banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 18:28

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 577 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 29  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Nova BH
PostPoslato: 19 Sep 2019, 13:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4850
pejas je napisao:
PIvan je napisao:
A izgleda da i Arena uzvraca udarac praveci svoj specijalizovani kanal za utakmice Lige šampiona,Lige evrope i NBAligu. Biće to zanimljiva jesen.

Da, vrlo vjerovatno da će se nešto tako desiti, a mi ćemo na Totalu biti uskraćeni za to. Besmisleno.
Biće i drugi uskraćeni za Nova Sport. Tako da nisu to dvostruki aršini samo kod jednih, nego i drugih.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nova BH
PostPoslato: 19 Sep 2019, 13:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1231
Jasno je to. Jedino što nema logike je onda kakav je smisao one sudske presude. Kako nešto što je jednom presuđeno može sad opet da se izigrava?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nova BH
PostPoslato: 19 Sep 2019, 14:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
MTV je napisao:
To je ono trazili ste SK, eto vam ga, jebo vas on :lol: :lol:
Od premium sadrzaja koji ce biti na Novoj Sport to nece biti na SK kanalima.


ovo je vec bolest. sva sreca pa mi na tim kanalima sport kluba nema nista zanimljivo sto vec nemam na onome sto mi se nalazi u ponudi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nova BH
PostPoslato: 20 Sep 2019, 08:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Nova sport, u kakavom će paketu biti?

Jel to povezano sa sk, ono ako nemaš sk, nemaš ni ovo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nova BH
PostPoslato: 20 Sep 2019, 08:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4850
Нова Варош je napisao:
Nova sport, u kakavom će paketu biti?

Jel to povezano sa sk, ono ako nemaš sk, nemaš ni ovo?
Biće samo ekskluziva SBB-a, Telemacha i Totala.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nova BH
PostPoslato: 20 Sep 2019, 08:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
E pušione....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nova BH
PostPoslato: 20 Sep 2019, 12:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Нова Варош je napisao:
E pušione....


Šibicaranje, ali tako to ide kod nas. :D Najveći gubitnik biće korisnici m:tel-a koji će "imati SK" a po svemu sudeći ostati "bez najzanimljivijih sadržaja". Vjerujem da će taj kanal, držati samo za sebe, naduže što mogu. Tako da, izbor će biti uzeti Total TV ili sačekati par mjeseci, da im se kablovska rascvjeta po Banjaluci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nova BH
PostPoslato: 20 Sep 2019, 12:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ne bih uzeo Total, makar nikad ne gledao više SK.

Mene lično neće ni pogoditi, svakako većinu sporta gledam na Areni, osim F1 i tako rijetko poneke utakmice Engleza.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nova BH
PostPoslato: 20 Sep 2019, 12:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
drug je napisao:
Нова Варош je napisao:
E pušione....


Šibicaranje, ali tako to ide kod nas. :D Najveći gubitnik biće korisnici m:tel-a koji će "imati SK" a po svemu sudeći ostati "bez najzanimljivijih sadržaja". Vjerujem da će taj kanal, držati samo za sebe, naduže što mogu. Tako da, izbor će biti uzeti Total TV ili sačekati par mjeseci, da im se kablovska rascvjeta po Banjaluci.
Telemach u Banja Luci?
Šanse za to su minimalne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nova BH
PostPoslato: 20 Sep 2019, 12:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
shakal je napisao:
Ne bih uzeo Total, makar nikad ne gledao više SK.

Mene lično neće ni pogoditi, svakako većinu sporta gledam na Areni, osim F1 i tako rijetko poneke utakmice Engleza.


Treba realno sagledati stvari i reći da je jako puno kvalitetnih sportskih sadržaja na SK kanalima. Mada, poenta priče nije više u SK kanalima, već u kanalu koji nastaje, i u kojeg će, prema svemu sudeći, i prema informacijama koje su nam svima dostupne, biti strpano sve što valja. Tako da će Sport klub biti - prazna ljuštura. Na njemu neće biti onih najgledanijih sadržaja. Tako da, ukratko, ako si recimo na m:tel-u, imaćeš SK ali na njemu neće biti ni najboljih utakmica ni Đokovića, ni basketa Srbije...

boban1982 je napisao:
Telemach u Banja Luci?
Šanse za to su minimalne.


Nisam baš siguran u to da su šanse minimalne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nova BH
PostPoslato: 04 Okt 2019, 04:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Nova IN od ponedeljka u 17.25


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nova BH
PostPoslato: 04 Okt 2019, 10:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Apr 2014, 17:38
Postovi: 320
Lokacija: Ljubacevo
drug je napisao:
shakal je napisao:
Ne bih uzeo Total, makar nikad ne gledao više SK.

Mene lično neće ni pogoditi, svakako većinu sporta gledam na Areni, osim F1 i tako rijetko poneke utakmice Engleza.


Treba realno sagledati stvari i reći da je jako puno kvalitetnih sportskih sadržaja na SK kanalima. Mada, poenta priče nije više u SK kanalima, već u kanalu koji nastaje, i u kojeg će, prema svemu sudeći, i prema informacijama koje su nam svima dostupne, biti strpano sve što valja. Tako da će Sport klub biti - prazna ljuštura. Na njemu neće biti onih najgledanijih sadržaja. Tako da, ukratko, ako si recimo na m:tel-u, imaćeš SK ali na njemu neće biti ni najboljih utakmica ni Đokovića, ni basketa Srbije...

boban1982 je napisao:
Telemach u Banja Luci?
Šanse za to su minimalne.


Nisam baš siguran u to da su šanse minimalne.



Pa ako cemo po portalu Ace Kabanice, Srpska cafe, ubacili su nam Trojanca. Ali izboricemo se svim silama da ga ubijemo kako se to moze zakljuciti iz pomenutog teksta. Izgleda da su ovo poslednji trzaji Kabanice da ispljuje konkurenciju i naglasi na jedinstvo i borbu u ocuvanju "Srpskog kabla". Telemach je u Mrkonjicu dostupan, zar ne ? Znaci ipak je tudji kabal usao u Srpsku zemlju. Sjetite se koliko je vremena prije par godina islo na Elta TV pljuvanje po ljudima iz opstine i drugih organa o uzimanju mita i nelegalnim aktivnostima. Pa sta je bilo na kraju, neka se javi neko iz Mrkonjica da li ima Telemach tamo.

Ako cu biti slobodan, a zasto ne bi bio jer ako se puno oslobodnim bicu obrisan ali nema veze, prokomentarisacu ovo sa Srpska cafe kao Acino poslednje "izdrkavanje" prije nego sto sa vrecom miliona zapali iz ove zemlje. A kad vec drka neka to bude onome od koga je uzeo tu vrecu.

Bjezi Aco dosta je i tebe vise bilo... A mi svi sad trebamo uzeti nesto ostro u ruke pa krenuti na te Trojanske kablove koji se sire po gradu da ih sasjecemo u korijenu prije nego zlo izadje i pojede Srpsku.

:D

_________________
------------


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nova BH
PostPoslato: 26 Nov 2019, 20:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 19 Jul 2016, 22:23
Postovi: 313
Veceras briljiraju u dnevniku od 18.30. REporter se javlja iz Albanije (nedefinisano odakle sto je i sam naveo da ne zna), dok je navodio ko je ponudio pomoc slucajno ili namjerno na prvo mjesto stavlja Hrvatsku i Kosovo, a niti jedanput ne spomenu da su upomoc prvi stigli spasilacki timovi iz Srbije i CG. O dratamutrgiji, izvjestacenom narativu, usuljenoj dramatizaciji suvislo govoriti. A tek o tome kako je zemljotres najvise pogodio Drac,Tiranu i Dures(albansko ime za Drac), Pazarica u BL, i suvislih savjeta...Ionako ova dva voditeljska para kao sa Marsa da su pala svakodnevno tokom informative i apsolutno nisu za ovo, narocito onaj Hrsum.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nova BH
PostPoslato: 26 Nov 2019, 20:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
Bolje da preuzimaju Dnevnik N1, makar su voditelji i reporteri dosta bolji.
Ovako samo imaju predobar studio a sve ostalo ispod prosjeka kao kod većine drugih televizija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nova BH
PostPoslato: 26 Nov 2019, 21:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
rato je napisao:
Veceras briljiraju u dnevniku od 18.30. REporter se javlja iz Albanije (nedefinisano odakle sto je i sam naveo da ne zna), dok je navodio ko je ponudio pomoc slucajno ili namjerno na prvo mjesto stavlja Hrvatsku i Kosovo, a niti jedanput ne spomenu da su upomoc prvi stigli spasilacki timovi iz Srbije i CG. O dratamutrgiji, izvjestacenom narativu, usuljenoj dramatizaciji suvislo govoriti. A tek o tome kako je zemljotres najvise pogodio Drac,Tiranu i Dures(albansko ime za Drac), Pazarica u BL, i suvislih savjeta...Ionako ova dva voditeljska para kao sa Marsa da su pala svakodnevno tokom informative i apsolutno nisu za ovo, narocito onaj Hrsum.
Suvislo ili suvišno?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nova BH
PostPoslato: 26 Nov 2019, 22:49 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 19 Jul 2016, 22:23
Postovi: 313
Suvisno. Greska u kucanju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nova BH
PostPoslato: 01 Jan 2020, 20:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Mar 2018, 17:47
Postovi: 228
https://www.youtube.com/watch?v=AL1TYnkconw


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nova BH
PostPoslato: 01 Jan 2020, 20:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
Šta sad oni kukaju. Poslali su ponudu, ovi nisu prihvatili i to je to.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nova BH
PostPoslato: 01 Jan 2020, 20:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4850
Pa veliko je trziste izgubljeno... S obzirom da Mtel grupacija drze cijelu RS, a to je veliko trziste. Kontam da ce neko na kraju popustiti i to je to.

Kad bi krenuli preko DVBT mreze, problem bi bio rijesen donekle, ali ovako, jos sad kad je SNSD kadar upao u RAK, pitanje je kada ce MUX-C krenuti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nova BH
PostPoslato: 01 Jan 2020, 20:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2246
Lokacija: Trn
Uskraceni za turske.hit serije, lzn, jos neke serije, zvezde granda i jos neke reality sou emisije itd.
Lol.
Koga zabole za ovo.

Послато са LG-D605 уз помоћ Тапатока

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 577 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 29  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs