banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 06:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1536 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 77  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 22 Jul 2017, 23:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3640
Vučićka satire kako pjeva.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 22 Jul 2017, 23:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29500
Lokacija: Banjaluka
Vidim Brankica se nasla uvrijedjena sto je pominju na forumu. Pa ko joj je kriv sto pola konferencije gleda u telefon, pa de barem malo kulture.
A jebena nepravda da Nemesis ne uze nijednu nagradu, na stranu sto su bili bolji/u najmanju ruku podjednaki sa prva tri benda, ali bili su jedini bend koji je digao publiku, ali jedini! Pa valjda i to nesto znaci? Ali izgleda da mora svake godine pobjedjivati isti tip muzike.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 22 Jul 2017, 23:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3640
Isti tip glupe muzike.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 23 Jul 2017, 00:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4233
Lokacija: Little Rock, Arkansas
ajkula je napisao:
Ako vec sviraju iza ponoci, je l' mora ovako glasno?
Da, mora. "Isto rade sigurno u Bombaju, isto rade mladi kao ja."

mesečeva_kći je napisao:
Zar nije ružno da neko iz Srbije, Hrvatske, Slovenije čita kako festival organizuje "seljanka iz Petrovca i tetkina mala"?
Nebitno je li iz Petrovca ili iz Pariza, zar nije nekulturno da koristi telefon za vrijeme konferencije za novinare na kojem je domaćin i voditelj iste?

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 23 Jul 2017, 00:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3640
Jebi ga, žena je komplet karijeru izgradila preko društvenih mreža.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 23 Jul 2017, 00:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2009, 22:37
Postovi: 1589
mesečeva_kći je napisao:
Šlageru, ozbiljno ću razmisliti o pozivu. Hvala.

800, samo uz kritiku se razvija. Slažem se. Samo mi nismo Pariz, ni London, čak ni Zagreb. Mali smo i beznačajni u kulturnom smislu. Nema kritike koju Demofest nije uvažio u mjeri u kojoj je to moguće.

Ja bih voljela da vidim 10 "-festova" godišnje, ali nema. Bilo je i više nema. I ne mogu da se otmem utisku da smo svi skupa krivi za to, jer pristajemo da konzumiramo reciklirani šund.

Nisam objektivna, priznajem. Tragično doživljavam primitivne prozivke. Ljudi, nešto, jedno! u ovom gradu je opstalo 10 godina! Vjeruj mi, uslovi su iz godine u godinu sve teži i teži. Ako već ne želiš, ne možeš, iz bilo kog razloga da pohvališ, ako ne možeš da daš sugestiju kako da bude još bolje, ako ne voliš, to je ok. Nije ok da kenjaš. Eto!

A metafora sa sestrom je odlična, samo se nadam da ne misliš da sestra sestri treba pred zvanicama da kaže da je seljanka koja se ne zna obući. Nadam se da bi joj to rekla u četiri oka i ponudila nešto kulturnije iz svog ormara.



Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Ajde evo ti konstruktivna kritika.
Isao sam do sad na svaki DF, posljednji i ovaj su prva 2 na koja nisam bio sva 3 dana iz razloga sto je revijalni dio go kurac, cak su i demo bendovi poprilicno smece ove godine, proslogodisnji pobjednici su nesto najgore sto sam vidio i slusao u zivotu svom.
Nahajpali ste DemoFest kao da je nzm ni ja sta, pa i onaj cirkus Kolorado zvani Dani piva je jace desavanje od DemoFesta ili ako nije jace onda su tu negdje.
Nekad ste znali dovesti Kosheen, Asian Dub Foundation itd. a sad dovodite Funkermana i neki Projekt Rakija wtf.
Dubiozu licno bas ne volim ali je dobar izbor ako gledam objektivno i oni su jedini dobar revijalac ove god uz bubnjara Ramonesa i Maajku donekle.
ZET Fest je bolje desavanje od DF-a a o OK Festu necu ni trositi rijeci.
Idete na zivce sa tom nekom pricom, kao najbolji fest ovo ono, gdje pise da je najbolji? Po cemu je najbolji?
Iritantni ste do zla boga.
I ta prica kao znate li vi sta sve treba da se organizuje DF ne pije vodu, ako vec imate odredjen budzet onda ga raspodijelite da to valja kao na prvih par DF-ova kad sam iskreno uzivao i isao vrlo rado.
Ovo sad je govnurda.

Btw evo vam spisak bendova koje bi mogli dovesti ubuduce da ne bude da sam se samo posrao:

Iskaz, Del Arno Band, Stereo Banana, Darkwood Dub ponovo sto da ne, E-Play, Deca Losih Muzicara, Samostalni Referenti, Artan Lili ponovo, Ritam Nereda, Irish Stew of Sindidum, Nicim Izazvan, Kristali, Zemlja Gruva, Sevdah Bejbi, Marchelo, Viktorija, Gramophonedzie, Parov Stelar, FEUD, Kultur Shock, Sunshine, 357, Mortal Kombat itd. itd.

Boldovani su moji favoriti, ostale ugl ne slusam niti volim pretjerano ali znam da dosta ljudi slusa i gotivi pa eto, svi su domaci osim Stelara ali nisu ni oni nesto skupi a dobar fazon sviraju mada nzm sto sam potrosio vremena da ovo sve ispisem kad ce urbana Brankica odlucivati ponovo i dovesti kretene one kao pretprosle god sto sviraju kavere, nzm im ni ime.

P.S Probajte nekad dovesti i neki malo jaci strani metal bend ili tako nesto cisto radi malo promjene.

_________________
Prijatelju ove noci, prijatelju moga sna.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 23 Jul 2017, 00:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:42
Postovi: 876
zerocool je napisao:
Vidim Brankica se nasla uvrijedjena sto je pominju na forumu. Pa ko joj je kriv sto pola konferencije gleda u telefon, pa de barem malo kulture.
A jebena nepravda da Nemesis ne uze nijednu nagradu, na stranu sto su bili bolji/u najmanju ruku podjednaki sa prva tri benda, ali bili su jedini bend koji je digao publiku, ali jedini! Pa valjda i to nesto znaci? Ali izgleda da mora svake godine pobjedjivati isti tip muzike.


Ne znam da li si primjetio, ali bendovi koji su najbolji tj. koji imaju najveće šanse da i bez nagrade na DF nešto naprave obično ne dobiju nikakvu nagradu na Demofestu. The Loudest Silence, odličan bend sa još boljim vokalom, Demofest ništa, a kasnije svirali na Wackenu. Hellcats, slična stvar. Ako se Nemesis ne raspadne i ako budu odlučne da istraju, uspjeće više nego ovogodišnji pobjednici.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 23 Jul 2017, 01:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Dubioza kolektiv, kakvo je to zlo jebeno. Uvijek se iznova iznenadim kako dobro prolaze kod naroda.
Zar je moguce da se ljudi ovoliko pale na ovu laznu socijalnu, anti globalisticku, pro yu, leeeeegalizuj pricu?
O revoluciji i kritici kapitalizma pjeva momcina u fred perry jakni od 400 maraka?! :confused2:

Pa takva retardirana masa bas i odgovara vlasti. Neokupan, sa onim neurednim dredovima, crvenih ociju, mrtav ubijen od ko zna kakve droge, nagurao se u prvi red, i onako polumrtvo mase rukama za neku novu revoluciju. Ma sta ces ti mijenjati sunce ti poljubim. :oops:
Nema tu dana radnog staza, sve je to goli probisvijet i pijavica, nema tu zrna bilo cega pametnog/produktivnog.



Sto se Demofesta tice, svaka cast Brankici i ekipi. Na stranu sta se meni svidja/ne svidja i sta ja mislim, dobro je sve ovo, i vidi se da je iz godine u godinu sve vece i vece. Ko zna gdje su granice...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 23 Jul 2017, 01:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:42
Postovi: 876
BeckaSkola je napisao:
Dubioza kolektiv, kakvo je to zlo jebeno. Uvijek se iznova iznenadim kako dobro prolaze kod naroda.
Zar je moguce da se ljudi ovoliko pale na ovu laznu socijalnu, anti globalisticku, pro yu, leeeeegalizuj pricu?
O revoluciji i kritici kapitalizma pjeva momcina u fred perry jakni od 400 maraka?! :confused2:

Pa takva retardirana masa bas i odgovara vlasti. Neokupan, sa onim neurednim dredovima, crvenih ociju, mrtav ubijen od ko zna kakve droge, nagurao se u prvi red, i onako polumrtvo mase rukama za neku novu revoluciju. Ma sta ces ti mijenjati sunce ti poljubim. :oops:
Nema tu dana radnog staza, sve je to goli probisvijet i pijavica, nema tu zrna bilo cega pametnog/produktivnog.


Imaš li sliku tog lika? :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 23 Jul 2017, 07:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
jos samo da kazem: Vanjo Misic, volimo mi i tebe, nemoj misliti da ne :love4:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 23 Jul 2017, 07:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1048
Nije tema Demofest,nego sto je neko napisao da je ljankase iz Petrovca,dzaba objasnjavate......
:D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 23 Jul 2017, 07:26 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
BeckaSkola je napisao:
Dubioza kolektiv, kakvo je to zlo jebeno. Uvijek se iznova iznenadim kako dobro prolaze kod naroda.
Zar je moguce da se ljudi ovoliko pale na ovu laznu socijalnu, anti globalisticku, pro yu, leeeeegalizuj pricu?
O .

Nema veze o čemu pjeva Dubioza. Prolazi zbog muzike i energije. Muzikc im je u osnovi ska, a ska svi vole.


Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 23 Jul 2017, 07:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Ја би похвалио саму техничку организаицју демофеста. Стварно је добра ствар онај "кружни ток", двије бине, оне занимације за одрасле и дјецу, па чак и начин плаћања алкохола и воде, а буде и доста оних кабина-тоалета. Потрудили су се људи.

Што се тиче музике, ја то не слушам, за мене је то шпанско село, ваљда вам је јасно да ни за један демо-бенд нисам чуо, а не знам
неке ни из ревијалног дијела :lol: . Нисам баш релевентан критичар, али се могу кладити да 95% људи не занимају демо бендови, нити то такмичење :-? :( Мислим да то нису требали разводњавати на обе бине, али ајд...
Ја ишао да видим не били се која преварила од жена па била самном :iconbiggrin:
И ландро ко блесав са оним слушалицама на ушима. Имају слушалице двије станице, па пребацуј, балада и техно :D :D

И јединица за подршку изгледа опасно са оним тешким наоружањем. Јебига, терорирзам влада. 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 23 Jul 2017, 08:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
I meni je generalno vecina stvari za pohvalu, mimo par propusta:

- Od Dubioze mi se jedu govna
- Nemesis je stvarno super, meni bolji od 90% takmicarskog dijela koji sam cuo sinoc, nije u redu sto nisu osvojili nista (OK, skroz subjektivno i realno nije propust, al' neka bude)
- Satnice revijalnog dijela su bile malo meeeeh (npr poklopili se ZAA i Bad Copy, to mi je bas bilo bezveze)
- "Razvodnjavanje" demo bendova na dvije bine, to mi je stvarno glupavo

Ostalo, sve 5

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 23 Jul 2017, 08:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
A, da, sto se tice ove pateticne price meseceve kci .. "ne spavamo" "vi ste krivi jer pusite reciklirani sund"

Slika

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 23 Jul 2017, 09:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 22:20
Postovi: 526
Vanja, ne vidim sliku, ponovi. :)

Molim te čitaj šta sam napisala. Nemamo više dešavanja u gradu, svih mogućih, jer je teško napuniti i prosječnu kafanu ako nije tezga bend. I sebe ubrajam u grupu ljudi koja je teška na promjene. Film koji nije reciklirano smeće, pri čemu mislim na betmene i spajdermene, ne može da se pušta u kinu više od 7 dana.

Ja nisam u organizaciji Demofesta, niti radim u Aquariusu. Samo razmišljam da je potreban enorman trud da se iz godine u godinu organizuje festival i onda neko dođe i kaže 'ta će seljanka iz Petrovca. Ne znam kako je za organizaciju relevantno to što žena nije imala sreću da se rodi na Paprikovcu.

Za drndanje telefona ste upravu.

Nijedne godine nisu svirali revijalni bendovi, svako veče, po mom ukusu. Ali festival ne postoji zbog revijalaca nego zbog demo bendova, valjda.

Sve u svemu, vikend je bio divan, hvala Demofestu.







Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 23 Jul 2017, 11:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Ja bih se zabrinula i dobro razmislila o reorganizaciji da me Becka ovoliko nahvali.

Da treba malo popraviti revijalni program, treba. Ali ove godine nisam stigla ni prici Kastelu, pa nemam puno komentara.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 23 Jul 2017, 11:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
BeckaSkola je napisao:
Dubioza kolektiv, kakvo je to zlo jebeno. Uvijek se iznova iznenadim kako dobro prolaze kod naroda.
Zar je moguce da se ljudi ovoliko pale na ovu laznu socijalnu, anti globalisticku, pro yu, leeeeegalizuj pricu?
O revoluciji i kritici kapitalizma pjeva momcina u fred perry jakni od 400 maraka?! :confused2:

Pa takva retardirana masa bas i odgovara vlasti. Neokupan, sa onim neurednim dredovima, crvenih ociju, mrtav ubijen od ko zna kakve droge, nagurao se u prvi red, i onako polumrtvo mase rukama za neku novu revoluciju. Ma sta ces ti mijenjati sunce ti poljubim. :oops:
Nema tu dana radnog staza, sve je to goli probisvijet i pijavica, nema tu zrna bilo cega pametnog/produktivnog.


Nadji mi bar jedan band koji ovoliko radi.

http://dubioza.org/events/

Zoka je u pravu, taj zanr te tjera da se gibas. :lol:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 23 Jul 2017, 13:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Bila samo drugo veče, i to na "staroj" bini....

Pa ipak, mislim da je to dovoljan uzorak da prokomentarišem. Kao redovan posjetilac Demofesta od početka konstatujem da je tehnička organizacija sve bolja. Dvije bine, onoliki broj wc-ova, štandova, razvoj od keša preko tokena do kartica, do Jelena do Nektara, obavještavanje...sve je to napredak. Mnogo ljudi, a nema redova!
Što se tiče muzike u revijalnom dijelu, zadovoljna sam. Pretpostavljam da su imena u dobroj mjeri određena i budžetom. Očekivati neke WoW- skupe svjetske zvijezde je "malo" nerealno iako ih je -nekim čudom- i bilo prije nekoliko godina. To što nisam ljubitelj Dubioze, što bih radije da slušam Obojeni Program recimo, je moja lična stvar. Činjenica je da je na koncertu Dubioze prije nekoliko godina (2013. ili 2014.) premašen svaki rekord posjećenosti tako da je sasvim razumljivo što su opet nastupili. Takođe je činjenica da su izvođači u skladu sa duhom DF, bez obzira da li meni lično odgovaraju. Lačni Franz je odličan izbor, maltene edukativan. Jeste da je njihovo zlatno doba prošlo, ali ljudi rade još uvijek, i ovo je bila sjajna prilika da se podsjetimo na njihove neke druge vrijedne stvari, osim Naj ti poljub nariše ustnice....
Što se tiče takmičarskog dijela, bilo je raznovrsno kao uvijek. Bendovi se smjenjuju, svako svira po jednu stvar, i to je već samo po sebi odlično. Nikad ne znaš šta te čeka, ako ti se prethodni nastup nije svidio, vjerovatno sljedeći hoće itd. Upravo je tako nekako bilo sa mnom, oko 50% njih su bili baš dobri. Nažalost, bila sam previše "raspoložena" da bih se sjetila naziva bendova, ali svakako ću kasnije pregledati video snimke pa ću upotpuniti svoju "recenziju" i sa zapažanjima o nekoliko demo bendova.

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 23 Jul 2017, 14:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 21 Okt 2008, 01:08
Postovi: 1908
To malo Demofesta što sam ove godine upratio nije mi izgledalo ni pretjerano dobro, ni pretjerano loše. Od revijalaca sam gledao samo pola nastupa Marky-ja (ubila me šljaka par dana prije, nije mi bilo ni do života, a kamoli do blejanja po festovima) i za njega ću uvijek imati samo riječi hvale, prvenstveno jer sam fan Ramonesa, a potom i jer su zvučali su vrlo dobro. Mislim, ono, Ramones-i - il' voliš il' ne voliš. Ja volim.
S Pajperom sam svirao tu ove godine, pa mogu da iznesem neka zapažanja iz ugla učesnika/takmičara. Aj' poći ćemo od bitnijih...
1.) Zvuk i tehnika - Na bini sve ok. Ekipa radi kao podmazana, tehničari reaguju brzo, pomažu, slušaju sugestije muzičara, svi brzi kao munja, ma pravi jedan švajcarski satić. Meni ugodno...imam tri tehničara za bubanj, po prvi put ne moram sve šarafati sam, pa mi drago iako sam već oguglao na te vrste patnje i boli :) .
Monitoring (zvuk za muzičare na bini) uredan, čuješ sve što si tražio da čuješ za vrijeme tonske probe, a i nisam imao potrebe mnogo šta tražim jer se čulo baš onako kako mi odgovara.
Ali, zvuk iz fronta(ka publici) - evidentni problemi. Nakon nastupa, kažu mi drugari i poznanici da se stalno nešto mijenjalo. Čas se sve sve čulo kako treba, čas se čuo samo jedan instrument, pa nešto puca iz zvučnika, pa se unormali itd ... Vidim sutra na fejsu da se ljudi generalno žale i na zvuk s prenosa. Razmišljam nešto-vjerovatno je direkt iz miksera, tj zvuk na snimku je vezan za zvuk fronta. Pogledam snimak večeri zvuka koji je emitovan...i tačno, regleri miksete plešu breakdance(ne u pozitivnom smislu :) ), nivoi prosto izigravaju ludilo. Na nastupima skoro sve i jednog benda slični problemi, negdje u manjoj, negdje u većoj mjeri. Nije da sam ljut, ali shvatite na nije lijepo kad se valjano trudiš da ideja dopre do publike, a onda te neke tehničke zavrzlame u tom spriječavaju. Nervira to. Pa se onda čovjek pita, čemu i masivna digitalna mikseta koja pamti sva podešavanja za svaki bend pojedinačno i tonska proba u 10 ujutro ako će naveče tonac za vrijeme nastupa, na kom se svira samo jedna pjesma, drastično mijenjati nivoe u toku samog nastupa. Ima li poente?
2.) Bekstejdž - Kad uđeš, do kraja nema izlaženja, a to je otprilike od 19h do proglašenja finalista. Aj' dobro, shvatam da je bitno da ljudi ne odlutaju i da svo vrijeme budu prisutni tu zbog novinara, striktnog poštovanja satnice itd...Ok. Jest da se osjećaš kao dijete kad ga ubace u onaj koš, ali hajde, razumljivo je, shvatam potrebu. Ono što ne shvatam je što ljudi tu sjede na gajbama. Vinjavim blatnjavim gajbama. Koferi, torbe i instrumenti leže po zemlji i travi. Sva sreća pa ne nosim Gibsonov kofer za Les Paul nego samo staru putnu torbu i dijelove bubnja u noj. Nisam seka persa, ali daj bar neke stolice i stoliće, daj nešto. Sjediću na gajbi kad budem htio ići s rajom na roštilj. Ako bi to trebalo da ispadne kao nešto opušteno i kul - nije, jer je isforsirano. Više je djelovalo kao da se nikom nije dalo niti malo potruditi oko ovog.
Sendviči su bili dobri (bilo i salame) , sjeli kao šamar nakon nastupa :thumbright: ...još da je bilo prošvercati mlijeko i Zdenke...uh :) .

Vidim, sad su tu dvije bine...lijepo. Samo se pitam, ima li toliko publike? Ajd, valjda će biti.

Što se tiče žirijevog izbora (iz godine u godinu)...žiri je žiri, oni i treba da biraju ono što se njima sviđa. Ja bih isto birao samo ono što mislim da je interesantno i što želim da promovišem bez obzira na to šta drugi ljudi o tome misle. Npr. diskvalifikovao bih bend svaki put kad čujem pjevanje ala Bruce Dickinson i utercanu molsku solažu :) . Zato žiri i jest tu, da bira po svom. Objektivno u umjetnosti ne postoji.

_________________
Free Your Mind And Your Ass Will Follow


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1536 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 77  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs