banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 23:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1817 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 91  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: MTS SAT platforma
PostPoslato: 05 Mar 2020, 15:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Cijene jesu ok, ali stvarno im nedostaje bar još Eurosport 1 u osnovnom paketu. Imati samo Arenusport 1 BH u osnovnom paketu je, po meni, premalo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTS SAT platforma
PostPoslato: 06 Mar 2020, 11:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1686
zato je polaris bolji, kod njih su oba eurosporta u osnovnom paketu. i sos kanal. haha


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTS SAT platforma
PostPoslato: 11 Mar 2020, 10:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
U osnovnu ponudu msat-a ubačen još jedan dječji kanal - Dexy TV HD. To je treći dječji kanal u osnovnoj ponudi. Nakon Dječje televizije i RTS Poletarac.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTS SAT platforma
PostPoslato: 30 Mar 2020, 16:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Nova tumbanja programske sheme. Evo i Joksimovićevih kanala u ponudi. Dostupni su i korisnicima start paketa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTS SAT platforma
PostPoslato: 30 Mar 2020, 22:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Slika

Evo i zvanično. U osnovnom paketu sada je 79 kanala. Akcija dva risivera ( dva prikljucka ) za jednu cijenu i pola godine za 0,99 KM kao i instalacija opreme za 0,99 KM se nastavlja. Tako mi rekoše. Raspitivao se da kupim za punca. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTS SAT platforma
PostPoslato: 30 Mar 2020, 23:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
jos izvorna tv da ubace i uzimam

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTS SAT platforma
PostPoslato: 31 Mar 2020, 10:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Obavezno :D A za najveće albanske hitove na Zico TV u tzv FHD-u, ipak moraš uzeti Total tv. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTS SAT platforma
PostPoslato: 13 Apr 2020, 19:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4855
Evo i ovdje : https://mtel.ba/Korisnicka-zona/Vijesti ... no-TV.html

Euronews na 176.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTS SAT platforma
PostPoslato: 14 Apr 2020, 15:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Sad već 80 kanala u osnovnoj ponudi. Na dva tv-a, i za ovu cijenu, sasvim ok. Ne bi škodio još bar Eurosport 1 u osnovnoj ponudi, ali sve ostalo, a da je baš bitno, je već tu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTS SAT platforma
PostPoslato: 16 Apr 2020, 21:35 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2006, 10:47
Postovi: 115
Na računu za mjesec mart su „slučajno“ ubacili naknadu za drugi stb prijemnik, iako je drugi stb prijemnik po ugovoru besplatan 24 mjeseca. Tako da je umjesto računa od 1KM, pojedinima isporučen račun od nepunih 7KM.

Uglavnom, ako još neko dobije tako uvećan račun, ako mu se da, treba praviti reklamaciju. Ja nisam zagledao račun, nego sam s ostalim računima dao poštaru, i tako uvećan platio. :mad:

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTS SAT platforma
PostPoslato: 16 Apr 2020, 22:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Odmah intervenisati. Bez oklijevanja. Meni su recimo iz Total TV BiH poslali račun u martu iako sam se uredno, sporazumno, odjavio u decembru. Razlog bio povećanje cijena. Tako ti je to kod tih "stručnjaka". Uzeli bi marku, iz oka. :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 07:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
Shadow90 je napisao:
Na računu za mjesec mart su „slučajno“ ubacili naknadu za drugi stb prijemnik, iako je drugi stb prijemnik po ugovoru besplatan 24 mjeseca. Tako da je umjesto računa od 1KM, pojedinima isporučen račun od nepunih 7KM.

Uglavnom, ako još neko dobije tako uvećan račun, ako mu se da, treba praviti reklamaciju. Ja nisam zagledao račun, nego sam s ostalim računima dao poštaru, i tako uvećan platio. :mad:

Slika
Koliko se zamračuje sadržaj na RTS kanalima?
Od jednog korisnika msat sam saznao da se blokira slično kao i na Totalu,što bi bilo jedino ispravno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 10:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Ne moraš daleko tražiti korisnike msat-a. :lol: Ima moj punac uveo prije 15 dana. Batalio je Total, bilo mu preskupo. RTS se zamračuje jako malo. To je isto kao na mtel-u. Što se tiče RTS-a, najbolja je Elta, tu se ne zamračuje ništa. :D Total TV BiH je najgori po tom pitanju. Bio i ostao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 10:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
Svaka razlika u zamračivanju RTS-a na dvije DTH platforme u BiH je protivno propisima.
Operateri nemaju jednak tretman na tržištu i eventualnu tužbu RTS bi sigurno izgubio.
RTS ili ima ili nema pravo prikazivanja određenog sadržaja u BiH preko satelitskog signala.
Oni od Telekoma dobijaju određenu cijenu za distribuciju van Srbije a ako se Telekomu ne sviđa cijena nije ni trebao potpisati ugovor sa Totalom.

Informaciju koju sam dobio od korisnika msat-a je da se kviz Potera zamračuje za razliku od mtel iptv što znači nije isto.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 11:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Nismo li sto puta pisali da Total TV BiH ima najgori ugovor sa RTS od svih ili si taj dio prespavao? To svakako ide na vodenicu drugim operaterima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 11:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
Koliko znam Total ima ugovor sa Telekomom Srbija za distribuciju RTS-a.
I plaćaju Telekomu 0,2 € mjesečno po korisniku.
A Telekom plaća RTS-u 400 000 € mjesečno RTS-u za distribuciju programa van Srbije.

Druga strana priče što su i RTS i Telekom pod istom državnom šapom pa kako vlast kaže tako oni rade.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 11:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
I u Ugovoru je tačno definisano šta može ići a šta ne. A znamo i koliko se u tom trouglu, svi između sebe vole. U p.m. :D
Kako god Total TV BiH je po pitanju RTS-a najgore prošao, lično sam se uvjerio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 11:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
U ugovoru stoji samo obaveza operatera da zamračuje sadržaj na zahtjev emitera a ne koje emisije.

Nisu mogli prije godinu dana pri potpisivanju u ugovor staviti da se mora zamračiti serija Tajkun :-D
Ja pišem o nejednakom tretmanu dva DTH operatera u zemlji.
Nešto što ne može da ide na Totalu ne može ni na msatu.

U ovakvoj situaciji da se pokrene spor protiv RTS oni bi sigurno platili kaznu.

Da je Total prošao najgore sa RTS-om to je tačno ali ne zbog ugovora jer ne postoji pravni osnov već zbog političkog sukoba vlasnika Telekoma i Totala.

Postoje dvije opcije ili raskid ugovora (nisu ga ni trebali potpisati i izbaciti RTS istovremeno kad i Telemach) ili da Total prati zamračivanje na msatu i iste emisije zamračuje.
A ovi neka tuže pa da vidimo ko bi tu izgubio :-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 11:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Opet tvoja glava kao operater a ne kao korisnik. Nikad od tebe ništa. :) Mene kao korisnika uopšte ne zanimaju odnosi i ko je kome šta i koliko platio, ali ako me zanima da na RTS-u ili Prvoj ili B92 gledam što više sadržaja uzeću usluge tog i tog operatera koji mi to omogućava. I tu je kraj priče. A to ko koga u tom lancu goozi me uopšte ne zanima :) :) Činjenica je da je RTS na Total TV BiH skoro negledljiv i ukoliko ti se to ne dopada promijenićeš operatera i gotovo. Nikakva mudrost.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 17 Apr 2020, 12:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
Kao korisnika koji plaća pretplatu a dio ide RTS-u normalno da me zanima i da mi smeta.
Na kraju krajeva korisnici nemaju isti tretman a plaćaju isto.
A nije 40 pfeningi malo u pretplati.
A sigurno mi RTS nije bio glavni motiv da koristim pay tv niti bi zbog njega mjenjao operatera a da ostanem bez kanala koje mnogo više gledam od RTS-a ali mi smeta taj nejednaki tretman operatera odnosno nas korisnika.


Lijepo izbace RTS,ne znam zbog čega ga i drže.
Veliki broj građana RS mogu pratiti RTS preko dvbt a nije da bi bez RTS ostali uskraćeni za vijesti iz Srbije.
A i K3 reemituje dnevnik RTS kao i jutarnji program do 9č.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1817 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 91  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: dejann, jovic23 i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs