banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 10:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Da li Banjaluci treba ovakav festival ?
Da 57%  57%  [ 12 ]
Ne 43%  43%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 21
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Okt 2005, 10:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:08
Postovi: 1645
Uskoro bi trebao biti festival, da li neko ima ivise informacija o tome. Da li mozda postoji na webu prezentacija ?

_________________
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla (slobodni prevod)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Nov 2005, 17:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2005, 12:36
Postovi: 1625
Lokacija: chiapas
festival je bio lakrdija ...

_________________
'We must learn to live together as brothers or perish together as fools' - Martin Luther King, Jr

"Born to Lose, Out to Lunch" - Ian Fraiser Kilmister

Viva la Muerte!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Nov 2005, 17:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1963
Lokacija: Banjaluka/Wien
ni malo me ne iznenadjuje!

_________________
Pametni ljudi napravili da se gramofon okrece, a onaj di dzej... On njega zaustavlja!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Dec 2005, 01:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 12 Avg 2001, 01:00
Postovi: 4102
Lokacija: Izmedju istoka i zapada
a ti sjedi i organizuj bolji...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Dec 2005, 09:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Okt 2004, 11:08
Postovi: 164
Lokacija: selo moje ljepse od pariza
Banjaluka je uvijek imala dobre muzicare, prije rata narocito. I za to sam glasala ZA a ne protiv jer uvijek smo imali i IMAMO talentovanih muzicara a druga je prica organizacija festivala, izbor voditelja itd.
Slusala sam CD sa festivala i nekoliko pjesama mi se jako dopalo, Chamade, Goca Trzan, Viteski Ples, Houdek, Dragan Pejic i jos neki... Bilo je dobrih pjesama, dobrih tekstova, aranzmana i mislim da je to bio slucakj i sa ranijim festivalima i da se takva tradicija mora nastaviti!!!
U svakom slucaju podrzavam odrzavanje ove manifestacije.
Ali, iduci put neka se u ulozi voditelja nadje neko ko nije izgubio glas i neko ko ne pravi luduu od sebe na sceni a neka gdjica Radulj opet bude dominantna u odnosu na svoje muske kolege!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Dec 2005, 10:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2005, 12:36
Postovi: 1625
Lokacija: chiapas
VeLiKi je napisao:
a ti sjedi i organizuj bolji...


a zašto bih. zaboli me patka za festivalom. :lol:

neka se organizatori idući put još malo potrude. ja sam rekao, kao prosječan gledalac, da je to sve ličilo na lakrdiju. pjesme su bile poštene, festivalske, neke manje a neke više. nikola hadži nikolić izašao u majici Audioslave, ako sam dobro vidio u novinama, i za to ima od mene rispekt! nisam gledao cijeli festival. predug, brate.

nego, ona zajebancija sa glasanjem na kraju, te ona eks misica kao sekretar a ne zna ni da sastavi prostoproširenu, i famozni bekstejdž. voditelj promuko, i tako dalje ... lakrdija.

_________________
'We must learn to live together as brothers or perish together as fools' - Martin Luther King, Jr

"Born to Lose, Out to Lunch" - Ian Fraiser Kilmister

Viva la Muerte!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Dec 2005, 11:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Maj 2005, 21:02
Postovi: 1572
Hocu da RTRS-u dam sve NEGATIVNE pohvale... Ako je to moguce izvesti...? :D Jer su BIH predstavili u najgorem mogucem svjetlu... jedino sto su dobro uradili je to sto su postavili onu Diajanu za voditelja... A Opa... :oops: mislim da mu je ipak mjesto na radiju... gdje ga ne vide...jer onda nije pod veeelikim stresom, sto se vidi na njemu! :roll:

Sve u svemu, zakljucila sam da je ovo do sada najgori festival, i to je bas morao biti internacionalni, da se obrukamo... Iako nismo ni prije bili u bojem svjetlu, sada smo pali u jos veci minus... :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Dec 2005, 00:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 12 Avg 2001, 01:00
Postovi: 4102
Lokacija: Izmedju istoka i zapada
nit sam gledao nit me interesuje...to je sve tako nevazno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Dec 2005, 14:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:08
Postovi: 1645
Ja sam ovu temu otvorio , ali poslije nisam stavio ni jedan post. Evo kada je vec proslo dosta od tog famoznog festivala moram da kazem da sam i ja glasao da banjaluci treba festival, i idalje ostajem pri tom misljenju ali sve sto se desavalo tamo je zalosno.... a veoma sam dobro uopznat sa stvarima koje su se desaavale... prvo od cinjenice kako se u backstage-u placalo pice... preko katastrofalne scene, losih pjesama (cas izuzecima) ...

Moglo bi se o ovome danima, ali nemam neku preveliku zelju ... Samo da sumiram da je festival bio manje vise katastrofalan, osim toga sto se predstavilo par dobrih banjalucana kao sto je aurora,maja manojlovic, ort,
kao i vec poznati maja tatic,marija sestic,chamad i viteski ples . . . (ostale banjalucane koje nisam spomenuo nisu ni vrijedni pomena) . . .

Sve u svemu ... s.r.a.nj.e.

_________________
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla (slobodni prevod)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Dec 2005, 21:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1963
Lokacija: Banjaluka/Wien
VeLiKi je napisao:
a ti sjedi i organizuj bolji...


....da imam pare koje oni dobio,bez i malo skromnosti,moglo bi se!

_________________
Pametni ljudi napravili da se gramofon okrece, a onaj di dzej... On njega zaustavlja!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs