banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 20:14

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Okt 2006, 14:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2005, 18:20
Postovi: 2691
Lokacija: Banja Luka
ej ljudi cuo sam da ce iduce ( 2007 ) godine maiden da dodje u bg...da li neko zna da li je to tacno.....i ocel dolaziti u ZG.... i sto se tice judasa i bodoma jel zna iko ista.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Okt 2006, 14:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 12 Avg 2001, 01:00
Postovi: 4102
Lokacija: Izmedju istoka i zapada
ja sam cuo da je u februaru u beogradu hammerfall, therion i gravedigger.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Okt 2006, 19:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2006, 18:18
Postovi: 636
Lokacija: BL
Otkud ti Sani na ovom forumu,sto se tice maidena,judasa ili bodoma ne zna se dal ce doci,jer jos nista nije organizovano.
Znam da ce kao sto rece Veliki biti sigurno Hammerfall,gravedigger,za therion ne znam,ali znam da ce saxon dolaziti.

Treba doci i AC/DC u januaru.
Imas i Bryan Adamsa krajem novembra,ali to ne slusas.
E da da ima i Vaya Con Dios 16.novembra naravno sve u BGD :lol: ,narezao sam slucajno cd doticne grupe posto sam dobio mp3 cd,pa su bili i oni.Niko mi nikad njih nije spominjao dok jednog dana najsmjesniji lik sto je svirao s tobom u bendu me pita da mu prebacim taj cd.Aj nek neko voli i to.

Ako ne znas ko je sjeti se ko te je opalio kisobranom po oku :lol: :lol: :lol: .

_________________
Registruj se! je napisao:
Ali "pecat" se razvija godinama, osim ako nisi novi Mocart ili Tadic (grozan sam, ali sam morao).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Okt 2006, 20:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
Baš bih voljela vidjeti Therion, samo sumnjam da će biti šta organizovano malo ljudi to ovdje sluša... na Hammerfall idem. "Priča se" da dolazi Maiden, čula sam od više ljudi, nadam se da ima imalo istine u tome, da nisu samo svi ovako čuli od nekoga, pa se prepričava i svako dodaje svoju verziju... i na kraju dolazi Maiden :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Okt 2006, 20:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2005, 00:21
Postovi: 616
Lokacija: BL-BG
Pa, zasto ti treba organizovan prevoz? Ako studiras, povratna karta na index ti je jeftinija nego sto moze biti u organizovanom prevozu (35km), a sama neces ici sigurno (evo recimo, ja prvi sam na tom koncertu 8)).

Therion sam 3 puta propustio da vidim uzivo zbog lose karme, heh. Jednom sam cak stajao ispred njihovog tour busa, a oni odlaze jer nisu dobili pare, pa nece da sviraju... to je najblize sto sam im prisao, uz to da sam ih ipak cuo na tonskoj probi :D Stoga, BG koncert se niposto ne propusta. Iako se na Therion ne lozim vec neko vreme, bolji su mi raniji albumi...

Hammerfall isto, valjaju mi samo prva dva, ali ovaj novi obecava, pa mozda i odem ako bude neka zanimljiva predgrupa, sto je moguce.

Medjutim, ne propusta se Labyrinth u maju, Katatonia ako dodje u decembru, a od tih Mejdena mislim da nista nece biti u skorije vreme. Nema potrebe da se otvaraju ovakve teme i slusaju glasine, sigurno ce se znati pola godine pre koncerta kad to bude sigurno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Okt 2006, 02:21 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Dec 2005, 01:29
Postovi: 618
Lokacija: Burkittsville
Na hammerfall i therion sigurno idem! Za Therion sam 100% sigurna! To ne smem da propustim.

Iron dolaze 2007.

p.s. the omen

_________________
Born in grief, raised in hate,
Helpless to defy his fate,
Let him run, let him live,
But do not forget what we cannot forgive!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Okt 2006, 10:41 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2005, 16:44
Postovi: 870
Lokacija: banjaluka
Posto me ne zanima ni jedan bend iz naslova onda cu da odem malo u OT!
Ja idem na Deicide, Visceral Bleeding i Psycroptic u Januaru, Zagreb.
Onda na Cannibal Corpse u martu, Beograd, gledao sam ih jednom i sad cu ponovo, oni su mi ipak jedan od omiljenih bendova!
Sad u decembru ce doci i Vader, postoji sansa da sviramo sa njima u Osjeku tako da cu i njih gledati, a ako ne upadnemo na taj koncert onda cu ici da ih gledam, vjerovatno u BG!

_________________
http://www.myspace.com/monumentmetal
Monument-Modern Death Metal
http://www.myspace.com/bandtanker
Tanker-Southern Sludge Metal


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Okt 2006, 13:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2005, 18:20
Postovi: 2691
Lokacija: Banja Luka
e ljudi vi svi spominjete bendove " sa strane " a sta je Judas-om i Bodom-om ??? jel zna iko ista za njih......pogotovo za bodom....znam da su bili u ZG u januaru ove godine.........e sad jesul rekli da ce ponovo dolazti.......... i jos jedno pitanje....jel ima neko da je ikako bio na Wacken-u open air festivalu..... ??? ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Okt 2006, 10:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
All 2 Human je napisao:
Pa, zasto ti treba organizovan prevoz? Ako studiras, povratna karta na index ti je jeftinija nego sto moze biti u organizovanom prevozu (35km), a sama neces ici sigurno (evo recimo, ja prvi sam na tom koncertu 8)).


Ma nije zbog para više zbog društva, teško je danas naći istomišljenike :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Okt 2006, 11:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2005, 18:20
Postovi: 2691
Lokacija: Banja Luka
al preko koje agnecije ( ako je uopste preko agencije ) se ganja prevoz..... i jel oni sredjuju papire ili sam moram ici u Sarajevo da sredjujem vizu....al lako je dobiti slovensku.....jebes to............al kako i gdje taj prevoz da sredim........btw nisam student.......srednja skola sam.........


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Okt 2006, 11:43 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2005, 00:21
Postovi: 616
Lokacija: BL-BG
Jaoj kakva pitanja...

Umesto ovde sto pitas, idi u prvu turisticku agenciju u gradu. Oni ce ti onda reci da ti mogu prodati karte i aranzman do Slovenije, ali da sam moras srediti vizu. Onda odes u Sarajevo, logicno, u Slovenacku ambasadu, pre toga ih nazoves i raspitas se sta ti od papira treba. Ako mozes da ih izganjas, odes, izvadis vizu, i vratis se kuci. Sacekas koncert, i krenes. Karte mozda mognes rezervisati na sajtu, mozda i ne, sumnjam da ce biti rasprodate...

A iz pitanja mi se cini da bas nesto i nisi isao na koncerte van grada. Zbog toga ti savetujem Beograd za pocetak, idi na koncerte u gradove gde mozes ici, skupljaj iskustvo, pa neces postavljati ovakva pitanja, jer sa ovakvim predznanjem kakvo ti imas, ja ne bih ni u Prijedor krenuo (no hard feelings :D 8)).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Okt 2006, 18:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2005, 18:20
Postovi: 2691
Lokacija: Banja Luka
ma iso bi ja u BG ili ZG al nema ni jedan dobar bend ;) :) ;) mislim ima al ne uskoro a i kamp je bolji od standardnog koncerta.... realno .... gotivnije je
:D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2006, 20:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2006, 18:18
Postovi: 636
Lokacija: BL
aj ljudi,omg.Toliko postova i sve neki metal koncerti,sve sami metalci.Imali rockera na ovom forumu sem Temple of the king(provjerena :lol:)i mene???I zna li iko hoce li biti neki rock koncert uskoro?(Whitesnake-ako dolazi ponovo,Deep Purple,AC/DC...)

_________________
Registruj se! je napisao:
Ali "pecat" se razvija godinama, osim ako nisi novi Mocart ili Tadic (grozan sam, ali sam morao).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2006, 21:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2005, 18:20
Postovi: 2691
Lokacija: Banja Luka
BANE RETARDE RETARDIRANI NAPRAVI ONDA NOVU TEMU I PISI TAMO O ROCK-U......VIDIS DA SE OVDE PRICA O METALU I TO PRETEZNO 3 BENDA SAMO......CCC KAKVI LIKOVI SVE DOLAZE NA OVAJ FORUM.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2006, 21:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2005, 18:57
Postovi: 1192
Lokacija: iza sedam gora i mora,pa druga ulica desno
***S@NI*** je napisao:
CCC KAKVI LIKOVI SVE DOLAZE NA OVAJ FORUM.....

i ja rekoh!

_________________
...Tired eyes drift across the shore Looking for love and nothing more But as the sea rolls by No one's there to see me cry Except the sunrise The sunrise and you...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2006, 22:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2005, 18:20
Postovi: 2691
Lokacija: Banja Luka
ako imas nesto protiv obrati mi se licno :fist: :fist: :fist:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2006, 22:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2006, 21:08
Postovi: 2693
Ljudi nije ker, covjek feri kao ziv.

_________________
Đuro je divan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2006, 22:14 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2006, 18:18
Postovi: 636
Lokacija: BL
***S@NI*** je napisao:
BANE RETARDE RETARDIRANI NAPRAVI ONDA NOVU TEMU I PISI TAMO O ROCK-U......VIDIS DA SE OVDE PRICA O METALU I TO PRETEZNO 3 BENDA SAMO......CCC KAKVI LIKOVI SVE DOLAZE NA OVAJ FORUM.....


Prvo necu te nazivati pogrdnim nazivima,jer sam izvan toga.Nisam napravio novu temu zato sto ne otvaram temu za svaku sitnicu kao neki.Dalje kazes o ta tri benda a kroz citavu temu se vuku price o nekim drugim bendovima,a ne o tim,tako da moj post i te kako ima smisla.Trece sta ces ti na Wackenu,pa cak i da se pojavi neko od ta tri benda,sta bi preostalo vrijeme gledao grupe koje ne slusas,jer koliko vidim iz postova,ogranicen si samo na ta tri benda...I cetrvto smijesno je sto ovdije dolazis samo kada ti treba neka informacija i tako se pojavis s vremena na vrijeme...A sto je najgore imas hiljadu pitanja,a jos smesnije sto ljudi imaju previse strpljenja prema tebi.Fino ti je rekao All 2 human idi u agenciju i raspitaj se,a ne ovdije,te ima ju li ova 3 benda,te moze li se na Wacken,te kako,ako ti je toliko stalo do toga mozes sve naci na netu to je sigurno,cisto da znas,e sada ako ne znas engleski,iznajmi prevodioca pa polako... 8) :D

_________________
Registruj se! je napisao:
Ali "pecat" se razvija godinama, osim ako nisi novi Mocart ili Tadic (grozan sam, ali sam morao).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2006, 22:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2005, 18:57
Postovi: 1192
Lokacija: iza sedam gora i mora,pa druga ulica desno
eh,pa nemaju svi brz net
i CAK 1gb protoka kao ja :D 8)

_________________
...Tired eyes drift across the shore Looking for love and nothing more But as the sea rolls by No one's there to see me cry Except the sunrise The sunrise and you...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Okt 2006, 06:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Avg 2005, 01:01
Postovi: 1227
monument je napisao:
Posto me ne zanima ni jedan bend iz naslova onda cu da odem malo u OT!
Ja idem na Deicide, Visceral Bleeding i Psycroptic u Januaru, Zagreb.
Onda na Cannibal Corpse u martu, Beograd, gledao sam ih jednom i sad cu ponovo, oni su mi ipak jedan od omiljenih bendova!
Sad u decembru ce doci i Vader, postoji sansa da sviramo sa njima u Osjeku tako da cu i njih gledati, a ako ne upadnemo na taj koncert onda cu ici da ih gledam, vjerovatno u BG!


Ja cu ici na "tonija svarca", sad u petak 27.10.06.... pa onda na crakocation, bijecke dijecke....

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs