banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 10:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 112 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Dec 2020, 11:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Gledao. Uh, moćno je bilo. Još je Jovana vidno navijala za Čedu. :) Više ga je ložila, ne bi li Mrkonjić planuo. Cirkus. Ja nisam fan politike, ni rijalitija, ali volim pogledati kad se te "dvije različite političke Srbije" pokolju na jednom mjestu. Onda supruga i ja kao ona dvojica sa Muppet balkona uzmemo kokice. :) Jbg, kakva god da je, to je Jovana, ovakve stvari sada vidno nedostaju Jutru na Prvoj. Čukanović koliko god glumio drčnost, nije taj tip.

I da, studio im.je stvarno odličan. Baš odličan. Ugodno sam iznenađen.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2020, 12:59 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1152
drug je napisao:
te "dvije različite političke Srbije".


da,bas :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2020, 13:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Zar nisu? Nešto nisam stekao utisak gledajući njih dvojicu da su na istoj strani :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2020, 15:03 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1152
jbg


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2020, 22:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Bilo je uglavnom zanimljivo, neka priča ko šta hoće. Uglavnom, generalno gledano, studio odlično izgleda, rubrike su dobre, džinglovi takođe, a koliko vidim imaju dopisnike iz svih regionalnih centara u Srbiji. Odlično je to, obzirom da je K1 mlada televizija, i da je sve urađeno u jako kratkom roku.

Bilo bi dobro vidjeti ovakav studio i na nekim našim televizijama u Republici Srpskoj.

Slika

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Dec 2020, 15:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
jutros nema jovane, da joj muz nije vec dao otkaz? haha salim se, nego ova nova je meni bolja od jovane.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Dec 2020, 00:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Manja Grčić nekad Vukojević, ima baš veliko iskustvo u medijima. Ne baš kao lice ispred ekrana, kao Jovana, ali je zmaj. Bila je zamjenica direktora Fox TV Srbija, generalna direktorica B92 i direktorica korporativnih poslova na Prvoj. Ima tonu poslova iza sebe u medijima, a sada JE suvlasnica ove televizije koju je napravila sa Joksimovićem. Skupa sa TV Kazbuka i TV DR.

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Dec 2020, 09:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
ja ju nikad nisam gledao na tv, zato sam pitao, ali je veoma dobra. nisam ni znao sve ovo, ti to puno bolje pratis. nego gledam jutros, izgleda da nema jutarnjeg vikendom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Dec 2020, 17:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Nisam gledao jutros, ali sad okrenuh i nađoh u "Izdvojeno". Sjajan duel. Jovana napada, ali Pikse se fenomenalno brani. :) Dobićemo selektora. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2021, 23:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Telebox.

Slika

Stalno se reklamira, pa rekoh da vidim šta je. Aplikacija za gledanje kanala kojima su vlasnici Željko Joksimović i Manja Gričić
K1, TV DR i Kazbuka.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Feb 2021, 11:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Pojačava se jutarnji na K1. Sa Prve prelazi Bojana Bojović. Ona će vikendom voditi UranaK1, no najrpije će raditi klasični jutarnji dok malo odmore Jovana i Manja. Inače, primjetno Jutro na Prvoj kopira teme, pa čak i goste koji budu kod Jovane ili Manje, dan kasnije zovu kod sebe. Postaje to malo bezveze. Čukanović htio priznati ili ne, nikad neće moći pera odbiti ovim dvjema aždajama.

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Feb 2021, 14:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
Bilo bi dobro kada bi Manja vodila barem dva radna jutra,ovako su pretjerali sa Jovanom.Ali pošto je ona suvlasnica,vjerovatno joj upravo to dopušta taj komfor da vodi samo jedno jutro.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Feb 2021, 17:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Mene ta Jovana strašno nervira...jedino ako isključim ton, onda je OK...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Feb 2021, 18:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
:lol: Strašno. Ma meni je ok. Drugačija nekako. A eto, isto kao što ti ne možeš Jovanu, tako ja ne mogu Filipa Čukanovića. S tim što si ti u prednosti, jer Čukanović ni bez tona nije gledljiv. :D

markopd je napisao:
Bilo bi dobro kada bi Manja vodila barem dva radna jutra,ovako su pretjerali sa Jovanom.Ali pošto je ona suvlasnica,vjerovatno joj upravo to dopušta taj komfor da vodi samo jedno jutro.


Ove sedmice je vodila dva jutra. To se često rotira po potrebi, i ostalim obavezama. Ja bih volio u ovoj ekipi vidjeti i onu malu Nikolićku što je "odvalila skoro cijelo prošlo ljeto" na Prvoj. Sada vidim i emisiju "Na Prvom mestu" da ide na K1. Mene zainteresovalo jer je tema vječito aktuelna, a tiče se igračaka za bebe i djecu do četvrte godine života. Ali sam eto bio ubijeđen da je to produkcija Prve TV i da takva emisija nikada ne bi prešla na, recimo K1. Zanimljivo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2021, 16:22 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
Nisam znao,vidim na Jutjub kanalu kada okače isječke iz emisija,da je do sada vodila samo petkom.Po meni mnogo elokventnija i prijatnija za slušanje a bogami i za gledanje za razliku od Jovane.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2021, 11:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
jovana je kuja nad kujama, ali odlicno radi svoj posao.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Mar 2021, 16:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Muž ženi fino za osmi mart kupio Tanjug. Kakva prirodna gospođa! :wink:

Citiraj:

Nova glavna i odgovorna urednica Tanjuga je Jovana Joksimović, saopštila je ta agencija.

„Čast mi je što ću biti na čelu tima najboljih novinara u državi. Privilegija je dobiti mogućnost da nastavimo tradiciju dugu skoro 80 godina. Cilj nam je da budemo tačni, najbrži, objektivni i kredibilni. Sigurna sam da će Tanjug i ubuduće biti okosnica svih važnih događaja u zemlji, regionu i svetu“, rekla je Jovana Joksimović za sajt Tanjuga.

Dodaje da Tanjug više nije javno preduzeće i da su svi njihovi servisi registrovani na firmu „TAČNO“ d.o.o, čiji je direktor Manja Grčić. Prema ugovoru sa Republičkom direkcijom za imovinu, žigovi Tanjuga ustupljeni su na korišćenje preduzeću „TAČNO“ na deset godina, dok pravo svojine na nepokretnostima i pokretnim stvarima, pravo korišćenja na stvarima u javnoj svojini i druga imovinska prava pripadaju Republičkoj direkciji za imovinu.

„Modernizacija Tanjuga počinje. Plan je da, kao i sve što smo do sada radili, unapredimo, da iskoristimo brend i tradiciju i naše znanje kako bismo napravili najmoderniju agenciju u regionu. U planu su velika finansijska ulaganja kao i otvaranje televizije Tanjug“, istakla je Manja Grčić.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2021, 16:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
na sta lici ovaj tanjug tv? vidim da je vlasnik zeljko joksimovic.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Avg 2021, 13:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
koliko god je k1 normalna televizija, cak je jako dobra, sa odlicnim voditeljima i emisijama, toliko je tanjug najljigavije vucicevo smece. uzas.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Okt 2021, 16:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Sjajna Ivon Jafali na K1. Vodi emisiju MI danas. Sad su zaokružili priču što se večeri tiče.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 112 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs