banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 20:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 289 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sledeća

Glasajte...
Glasanje se završava 19 Mar 2007, 01:01
Antidope 5%  5%  [ 2 ]
Balkan Express 15%  15%  [ 6 ]
Interfector 20%  20%  [ 8 ]
Jubbooko sa negrass 8%  8%  [ 3 ]
Karavan 5%  5%  [ 2 ]
Manessagra 10%  10%  [ 4 ]
Post Scriptum 3%  3%  [ 1 ]
Recall 8%  8%  [ 3 ]
Revolt 23%  23%  [ 9 ]
Tobbaco blues band 5%  5%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 40
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jun 2005, 14:31 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 02 Jun 2005, 15:02
Postovi: 5
ODIN je napisao:
ZASTO DA NE PLJUJEMO PO INTERFECTORU...KAD JE BEND GOLO GOVNO KOJE SVIRA 2 PJESME 3,4 GODINE NA SVIRKAMA...PA VIDJELO SE STA BI U HOLU SAD NA ZADNJOJ SVIRCI...ONI DOSLI NA RED LJUDI SE KRSTE I ODOSE...ZAR NISAM U PRAVU A TO STO ONI SERU DA IH VOLE U SRBIJI TO MOGU DA PRICAJU MALOJ DJECI...UVJERIO SAM SE KOLIKO IH LJUDI VOLE...NEMA STA LUDI SU ZA NJIMA...NEKA SE JOS SAMO OLI UBIJE A MOZE I LAKI ONDA BI BEND BIO MNOGO BOLJI I KADA BI VOKAL SKINUO NEKIH 20 Kg...TOLIKO OD MENE...SERU PO BLACK METAL MUZICI A KOLIKO SE SJECAM NA EMISIJI System of a down CELO(Vokal) KAZE SVIRAMO CISTI BLACK...A SAD SE VADE NA NEKI KAO PROGRESIV BLACK...

...C C C... JEBO IH Hellhammer...MA NEMA STA IPAK STE VI (tR0o Kv00lT)...POZDRAV ZA Zagrebackog PATRIOTU...PA BOLI TE KURAC DOK JE OVAMO BILO SRANJE...TI SI BIO NA KONCERTIMA PARADISE LOST-A,DREAM THEATER-A...


....sta covjek da ti kaze..osim....to je tvoje misljenje!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jun 2005, 18:38 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Apr 2005, 20:40
Postovi: 36
Informacija. REVOLT nece da nastupi na Kastelu u okviru Mjeseca muzike.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jun 2005, 18:40 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Apr 2005, 20:40
Postovi: 36
Ispravka.(zbog trenutne nepismenosti).
REVOLT nece nastupiti na Kastelu u okviru Mjeseca muzike.Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2005, 02:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Kako nece? Vi ste ludi, vama ne trebaju pare ili shta?! :wink:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2005, 15:05 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2005, 12:01
Postovi: 259
Lokacija: Banja Luka
REVOLT nece svirati........onda karta treba da bude 3 km za ove ostale beddove.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2005, 17:46 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 23 Maj 2005, 21:13
Postovi: 29
a zna li iko koji su to band-ovi koji ce svirati na Kastelui ( ili Dvorani Mejdan)??? ko zna kakvo ce vrijeme biti. Neko je nabrojao 5 band-ova , a bez Revolta, to je 4. Sto se cijene tice, razumljivo je to da su sve svirke u okviru "Mejseca muzike "( Makres da li se to tako zove? ) 10 KM, pa da jw i cijena te svirke isto tolika,ali niko ne uzima u obzir plateznu moc publike, koja slusa BL bendove,bla bla bla ....stoji to da treba platiti rad momaka koji sviraju, i da bi sa 5 KM ,doslo mnogo vise ljudi, pa je sve na istom.... bla bla-mnogo je,al mislim da to i nije neka briga organizatora- domaci su -moze im se ostati duzim??? salim se ali ... i zasto Revolt ne svira? Misim da se organizator desavanja mogao potruditi da privuce bendove koji jesu nosioci BL scene> Kad vec znaju nabiti cijenu zasto se nisu potrudili pa poradili na kvalitetu programa ( svaka cast svim bendovima),ali fali tu sto sta. I svira li JUbbooko????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jun 2005, 01:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2005, 16:00
Postovi: 942
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
suncanica je napisao:
a zna li iko koji su to band-ovi koji ce svirati na Kastelui ( ili Dvorani Mejdan)??? ko zna kakvo ce vrijeme biti. Neko je nabrojao 5 band-ova , a bez Revolta, to je 4. Sto se cijene tice, razumljivo je to da su sve svirke u okviru "Mejseca muzike "( Makres da li se to tako zove? ) 10 KM, pa da jw i cijena te svirke isto tolika,ali niko ne uzima u obzir plateznu moc publike, koja slusa BL bendove,bla bla bla ....stoji to da treba platiti rad momaka koji sviraju, i da bi sa 5 KM ,doslo mnogo vise ljudi, pa je sve na istom.... bla bla-mnogo je,al mislim da to i nije neka briga organizatora- domaci su -moze im se ostati duzim??? salim se ali ... i zasto Revolt ne svira? Misim da se organizator desavanja mogao potruditi da privuce bendove koji jesu nosioci BL scene> Kad vec znaju nabiti cijenu zasto se nisu potrudili pa poradili na kvalitetu programa ( svaka cast svim bendovima),ali fali tu sto sta. I svira li JUbbooko????


mislim da ni dzabuko ne svira, a umjesto njih bi trebao balkan express... hm

A sviraju manesagra, recall, oblik, antidope, balkan, betty blue i jos jedan ne mogu se sjetiti koji...

_________________
Brza likvidacija je jedino rjesenje...
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jun 2005, 02:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Revolt je bash izrevoltiran kad nece da svira... :lol:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jun 2005, 16:06 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2005, 16:00
Postovi: 942
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
Lisa_Simpson je napisao:
Revolt je bash izrevoltiran kad nece da svira... :lol:



Opet ti neke brkove stavljas u avataru [-(

_________________
Brza likvidacija je jedino rjesenje...
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jun 2005, 17:16 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Apr 2005, 20:40
Postovi: 36
Daj,Draco,"pocupaj" te brkove Lisi,ako si ..."musko"...Ne prijeti praznom puskom,kako rece jedan nas...eminentni...pjesnik...ili sta je vec bio... :drinking:
Evo objasnjenja.REVOLT,bez uvijanja,jos nije toliko spreman da opet u dva mjeseca svira u Banja Luci.Nova je postava a mi nismo bili bas zadovoljni svirkom na Trgu.Opet se "ponoviti' u ne bas sjajnom izdanju,a znamo da moze bolje,i ne bi bilo bas pametno.Zar ne? Ovo je iskreno,mi nista ne krijemo...Radimo na novom albumu koji nam je NAJBITNIJI U OVOM TRENUTKU> Bice svirki...ima dana za megdana.Joj,sto sam nesto "poetski nastrojen".Heh! :angel:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jun 2005, 18:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Ma, shta vi imate protiv mojih brkova? :roll: :D Chuj, da mi ih pochupaju, pa zar ne znash ti, makres, da sam ja opasna?! :lol: Meni je smijeshno shto necete da svirate zbog moguceg ispadanja... Pa, Rakiola Vera je ispadala na Danima jagoda, al boli ih briga, pare su dobili...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jun 2005, 13:55 
LAKI JE MALO NERVOZAN...

: RAW GORE: Rikaše Stotine Vukova

Izdavač: Demo CD
Godina izdavanja: 2004.
Stil muzike: raw (gore) black metal
Recenzirao: Nebojša Lakić
Track List:
1. Zov Peruna
2. Raspeće
3. Rikaše Stotine Vukova
4. Serbia
5. My Fight



Rikaše Stotine Vukova... Vukovi riču, koliko i golubovi laju! Da se pominjalo zavijanje, pa 'ajde, ali rika... Iz imena benda, naziva snimka, i ovog gore omota, možete da zaključite šta je ovde u pitanju. Trebalo bi biti sirovi black metal. Sirovo jeste, ali zbog (pre)jeftine produkcije, ne zbog toga što je tako trebalo da ispadne. Ne znam da li se to čuje jedna ili dve gitare, da li postoji bas gitara, da li su to uopšte žičani instrumenti što se čuju... o rifovima da ne pričam. Bubanj (koji bubanj?) neću spominjati, ni vokal... Ako je sve ovo rađeno da bi bilo TR00 NEKRO KVLT zajebancija, onda se uspelo u planu. Stoga se nadam da ko god da je ovo snimio (pomenuta su četiri pseudonima, tri vokala, klavijature i gitara), u vidu je imao zajebanciju. Da nisam čuo Point Zero, ovo bi verovatno bilo nešto nagore što sam ikad imao priliku da recenziram. Momci, definitivno ste trebali još da ostanete u garaži (ili u kakvoj šumi, gde god da držite probe), uvežbate se, i snimite album bar na Pentiumu 1, a ne na ZX Spectrum-u. Ovaj snimak dobija jednu nagradu ipak - NAJ TR00 album na srpskim prostorima! Raw Gore... Da li je to Raw(na) Gore(a) u pitanju??? Jedna dobra poruka stoji na disku, ako ništa - Slava to all those who support Serbian Underground (iako na disku piše undergORUND)!


LAKI JE STVARNO ZAJEBAN RECENZboy...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jun 2005, 20:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2005, 12:36
Postovi: 1625
Lokacija: chiapas
Jeli, Krema, a gdje ti je nepismenost u gornjoj poruci? :-?

BTW, ja sam vas gled`o i previse puta, sto se mene tice, ni ne morate da svirate :lol:

Salim se, naraFno ...

:angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jun 2005, 08:47 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 02 Jun 2005, 15:02
Postovi: 5
ODIN je napisao:
LAKI JE MALO NERVOZAN...

: RAW GORE: Rikaše Stotine Vukova

Izdavač: Demo CD
Godina izdavanja: 2004.
Stil muzike: raw (gore) black metal
Recenzirao: Nebojša Lakić
Track List:
1. Zov Peruna
2. Raspeće
3. Rikaše Stotine Vukova
4. Serbia
5. My Fight



Rikaše Stotine Vukova... Vukovi riču, koliko i golubovi laju! Da se pominjalo zavijanje, pa 'ajde, ali rika... Iz imena benda, naziva snimka, i ovog gore omota, možete da zaključite šta je ovde u pitanju. Trebalo bi biti sirovi black metal. Sirovo jeste, ali zbog (pre)jeftine produkcije, ne zbog toga što je tako trebalo da ispadne. Ne znam da li se to čuje jedna ili dve gitare, da li postoji bas gitara, da li su to uopšte žičani instrumenti što se čuju... o rifovima da ne pričam. Bubanj (koji bubanj?) neću spominjati, ni vokal... Ako je sve ovo rađeno da bi bilo TR00 NEKRO KVLT zajebancija, onda se uspelo u planu. Stoga se nadam da ko god da je ovo snimio (pomenuta su četiri pseudonima, tri vokala, klavijature i gitara), u vidu je imao zajebanciju. Da nisam čuo Point Zero, ovo bi verovatno bilo nešto nagore što sam ikad imao priliku da recenziram. Momci, definitivno ste trebali još da ostanete u garaži (ili u kakvoj šumi, gde god da držite probe), uvežbate se, i snimite album bar na Pentiumu 1, a ne na ZX Spectrum-u. Ovaj snimak dobija jednu nagradu ipak - NAJ TR00 album na srpskim prostorima! Raw Gore... Da li je to Raw(na) Gore(a) u pitanju??? Jedna dobra poruka stoji na disku, ako ništa - Slava to all those who support Serbian Underground (iako na disku piše undergORUND)!


LAKI JE STVARNO ZAJEBAN RECENZboy...


...da li si ti poslusao taj disk???....kad poslusas shvatices o cemu on prica!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jun 2005, 14:57 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Apr 2005, 20:40
Postovi: 36
Radi se o uzajamnoj prezasicenosti :lol: pa zato ne sviramo(necemo da sviramo).Jel to u vezi "nepismenosti"?Ha,ha.Ne,ozbiljno,postoje ozbiljni razlozi zasto ne nastupamo na Kastelu.A pitanje je hoce li uopste biti koncerta.Mozda za BL bendove nece dvorana Obilicevo biti alternativa.How bizare!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jun 2005, 17:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2003, 16:53
Postovi: 601
Lokacija: balkanski podkontinent
Dvorana "Oboli Čovo"... Kako je Đurajić danas primijetio - u pitanju je "groblje zvuka"...

_________________
Tit twister on the loose! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jun 2005, 19:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2005, 12:36
Postovi: 1625
Lokacija: chiapas
E vala baš u toj nesrećnoj dvorani Mejdan, Obilićevo, kako god, nikad zvuk ne valja. Jel to do same dvorane ili... ?

Uzgred, neko gore pomenu da je Revolt gledao u Ksetu, i kao time se podičio. Ja sam vas, njih, kako god, gledao u Mejdanu, ali u kino-sali, gdje sad RTRS nešto snima, ili je snimao. To je valjda bio prvi nastup, jeli Krema? Tamo negdje 1994-1995, koje li?

Na nekoj policijskoj proslavi? :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jun 2005, 22:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2005, 09:34
Postovi: 731
Adrenalin je napisao:
Dvorana "Oboli Čovo"... Kako je Đurajić danas primijetio - u pitanju je "groblje zvuka"...


ma tamo nikad nije valjo ton..ja se sjecam kad je yu grupa svirala ,a krsa majko mila,iako su odlicno svirali...a Opa i Bigbang..uuuu kakvo je to bilo zamahivanje glavom..i to kolikom glavom..

sve u svemu tamo je los ton ,ni prdez se ne cuje kako treba..

_________________
ovo je kratak tekst koji mozete da dodate vasim porukama.ogranicenje duzine je na 255 kara


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jun 2005, 23:14 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Apr 2005, 20:40
Postovi: 36
Da,nas prvi nastup je bio u KINO SALI VRBAS,1996.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2005, 10:46 
C C C PA PISAM SE NA SPISAK GDJE JE TU (FADE OUT)...


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 289 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs