banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 02:14

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 114 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Dec 2006, 02:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2006, 02:36
Postovi: 2982
kraljevski je bio kao sto sam i ocekivao -> vrijedan sest maraka
ne kontam one prve. sto im se pjesma zove "krv iz usiju" a ne "tegla meda" ili "opklada"? ma bezveze
parastos -> nisam ih ni slusao. otisao sam da se odmorim od prvih za koje je jedan drug, gitarista rekao "pa oni imaju tri basa!". :lol:
P.S. Ma fin je Oli decko ali nije to to bez Bote ... a i Dadu bi neko mogao zovnut' ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Dec 2006, 09:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2005, 18:20
Postovi: 2691
Lokacija: Banja Luka
ma nisi ni oni bli losi...meni bio degenek odlican a parastos je bio dobar.....ono jebes text ;) vazna je sutka.... ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Dec 2006, 15:45 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2005, 16:44
Postovi: 870
Lokacija: banjaluka
:lol:

_________________
http://www.myspace.com/monumentmetal
Monument-Modern Death Metal
http://www.myspace.com/bandtanker
Tanker-Southern Sludge Metal


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Dec 2006, 15:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2005, 18:57
Postovi: 1192
Lokacija: iza sedam gora i mora,pa druga ulica desno
da,oni ne uzimaju pare kao neki(hint:k.a) od nas potrosaca :lol: shefe,sta se ti smijes? :lol: jel imao jedan od likova iz degene(rika :lol: ) tarzanku,iliti majicu na jedno rame,iliti razderanu potkosulju?(ili ja gadno 3pujem:)

_________________
...Tired eyes drift across the shore Looking for love and nothing more But as the sea rolls by No one's there to see me cry Except the sunrise The sunrise and you...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Dec 2006, 16:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2005, 00:21
Postovi: 614
Lokacija: BL-BG
Narcisa_Zumbulic je napisao:
pa mislim da banjaluckoj publici nista nefali

ja nisam bila na svirci i mnogo mi je drago zbog toga
brat bratu karta je preeeeskupa -bila- a vec sam ih slusala u onom podrumu -ozvicenje 0 bambija opsti utisak 3


Za pocetak, fali im lekcija iz pravopisa / gramatike 8)

O tome da li je karta preskupa ili ne, sama si odgovorila. Puno ti je 6km, a onda se zalis zasto je zvuk los. E pa, kad ulaz bude 10 km, kao u normalnom svetu, onda ce da bude i bolje ozvucenje. Do tada, imas dva izbora - ili dodji, ili nemoj. Rado bih ovde ostavio podatke o finansijskim detaljima, tj. sa kolikom "zaradom" smo izasli iz ovog koncerta, ali me sramota. Jednostavno, ovde su ljudi navikli da drugi svoj znoj besplatno prolivaju organizujuci koncerte NJIMA (ili VAMA), i onda dodju na forume poput ovog i pricaju kako je bio los zvuk, kako je bolje zaobici to i sl.

Najlakse je biti kriticar i internet pljuvac, takvih evo ima ne zna se koliko, a nesto bas i nema koncertnih organizatora, niti bi se iko normalan upustao u taj deo posla, jer je lakse mesec dana kopati kanale, nego organizovati koncert u BL i udovoljiti svima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Dec 2006, 17:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2005, 18:57
Postovi: 1192
Lokacija: iza sedam gora i mora,pa druga ulica desno
@all2humane,ne uzbudjuj se bespotrebno...ipak...
Citiraj:
PANK je fin !!!!

...ne treba biti preterano pametan da bi se zakljucilo da zvuk u holu ne valja,i zato potpis ovog gore.
bl-mjesto za tuzbe,zalbe i primjedbe :roll: .
mislim da na ovom forumu odsad samo citam :lol: (i molim pankere da ne reaguju na ovu moju izjavu :wink: )

_________________
...Tired eyes drift across the shore Looking for love and nothing more But as the sea rolls by No one's there to see me cry Except the sunrise The sunrise and you...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Dec 2006, 17:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2006, 18:18
Postovi: 636
Lokacija: BL
@All 2 human
Hvala Bogu te se moze i naci normalan komentar u moru ostalih.

_________________
Registruj se! je napisao:
Ali "pecat" se razvija godinama, osim ako nisi novi Mocart ili Tadic (grozan sam, ali sam morao).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Dec 2006, 18:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2005, 15:55
Postovi: 923
Razlozi zasto nisam ottisao da gledam kraljevski apartman , nije problem ni cijena , nego me jednostavno ne interesuje , sto se mene tice oni bi trebali davati ljudima pare da ih gledaju :D , eventualno mozda bi i otisao da su samo svirali Degenek i Parastos i naravno da profit ide njima

Citiraj:
Za pocetak, fali im lekcija iz pravopisa / gramatike

kao i nekima lekcija iz knjizavnog govora, jer glagol faliti ne postoji u knjizevnom srsko/hrvatskom rijecniku nego faliti = nedestostajati , stoga ne dirajte Narcisu :evil: svojim hevy/hard rock malogradjanstvinom jer ispadate pokondirene tikve :D :roll: .


metal je sranje - hard rock jos vece :D :wink: odgovor ljutih pankera :D :wink:



Citiraj:
@All 2 human
Hvala Bogu te se moze i naci normalan komentar u moru ostalih


ti izuj cipele kad se vec uvlacis u pakasu .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Dec 2006, 19:17 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2005, 18:57
Postovi: 1192
Lokacija: iza sedam gora i mora,pa druga ulica desno
srpsko/hrvatski rijecnik, sa "/"? :D aj' nebitno...ili podrzavas ex-yu,ili ...hm...:)
no, mislim da je logicnije povuci paralelu izmedju ispravnog nedostajati(faliti) i cestih gresaka kao sto su ne dostajati(hvaliti) :wink:
hard rok je fin :lol:

_________________
...Tired eyes drift across the shore Looking for love and nothing more But as the sea rolls by No one's there to see me cry Except the sunrise The sunrise and you...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Dec 2006, 23:17 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2006, 22:11
Postovi: 1122
Lokacija: borik
groznium hfala na podrsci !!!!! O:)

kraljevski apartman za sigurno ne vrijedi mojih 6 maraka !
nije mi bilo zao dati i mnogo vise za kvalitetnu muziku -dakle nisam skrtica ali sto je previse previse je :roll:

_________________
PANK nije mrtav,samo je jednom nogom u grobu,a drugom na kori od banane ; ),ali i dalje je fin!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Dec 2006, 23:34 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2005, 00:21
Postovi: 614
Lokacija: BL-BG
groznium je napisao:
kao i nekima lekcija iz knjizavnog govora, jer glagol faliti ne postoji u knjizevnom srsko/hrvatskom rijecniku nego faliti = nedestostajati , stoga ne dirajte Narcisu :evil: svojim hevy/hard rock malogradjanstvinom jer ispadate pokondirene tikve :D :roll:

Namerno sam iskoristio to "faliti" jer ne znam koliko godina ima i kakvog je profila osoba kojoj je odgovor bio upucen, pa da bih izbegao objasnjenje na sta sam tacno mislio, iskoristio sam "faliti", da bih se na njen post nadovezao.

A drugo, knjizevni "srpsko/hrvatski", kako ga ti zoves, kao jezik, ne postoji, i shvatite vec jednom da je sa tom stvari zavrseno za sva vremena.

Ne znam samo zasto vi punkeri gubite vreme na teme o bendovima koji vas ne zanimaju. To obicno i rade "malogradjani" koji zabijaju nos gde im nije mesto, umesto da pokazu nivo tolerancije i prihvate da postoje ljudi sa razlicitim ukusima, i da se nekima nesto svidja, a nekima ne. Punk ideologiju i sl. mozete lepo ostaviti za punk teme i forume. Sta je majku mu, nije valjda da se nista zanimljivo na punk sceni ne desava?

Metal uzvraca udarac 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Dec 2006, 23:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2005, 15:55
Postovi: 923
http://forum.blic.net/viewtopic.php?t=24718 nemoj se sad laki pravdati , samo se

Citiraj:
Namerno sam iskoristio to "faliti" jer ne znam koliko godina ima i kakvog je profila osoba kojoj je odgovor bio upucen, pa da bih izbegao objasnjenje na sta sam tacno mislio, iskoristio sam "faliti", da bih se na njen post nadovezao

samo se ti opusti i pricaj kako inace :D

Citiraj:
A drugo, knjizevni "srpsko/hrvatski", kako ga ti zoves, kao jezik, ne postoji, i shvatite vec jednom da je sa tom stvari zavrseno za sva vremena.

Ne postoji samo balkansko narjecje slavenskih jezika :D , a vi ga zovite kako god hocete :P , jer jos uvijek se razumijte manje vise svi :) , nego ajde kojim ja to jezikom govorim ustvari mozda vise hrvatsko-srpskim :D ?

Citiraj:
Ne znam samo zasto vi punkeri gubite vreme na teme o bendovima koji vas ne zanimaju. To obicno i rade "malogradjani" koji zabijaju nos gde im nije mesto, umesto da pokazu nivo tolerancije i prihvate da postoje ljudi sa razlicitim ukusima, i da se nekima nesto svidja, a nekima ne. Punk ideologiju i sl. mozete lepo ostaviti za punk teme i forume. Sta je majku mu, nije valjda da se nista zanimljivo na punk sceni ne desava?

Metal uzvraca udarac


au Laki , od kad ti pricas ekavicom :D izdaja :D
sta se nista ne desava 8)
http://forum.blic.net/viewtopic.php?t=24718
metal ne valja ni u mojoj desnoj ruci :D , a kamoli za usi :D :wink: , ovo gore je odgovor na neopravdano ismijavanje muzickog ukusa i potpisa Narcise


Poslednji put menjao groznium dana 05 Dec 2006, 00:35, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2006, 00:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2006, 22:11
Postovi: 1122
Lokacija: borik
bitno je da na METAL sceni sve blista :D :D :D :D :D :D :D :D

_________________
PANK nije mrtav,samo je jednom nogom u grobu,a drugom na kori od banane ; ),ali i dalje je fin!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2006, 00:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
All 2 Human je napisao:
Najlakse je biti kriticar i internet pljuvac, takvih evo ima ne zna se koliko, a nesto bas i nema koncertnih organizatora, niti bi se iko normalan upustao u taj deo posla, jer je lakse mesec dana kopati kanale, nego organizovati koncert u BL i udovoljiti svima.


zato banjalucka publika i jeste tako dobra!
samo bi jos trebalo da je -nekriticka-, izgleda da bi tebi i slicnima bas to odgovaralo! e pa NE MOZE! :D

a narcisa ocigledno ima sta da kaze i nije neka -ulickana- pa joj se ne da obazirati na takve sitnice kao sto je pravopis :wink:, licno ja sam -ulickana- po tom pitanju, ali kontam te koji nisu- i gotivniji su mi od -koncertnih ogranizatora- koji, kako vidim, znaju kako je to -kopati kanale-, pa sta onda da ocekujemo :lol: :lol: :lol:

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2006, 00:41 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Dec 2005, 01:29
Postovi: 618
Lokacija: Burkittsville
***S@NI*** je napisao:
ma nisi ni oni bli losi...meni bio degenek odlican a parastos je bio dobar.....ono jebes text ;) vazna je sutka.... ;)


U, sto sam opasan! 8)

_________________
Born in grief, raised in hate,
Helpless to defy his fate,
Let him run, let him live,
But do not forget what we cannot forgive!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2006, 01:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
All 2 Human je napisao:
Narcisa_Zumbulic je napisao:
pa mislim da banjaluckoj publici nista nefali


Za pocetak, fali im lekcija iz pravopisa / gramatike 8)


:roll: :roll: :roll:

:lol: :lol: :lol:

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2006, 01:45 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2005, 00:21
Postovi: 614
Lokacija: BL-BG
Da si, draga Pamela, procitala moj prethodni odgovor, videla bi i objasnjenje zasto je to "fali" upotrebljeno i s' moje strane.

pamella_morrison je napisao:
zato banjalucka publika i jeste tako dobra!
samo bi jos trebalo da je -nekriticka-, izgleda da bi tebi i slicnima bas to odgovaralo! e pa NE MOZE! :D

Otvori oci malo, i umesto sto branis drugaricu ili ko god da ti je vec Narcisa, njena "kritika" je bas objektivna, nema sta, toliko je vidovita da zna kako je bilo iako nije ni dosla na koncert. To je upravo ono sto meni i meni slicnima treba - kritika imaginarnog kriticara i njegovo/njeno glediste na stvari o kojima pojma nema.

@ Groznium - ja NE PRICAM ekavski, pisem ga iz jednostavnog razloga sto 7 godina radim za medije iz Srbije, pa mi je to vec godisnja navika.

I dajte vise, molim vas. Ako niste shvatili sta sam vam hteo reci, evo reci cu ponovo - samo napred sa punk-om i sta vec slusate, a iskulirajte teme koje vas ne zanimaju. Glupo je. Ovde Groznium plus neke zene, Monstrum svoje vreme gubi dokazujuci da su se Leb i Sol oformili ponovo samo da nama ogule kozu sa ledja, jadnicima koji to ne vidimo, ali je zato on tu da nas prosveti... zar nemate jednostavno sta pametnije u zivotu da radite, umesto sto se petljate tamo gde vam nije mesto? Nikad nisam video metalce ovde da gube vreme dokazujuci vam da je punk los i sl. ali vi se zato iz dna duse trudite da dokazete da sve ostalo ne valja. Eh.

I ja bih moderatora zamolio da zatvori temu, koncert je prosao, ko je imao sta (pametno!) reci rekao je, ovo ce se svesti na prepucavanja na narednih deset strana, a niko nikome nece nista dokazati.

Ovo su reci Zorana gitariste Kraljevskog Apartmana iz mejla koji mi je slao nakon sto si se vratili u BG:
"Zahvalio bih se u ime celog benda i publici koja je stvarno bila fenomenalna, takvu publiku mozes samo pozeleti."

I stoga, nemojte se praviti pametnijim od 500 prisutnih, jer koncert je bio namenjen NJIMA, a ne VAMA.

Poz!
:drinking:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2006, 01:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2005, 01:04
Postovi: 2759
groznium je napisao:
kao i nekima lekcija iz knjizavnog govora, jer glagol faliti ne postoji u knjizevnom srsko/hrvatskom rijecniku nego faliti = nedestostajati

auuuuu evo nas opet! morao sam se uključiti, šta ću, moje područje :D
sa gore navedenim se ne slažem jer:
glagol "faliti" smo svi nebrojeno puta čuli i kad kažemo nekom "fali" neće nas pogledati kao da smo pali sa marsa dakle definitivno postoji u našem jeziku.
po meni između "faliti" i "nedostajati" postoji razlika. glagol "nedostajati" je više povezan sa emocijama. kad se obraćam devojci pre ću reći "nedostajala si mi" nego "falila si mi". dok ću u situaciji kad sa velikim pijem pivo na kupusu pre reći "fali mi 10 pfeninga da kupim pivo" nego "nedostaje mi 10 pfeninga". ne znam, možda ima ljudi koji više kriziraju kad je u pitanju pivo, ali ja to tako vidim. :wink: uostalom, bogatstvo nekog jezika se ogleda u fondu reči. aj uzdravlje! :drinking:

a što se tiče svirke, morao sam je napustiti taman kad je počeo apartman :( jel radite kakav povrat novca?? :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2006, 02:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2005, 00:47
Postovi: 7178
All 2 Human je napisao:
Monstrum

malim slovom...
Citiraj:
ja sam ulickana

kus ulicarko!
Citiraj:
ja nisam bila na svirci i mnogo mi je drago zbog toga

i nam je drago

_________________
I'm getting weaker, I'm getting thin
I hate how obvious I have been


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2006, 09:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2003, 15:42
Postovi: 3076
Lokacija: Banja Luka
Mozda ja nisam dugo bio vani, ali slika vec pred ulazom u Hall prije svirke je obecavala finu zabavu. Halo, pustanje u grupama, da ne bude guzva!?...to nije bilo odavno u BL na hard & heavy & rock zabavi. Ulaz od 6 KM je bila realna cifra, morate shvatiti da se ULAZ MORA PLACATI DA BI MUZICKA MASINA POSTOJALA.
Degenek nije izumio nista novo, ali je bio bolji od Parastosa koji se satro od truda ali nije imao energije ni pola od Degeneka. Zamislite samo Degenek da se trudi i uvjezbava koliko je Parastos radio.

Da je zvuk bio bolji, bilo bi bolje naravno, ali bolje ikako nego nikako.

KA sam prvi put gledao uzivo, zapravo mislio sam da ih nikada nisam ni slusao, dok nisam cuo neke pjesme... Licno mi ne odgovaraju mnogo, ali dok je god dobre gitare moze proci.

Sto se tice ekavskog, jeste mi malo cudno i neobicno kada nasi ljudi pricaju ekavski, ali mi ne smeta. Malo me samo cudi kako se to lako zaboravi ijekavica, neki je zaborave kad odu u BG vec nakon 1 godine. Zar nebi bio logicno da bas naglasavamo ijekavicu da svi znaju o kome se radi, da smo srbi iz bosne, RS a ne iz Srbije. To me na Degeneku bas nerviralo sto je Ogi koristio ekavicu, bas ga nikad prije nisam cuo da je koristi.

@2HUMAN, kakve veze ima sto radis 7 godina za medije u Srbiji, jel ti zabranjeno da pises ijekavicom?

_________________
http://www.myspace.com/bandtanker


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 114 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs