banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 03 Maj 2024, 21:28

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 67 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Informer TV
PostPoslato: 21 Apr 2024, 11:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10460
Jednima je očito problem Informer drugima N1, ja konkretno se ne zadržavam niti jednu sekundu ni na jednom od dva pomenuta kanala. Jedno vrijeme, ono tek kada su se pojavili, znao sam ponekad okrenuti na N1 ali su mi poprilično brzo dosadili jer nemaju u programu apsolutno ništa čime bi me privukli, ove druge nisam ni pokušavao.

Ipak cijenim svakoga ko misli drugačije, jer je to posve normalno. :wink:

Nego bilo je, čini mi se pitanje u vezi gledanosti tv stanica u Srbiji, evo kako je to izgledalo zbirno u 2023. godini, tabela ja za uzrast 4+ u svim terminima, uz napomenu da tada Informer nije postojao.

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Informer TV
PostPoslato: 22 Apr 2024, 12:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31214
Lokacija: Je Suis Ahmed
Budaletine sada vode hajku protiv Grčke.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Informer TV
PostPoslato: 22 Apr 2024, 15:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4862
Ma daj, to su klošari one najgore vrste. Sutra će i po Vučiću da pljuju, kad ovaj padne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Informer TV
PostPoslato: 23 Apr 2024, 08:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1694
hvala na ovoj anketi. zanimljiva su zapažanja. nisam znao da superstar stoji ovako dobro, da je najgledaniji kablovski kanal. iznenađenje mi je i dobar rezultat happy-ija a brat bratu tamo nema šta vidjeti. čudi me kako nema na listi ni jedan pinkov tematski kanal.

opet s druge strane, iznenađen sam kako nova s, puno lošije stoji nego što sam mislio, manje su gledani čak i od b92, superstara, happy tv. istina da njih nema u telekomu, ali nema ni superstara u šolakovom carstvu. I na kraju iznenađen sam rezultatom kurira, dorbro stoje, a čudi me da nigdje na listi nema sport kluba, a ljudi se ubiše gledajući tenis. tako je to kad natrpaš stotinu sportskih kanala razvodniš stvar pa načiniš sam sebi medvjeđu uslugu, a opet moraš da bi pokrio sve što si od prava kupio.

e sad, kome je informer oteo gledace, biće zanimljivo vidjeti. nije sigurno ovima što blenu ko ovce u n1. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Informer TV
PostPoslato: 23 Apr 2024, 09:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6024
B92 i Happy su kanali sa nacionalnom frekvencijom a Nova S je kablovski kanal prisutan u manje od 40% domaćinstava pa nije za poređenje.



Послато са SM-A145F помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Informer TV
PostPoslato: 23 Apr 2024, 10:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2022, 01:48
Postovi: 118
Lokacija: Gradiška
drug je napisao:
Jednima je očito problem Informer drugima N1, ja konkretno se ne zadržavam niti jednu sekundu ni na jednom od dva pomenuta kanala. Jedno vrijeme, ono tek kada su se pojavili, znao sam ponekad okrenuti na N1 ali su mi poprilično brzo dosadili jer nemaju u programu apsolutno ništa čime bi me privukli, ove druge nisam ni pokušavao.

Ipak cijenim svakoga ko misli drugačije, jer je to posve normalno. :wink:

Nego bilo je, čini mi se pitanje u vezi gledanosti tv stanica u Srbiji, evo kako je to izgledalo zbirno u 2023. godini, tabela ja za uzrast 4+ u svim terminima, uz napomenu da tada Informer nije postojao.

Slika

Slika


Odakle ti ovi podaci? Nigdje ne mogu naći zbirno za kablovske i nacionalne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Informer TV
PostPoslato: 23 Apr 2024, 15:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1694
boban1982 je napisao:
B92 i Happy su kanali sa nacionalnom frekvencijom a Nova S je kablovski kanal prisutan u manje od 40% domaćinstava pa nije za poređenje.



Послато са SM-A145F помоћу Тапатока


i superstar i kurir su kanali dostupni u pola Srbije pa su ostvarili dosta dobar rezultat. da nije ove tabele ja sam se mogao kladiti da nova ima bar duplo vecu gledanost. tako su se ufurali. ali gle vraga.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 67 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs