banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 388 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Avg 2021, 13:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2016, 01:11
Postovi: 140
Objavili su da je Telekom preuzeo Polaris Media doo.
https://www.ekapija.com/news/2693398/telekom-srbija-preuzima-preduzece-polaris-media


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Avg 2021, 22:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Nisu kupili Polaris.

Citiraj:
Komisija za zaštitu konkurencije odobrila je preduzeću Telekom Srbija preuzimanje dela poslovanja privatnog preduzeća Polaris Media, koje pruža maloprodajne usluge distribucijom medijskog sadržaja preko satelita.

Kako se navodi, dve kompanije potpisale su 30. septembra ugovor o migraciji korisnika društva Polaris na uslugu mSat TV Telekoma Srbija, koji je 30. septembra 2019. godine potpisan od strane zakonskih zastupnika ugovornih strana.

„Realizacijom Ugovora doći će do preuzimanja svih, odnosno određenog broja (dobrovoljni pristanak) postojećih korisnika usluge distribucije medijskog sadržaja društva Polaris (migrirani korisnici), od strane podnosioca prijave", stoji u rešenju Komisije.

Detalji ugovora su redigovani zbog zaštite poslovne tajne, ali Komisija tvrdi da će nakon ove akvizicije udeo Telekoma na tržištu ostati u okviru 40-50 odsto.


Evo kompletnog dokumenta:

https://novaekonomija.rs/assets/documen ... olaris.pdf


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Sep 2021, 14:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
dobio novi daljinski. bez ikakvih problema. korektno. istina, jesam u ugovornoj obavezi ali da sam kod mtela ili kod onog crnog totala, ubijedili bi me da sam namjerno unistio daljinski i da trebam dodatno platiti. jos da cijena ostane deset km i ne izbace nista iz ponude ostacu njihov korisnik i iduce dvije godine. haha


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Sep 2021, 14:47 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Lupaš. Bio sam na totalu petnaest godina, dva puta mijenjao daljinski bez ikakvih problema. Jedino što sam im trebao odnijeti u kancelriju. Isto tako kad god je zatrebala intervencija svaki put su to odradili u razumnom roku.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2021, 15:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
ne bih ja nikada nikome rekao da lupa samo ako je imao drugacije iskustvo. ne bih komunicirao na taj nacin, tako da.... nisam bas omladinac. iznosim samo svoje iskustvo. moje je i sa mtel-om i totalom jako jako lose. nikome ne bih preporucio da uzmu njihove usluge, a da ovo je prvi put da mi je daljinski stigao postom. i to u rekordnom roku. bas su se potrudili. ponuda im nije nekog visokog nivoa ali su sa mnom bili veoma fer i korektni.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2021, 22:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
Citiraj:
Obaveštavamo korisnike da od 06.11.2021 godine Polaris Media neće imati u ponudi kanale Arena Sport u vlasništvu Telekoma Srbije a.d. Vlasnik i ditributer kanala ne želi potpisivanje ugovora o ditribuciji sa DTH operaterom Polaris Media, te smo pokrenuli proces uklanjanja kanala sa naše platforme. U skladu sa Opštim uslovima, korisnicima će biti ponuđeni novi kanali koji će pratiti sadržaj postojećih paketa.


http://polarismedia.rs/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2021, 04:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Желе људе натјерати да пређу на МСат.
И онда неки кажу ЈГ уцјењује са својим каналима а ови из Телекома невини.
А и једни и други исти.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2021, 07:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Kako misliš natjerati. Ne može niko korisnike Totala ili Polarisa natjerati da pređe u mtel.
Ko želi imati Arenu preći će. Ko ne želi neće. Jednako kao što se desilo onog momenta kada je Total ostao bez Arenasport kanala, tu nikakve razlike nema. Ugovor o saradnji je očito istekao, Arenapaket koji se dodatno plaćao je ukinut još prije par mjeseci i gotovo. Vjerujem da bi bilo drugačije da je uspjela kupovina Polarisa, ali eto, nije. Dugo su se natezali i ništa. Po društvenim mrežama se moglo pročitati da su Bugari bili u pregovorima sa United media u vezi SK kanala.

Kolega babic, šta sad?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2021, 10:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
boban1982 je napisao:
Желе људе натјерати да пређу на МСат.
И онда неки кажу ЈГ уцјењује са својим каналима а ови из Телекома невини.
А и једни и други исти.
Zapravo Polaris i mts od 2019. imaju dogovor da uz određenu naknadu Polaris svoje korisnike (dobrovoljno) preusmjerava na msat i prije isteka ugovora. Ovo će samo ubrzati proces, vjerovatno i kao dio dogovora.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2021, 11:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Nisam siguran da je taj dogovor baš ispoštovan. Uostalom bilo bi normalnije da je Telekom kupio Polaris pa migrirao korisnike, kao što se desilo u slučaju vlasničke transformacije kompanije Kopernikus, kada su korisnici prebačeni sa Digija na msat.

Ovako su imali neki sporazum, koji očito nije išao tom brzinom koji bi zadovoljio "stručnjake" iz Telekonja. :) I ovi iz Polarisa su igrali dvostruku igru.

Korisnicima su nudili osim prelaska na msat i povoljne uslove na Polarisu. Jedva su, vidljivo je, dočekali da istekne Ugovor pa da vlasnike Polarisa pošalju po cigarete. Na žalost, mišljenja sam da će Telekonj ovako hinjski i osvetnički postupiti u slučaju još nekih kanala na koje imaju ekskluzivno pravo distribucije, pa se korisnicima Polarisa, ne piše dobro.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Okt 2021, 11:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
Citiraj:
Vlasnik i ditributer kanala ne želi potpisivanje ugovora o ditribuciji sa DTH operaterom Polaris Media, te smo pokrenuli proces uklanjanja kanala sa naše platforme. U skladu sa Opštim uslovima, korisnicima će biti ponuđeni novi kanali koji će pratiti sadržaj postojećih paketa.


iskreno se nadam da ce vlasnici i distributeri svih sportskih kanala na ovim nasim prostorima zavrsiti u devetom krugu danteovog pakla te da ce se bar tada pokajati sto su za zivota bili djubrad. nama na polarisu ostaje samo eurosport jedan i dva i sos, i nada da ce bar nesto vise sporta biti na srpskim nacionalnim kanalima. bilo bi dobro da nam puste nesto bugarsko, kao kakvu takvu zamjenu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Okt 2021, 14:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Мислиш на бугарске спортске канале?
То би било незаконито па од тога нема ништа.
Најављивали су да ће убацити друге спортске канале али чисто сумњам да ће се Спорт Клуб наћи у понуди.
А можда и грешим.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Okt 2021, 15:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
mislim na neki f plus. hahah to je vec islo. ono dok je mrznja dva klana prokletnika bila najveca. doduse od tada pa do danas nisu daleko odmakli, jos se prokletinje kolju naustrb jadnog naroda. nista, sjesti i skontati sta cini, pet evra nije puno, ali sad vise nema arene.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Okt 2021, 20:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Okt 2016, 08:18
Postovi: 299
Pa svi bugarski kanali rade preko original Polaris receivera i to odavno . Uključujući i sportske. Preskeniraj frekvencije , gledaj i šuti . Hahaha


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2021, 18:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Šta je bugarsko gledljivo uopšte obzirom da je više od pola Neosata u Hevc-u, a Polaris nije. :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2021, 12:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Okt 2016, 08:18
Postovi: 299
Svi sportski su u mpeg4


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2021, 12:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
maxsport jedino hahaha. ali i to je dosta. vidjecemo sta ce biti, zvao sam, kazu da budemo strpljivi. ili ce nesto ubacivati ili ce spustati cijenu, mislim.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2021, 20:06 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Okt 2016, 08:18
Postovi: 299
I diema sport i dosta još drugih kanala. Pogledaj frekvencije na kingofsat i po tome pretražuj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2021, 13:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
sad su tek pustili diema sport. nije prije islo. ali ovo sada je dovoljno. meni ne treba nista vise. hehe


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2021, 17:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
izgleda nista od nekih novih sportskih kanala. ostaju bugari, u punom kapacitetu, haha sto je i vise nego dovoljno. rezime svega ovoga sto se dogodilo sa arenom je da se ne mora vise nista ni mijenjati. Bar sto se sporta tice, samo neka cijena ostane ista, i neka ubace ove vec najavljene kanale prve tv. sasvim dovoljno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 388 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: HERC i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs