banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 18:14

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1810 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 91  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 07 Maj 2023, 16:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
Piše li na koji način da prilagode, šta je dozvoljeno a šta ne?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 07 Maj 2023, 16:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Ne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 07 Maj 2023, 16:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
Citiraj:
Osnovni principi programskih sadržaja nosilaca dozvola koje izdaje Agencija uređeni su Kodeksom o audiovizuelnim medijskim uslugama i medijskim uslugama radija.

Pomenuti propis, međutim, ne sadrži odredbe koje određuju ili na bilo koji način reguliraju pitanje emitovanja određenih sadržaja u programima pružalaca medijskih usluga na Dan žalosti.

S druge strane, ni odluka o proglašenju Dana žalosti na bilo kojem nivou ne propisuje sadržaj programa koji se može emitovati tog dana, niti bi Agencija bila nadležna za provođenje takvih odredbi – navode u RAK-u.


https://www.faktor.ba/vijest/rak-zaprim ... eni-207869


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 07 Maj 2023, 16:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Da li treba da išts piše pobogu? Zna se valjda šta je Dan žalosti. Gdje smo ko društvo zaglavili ako se neki prave ludi na Dan žalosti? Gdje im je savjest? Gdje je mozak? RAK se očekivano "pere" jer nikada nisu bili kadri ni za šta. Jadna institucija. Raspad kao i uostalom ovaj cirkus od BiH u kojoj živimo. Kao što rekoh, bilo bi normalno, kazniti "pametnjakoviće" sa Nova BH i sa svih ostalih tv stanica koje su emitovale sadržaje zabavnog tipa, suspendovati dozvolu na najmanje 6 mjeseci i opaliti po džepu. Nadam se da urednicima i vlasnicima - bar neprijatno. Sramota. Toliko o tome.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 07 Maj 2023, 16:42 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 994
pa što se više ne preseliš iz ovog "cirkusa od BiH" kad ti ništa ne valja..
Eno u uređenoj Francuskoj za dan žalosti piči muzika sve u 16 nikakvih pravila nema. Samo stave crnu trakicu preko logotipa i to je to


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 07 Maj 2023, 17:12 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1152
pink bh je kanal iz srbije, za njih rak nije ni nadlezan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 07 Maj 2023, 17:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
dejann je napisao:
pa što se više ne preseliš iz ovog "cirkusa od BiH" kad ti ništa ne valja..
Eno u uređenoj Francuskoj za dan žalosti piči muzika sve u 16 nikakvih pravila nema. Samo stave crnu trakicu preko logotipa i to je to


Smanji kolega doživljaj. Ovo je forum. Na njemu ljudi iznose svoja mišljenja na različite teme. Nekada nešto pohvališ, ako je dobro, ili pak ukažeš na loše ili nakaradne pojave u društvu, prema ličnom ubjeđenju. I tako je otkad je svijeta i vijeka.
A da je BiH cirkus od države, je aksiom. To potvrđuje i ova pojava, da ti tamo neki tajkunski kanal u mahnitoj trci za šakom dolara / eura ne poštuje ni Dan žalosti, a regulatori se prave ludi. Kao što rekoh - bijedno.

Edit: No, obzirom da smo skoro sve rekli o ovone, predlažem da se vratimo na temu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 07 Maj 2023, 17:44 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 994
ne poštuje nijedan kanal dan žalosti, nema potrebe prozivati samo jedan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 07 Maj 2023, 17:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Pa nije baš tako. Bilo ih je jako puno koji su poštovali, gledao sam. A opet treba prozvati javno svakoga ko se o bilo kojem Danu žalosti ogriješio, a pogotovo o jednom ovakvom. Rasprava je krenula o "slučaju Nove BH" i emitivanja sadržaja zabavnog tipa tokom Dana žalosti, ali što se mene i mog stava tiče, odnosi se na sve, od emitera do regulatora. Niko ne bi trebao biti zaštićen, ko god da je.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 07 Maj 2023, 18:40 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1152
dzabe vi trubite o tome niti se tim programom nesto postize....vec od sutra ce kanali iz Srbije ponovo biti puni smeca tipa zadruga, parovi, Maric, paparaco, brakovi na nevidjeno i trecerazredne sapunice koje je Prva tv emitovala i tokom dana zalosti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 07 Maj 2023, 19:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Na žalost, potpuno si u pravu. Ovoj velikoj tragediji pored neodgovornih roditelja koji ne provode dovoljno vremena sa svojom djecom i drže oružje nadohvat djece, ogromne količine naoružanja što legalnog što nelegalnog i potpunog sumraka društva, u dobroj mjeri su kumovale društvene mreže i mediji. Kada te bjesomučno bombarduju silikonskim starletama, Zadrugama, Parovima i Kristijanom Golubovićem na TV, društvo mora doživjeti sunovrat. I od sutra će opet biti po starom, što je tragedija. Naravno, ti ne znači da se moralo pokazati više empatije tokom Dana žalosti. Nikakvi izgovori nisu prihvatljivi. A to da trubimo na forumu je na žalost tačno, ali bar imamo pravo na stav. I to je dobro.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 08 Maj 2023, 14:34 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1231
Kad otprilike dolazi elektronski račun za m:SAT? Mislim na datum.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 08 Maj 2023, 15:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Kod mene na Moj mtel nalogu već stoji opcija da online platim račun za april ili da preuzmem elektronski račun .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 09 Maj 2023, 09:36 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1231
Ali kako da tamo uvežem uslugu m:sat? Na tom nalogu mi stoji samo fiksna linija i kućni internet.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 09 Maj 2023, 10:01 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1176
M:sat uslugu vode kao mobilnu uslugu a mobilna usluga (mobilna telefonija) se dodaje putem koda iz sms poruke, tako da korisnik m:sat uslugu ne može sam uvezati u moj m:tel.
Javi im se mejlom na korisnicka.podrska@mtel.ba i traži da ti u postojeći moj m:tel nalog dodaju i m:sat.

Inače, ni fiksne usluge više se ne mogu dodati u moj m:tel nalog preko šifre korisnika i poziva na broj sa računa. Ovaj problem je nastao od kako su i fiksne usluge pripojili/prebacili na aplikaciju unutar njihovog sistema, a na kojoj su već mobilne usluge.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 09 Maj 2023, 10:13 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1231
Aha, znači da napišem da mi oni to dodaju. Dobro.

Kako ne mogu? Ja sam taj nalog sad napravio i dodao sam preko računa pomoću šifre korisnika i poziva na broj.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 09 Maj 2023, 10:47 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1176
Možda su u medjuvremenu to sredili ali znam da drug nije mogao. Prodje sve ok i preko šifre korisnika i poziva na broj uredno prepozna korisnika ali onda se ne mogu vidjeti usluge na moj m:tel nalogu. Jednostavno, prijavljivalo je grešku kao da za tog korisnika ne postoji niti jedna usluga.
Svakako ću mu reći da pokuša ponovo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 09 Maj 2023, 14:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
pejas je napisao:
Aha, znači da napišem da mi oni to dodaju. Dobro.

Kako ne mogu? Ja sam taj nalog sad napravio i dodao sam preko računa pomoću šifre korisnika i poziva na broj.
I za MSat isto preko šifre pretplatnika i poziva na broj.
Samo moraš čekati prvi račun ili zvati korisničku službu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 09 Maj 2023, 19:35 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1231
Evo su mi odgovorili, dodali su to i napisali da sad treba da kliknem aktivaciju za slanje računa na mejl. Kao nije bilo aktivirano pa nisam dobio račun na mejl. Nije mi jasno kako to misle da sam mogao da aktiviram tu opciju ako nisam mogao da je dodam? Ja imam na ugovoru da je označeno da mi račun dolazi na mejl. To je neki propust koji su oni napravili. Bar ja tako mislim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 16 Maj 2023, 09:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 27 Feb 2022, 01:44
Postovi: 20
Da li zna neko da li se moguce rijesiti mtela prije isteka ugovora a da se ne placaju preostali mjeseci?
Razlog internet postao katastrofa preoptereceno podrucje
Gospodja iz mtela na moje pitanje "imao net ili ne, moram placati?" odgovara sa "tako je"


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1810 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 91  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs