banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 02:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 289 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sledeća

Glasajte...
Glasanje se završava 19 Mar 2007, 01:01
Antidope 5%  5%  [ 2 ]
Balkan Express 15%  15%  [ 6 ]
Interfector 20%  20%  [ 8 ]
Jubbooko sa negrass 8%  8%  [ 3 ]
Karavan 5%  5%  [ 2 ]
Manessagra 10%  10%  [ 4 ]
Post Scriptum 3%  3%  [ 1 ]
Recall 8%  8%  [ 3 ]
Revolt 23%  23%  [ 9 ]
Tobbaco blues band 5%  5%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 40
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2005, 21:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Avg 2003, 10:10
Postovi: 1408
Lokacija: BL Republika Srpska
Recall THEBEST 8) 8)

_________________
mi smo ta ekipa..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jun 2005, 14:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2003, 15:42
Postovi: 3076
Lokacija: Banja Luka
I ja mislim da je RECALL dokazao de je jedan VRLO ZAJEBAN BEND! Exstra fora sa Manessagra duvacima! SVJETSKI!

_________________
http://www.myspace.com/bandtanker


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jun 2005, 02:48 
AntiDope je napisao:
I ja mislim da je RECALL dokazao de je jedan VRLO ZAJEBAN BEND! Exstra fora sa Manessagra duvacima! SVJETSKI!


Hm, nije to bio los fazon, ali vama iz ANTIDOPa je bio los fazon sto ste sad na ogromnom betonskom stejdzu opet bili drvenih nogu. Dobro, za geto ste se pravdali da vam se pomjera mali drveni stejdz - sta vam je sad falilo na kastelu za scenski nastup? Jeste da je bilo manje publike od ocekivanog, ali je sigurno bilo vise nego u getu.
Nikad od banjaluckih bendova nista ako nemaju kompletan nastup, ali dzaba vama to govoriti...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jun 2005, 08:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2005, 09:34
Postovi: 731
drugo je kad nastupas pred 50 ljudi od kojih znas 49,jebe ti se za nastupom,daj da se odradi pa ajmo kuci spavati....

_________________
ovo je kratak tekst koji mozete da dodate vasim porukama.ogranicenje duzine je na 255 kara


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jun 2005, 12:37 
zipp je napisao:
drugo je kad nastupas pred 50 ljudi od kojih znas 49,jebe ti se za nastupom,daj da se odradi pa ajmo kuci spavati....

E tu grijesis... Gledao sam nekoliko nastupa bendova tipa Deftones koji su svoju 'karijeru' zapoceli kao i svi bendovi ovdje - oni su nastupali pred svojom rajom, na lokalnim zurkama i malim desavanjima.
Ali da vidis nastupa, skakanja i zajebancije pred svega 50-100 ljudi (sve njihova raja, prijatelji i cure) na najobicnijoj kucnoj zurci... U stvari cak su i dobre te male lokalne svirke, jer bez puno treme mozes vjezbati nastup pred poznatim ljudima, pa kasnije dobiti bolju povratnu informaciju
da sljedeci put bude jos bolje...

Nije bitno pred koliko ljudi nastupas ili gdje, bitno je da ti uvijek ulazes isti napor i da na slican nacin pokusavas prenijeti ono sto tvoja muzika govori.
Nastup Ede Majke u BL zadnji put pred 50ak ljudi npr. je bio isti kao i onaj prvi. Covjek je dosao da odradi koncert najbolje sto zna, kao sto zna da je tih 50 ljudi doslo to da slusa, te nisu slucajno tu.
A inace ako je neko jednom davno gledao nastup GNR u japanu/kini (ne sjecam se vise gdje) - uglavnom ovi se razbise na stejdzu, Eksl Rouz trci non stop po bini, isti nastup kao i bilo gdje, a ovi japanci SJEDE na stolicama na stadionu, niko ni da mrdne. Al' boli njih qrac, oni imaju tacno sve isplanirano, zajebavaju se i znaju da bi bilo ludilo da je ispred njih neka evropska raja - To je poenta, imas jednak nastup za sve bilo 50 ili 50.000 ljudi, nebitno da li sviras u svom gradu ili na drugom kontinentu.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jun 2005, 12:45 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2005, 16:00
Postovi: 942
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
xPAINx je napisao:
zipp je napisao:
drugo je kad nastupas pred 50 ljudi od kojih znas 49,jebe ti se za nastupom,daj da se odradi pa ajmo kuci spavati....

E tu grijesis... Gledao sam nekoliko nastupa bendova tipa Deftones koji su svoju 'karijeru' zapoceli kao i svi bendovi ovdje - oni su nastupali pred svojom rajom, na lokalnim zurkama i malim desavanjima.
Ali da vidis nastupa, skakanja i zajebancije pred svega 50-100 ljudi (sve njihova raja, prijatelji i cure) na najobicnijoj kucnoj zurci... U stvari cak su i dobre te male lokalne svirke, jer bez puno treme mozes vjezbati nastup pred poznatim ljudima, pa kasnije dobiti bolju povratnu informaciju
da sljedeci put bude jos bolje...

Nije bitno pred koliko ljudi nastupas ili gdje, bitno je da ti uvijek ulazes isti napor i da na slican nacin pokusavas prenijeti ono sto tvoja muzika govori.
Nastup Ede Majke u BL zadnji put pred 50ak ljudi npr. je bio isti kao i onaj prvi. Covjek je dosao da odradi koncert najbolje sto zna, kao sto zna da je tih 50 ljudi doslo to da slusa, te nisu slucajno tu.
A inace ako je neko jednom davno gledao nastup GNR u japanu/kini (ne sjecam se vise gdje) - uglavnom ovi se razbise na stejdzu, Eksl Rouz trci non stop po bini, isti nastup kao i bilo gdje, a ovi japanci SJEDE na stolicama na stadionu, niko ni da mrdne. Al' boli njih qrac, oni imaju tacno sve isplanirano, zajebavaju se i znaju da bi bilo ludilo da je ispred njih neka evropska raja - To je poenta, imas jednak nastup za sve bilo 50 ili 50.000 ljudi, nebitno da li sviras u svom gradu ili na drugom kontinentu.


Slazem se - koga ne interesuje njegov scenski nastup trebao bi ozbiljno da razmisli zasto se bavi muzikom. Ne upirem prstom ni u koga, ali mnogi bendovi misle da je dovoljno to sto dobro odsviraju svirku, a to je tek 30% nastupa.

_________________
Brza likvidacija je jedino rjesenje...
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jun 2005, 01:05 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2003, 16:53
Postovi: 601
Lokacija: balkanski podkontinent
Draco_Malfoy je napisao:
Slazem se - koga ne interesuje njegov scenski nastup trebao bi ozbiljno da razmisli zasto se bavi muzikom. Ne upirem prstom ni u koga, ali mnogi bendovi misle da je dovoljno to sto dobro odsviraju svirku, a to je tek 30% nastupa


Aaaaa, ovo se nisam očekiva' od tebe, časti mi! :drinking:

Al' da spojim sa ovim...

xPAINx je napisao:
Hm, nije to bio los fazon, ali vama iz ANTIDOPa je bio los fazon sto ste sad na ogromnom betonskom stejdzu opet bili drvenih nogu. Dobro, za geto ste se pravdali da vam se pomjera mali drveni stejdz - sta vam je sad falilo na kastelu za scenski nastup? Jeste da je bilo manje publike od ocekivanog, ali je sigurno bilo vise nego u getu.
Nikad od banjaluckih bendova nista ako nemaju kompletan nastup, ali dzaba vama to govoriti...


...sa ovim...

zipp je napisao:
drugo je kad nastupas pred 50 ljudi od kojih znas 49,jebe ti se za nastupom,daj da se odradi pa ajmo kuci spavati....


...i sa ovim komentarom...

xPAINx je napisao:
E tu grijesis... Gledao sam nekoliko nastupa bendova tipa Deftones koji su svoju 'karijeru' zapoceli kao i svi bendovi ovdje - oni su nastupali pred svojom rajom, na lokalnim zurkama i malim desavanjima.
Ali da vidis nastupa, skakanja i zajebancije pred svega 50-100 ljudi (sve njihova raja, prijatelji i cure) na najobicnijoj kucnoj zurci... U stvari cak su i dobre te male lokalne svirke, jer bez puno treme mozes vjezbati nastup pred poznatim ljudima, pa kasnije dobiti bolju povratnu informaciju
da sljedeci put bude jos bolje...

Nije bitno pred koliko ljudi nastupas ili gdje, bitno je da ti uvijek ulazes isti napor i da na slican nacin pokusavas prenijeti ono sto tvoja muzika govori.
Nastup Ede Majke u BL zadnji put pred 50ak ljudi npr. je bio isti kao i onaj prvi. Covjek je dosao da odradi koncert najbolje sto zna, kao sto zna da je tih 50 ljudi doslo to da slusa, te nisu slucajno tu.
A inace ako je neko jednom davno gledao nastup GNR u japanu/kini (ne sjecam se vise gdje) - uglavnom ovi se razbise na stejdzu, Eksl Rouz trci non stop po bini, isti nastup kao i bilo gdje, a ovi japanci SJEDE na stolicama na stadionu, niko ni da mrdne. Al' boli njih qrac, oni imaju tacno sve isplanirano, zajebavaju se i znaju da bi bilo ludilo da je ispred njih neka evropska raja - To je poenta, imas jednak nastup za sve bilo 50 ili 50.000 ljudi, nebitno da li sviras u svom gradu ili na drugom kontinentu.


...pa da odgovorim 'nako đuturativno...

Oket, Draco, ne slažem se sa tvojim kontanjem da je sviranje same muzike svega 30% odrađenog posla... i ova priča o postotcima (a ko fol pričamo o muzici) je besmislena...
Muzikom se baviš, valjda, zbog same muzike & pronalaženja muzike u sebi (a ne sebe u muzici)... ili je, pak :toothy10: , nešto drugo na stvari?

xPAINx & zipp, nadovezujem se na ovo gore... pošto pričamo o ovom zadnjem koncertu na Kastelu... drago mi je da baš o njemu pričamo jer odavno nismo imali ovako dobar koncert... dobar u smislu da je na stejdžu, barem, bila dobra zajebancija sve vrijeme, odstupali smo od onoga što smo vježbali na probama, čak su neki članovi benda namjerno pravili greške da ustanove kakvi su ovi ostali kad je frka (neću govoriti koji su to članovi, i, naravno, nismo se baš uspjeli izvući svaki put :drinking: ) Dakle, AntiDope SIGURNO ne radi tezgu, nego svaki put kao i do sada u svaku svirku ulazi kompletnim srcem (fuj, patetika! :drinking: ), pa bila to svirka na Kastelu prošle godine pred par hiljada ljudi ili pred samo par ljudi u Getu pretprošle godine...

Hiljadu puta ponavljana priča o odrvenjenosti stojećih članova benda (naravno, tu je Boki, vokal, DEFINITIVNO, izuzetak!) bi trebala sada da se završi... nadam se...

Ustajalost dolazi od... a nadovezujući se opet na ovo gore... dakle, od želje da se koncert odsvira kvalitetno... mišljenja smo da je, opet kažem, muzika GLAVNI razlog zbog čega smo tu, a scenski nastup je, nek bude, i daleko ispod ovih 30% prethodno dodijeljenih muzici...

Aj sad, ja bih tako volio da sve pršti oko mene, da vilenim na stejdžu, da zavrtim bas oko sebe u trajanju jedne osminke i da 'nako ležerno nastavim svirati gdje sam stao... a da sve to, naravno, zvuči perfektno... pa čak i da onaj debeli odskoči jedno dva metra uvis i da se prizemlji bez ikakvih problema (mada, u stvarnosti, odskočio bi mu samo holesterol & trigliceridi...)... ali, na žalost, tako stvari ne stoje danas... ne govorim da se to neće promijeniti u budućnosti (na stranu priča o debelom, možemo mi to :toothy10: ), samo za sada imperativ je na, jel'te, MUZICI...

Kako bilo, ovaj put ću ja (za razliku od debelog) da najavim AntiDopeov prvi LP (ili bar neki maxi SP) u neko skorije vrijeme, nekih nepar mjeseci... prvenac će se, onako anafišli, izgleda džabalezno dijeliti & kapom & šakom, a sve zbog malverzacija & načina dolaženja do šoldi za album... kako bilo, ne vjerujte mi previše, o svemu će svakako biti na AntiDope stranici...

Vozdraxaich!

_________________
Tit twister on the loose! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jun 2005, 06:23 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2005, 12:01
Postovi: 259
Lokacija: Banja Luka
Nevjerovatno.
Vas scenski nastup je ispod nule,kao da svira hevi bend a ne crossover bend.
ccc


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jun 2005, 09:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2005, 09:34
Postovi: 731
Axl Rose trci ili je trcao po bini koja ima 100 m i sa bezicnim mikrofonom.I on je cika Ahl.Na ovim banjaluckim svirkama stage bude 2x3 m(na qadrat)i hrpa kablova,pa ti trci majstore...
Uostalom ako je nastup spao na to da ko vise skace ,trci i jebe svoju mater tamo na bini onda se ja popisam ....
U BL svi se trpaju u neke stilove,te ovaj metalac,onaj panker, ..itd, i svi samo puno seru...evo sad sam ljut i sad vas pitam ko je od vas poznat..ko je od vas "star"..ako neko misli da ima nesto da ponudi nek stavi recimo ovdje na forum stvar,spot,bilo sta ...na podforumu fotografija dizajn ljudi sutaju neke fotke,komentarisu ,mnogo je bolja atmosfera nego ovdje, ovdje samo neka svadja,(bez ikakvih argumenata) prije mi lici na podforum politika..

_________________
ovo je kratak tekst koji mozete da dodate vasim porukama.ogranicenje duzine je na 255 kara


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jun 2005, 12:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2005, 16:00
Postovi: 942
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
Adrenalin je napisao:
Oket, Draco, ne slažem se sa tvojim kontanjem da je sviranje same muzike svega 30% odrađenog posla... i ova priča o postotcima (a ko fol pričamo o muzici) je besmislena...
Muzikom se baviš, valjda, zbog same muzike & pronalaženja muzike u sebi (a ne sebe u muzici)... ili je, pak :toothy10: , nešto drugo na stvari?



Hm, onda se razilazimo u misljenjima po pitanju alternativne muzike. (Pod alternativnim podrazumijevam ono sto odstupa od mainstream i prekomercijalnosti).
Uzmimo da tekstovi bendova poput antidope/recall/revolt/ imaju generalno istu putanju, i da je to smijer kojim se trudimo istaci socijalne probleme, nase nezadovoljstvo drustvom itd...
Mislim svaki od ovih bendova ima svoj neki stih (kao sto je razlika izmedju npr. Sepulture/Biohazarda i slicnih velika, a opet na neki nacin su dosta bliski jer su im teme koje obradjuju slicne).
E sad, znaci u tom smislu ti se muzikom ne bavis samo zbog muzike ni zbog sebe, nego ti je primarni cilj da u prvi plan izbacis ono sto hoces reci tekstovima. Zbog toga je meni scenski nastup neizostavno bitan. A za procente, pa dobro ne mora biti svakom biti jednak taj odnos, ali bar po meni treba postojati izbalansiranost benda u Textu/Muzici/Nastupu. Ako imas dobre tekstove, a ovo dvoje ti je sranje onda ...

Grupa je tu da nesto kaze ljudima, a ne samo da tehnicki dobro odsvira - jos jednom ponavljam - mozda se razlikuju nasa poimanja muzike, ali ako Revolt npr. salje poruku publici "Cica, jezik glavu odsijeca, zato pazi sta pricas" onda ja definitivno moram na tom dijelu moram dici "tenzije" i pokazati koliko se ja slazem sa tom porukom - A kako? Posto ne pjevam moram na neki drugi nacin biti primjecen, a isto tako i ostali clanovi benda. Na sta bi licilo da sjedim za bubnjem ko neki narodnjak i odradjujem svirku sa cigarom u ustima :oops:

_________________
Brza likvidacija je jedino rjesenje...
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jun 2005, 13:48 
zipp je napisao:
Axl Rose trci ili je trcao po bini koja ima 100 m i sa bezicnim mikrofonom.I on je cika Ahl.Na ovim banjaluckim svirkama stage bude 2x3 m(na qadrat)i hrpa kablova,pa ti trci majstore...
Uostalom ako je nastup spao na to da ko vise skace ,trci i jebe svoju mater tamo na bini onda se ja popisam ....
U BL svi se trpaju u neke stilove,te ovaj metalac,onaj panker, ..itd, i svi samo puno seru...evo sad sam ljut i sad vas pitam ko je od vas poznat..ko je od vas "star"..ako neko misli da ima nesto da ponudi nek stavi recimo ovdje na forum stvar,spot,bilo sta ...na podforumu fotografija dizajn ljudi sutaju neke fotke,komentarisu ,mnogo je bolja atmosfera nego ovdje, ovdje samo neka svadja,(bez ikakvih argumenata) prije mi lici na podforum politika..

Ti bas ne citas druge postove do kraja?
Sta fali bini na Kastelu? Mislim da bi i sam pomenuti Axel mogao biti zadovoljan prostorom za trcanje.
Uostalom, samo o tome se i prica, niko ne kritikuje bendove sto ne skacu na drugim, minijaturnim binama.

Inace, Draco, sjajan post. Dodao bih sljedece: ako je neko pjevac balada imace odgovarajuci na stup za iste,
takodje karakteristican nastup ce imati i bilo koji drugi izvodjac koji se trudi da napravi atmosferu prikladnu za svoj stil muzike (nebitno da li je to panker, metalac, reper, pa cak i narodnjak) Istinski muzicar uvijek ima isplaniran nastup u svom stilu - i to bas nastup, ne NENASTUP.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jun 2005, 01:45 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2005, 16:00
Postovi: 942
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
Boro je napisao:
Ne slažem se... sa nekima od vas.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ali je do jaja.

Ajoj ti si bas tako mjerodavan i postovan da je tvoje misljenje zaista bitno :naka:

_________________
Brza likvidacija je jedino rjesenje...
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jun 2005, 01:49 
DJOXI ima najbolji bend...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jun 2005, 11:32 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2005, 16:00
Postovi: 942
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
Boro je napisao:
Draco_Malfoy je napisao:
Boro je napisao:
Ne slažem se... sa nekima od vas.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ali je do jaja.

Ajoj ti si bas tako mjerodavan i postovan da je tvoje misljenje zaista bitno :naka:


:lol: :lol: :lol: :lol:
Šta ti se digo odma'...

Samo nastavite.


Ma mi muzicari smo bas potentni covjece, zar nisi to skontao?... Dovoljno i da sms primimo i spremni smo za akciju. :2gunfire:

_________________
Brza likvidacija je jedino rjesenje...
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jun 2005, 18:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Ajd, Boro, matere ti....... Svirash li ti neshto? Ako svirash, to se moze nazvati samo sviruckanjem, jer da imash neki bend, chulo bi se za tebe.... I da, chula sam da volish da shaljesh sms-ove..... Poshalji i meni jedan, bash da vidim na shta se to Draci dize.... Ma joj, tvoji postovi me naprosto navode na bludna razmishljanja.... Josh kad bi mi poslao neku "pra'o zajebantsku poruku" ne znam shta bih.... Ako mislish da si mjerodavan za raspravljenje o muzici, per favore se nadji s Dracom lichno i reci shta mislish u facu.... Ovako, sms ne shalji, nemoj se provaljivati.... Smijeshno je shto uopshte razmishljash o ljudima s foruma........ :roll: :roll: :roll: Ali, ako smatrash da si ti toliko mjerodavan, kako reche Draco, ajde nadjite se, prichajte o nashoj extra banjaluchkoj sceni, ne zna se ko je bolji, naprosto.... Prvo, Antidope je krsh, treba im puno svega da bi ih ljudi mogli slushati i da bi njihove svirke bile extra.... Revolt... NIsam pretjerano odushevljena, mada je i to nafur da je najbolji BL bend.... Manessagra se izvlachi na trubu i Savicev dobar glas.... Nemaju ni oni extra nastup, ali su, po meni najbolji i raja najvishe skache uz njihove pjesme.... Mada, to nisu njihove pjesme, al ajd.... Eto, sad ni ja nisam mjerodavna, al izjasnicu se.... Al, ti Boro, opet ti kazem, idi, malo sviruckaj, pa se onda javi.... Kad se negdje bude chulo za tebe, onda piskaraj svoje gluposti......... :thefinger:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jun 2005, 19:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2003, 11:26
Postovi: 2270
Lokacija: Vecito mrgudan!
Neeeee opet... joj joj... a taman je ova tema zacutala i pocela lagano da pada u zaborav... :microwave:

_________________
"Gvozdje se beve dok je svatko, a kad nije svatko onda... kuvac..." - Kovenko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jun 2005, 21:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5073
Lokacija: Banja Luka
...a ja ozbiljno opet poceo razmisljati o katancu...nazire li se kakvo drugo rjeshenje, pitam se sada ja...a i vi...svi mi zajedno...sta da cinimo? ajmo, ideje na svjetlo ili da to rjesavamo po kratkom postupku...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 289 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs