banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 12:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 931 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: BHTV 1
PostPoslato: 08 Avg 2021, 16:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
boban1982 je napisao:
Какве везе има функционисање БХТ и начин убирања РТВ таксе с тим што је БХТ откупио права за ОИ?
Апсолутно никакве.Да нису откупили,и даље би јавни сервис исто функционисао али би велики број грађана остао без могућности праћења одређених садржаја са ОИ.

Прво око 20% грађана не користи услуге оператера а преко 800 000 претплатника pay tv у случају да БХТ није преносио ОИ могло је исте гледати само на Еуроспорту.
А ЕС није преносио све мечеве Србије у екипним спортовима док БХТ јесте.
Већина нема пара да осим претплате за оператера плаћа неке дивље листе.Или су у прилици да користе неког сателитског оператера из Србије.
Зато јесте безвезе твој коментар да би било боље да БХТ није откупио ОИ.


Namjerno brkaš teze. U najkraćem, jer nemamo svi kratko pamćenje. Da nije, silom, nastao BHT, medijski prostor u BiH bio bi sasvim drugačije uređen. Ima nas, koji imamo puno godina, koji smo u tom sektoru, u toj priči, i koji se toga sjećamo. I ne lupamo gluposti. Čak naprotiv. Da, da nije na silu, formiran BHT, a Dejton ga predvidio nije, on bi bio samo krovna korporacija za "predstavljanje" u inostranstvu. Ne bi nastao zombi od televizije, za neposobne uhljebe, koji nemaju pojma o većini olimpijskih sportova, kojima se moj komšija sa DIF-a i ja smijemo kakve gluposti valjaju - u programu.

Onako, ja sa svojom pretplatom plaćam pijanicu sa BHT-a da lupeta gluposti, koji ne poznaje ni pravila vaterpola, da ne idemo dalje.

Što se tiče, 20% onih koji ne koriste pay tv uslugu, e upravo njih je BHT trebao "počastiti" kvalitetom, a ne "glupostima" u eteru. I sve nas koji plaćamo taksu.
Ovako, dok god imamo takvu situaciju, puno ljudi će tražiti "utjehu" u tim "divljim" listama, protiv kojih bar ti ne bi trebao imati ništa protiv. Čak bi trebao biti zadnji. Jer, sjetimo se teme o Telenetu. :) :)

I da, na sreću, Eurosport je uzeo Olimpijske igre, i na njih stvarno nemam većih zamjerki, jer nekoliko momaka sa te televizije poznajem lično. :) Sa RTS-a već slabo. Znam samo Raleta. :wink:


dejann je napisao:
drug je napisao:
Pored RTS-a i Eurosporta, nisu se trebali mučiti i uzalud bacati novce rtv preplatnika iz RS :)


U pravu si, bolje da novac od takse iz RS dobija RTS pa da 20 sati dnevno gledamo u tekst "Program zaključan zbog autorskih prava". Toliko njih sa RTS-a boli ona stvar za nama u RS da nam i filmove od prije 50 godina zabranjuju da gledamo.


Ne kontam zašto bi taksu plaćali RTS-u? Ti si nešto pobrkao. RTS plaćamo preko kablovskog operatera, uostalom kao i HRT i Eurosport. A Olimpijadu, Bogu hvala, dok ne ukinu internet, ću gledati gdje ja hoću. Kao i ti. Gledaj gdje hoćeš. Ovo je demokratska zemlja. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BHTV 1
PostPoslato: 08 Avg 2021, 16:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
Теленет? О чему ти мајке ти?
И да,право свакога је да гледа олимпијаду гдје хоће.Па и на БХТ.
А и обавеза је јавног сервиса да преноси велика спортска такмичења.Бар тамо гдје наступају спортисти из БиХ.


Poslednji put menjao boban1982 dana 08 Avg 2021, 16:58, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BHTV 1
PostPoslato: 08 Avg 2021, 16:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Sorry, to se tiče markopd, on ovdje stalno o divljim listama. :lol: On je Telenet majstor. Ti si Total TV. :lol: Tebi je ta firma stajala u potpisu. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BHTV 1
PostPoslato: 08 Avg 2021, 17:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
А ти си Виет мајстор Промовишеш на неколико тема.
Кад једно те исто понављаш х пута то прелази у промовисање.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BHTV 1
PostPoslato: 08 Avg 2021, 17:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
drug je napisao:
Ovako, dok god imamo takvu situaciju, puno ljudi će tražiti "utjehu" u tim "divljim" listama, protiv kojih bar ti ne bi trebao imati ništa protiv. Čak bi trebao biti zadnji. Jer, sjetimo se teme o Telenetu. :) :)


Pošto vidim da potenciraš stalno tu priču,da li si upoznat sa tim u potpunosti ili je ono klasična šuplja "rekla-kazala"?Zašto mene prozivaš svaki put samo zato što sam bio korisnik istog?Viet ti je isto tako ilegalan koliko je i taj famozni Telenet bio,pa te recimo ja ne prozivam poslije svakog napisanog posta koji mi ne odgovara.I meni se dosta stvari kod tebe ne dopada,ali svejedno poštujem tvoje mišljenje i ne prozivam "sa tastature".


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BHTV 1
PostPoslato: 08 Avg 2021, 17:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
boban1982 je napisao:
А ти си Виет мајстор Промовишеш на неколико тема.
Кад једно те исто понављаш х пута то прелази у промовисање.


E moj Bobane, pa ja sam za Viet saznao od kuma koji je isto na ovom forumu. Znači, na ovom forumu. Ima tema o tome. A na tom istom forumu, ti si imao u potpisu Total TV. :lol:
Dalje, ja ću uvijek, opravdano reći lijepu riječ o nečemu što je dobro i lošu, o nečemu što ne valja. To je valjda normalno. A ne nisam ničiji bot. Bogu hvala :)

A ti si, znaš kako, mlad na ovom forumu, da si bio ovdje na forumu recimo 2008...
Pa bio sam gori od tebe, koliko sam "promovisao Total" :lol: :lol: :lol:

Citiraj:
И да,право свакога је да гледа олимпијаду гдје хоће.Па и на БХТ.
А и обавеза је јавног сервиса да преноси велика спортска такмичења.Бар тамо гдје наступају спортисти из БиХ.


E ovo jeste suština. Bravo. Ali onda taj isti BHT, ako ga već moramo trpjeti, neka "napravi nekoliko kvalitetnih sportskih novinara" da onda ne moramo kupovati divlje liste, kako bismo mogli gledati Olimpijske igre onako kako tim istim Igrama i dolikuje. Toliko na tu, i ostale BH teme. Vidimo se na sljedećoj Olimpijadi. Ko zna kako će to tada izgledati, možda će Eurosport imati 16 kanala na zahtjev na deset jezika, pa se niko ove prepiske neće ni sjećati. A možda...Možda će biti još gore.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BHTV 1
PostPoslato: 08 Avg 2021, 17:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
markopd je napisao:
drug je napisao:
Ovako, dok god imamo takvu situaciju, puno ljudi će tražiti "utjehu" u tim "divljim" listama, protiv kojih bar ti ne bi trebao imati ništa protiv. Čak bi trebao biti zadnji. Jer, sjetimo se teme o Telenetu. :) :)


Pošto vidim da potenciraš stalno tu priču,da li si upoznat sa tim u potpunosti ili je ono klasična šuplja "rekla-kazala"?Zašto mene prozivaš svaki put samo zato što sam bio korisnik istog?Viet ti je isto tako ilegalan koliko je i taj famozni Telenet bio,pa te recimo ja ne prozivam poslije svakog napisanog posta koji mi ne odgovara.I meni se dosta stvari kod tebe ne dopada,ali svejedno poštujem tvoje mišljenje i ne prozivam "sa tastature".



S tim što ja nemam nikakve veze sa Viet, Vavoo, msat, Total, osim što sam korisnik, a ti si se toliko upetljao u sopstvenim lažima na toj temi o Telenetu, da ti se pola foruma smijalo. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BHTV 1
PostPoslato: 08 Avg 2021, 17:34 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
jbt kakav nivo konverzacije, na nivou klinaca od 15 godina...mozda vise i nemate, a ako imate e onda smo tek u problemu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BHTV 1
PostPoslato: 08 Avg 2021, 17:36 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
drug je napisao:

S tim što ja nemam nikakve veze sa Viet, Vavoo, msat, Total, osim što sam korisnik, a ti si se toliko upetljao u sopstvenim lažima na toj temi o Telenetu, da ti se pola foruma smijalo. :lol:


Opet šuplju bacaš.Priče su ti na nivou klinca od petnaest godina.Ja znam da bi ti volio da sam ja tvorac toga svega,da sam odležao ili još ležim zbog nekog kršenja Zakona,ali moraš se pomiriti sa tim da sam bio samo običan korisnik kao i ti sada za Viet.Molio bih te nađi tu temu,prelistaj je još jednom i onda ćeš shvatiti kakvu si glupost upravo napisao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BHTV 1
PostPoslato: 08 Avg 2021, 17:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Bez vrijeđanja molim. Sam brate otiđi na temu o Telenetu, pa se smij sam sebi, šta si sve tamo napisao. Šampion si. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BHTV 1
PostPoslato: 08 Avg 2021, 18:09 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
drug je napisao:
Bez vrijeđanja molim. Sam brate otiđi na temu o Telenetu, pa se smij sam sebi, šta si sve tamo napisao. Šampion si. :)


Ne bulazni molim,niko te ne vrijeđa.Otišao sam i može svako otići vidjeti da nigdje ne piše da sam ja tvorac i vlasnik tog nekog Telenta,osim tvojih gluposti i pretpostavki koje si uzimao "zdravo za gotovo".Kad si bio siguran da je to moje,zašto me onda ne prijavi čovječe? :) Ili znaš da je davanje lažnih prijava takođe kažnjivo,pa onda samo preko foruma smiješ da prozivaš.

Ako nemaš neki dokaz,ja bih te stvarno zamolio da prestaneš to da radiš.Ili ćeš da krenemo međusobno u ta nagađanja i prozivke ovde na forumu,da i započnem neku teoriju kako si ti vlasnik Vieta,prodaješ šatro uslugu itd. pa počnem da te prozivam na forumu.Baš me zanima dokle bi dogurali dok moderacija foruma se ne bi uključila i sankcionisala nekoga. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BHTV 1
PostPoslato: 08 Avg 2021, 18:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
За похвалу је ако су већ откупили следећу зимску и љетну ОИ.
Плус СП у фудбалу.
Бар неке користи од РТВ таксе.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BHTV 1
PostPoslato: 08 Avg 2021, 18:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Jesu otkupili. Rekli su tokom ceremonije zatvaranja danas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BHTV 1
PostPoslato: 08 Avg 2021, 19:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
markopd je napisao:
drug je napisao:
Bez vrijeđanja molim. Sam brate otiđi na temu o Telenetu, pa se smij sam sebi, šta si sve tamo napisao. Šampion si. :)


Ne bulazni molim,niko te ne vrijeđa.Otišao sam i može svako otići vidjeti da nigdje ne piše da sam ja tvorac i vlasnik tog nekog Telenta,osim tvojih gluposti i pretpostavki koje si uzimao "zdravo za gotovo".Kad si bio siguran da je to moje,zašto me onda ne prijavi čovječe? :) Ili znaš da je davanje lažnih prijava takođe kažnjivo,pa onda samo preko foruma smiješ da prozivaš.

Ako nemaš neki dokaz,ja bih te stvarno zamolio da prestaneš to da radiš.Ili ćeš da krenemo međusobno u ta nagađanja i prozivke ovde na forumu,da i započnem neku teoriju kako si ti vlasnik Vieta,prodaješ šatro uslugu itd. pa počnem da te prozivam na forumu.Baš me zanima dokle bi dogurali dok moderacija foruma se ne bi uključila i sankcionisala nekoga. :)


Ko je pod navodnicima bulaznio, vidjeli smo na toj temi. :) Iskreno, poslije teme o Telenetu, najpametnije bi bilo da si se klonio foruma za sva vremena. Bar ovog Nije ovo za tebe :) :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BHTV 1
PostPoslato: 08 Avg 2021, 19:55 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1000
Ljudi moji al ste vas dvojica smorili. Imate li neku drugu zamimaciju u životu osim da visite na forumu i zatrpavate sve moguće teme svojim raspravama? Imate privatne poruke pa se raspravljate. Ovo je valjda malo ozbiljniji forum. Al svako malo ista priča i isti ljudi...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BHTV 1
PostPoslato: 08 Avg 2021, 20:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Nisu isti ljudi. Oni forumaši iz 2008, 2009, 2010, su bili kud i kamo ozbiljniji. Malo nas je ostalo...Rastjeraše nas ovi novi stručnjaci...:(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BHTV 1
PostPoslato: 08 Avg 2021, 20:52 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
drug je napisao:

Ko je pod navodnicima bulaznio, vidjeli smo na toj temi. :) Iskreno, poslije teme o Telenetu, najpametnije bi bilo da si se klonio foruma za sva vremena. Bar ovog Nije ovo za tebe :) :)


Onda te prozivke i takav način komunikacije ostavi za "priče ispred lokalne prodavnice uz 2L piva",dosadio si i smorio sa tom pričom.Urazumi se,smatrao sam te za ozbiljnog forumaša ovde,jer forum pratim mnogo ranije od same registracije na isti,znam da si ozbiljan čovjek u godinama ali ovo pisanje ne priliči takvom čovjeku.

dejann je napisao:
Ljudi moji al ste vas dvojica smorili. Imate li neku drugu zamimaciju u životu osim da visite na forumu i zatrpavate sve moguće teme svojim raspravama? Imate privatne poruke pa se raspravljate. Ovo je valjda malo ozbiljniji forum. Al svako malo ista priča i isti ljudi...


U pravu si kolega,ali ovo je već 10.put da me prvi proziva i pokušava me predstaviti onakvog kakav nisam.Vjerovatno ima neke privilegije od strane administracije,jer da sam ja ovako nekoga prozvao,već bi bio banovan ako ne i trajno.Zatrpavamo teme,istina,ali neka onda administracija reaguje jer svaki put isti član započinje prozivku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BHTV 1
PostPoslato: 08 Avg 2021, 21:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Ma sve ok. Sve će to narod pozlatiti. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BHTV 1
PostPoslato: 08 Avg 2021, 21:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7790
Lokacija: Mejdan
Momci, imate pp pa se dopisujte.

Nego kol'ka rasprava danas na ovom pdf, a niko još nije pomenuo tvviet. Neverovatno :iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: BHTV 1
PostPoslato: 08 Avg 2021, 21:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7790
Lokacija: Mejdan
drug je napisao:
da na tom BHT iko radi "kako treba" i da se

Aj ne kenjaj.
Generalizuješ.
Nemoguće da od toliko uposlenih svi ne valjaju.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 931 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs