banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 18:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 388 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Jan 2022, 00:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2016, 01:11
Postovi: 140
boban1982 je napisao:
Ако у међувремену не банкротира сателит а са собом повуче и Поларис.
Све је то власнички повезано.

https://www.broadbandtvnews.com/2021/12 ... ankruptcy/

Vlasnik Bulgariasat-a je Maxim Zayakov, on je kupio Polaris od Bulsatcom-a.
Bugarski pay tv operater Bulsatcom je trebao da prijeđe sa pozicije 39°E na Bulgariasat 1,9°E, ali su od toga odustali i raskinuli ugovor sa Bulgariasat-om.
Kasnije je vlasnik Bulgariasat-a Maxim Zayakov pokrenuo svoju platformu Neosat.

@boban1982 Ta vijest sa broadbandtvnews nema nike veze sa Polaris-om i Bulgariasat-om.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2022, 03:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
U pravu si,moja greška.Zamršeno je to kao u sapunici,lako se zbuni

Na Bulgariasat su samo Polaris i Neosat,ako se ne varam,pa je popunjemo samo 15% kapaciteta satelita.
Do sada ni jedan drugi operater nije bio zainteresovan za ovaj satelit a sa ova dva operatera teško mogu biti u plusu.Ne znam koliko Neosat ima korisnika ali Polaris ima oko 20h.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2022, 15:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
ma nema nista ni oko kakve propasti. to ovi zlotvori odnosno konkurencija samo prizeljkuje. danas jedni, juce drugi, sutra vrlo moguce neki treci. na kraju, ja kao korisnik sam zadovoljan uslugom i cijenom i sada imamo sve, za pristojne novce, dok ti isti zlotvori trose tri puta vise da bi imali. ali eto, valjda je to ono zlo u ljudima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Feb 2022, 13:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Poprilično misteriozne stvari se dešavaju u Polarisu. Još uvijek ništa zvanično objavili nisu, a šljaka nova programska šema punom parom :)
Za razliku odnjih koji su imali itekako šta objaviti, bugarski Polaris satra sa objavama, bar desetak je išlo u zadnjih mjesec dana o raznoraznim pogodnostima. Ušutili su se baš sada kad su mi iznenada postali još zanimljiviji nego što su bili. ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Feb 2022, 15:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
ne slutite ptice zlosutnice. jedni bi da prodaju, drugi da kupuju, a meni je ovako sada bas dobro. haha. salim se. stvarno, nista nema, ni na mail mi odgovorili nisu, ali inace su malo spori, zna doci odgovor na mail sa mjesec dana kasnjenja. ovo sada je odlicno, samo da ovako ostane, jos da ne diraju cijenu i da ima neka aplikacija da mogu bar ove bugare pratiti na drugom tv-u, bilo bi fantazija. haha ali ne treba traziti previse, vec stojimo bolje od svih ostalih.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2022, 08:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Da li korisnici Polarisa stoje bolje od svih ostalih je za diskusiju. Prvo, svi kanali United grupe su koliko vidim, u SD-u. SK kanali u Total TV ponudi su ipak, u kakvom takvom HD-u. Drugo, sama ponuda Total TV-a je, u poređenju sa Polarisom puni bolja, e sad u tom finansijskom okviru u kojem su korisnici Polarisa možda to i nije tačno, valja izračunati. Trebalo bi sve možda staviti na papir. Opet, u Total TV korisnici imaju i EON aplikaciju koju mogu koristiti na telefonima, tabletima, android boxu, pa samim tim i na drugom tv-u. To kod korisnika Polarisa nije slučaj, mada i za to postoji rješenje. :)
U odnosu na msat, Polaris, po meni stoji još lošije, jer ovi imaju Arene, doduše samo jednu u tom jeftinom paketu, a opet s druge strane, m:sat ima dva risivera za jednu cijenu što mu je itekako velika prednost, još sad imaju ove pakete sa netom. Istina, onaj ko uzima Polaris ne uzima ga više zbog Arene već zbog jeftinog Sport kluba, pa se onda Arene rješavaju na neki drugi način. Da li putem m:sata ili servisa Antena plus, kako god. Sve ima svoje prednosti i mane. Opet, s druge strane, istina, tebi koji učiš bugarski jezik msat i ne treba. Mislim da sam našao na nekom forumu info, da nemaš samo ABA ligu, a da sve ostalo šljaka. U svakom slučaju valja sve staviti na papir pa izračunati.;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2022, 13:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
kad se sve stavi na papir, svakako ispada da je polaris najpovoljniji. jos kad naucis jezik juznih susjeda, sreci nema kraja. haha stvarno jos samo nedostaje ta nekakva varijanta za drugi televizor, bar za sport.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2022, 15:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Dovoljno je pogledati koliko koji operater u Srbiji ima pretplatnika.
I MSat koji je kasnije krenuo od Polarisa ima daleko više pretplatnika od njih.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2022, 15:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Nisi pratio. Stvari su se promijenile. Nemoj ih pljuvati, ne sarađuju više sa Telekomom već sa "ovim tvojima". :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2022, 15:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Какве везе има с ким сарађују?
Да имају најбољу понуду и цијену имали би највише претплатника међу сателитским оператерима у Србији.
А имају мање од 10% удјела на тржишту.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2022, 16:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Ma zezam te malo, a ti se pališ ko šibica. :) Sve je tačno što si rekao, ali je tačno i to da je upravo njihova "sportska ponuda" trenutno najkompletnija. To možda nekome može biti važno, a i ne mora.;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2022, 16:20 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Ljudi precjenjuju važnost sportske ponude.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2022, 17:59 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
Sve što je lijepo,kratko traje. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2022, 18:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
_зока je napisao:
Ljudi precjenjuju važnost sportske ponude.


Slažem se. Zato sam i napisao da to nekome može biti važno, a i ne mora. ;) Jedino što su očito operateri sve karte suludo bacili na sport, vidiš kako se sumanuto kupuju prava, puno iznad realne cijene, a dokle je sve to otišlo čitam danas, da je navodno ona SBB tajkunčina nakon Satemptona kupila i FK Istra. Puno je para u igri, baš puno, previše. A narod ko šljivi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2022, 10:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
naravno da sportska ponuda nije najvaznija ali eto meni je izmedju ostalog i to bilo bitno kada sam uzimao polaris. meni su tada kada sam uzimao paket bile vazne dvije stvari. prva da nema zamracenja na kanalima iz srbije, a druga da je sport koji inace godinama pratim u trenutku i kada sam ja uzimao polaris, skoro sav bio na arenasport i eurosport kanalima, tu mislim na ligu sampiona u fudbalu i rukometu, reprezentaciju srbije, njemacku ligu fudbal, tenis i hokej. Sada se to malo izmijenilo ali se radikalno izmijenila i ponuda polarisa, tako da opet sve sto me zanima imam, samo na drugim kanalima, na rts, eurosport, maxsport, sport klub i nova sport. I ne trebam vise traziti rokkr ili nesto slicno. jedino me jos zaeza to sto nema neka aplikacija za tablet, telefon ili drugi tv, ali ajde prezivjecu nekako, za cijenu koju placam i vise nego dovoljno. odlicno cak.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2022, 18:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Ima rješenje i za kompjuter, tablet, box, android tv itd :wink:

Spoiler:
Slika

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Mar 2022, 14:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
opa, ovo je odlicno, ako radi, ovo je sigurno neki onaj tvoj vavoo haha


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Mar 2022, 20:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Ma nije Vavoo. Nema ovoga tamo. Ovo su pravi Bugari. Čak i medo Paddington zboruva po Bugarski. ;)

Spoiler:
Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2022, 15:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
moze i na tv ili samo preko racunara?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Mar 2022, 17:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
moze ili ne moze na tv, i koja je to aplikacija u pitanju, ako nije tajna, mi to u polarisu nemamo. koji su sad to bugari?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 388 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: dejann i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs