banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 22 Maj 2024, 13:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Feb 2002, 16:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
radio ili tv...nije vazno...licno nemam favorite...vi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Feb 2002, 14:09 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 92
Oteo si mi rijec iz usta. I ja sam nesto namjeravao da pitam ljude tipa "NAJPOZELJNIJA TV VODITELJKA". Mislim da se ipak ovo moze uvrstiti i u ovaj topic. Sto se tice voditeljki mislim da je ona mala Zeljka Dragicevic najbolja citacica vijesti kod nas. I tu stavljam tacku. Mala je stvarno fotogenicna i dobro stoji na ekranu za razliku od stvarnog zivota.
Mislim, takodje, da RTRS ima najbolje voditeljke sto se tice fizickog izgleda, ali to se nikako ne moze porediti sa programom koji je tako ocajan
da ga ni one ne mogu popraviti. Na ATV-u je definitivno najbolja Dijana Gajic, mada riba djeluje malo uobrazeno. Ostalih se trenutno ne mogu sjetiti, ali moram da kazem da je ona Ljiljana Borjanovic sa NTV-a definitivno vrhunac uobrazenosti, izvjestacenosti, kiselog osmjehivanja, sampionka glupih pitanja i cega sve jos ne....

_________________


<font size=-1>[ Poruku promijenio/la: gor dana 19.02.2002. 14:13 ]</font>


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Feb 2002, 19:17 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Sep 2001, 01:00
Postovi: 59
Lokacija: Banja Luka
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
Dana 19.02.2002. 14:09, gor je napisao:
Mislim da je ona mala Zeljka Dragicevic najbolja citacica vijesti kod nas. I tu stavljam tacku. Mala je stvarno fotogenicna i dobro stoji na ekranu za razliku od stvarnog zivota.
Ostalih se trenutno ne mogu sjetiti, ali moram da kazem da je ona Ljiljana Borjanovic sa NTV-a definitivno vrhunac uobrazenosti, izvjestacenosti, kiselog osmjehivanja, sampionka glupih pitanja i cega sve jos ne....
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->
Hehe, potpuno se slazem za Zeljku i u jednom i u drugom kontekstu. Bas fino izgleda na TV, ali vidio sam ju prosle godina na sajmu automobila i stvarno, srvarno ocajno izgleda. Ali sta ces, to ti je prednost TVa.
A ova sa NTVa, je li to ona sto ponekad vodi 3X? Ona mi je starno uzasna!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Feb 2002, 13:26 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 92
Potpuno si u pravu...to je ona sto ponekad vodi 3x(mada ja i taj kviz posebna prica ali o njemu drugom prilikom) ali poznatija je kao voditeljka one promasene emisije "KORAK OD SNA". Pa dovoljno ti je samo da pogledaqs naziv emisije i da shvatis tu nelogicnost u rasporedu rijeci...Umjesto da bude Korak do sna (ali o tome sam vec pisao u svom topicu "Korak od dna" pa mozes pogledati ako te zanima).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Feb 2002, 12:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
...pa uglavnom se slazem sa vama po pitanju emisije korak do dna i voditeljke koja se stvarno ocajna...sto se tice pomenute spikerke sa rtrs-a,cuo sam da je na to mjesto dosla onako kako se najlakse dolazi...preko kreveta...mozda i grijesim...isto tako sam primjetio da niko ne komentarise radio voditelje...ili njih ne vrijedi komentarisati...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Mar 2002, 11:41 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 26 Mar 2002, 01:00
Postovi: 3
Lokacija: BLUKA
Zeljka Popovic izgleda isto tako dobro i u prirodi i na ekranu.
Kontradiktorno je za nekog za koga se slazete svi da dobro radi reci da je dosla na posao na ne znam kakav nacin.Dragi moji ako mislite da mozete bolje,a izgledate barem kao ona izvolite,niko vas nece otjerati.
Da niste mozda malo ljubomorne drage gospodjice ovog grada.
Gajicku svi koji poznaju znaju da je sasim normalna djevojka.Uopste nije ufurana.Mozda bi vam godilo da ove djevojke hodaju gradom smjeskaju se,a jos kad bi znale gdje su te iskompleksirane persone mozda bi vam i ucinile zadovoljstvo,pa trazile oprostaj zato sto su lijepe,pametne,mlade i uspjesne.sretno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Maj 2002, 02:32 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 01 Maj 2002, 01:00
Postovi: 2
Lokacija: banjaluka
Voditeljke pa najbolja je mis 3X , CURA JE GENIJALNA , zbog nje ce se izmisliti zabrana otvaranja usta ili kad ih otvori neka joj bar k....
bude u ustima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jun 2002, 01:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1963
Lokacija: Banjaluka/Wien
...jeli iko zna onu ljepoticu sto ima svoju ljepuskastu rubriku u reporteru namijenjenu starkeljama za saku smijeha...savanovic mi se cini da je prezime....kakav uzas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jun 2002, 13:37 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Jan 2002, 01:00
Postovi: 29
LOLIC ZORICA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2002, 16:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
Mislim da TV BEL definitivno prednjaci po pitanju najgorih TV voditelja...

Dovoljno je samo prebaciti na taj kanal i sjesti i plakati od uzasa, evo npr:
emisija "Astro zar", kad vidim tog voditelja dobijam osip, prvo njegov katasrofalan izled a drugo njegovi osmijesi i pogledi kojim on "sarmira" gledaoce....kao npr...."skorpije su ovoh mjeseca vatreneeeee, sijavajuuu, zraceee, opijajuuuuu uhhhhhhh ahhhhh"
:lol: :lol: :lol: :lol:

Onda emisija "Urbana ekologija" e to je tek posebna prica, emisija je OK zamisljenja i treba ekoloskkih emisija aliiiiii voditelj, cini mis ese MIlos Stojanovic da se zove, ne znam jeli mu iko rekao ali on je totalni antitalenat za TV, dikcija je na 0,koci se kad prica....ja se bas ismijem kad slucjano prebacim na BEL(evo sam jednog citata iz te emisije:"prosle sedmice se desio jedan strasan ...aaaa....dogadjaj....aaaaa....jedan veliki genocid...aaa....aaa...u Ramicima....u rijeci......aaaa....izvrsene je genocid.....aaaa.....aaa...nad ribama te rijeke!!!
....
Komentar je suvisan :lol: :lol: :lol:

A TV BEL kad dovedu one gatare ili TV simic poput vidovite Branke...pa kad ide telop na ekranu dok ona prebira grahna stolu:"Mijenjam proslost,proricem buducnost i nadogradjujem nokte!!!vidovita Branka"
:lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Jul 2002, 18:18 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 1155
Lokacija: dajte Hajduk da se igramo...
NAJBOLJI DRAGISA COSOVIC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Jul 2002, 17:10 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Apr 2002, 01:00
Postovi: 36
Lokacija: kod sanka
DRAGISA COSOVIC JEDAN JE DRAGISA COSOVIC
PS.NE TREBA ZABORAVITI NI PETKA SUSNJARA IZ CIJIH KNJIGA SU UCILI DRAGO SUSEC,VELA,GLAVA IDR


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jul 2002, 14:54 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Jan 2002, 01:00
Postovi: 29
PJANovic je napisao:
DRAGISA COSOVIC JEDAN JE DRAGISA COSOVIC
PS.NE TREBA ZABORAVITI NI PETKA SUSNJARA IZ CIJIH KNJIGA SU UCILI DRAGO SUSEC,VELA,GLAVA IDR




MLADEN DELIC


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs