banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 17:14

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Nov 2006, 01:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2005, 15:55
Postovi: 923
pamella_morrison je napisao:
zasto je iko pricao o getu kad lijepo pise -mr.x- ??? a tamo je radno vrijeme do 11 koliko mi je poznato...

i sta ispade na kraju - jel se placa upad il ne?


tema je imala naslov svirka u getu , ulaz se ne placa ,


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Nov 2006, 12:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2003, 15:42
Postovi: 3076
Lokacija: Banja Luka
Ja cu dati sve od sebe da dodjem...jebi ga imam puno obaveza bas ovih dana.
Mozda uspijem satic-dva skontat za dogadjaj. Jedino sto mi ne ide u prilog je moja trenutna odluka da ne pusim i ne pijem. Nista se jos ne zna.
A moram ici da vidim kako ce momci razbiti predrasudu da punkeri ne znaju svirati. :) pa cak i ako cijena bude jutarnje kasljanje i bolovi u plucima.

_________________
http://www.myspace.com/bandtanker


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Nov 2006, 14:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 12 Avg 2001, 01:00
Postovi: 4102
Lokacija: Izmedju istoka i zapada
AntiDope je napisao:
ne pusim i ne pijem


a cetvrtak? A CETVRTAK!?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Nov 2006, 16:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2003, 15:42
Postovi: 3076
Lokacija: Banja Luka
VeLiKi je napisao:
AntiDope je napisao:
ne pusim i ne pijem


a cetvrtak? A CETVRTAK!?

Citiraj:
moja trenutna odluka da ne pusim i ne pijem

To ja povremeno malo da se procistim, puno kozjeg mlijeka i sexa da refreshiram. Jebi ga u godinama sam pa se mora.

_________________
http://www.myspace.com/bandtanker


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Nov 2006, 00:35 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2005, 15:55
Postovi: 923
I je li bio ko i kako vam bilo ? meni UE nije lose iako su im bolje starije pjesme :D :D jebiga ne mog biti objektivan , nema sta skoro sva pank iz sredine-kraja 90ih 8) dobra atmosfera jebiga nije lose i prvi put da UE imala dobar nastup u BL dobrim dijelom zbog publike he , he , nema sta pravi hitovi - mlade na liste pa da od njih napravite iste , realnost ,strajk 8) , ponosna manjina jos kad se gucne 5/6 gorkih listova :) nema sta bivsi bend kao bivse ljubavi , toplo kad se napijes , a kad se otreznis shvatis da ipak tu nesto nedostaje

drugi bend Pankart nisu mi ostavili bog zna kakav utisak otprilike sviraju neki new wave/pank rock i vala svirkom pa i tonom kao da se nisu makli iz 81 pravi paket arazman , nije pomogla ni mini kresta basiste , (uf kreste , siljci dredovi smrc :cry: :cry: :cry: )pa jebat ga ljudi budite malo kreativni da ne zvucite kao 90% bendova koje slusate , sa tekstvima jebo ono jebo ovo , mislim to s ve mozes reci na ljepsi nacin i ljudi ce ozbiljnije shvatiti kad nesto zelis reci , mada mi se cini da oni i nemaju bog zna sta reci jos kad rekose da sviraju 9 godina i za tih 9 godina nemaju nista kreativno jebat ga , pozitivno je samo to sto su svoj cd djelili dzabe , stvarno sam danas osjetio razliku izmedju Hard core i panka jer ipak ispade : "stari pank je zajebancija , hard core ima princip ima .." zao mi je so nisam sa Zivot pise drame izasli svirati jer smo imali ponudu ali jebat ga neki drugi put 8) ,


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Nov 2006, 00:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
Mali cinicni osvrt
UE: Standardno dobra svirka, samo za moj ukus premalo zestine.
Punkart: hebiga, odslusao sam danas onaj album, raspad zivi, ali znam da uzivo zvuce bolje. Izdrzao sam svega 7-8 pjesama veceras, jer... brate, bubnjar je za tih par/nepar pjesama promjenio 2 ritma, od toga u nekoliko pjesama je stalno isti ritam bio. Vokal/gitara je ajde de, za punk standardne svirao ok, ali kakve su ono grimase i nebulozni pokreti (grublji izraz: PRESERAVANJE), podsjeca me upravo na stvari zbog kojih sam presao na hc i ostavio se raspad punk-a.
I pusacima zelim da sto prije pocrkaju od raka pluca, da se ja vise ne gusim u njihovom dimu! (da da, ako oni mogu biti fasisti, mogu i ja!)

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Nov 2006, 16:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
stvarno svirka nista posebno - stigla sam na kraj ue, al ovi iz tuzle su mi bili malo previse -politicki- mislim kakva su to nafuravanja ---- "mi iz tuzle nikad nismo gotivili sarajevo" sad se banjalucani trebaju naci u toj izjavi i zgotiviti se sa tuzlom???? - ne kontam poentu....

a ovo za bubanj je bas tacno :) :) :) al opet - SVE JE TO PUNK! -

i bolje ikakvo takvo dogadjanje nego nikakvo!
- a djeluje pozitivno i na mr x - jel oni to mjenjaju fazon? :lol: :lol: :lol:

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Nov 2006, 17:43 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2005, 15:55
Postovi: 923
ma nema govora o pankartu kao politckom pank bendu , jer to da jesu ne bi imali tu glupu dozu lokal patriotizma koji krajnje primitivan i izrazen kod 80 % nazovi pank bendova iz BiH , sto se tice nekog politickog stava bojim se da pankart nema stav o nicem nego samo pank = pivo + rakija
,sto se tice UE bilo je ljepo pjevati 8) i sjecati se "starih ' dana :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Nov 2006, 17:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2005, 18:30
Postovi: 623
A jesu li Punkart svirali "Izvini, Tuzlo, ali stvarno smrdis"? To je ipak veliki hit, a sam naslov je za medalju (nemam nista protiv Tuzle, ovaj naslov se moze upotrijebiti za bilo koji grad).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Nov 2006, 17:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2005, 15:55
Postovi: 923
je simpatican naziv pjesme , tesko je bilo bilo sta razaznati, cak i za "pankerske "usi , mada bio sam samo na prvih 8 stvari sa monstrumom , pa smo pobjegli glavom bez obzira , nego da slucjno nems mp3 ili divx ludila iz tuzle ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Nov 2006, 18:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2005, 18:30
Postovi: 623
Nemam. Pokusao sam nabaviti Ludilo preko Dinka Ratajca koji vodi webzine Posljednji Mohikanac, ali taj lik je toliki papak, da se sa njim ne moze nista dogovoriti. Vidim da ste brojali pjesme prije bjekstva.:) Je li bio i koji nazi skin?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Nov 2006, 18:41 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2005, 15:55
Postovi: 923
nije bilo naci skinsa pa ni provokacija ,Panakart su bili smor pa smo otisli ,


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Nov 2006, 02:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Okt 2003, 23:13
Postovi: 181
Lokacija: Banjaluka
Dobro vece, mi smo Lud'lo iz Tuzle :iconbiggrin:

HR je napisao:
A jesu li Punkart svirali "Izvini, Tuzlo, ali stvarno smrdis"?


Nisam ranije slusao Punkart, ali s obzirom da je jedna stvar najavljena rijecima u fazonu "Nasa Tuzla smrdi u PM" pretpostavljam da je to ta. Vokal u prici izmedju stvari istripan k'o Butters...

_________________
Niko nije bezbjedan dok podzemljem jure Hamato Joši i njegove kornjače !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs