељима музике, и да је све одрађено уз огрмну љубав и минималан трошак.


Само што ја увијек заборавим да је ово наравно Бања Лука,
и да су овдје људи навикли на организацију јачу но у Карнеги Холу.

Зашто не може Бански треба питати госн Мишу Петрића директора поемнуте куће,
а не људе који теже од ове махале да направе град, што се управо постиже културним садржајима
у које никако не улазе гостовања Аце Лукаса у Круни, а ни фестивали аматерске "забавне" музике.


Проблем са Биг Бендом РТРС јесте у томе што га чине београдски тезгароши, који су уредно уцјењивали организатора да им да новац унапријед, дакле прије концерта - у кешу без обзира што се радило о јако великим новцима, и што је ријеч била о томе да је недеља поподне, и што је тај дан био васкрс.
Пудар је по мени испао глуп само зато јер је мазохистички сву кривицу примио на себе, иако за ништа није крив.


Проблем Биг Бенда дакле није нити Бања Лука нити локални организатор, него цигански менталитет,
никако то што им организатор није "како год зна" "смислио" на васкршње поподне неколицину хиљада еура у кешу.


Dosta vise o Banjaluci i mahalskom mentalitetu. Grad koji nikada nije ni u planu bio da postane neki centar ( a pogotovo ne, kulturni ), koji je devedesetih prosao to sto je prosao, i kojem nisu nudjeni nikakvi sadrzaji, ne moze da se poredi sa gradovima gdje novogodisnje koncerte sviraju najpoznatiji muzicari svijeta, gdje su opere svakodnevno na repertoaru i gdje je kultura bila dostupna stotinama godina.

Ako se pokusava grad obogatiti kulturnim sadrzajem, organizatori dzez festivala to rade na najgori moguci nacin. Losom organizacijom, ucinice da jedna sjajna Bisera ise nikada ne pozeli doci ovdje.

Prica o honoraru za Vaskrs je smijesna. Ako je neko dogovrio koncert za Vaskrs, i ako je neko trazio novac jer je tako bilo u ugovoru, zasto onda taj koji je organizaovao koncert na isti datum nije obezbjedio sredsta!!!!! Mislis da je nekim ljudima lako napustiti dom za praznik i doci raditi? Ne, nego su jadni organizatori krivi, jer nisu imali novac da plate koncert.

I jos nesto, radi se o RTS bendu, da ne bude zabune, koji su koliko znam pratili i Biseru, i sada Bilju i jos se cudim da pozele doci. A mozda su trazili unaprijed novac jer su toliko puta prevareni od strane organizatora.

U svakom slucaju, kao posjetilac i onaj koji podrzava svaki novi festival, i desavanja u gradu, kazem da sam razocaran organizacijom ( festival me prevari izborom gostiju, pa odem i drugi put) i razmislicu hocu li treci put izigravati mazohistu koji ne moze uci u salu i ostane u holu ili se sat vremena bez koncerta lomi na sjedistu Djecijeg pozoriste (zaista su mogli malo razmisliti kada su pravili prostor izmedju redova, jer tu djecu dovode roditelji da gledaju predstave ).

Zato mi je zao sto jedan DEMOFEST prolazi probleme oko finansija a ljudi su FANTASTICNO odradili posao prosle godine.

Mozda je dzez festival " otisao " u pogresne ruke, mozda je politika Banskog dvora takva kakava jeste ( u to ne ulazim jer ne znam ), ali cinjenica je da u Banjaluci nema puno dobrih fesitaval, zato svaka cast svima koji organizuju DEMOFEST, KRATKOFIL i TEATAR FEST.

Dokle god ljudi koji organizuju festivale gledaju gradjane ovog grada kao da su im ispali hromozomi, da zive u mahali, da jos nisu sisli sa grane, da im za poredjenje sluze koncerti u Kruni ( pa sta i ako dolaze pjevaci u Krunu, koliko znam niko se nije zalio na organizaciju , ispaltu , kasnjenja, koliko znam svako ima pravo da slusa sta zeli ), do tada cemo imati " mahalske" organizacije, kasnjenja, odustajanja, veeeelikeee bilborde po gradu, 20 km ulaznice i razocarane muzicare.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Maj 2009, 12:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
Као прво, чова, ја нисам организатор Џезлука, нити сам организатор ичега,
просто ми иде на неку ствар нетрпељивост са којом удараш по организаторима.
И оно што ме највише фасцинира:
Откуд ти знаш шта је писало у уговору "јадних" музичара из Биг Бенда?
Ја још нисам чуо да ти неко плаћа за концерт који ниси још ни одржао.

Бања Лука није увијек била село, за твоју информацију,
у овом граду су од 1950 до 1990 наступала највећа музичка имена,
баш у Банском Двору, који те наводно нити интересује,
нити си информисан о збивањима и политици дотичне куће,
али зато знаш шта пише у уговорима београдских тезгароша.
Бања Лука је имала концерте класичне музике још у 1890 и неке, имала и оркестар који је свирао на отварању Народног Позоришта, имала итекако квалитетан културни живот још с краја 19 вијека.
Шта има неко да буде "планиран" да буде културни центар?

Народ је овдје слушао џез и класичне концерте још прије пола вијека, тако да прије но што се упустимо у даљу расправу о културној политици града, препоручио бих ти да се ипак мало распиташ о културном животу Бања Луке.
Наиме, он НИЈЕ почео 1990, као што ти сматраш, већ мнооого много раније.

ПС
Краткофил сјајан? За милион и по марака не може бољи? Ни избор гостију и филмова?
Ма врх. Нема даље. Берлин и Кан за коју годину има да престану с радом због конкуренције.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Maj 2009, 12:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Damaskin je napisao:
ПС
Краткофил сјајан? За милион и по марака не може бољи? Ни избор гостију и филмова?
Ма врх. Нема даље. Берлин и Кан за коју годину има да престану с радом због конкуренције.



Da nisi slucajno mislio na BLIFF? Posto je dosad uglavnom on bio meta kritika i nezadovoljstva...

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Maj 2009, 13:13 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Feb 2004, 23:11
Postovi: 1293
Damaskin je napisao:
Као прво, чова, ја нисам организатор Џезлука, нити сам организатор ичега,
просто ми иде на неку ствар нетрпељивост са којом удараш по организаторима.
И оно што ме највише фасцинира:
Откуд ти знаш шта је писало у уговору "јадних" музичара из Биг Бенда?
Ја још нисам чуо да ти неко плаћа за концерт који ниси још ни одржао.

Бања Лука није увијек била село, за твоју информацију,
у овом граду су од 1950 до 1990 наступала највећа музичка имена,
баш у Банском Двору, који те наводно нити интересује,
нити си информисан о збивањима и политици дотичне куће,
али зато знаш шта пише у уговорима београдских тезгароша.
Бања Лука је имала концерте класичне музике још у 1890 и неке, имала и оркестар који је свирао на отварању Народног Позоришта, имала итекако квалитетан културни живот још с краја 19 вијека.
Шта има неко да буде "планиран" да буде културни центар?

Народ је овдје слушао џез и класичне концерте још прије пола вијека, тако да прије но што се упустимо у даљу расправу о културној политици града, препоручио бих ти да се ипак мало распиташ о културном животу Бања Луке.
Наиме, он НИЈЕ почео 1990, као што ти сматраш, већ мнооого много раније.

ПС
Краткофил сјајан? За милион и по марака не може бољи? Ни избор гостију и филмова?
Ма врх. Нема даље. Берлин и Кан за коју годину има да престану с радом због конкуренције.


Ne govorim o Blifu, nego Kratkofilu, koji su imali mnogo manji budzet. Ja ne znam sta je pisalo u ugovoru, i ne znam na koji nacin je tekao dogovor, ali cisto sumnjam da je koncert kasnio a da su stvari iz ugovora ispostvoane. Ili neko nije ni pravio ugovor ili nisu isplaceni. Bilja Krstic da trazi pare unaprijed a da je u ugovru pisalo drugacije. Kako da ne. Mislim da njoj to nije potrebno.

Imam pravo da kritikujem organizatore jer ako je prvi festival bio katastrofalno organizovan ( govorim svoje iskustvo,vezano za ozvucenje, organizaciju, izbor prostora...), a drugi jos nije ni poceo a uvertira je prosla grozno, koga treba da krivim? Goste?
Ali zato treba jadne organizatore da sazaljevam, koji dovedu goste u prostor, kojim zatim nisu zadovoljni, pa dovedu muzicare koji nisu muzicari nego tezgarosi.

Postavlja se pitanje : zasto dovodite tezgarose u neadekvatne prostore ? Mislim da je odogovor suvisan.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Maj 2009, 13:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
Јел може молба: нисам ја организатор, па ми се немој обраћати као да јесам.
Немам апсолутно ништа са бањалучким фестивалима.

А да су господа из биг бенда тезгароши, јесу.
Није их заступао РТС, јер у том случају не би имали право да се питају,
концерт би онда био бесплатан, а они долазили по службеној дужности.
У уговору је стајало да ће новац бити уплаћен жирално, али су момци тезгу схватили дословно,
тако да су пред сам концерт од организатора одједном почели да траже дневнице у кешу,
а докле су спремни да иду су показали тиме што су одбијали да наступе док не добију новац.
За милог Бога, постоји нешто што се зове људско достојанство и професионални интегритет:
ако је већ крив организатор, није крива публика која је дошла да те слуша,
одради концерт, па после иди у све медије, реци да си преварен, изигран итд..шта год.
Али није било тако. Циганија, најгоре врсте.


Проблем града јесте у томе што између Банског и дворане Борик не постоји адекватан концертни простор,
притом Бански прима 300-400 гледалаца а Борик је заиста неадекватан за одређена културна дешавања.
Граду под хитно треба сала попут Сава Центра са 1000-1500 мјеста у којој био онда било могуће доводити
како симфонијске оркестре, балете итд, тако и оне умјетнике којима је сала позоришта или Банског премала
а дворана Борик ипак превелика и неадекватна.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Maj 2009, 14:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Feb 2004, 23:11
Postovi: 1293
Damaskin je napisao:
Јел може молба: нисам ја организатор, па ми се немој обраћати као да јесам.
Немам апсолутно ништа са бањалучким фестивалима.

А да су господа из биг бенда тезгароши, јесу.
Није их заступао РТС, јер у том случају не би имали право да се питају,
концерт би онда био бесплатан, а они долазили по службеној дужности.
У уговору је стајало да ће новац бити уплаћен жирално, али су момци тезгу схватили дословно,
тако да су пред сам концерт од организатора одједном почели да траже дневнице у кешу,
а докле су спремни да иду су показали тиме што су одбијали да наступе док не добију новац.
За милог Бога, постоји нешто што се зове људско достојанство и професионални интегритет:
ако је већ крив организатор, није крива публика која је дошла да те слуша,
одради концерт, па после иди у све медије, реци да си преварен, изигран итд..шта год.
Али није било тако. Циганија, најгоре врсте.




Ako je zaista tako, zasto organizator nije izasao sa tom inforamcijom u javnost nego je pustio da sve dnevne novine blate njegovo ime i velicaju same muzicare????


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Maj 2009, 14:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Feb 2004, 23:11
Postovi: 1293
Damaskin je napisao:

Проблем града јесте у томе што између Банског и дворане Борик не постоји адекватан концертни простор,
притом Бански прима 300-400 гледалаца а Борик је заиста неадекватан за одређена културна дешавања.
Граду под хитно треба сала попут Сава Центра са 1000-1500 мјеста у којој био онда било могуће доводити
како симфонијске оркестре, балете итд, тако и оне умјетнике којима је сала позоришта или Банског премала
а дворана Борик ипак превелика и неадекватна.


Ovo i ja smatram. Cuo sam da ce se graditi jedna takva dvorana iza zgrade vlade.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Maj 2009, 15:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
Организатор није изашао пред јавност и рекао како ствари стоје
(да није грешка у њему него у безобразлуку гостујућих музичара),
а скандал око концерта није објаснио њиховим безобразлуком и непоштовањем договора/уговора,
просто зато што је добар и нормалан човјек, мада ја мислим да је ту испао коњ.
Када ти неко уради нешто такво као што су њему урадила господа из Биг бенда, ту финоће више нема,
требао је првог који му је пришао одломити од батина, па би барем следећи пут имали више респекта
и према организатору и према публици овог града која није заслужила да јој група људи која су дошла на тезгу
приређује хистеричне пубертетске сцене типа "концерт не почиње јер нема организатора",
а притом човјек стоји поред њега на десет метара. Да га је свукао с бине, одломио од батина, били би сигурни да нам се сличне сцене у Бања Луци неће поновити, но, човјек је очигледно превише фин за ту врсту посла, па није сигурно да опет неки идиоти неће опет уцјењивати добронамјерне организаторе.


Што се тиче сале, чуо сам и ја ту причу: једном је то сала будуће Бањалучке Филхармоније (што би и био ред),
једом је то сала будуће бањалучке опере (што баш и нема превише смисла, будући да немамо стални оркестар),
једном је то концертна сала типа Сава Центра (што подржавам свим срцем, све у нади да ћемо имати што квалитетеније концерте)...
Само ме страх да на крају од те сале не буде ништа, или да се у по приче не "приватизује"... :cry:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Maj 2009, 17:38 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Feb 2004, 23:11
Postovi: 1293
Damaskin je napisao:
Организатор није изашао пред јавност и рекао како ствари стоје
(да није грешка у њему него у безобразлуку гостујућих музичара),
а скандал око концерта није објаснио њиховим безобразлуком и непоштовањем договора/уговора,
просто зато што је добар и нормалан човјек, мада ја мислим да је ту испао коњ.
Када ти неко уради нешто такво као што су њему урадила господа из Биг бенда, ту финоће више нема,
требао је првог који му је пришао одломити од батина, па би барем следећи пут имали више респекта
и према организатору и према публици овог града која није заслужила да јој група људи која су дошла на тезгу
приређује хистеричне пубертетске сцене типа "концерт не почиње јер нема организатора",
а притом човјек стоји поред њега на десет метара. Да га је свукао с бине, одломио од батина, били би сигурни да нам се сличне сцене у Бања Луци неће поновити, но, човјек је очигледно превише фин за ту врсту посла, па није сигурно да опет неки идиоти неће опет уцјењивати добронамјерне организаторе.


Meni je zaista tesko povjerovati u ovu pricu.
Velikim naslovoma napisu " Sjajan koncert, zakazao organizator ", te pricaju kako ih niko nije docekao ( to je sama Bilja Krstic rekla), i pored toga, organizator da izjavu " da preuzima svu odgovornost i da ce ubuduce takve stvari nece desavati".

Meni sada nije jasno, da li je moguce da covjek koji je cinjenica kiksao sa prvim festivalom, sa narednim koncertom sve dobro odradio, i pusti da ga blate i ponizavaju i jos on svu odgovornost preuzme na sebe i OBECA da ce se tako nesto u buducnosti nece desavati?

Zbilja je optimista zbog ovog ubuduce, a za izjavu nemam naziv jer je bilo ocekivati ili da ce sutiti ili da ce pokazati ugovor koji su gospoda prekrsila, da se ne provlaci njegovo ime po novinama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Maj 2009, 09:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
Опет кажем, немам појма зашто је тако реаговао и тим размаженим идиотима допустио да се тако понашају.

Ево, има на форуму подоста музичара да их питам:

- да ли им организатор прије свирке свима уплати хотел, организује ручкове и вечере у "Врбасу"
да могу доћи дан раније, одморити се, уживати и онда сутрадан одморни свирати?
- да ли се под "жирално" подразумјева да новац добијају у кешу непосредно прије наступа?
- да ли на гостовања одлазе без опреме, сталака, микрофона, инструмената,
и да ли је организатор дужан да им исте и набави за концерт?
(уз наравно моменат да се обавезно жале на лош квалитет изнајмљене опреме)

Из моје личне перспективе: одговор је не, нити сам чуо за такву организацију.
А свирао сам на мало озбиљнијим "тезгама".


Претпостављам да му је конт да неће да са идиотима улази у конфликт јер му требају за фестивал,
али мени да такав безобразлук направи Берлинска Филхармонија, послао би их у материну,
а умјесто новинара би их испред сале сачекало "одабрано друштванце" љубитеља џеза са Лауша.

Није ми лик јасан зашто упорно све сваљује на себе иако је било милион људи који су ово једва дочекали,
просто-напросто је сам себе покопао најстрашније, а све тежећи некој људскости и култури.
Очигледно тога у овом послу нема, него :
или испоштуј термине договора/уговора, или добијеш фино тужбу, ако не и по носу.

Кретенизам размажених београдских идиота којима се није дало ни инструменте да понесу
(без обзира што су имали организован и аутобус), па је тај исти организатор провео три дана јурећи опрему,
сталке, микрофоне, каблове, инструменте, итд.

Немам ријечи за ту количину непрофесионалности...
А што се тиче организатора, нећу га дефинитвно никад разумјети шта му је ово све требало...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Maj 2009, 12:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2007, 11:08
Postovi: 1686
Lokacija: Banja Luka
@Damaskin

Bez uvrede, molim te, ali ja stvarno ne razumijem što tebi treba sve ovo?!?

_________________
'The Funk' is the space that lives between the notes!

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Maj 2009, 15:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
Ма какве увреде, у праву си. Просто ми је криво јер ће се сви човјеку навалити на главу
а идући џез фестивал којем као и свакој манифестацији треба пар година да се оснажи и заживи
због људске глупости бити можда доведен у питање. Искулираћу даљу расправу, у праву си. Позз.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2009, 17:41 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Jun 2008, 16:26
Postovi: 24
kako se zove gospodin koji se predstavlja kao taksi?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 124 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs