banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 13:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 147 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Dec 2020, 18:00 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2014, 09:06
Postovi: 53
Stigla aplikacija i za samsung smart tv ali se za sada ne moze ulogovati sa br tel i sifrom sa mobilne aplikacije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2021, 12:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1231
Čitao sam malo neke komentare, ljudi se masovno žale da se slika koči, da se ne može gledati utakmica. Da li je to stvarno tako? Ipak, pretpostavljam da je od danas ovo nekako najisplativije rješenje za Arene. Nisam siguran da su bolja varijanta ni ti neki drugi servisi na kojima ima Arena.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2021, 20:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Evo ovdje spisak kanala po paketima.
Slika

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2021, 20:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
pejas je napisao:
Čitao sam malo neke komentare, ljudi se masovno žale da se slika koči, da se ne može gledati utakmica. Da li je to stvarno tako? Ipak, pretpostavljam da je od danas ovo nekako najisplativije rješenje za Arene. Nisam siguran da su bolja varijanta ni ti neki drugi servisi na kojima ima Arena.
Po mom dosadašnjem iskustvu u korištenju aplikacije dosta koči.
Svakako možeš se registrovati,iskoristiti besplatni period i isprobati rad aplikacije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2021, 04:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Ово уопште не делује лоше, права конкуренција ТВ Виету који је нелегалан, по практично идентичној цени са мало мање канала, али бољим квалитетом истих.

Једино се намеће питање да ли ће нам хтети дати или да ли ћемо ми моћи извући из апликације ''m3u url'' линк листе како би смо је могли гледати буквално на било ком уређају који има интернет.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2021, 15:09 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1231
Slika
Koji se konkretno uređaj isplati nabaviti?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2021, 04:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Прочитао сам то, али ја не бих тако већ преко Смарт ИПТВ апликације на ТВ-у, а на рачунару преко ВЛЦ-а или чега год већ што подржава линк листе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2021, 08:12 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17116
Lokacija: Q5HW+6W
Playliste sa URL-ovima prema streamovima koriste samo piratski IPTV operatori, ovo je OTT aplikacija koja distribuiše kriptovan saobraćaj preko HLS-a.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2021, 10:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
dukicas je napisao:
Ово уопште не делује лоше, права конкуренција ТВ Виету који је нелегалан, по практично идентичној цени са мало мање канала, али бољим квалитетом истих.

Једино се намеће питање да ли ће нам хтети дати или да ли ћемо ми моћи извући из апликације ''m3u url'' линк листе како би смо је могли гледати буквално на било ком уређају који има интернет.


Kako će mu biti konkurencija kada nema SK, Sky sport, BT Sport. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2021, 10:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1231
Zasad je najveći problem što ovo nenormalno usporava. Probao sam sinoć na telefonu da gledam Benevento-Milan, ali blokiralo je bar deset puta, a slika često na trenutak pozeleni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2021, 11:22 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Ja sam isto malko gledao Seriju A u terminu u 15h, ukočilo je nekoliko puta i nekad neće da otkoči dok ne prebaciš kanal, pa vratiš i onda ide neko vrijeme.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2021, 14:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1231
Ne znam kako misle da privuku korisnike da plate to od marta ako će ovako usporovati na nekim utakmicama koje sigurno nemaju veliku gledanost. Mogu tek da zamislim Zvezda-Milan kako će izgledati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2021, 00:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
drug je napisao:
dukicas je napisao:
Ово уопште не делује лоше, права конкуренција ТВ Виету који је нелегалан, по практично идентичној цени са мало мање канала, али бољим квалитетом истих.

Једино се намеће питање да ли ће нам хтети дати или да ли ћемо ми моћи извући из апликације ''m3u url'' линк листе како би смо је могли гледати буквално на било ком уређају који има интернет.


Kako će mu biti konkurencija kada nema SK, Sky sport, BT Sport. :D



Па имаће бољу видеотеку, вероватно, а то што кочи, па јбг. дешава се и најбољим пиратима. Средиће то Арена још мало али никад то неће бити савршено.

<Enter_name> je napisao:
Playliste sa URL-ovima prema streamovima koriste samo piratski IPTV operatori, ovo je OTT aplikacija koja distribuiše kriptovan saobraćaj preko HLS-a.

Е то је већ нуклеарна физика... Немам појма ни шта је ОТТ ни ХЛС. Па шта би фалило и овим легалним мајмунима да дају линкове ка стримовима?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2021, 08:04 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17116
Lokacija: Q5HW+6W
Ako možeš otvoriri stream u nekom nenjihovom playeru, to znači da možeš i snimati taj stream, redistribuisati ga, što oni ne smiju dopustiti. Enkripcija i (ne)mogućnost snimanja je definisana u ugovoru sa skoro svakim provajderima servisa, klasična provjera user/pass nije dovoljna.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2021, 19:50 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1231
dukicas je napisao:
Па имаће бољу видеотеку, вероватно, а то што кочи, па јбг. дешава се и најбољим пиратима. Средиће то Арена још мало али никад то неће бити савршено.

Nije isto ako se kočenje dešava povremeno i ako koči praktično stalno. Ne vidim nikakvu korist od ovoga ako će kočiti za vrijeme utakmica više puta. EON rijetko koči.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2021, 00:38 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2014, 09:06
Postovi: 53
Proradila aplikacija za smart tv(samsung valjda je i za ostale) ulogujes se sa brojem tel i onim kodom iz sms. Kvalitet slike - losija kopija EON-a ali dobro ce doci ovim ljudima sto su izgubili arene. Besplatna je do kraja februara.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2021, 14:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Meni za Samsung nije. Unjeo broj kao za app za android i onaj pass sto je dosao sms-om i pise kao da podatci nisu tacni. Mozda se mora aktivirati putem onih brojeva telefona?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2021, 20:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1231
Da li je iko probao da se žali Areni zbog ovog što stalno prekida? Evo pokušavam da gledam Milan-Torino, nije ni počela utakmica a prekinulo je nekoliko puta!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2021, 22:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1935
Lokacija: Prijedor
Zavisi možda i od brzine interneta.Većinom je ta brzina minimalno preporučena oko 5 Mbit/s,a ova app možda zahtjeva mnogo više.Ja sam testirao mobilnu app sa 50/3 internetom,radi odlično ako sam blizu rutera međutim ako je WiFi na 2/4 počinje da koči,iako ostale stvari na telefonu rade normalno.

Послато са SM-J600G помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2021, 22:18 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1152
aplikacija je krs....mozda je srede dok ne pocnu naplacivati...ne vjerujem da ce im neko placati nesto sto konstantno baguje


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 147 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: jovic23 i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs