banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 10 Maj 2024, 07:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Dec 2020, 22:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9317
I, kakav je osjecaj gospodariti playlistom?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2020, 22:56 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6857
Lokacija: BL / UK
blaf77 je napisao:
Je li iko povezivao Spotify na Alexu? Vidim pise da ne moze due to geographic restrictions. Ima li nacina da se to zajebe?

Ne znam za Alexu, ali na Google Home radi bez problema i nema geografske restrikcije.

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2020, 23:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1559
Evil_Dead je napisao:
Чуј, људи расправљају о томе шта им неки комад кода препоручује да слушају или не... Јбт, ја радио не слушам јер не могу да сам одредим која ће следећа пјесма ићи. Само и искључиво ја одређујем која пјесма смије на мом уређају да се чује. Још да плаћам да ми неко то од мене одузме!? Ја смијешних људи...


Generalno, ono što slušam imam na HDD-u, flac formatu. Deezer sam samo isprobao par puta, a opcija preporuke ili izbora aplikacije/koda može ponekad biti i dobra, jer tako imaš priliku da čuješ neke pjesme koje ti se i svide, a drugačije ne bi znao za njih. Naravno, ne mislim na narodnjake. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2020, 23:04 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1875
Lokacija: Источно Сарајево
Evil_Dead je napisao:
Чуј, људи расправљају о томе шта им неки комад кода препоручује да слушају или не... Јбт, ја радио не слушам јер не могу да сам одредим која ће следећа пјесма ићи. Само и искључиво ја одређујем која пјесма смије на мом уређају да се чује. Још да плаћам да ми неко то од мене одузме!? Ја смијешних људи...


Smiješan si ti. Plaćaš muziku, a to što još postoji opcija da mi sam pravi liste i bira muziku je odlična. Imaš izbor, eto pravi sam liste. Meni odgovara jer neću da se bavim time i trošim na to vrijeme.

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2020, 23:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2006, 01:17
Postovi: 1876
Lično volim čuti nešto novo i zato su mi preporuke dobre jer ne da mi se samom istraživati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2020, 23:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9317
FLASH je napisao:
blaf77 je napisao:
Je li iko povezivao Spotify na Alexu? Vidim pise da ne moze due to geographic restrictions. Ima li nacina da se to zajebe?

Ne znam za Alexu, ali na Google Home radi bez problema i nema geografske restrikcije.
Ti si ono u USA? A probavao si ovde?
A i ima smisla da google ne postavlja takva ogranicenja, ne sjecam se da sam na necemu njihovom naisao.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2020, 10:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Nov 2016, 15:44
Postovi: 582
Drizzt je napisao:
Meni soundcloud ima najbolji alogiratam za moj ukus.
Spotify sam uzeo preko ebay-a za 8€ premimum acc i nekim čudom fercera 3 mjeseca. Stoji u opisu da je 2 godine, ali koliko god da bude biću zadovoljan.


Ima li opciju download-a?
Može u privatnoj poruci link da ne lutam ako je taj ok. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2020, 16:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2006, 01:17
Postovi: 1876
Ima sve opcije jer je premium acc. Samo me pitao želim li da mi pošalje novi acc ili da mu dadnem info mog postojećeg acc i doda u premium. Španac je neki prodavac... , a sad do kog perioda će raditi ne znam, ali da i stane na tr mjeseca nije neka para. Poslaću link na pp

EDIT: Sad da ga nadjem na ebay-u i "No longer a registered user" :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Dec 2020, 00:36 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6857
Lokacija: BL / UK
blaf77 je napisao:
FLASH je napisao:
blaf77 je napisao:
Je li iko povezivao Spotify na Alexu? Vidim pise da ne moze due to geographic restrictions. Ima li nacina da se to zajebe?

Ne znam za Alexu, ali na Google Home radi bez problema i nema geografske restrikcije.
Ti si ono u USA? A probavao si ovde?
A i ima smisla da google ne postavlja takva ogranicenja, ne sjecam se da sam na necemu njihovom naisao.

U Bregzitlendu / Engleskoj sam ja (napustio SAD prije par godina). :)
Aha, probavao sam u BL i ostavio sam jedan zvučnik tu i fercera bez problema.
U principu, za Alexu (kao i za sve servise) se svodi na državu u kojoj je podešeno. Evo ti rješenja za tvoj problem.
Slična stvar je recimo i sa Apple App Store-om: zavisno od toga koja država je stavljena na country settings utiče na listu aplikacija i recenzije u store-u.

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Dec 2020, 07:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9317
Tako jednostavno. Hvala!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Dec 2020, 08:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Nov 2016, 15:44
Postovi: 582
Drizzt je napisao:
Ima sve opcije jer je premium acc. Samo me pitao želim li da mi pošalje novi acc ili da mu dadnem info mog postojećeg acc i doda u premium. Španac je neki prodavac... , a sad do kog perioda će raditi ne znam, ali da i stane na tr mjeseca nije neka para. Poslaću link na pp

EDIT: Sad da ga nadjem na ebay-u i "No longer a registered user" :D


U opisu pojedinih piše da nema opciju skidanja muzike, a piše premium. Zato sam te pitao.
Znači lutrija, dobro pa ti traje još. I ja ću isprobati sreću. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2020, 19:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9317
FLASH je napisao:
blaf77 je napisao:
FLASH je napisao:
blaf77 je napisao:
Je li iko povezivao Spotify na Alexu? Vidim pise da ne moze due to geographic restrictions. Ima li nacina da se to zajebe?

Ne znam za Alexu, ali na Google Home radi bez problema i nema geografske restrikcije.
Ti si ono u USA? A probavao si ovde?
A i ima smisla da google ne postavlja takva ogranicenja, ne sjecam se da sam na necemu njihovom naisao.

U Bregzitlendu / Engleskoj sam ja (napustio SAD prije par godina). :)
Aha, probavao sam u BL i ostavio sam jedan zvučnik tu i fercera bez problema.
U principu, za Alexu (kao i za sve servise) se svodi na državu u kojoj je podešeno. Evo ti rješenja za tvoj problem.
Slična stvar je recimo i sa Apple App Store-om: zavisno od toga koja država je stavljena na country settings utiče na listu aplikacija i recenzije u store-u.
Uspio, radi. Hvala jos jednom!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2020, 01:35 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6857
Lokacija: BL / UK
Super!

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs